Opinie o Zylia Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zylia Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zylia Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zylia Sp. z o.o. w Poznań

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Zylia Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Piotr Słomkowski Nowy wpis

Dziwne pytanie, które zadają z reguły ludzie mający nieczyste sumienie lub problem sami ze sobą. Nadgodziny w ZYLIA nie są problemem, a kwestią techniczną, rozliczane są w ramach istniejących reguł prawnych. Odsyłam do Art. 151 Kodeksu Pracy.

Wiecie, czy Zylia Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

janedoe Nowy wpis

Z tego co wiem w zylii nie lubią jak pracuje się zdalnie, pozwalają tylko na 1 dzień pracy z domu.

Janusz

Jak z firmy odchodzi drugi, wieloletni członek zarządu - to wiedz że coś się dzieje......

Petent.

Bardzo niemili ludzie. Kłótliwi, problematyczni, niegrzeczni. Miałem sprawę związaną z tą firmą do załatwienia. Omijać z daleka.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zylia Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Jak szefostwo w Zylia Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Odpowiedź

Gdyby dobrze traktowali ludzi to nie byłoby takiej rotacji.

Robert

Widziałem że niedawno firma Zylia szukała office managera. Czy nadal jest zapotrzebowanie na kadrę managerską? Jakie umowy są proponowane nowo zatrudnionym pracownikom? Zlecenie czy bardziej stabilne na czas określony?

M.
@Robert

Zylia szuka kierownika biura średnio co 2-3 miesiące. Każdy się stamtąd ewakuuje...

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Zylia Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

S.

Skoro sylwester był normalnie pracujący to wigilia też jest.

Ron Weasley

Oj tam, przesadzacie. Wcale nie jest aż tak źle! Czy negatywne komentarze są wyssane z palca? Nie, muszę przyznać, że każda negatywna wypowiedź jaką tu widziałem ma odzwierciedlenie w rzeczywistości, ale są one trochę przesadzone. Zwroty takie jak "socjopatyczne podejście do pracowników i pracy", "ludzie z problemami" czy "toksyczne środowisko pracy" nie odzwierciedlają w mojej ocenie tego czym jest Zylia. Ciekawe projekty, miła atmosfera pracy, elastyczne godziny. Zarobki nie są faktycznie zbyt wysokie i mogę spokojnie potwierdzić relację użytkowniczki "Kandydatka". Ludzie są bardzo mili, pozytywni i podchodzą do pracy z ogromną pasją. Problem polega tylko na tym, że szefostwo cierpi na syndrom Steve'a Jobsa (podobnie jak Elizabeth Holmes CEO Theranos) i mam wrażenie, że nawet nie widzi swojej bezpośredniej winy w ciągłej rotacji pracowników. Brakuje również przejrzystości w działaniu zarządu, co prowadzi do sytuacji gdy na linii szefostwo-pracownicy serwowana jest ewidentna marketingowa papka. Oferowany produkt (mikrofon) jest na prawdę świetny i w swojej dziedzinie rewolucyjny na skalę światową. Osobom które rozważają pracę w Zylii polecam mimo wszystko spróbować, a najlepiej nawet skonfrontować pracodawcę z negatywnymi opiniami na rozmowie rekrutacyjnej. Chyba że mowa o roli Office Manager - w takim wypadku nie polecam. Najmniej płatna, a najcięższa robota, o czym świadczy największa rotacja na tym stanowisku.

Czy Zylia Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Odpowiedź

Godziny są względnie elastyczne z zachowaniem tzw. "core hours" 10-15.

Professor Quirrell

jak pisze Annihilator... to ludzie z problemami...

@Professor Quirrell

Tak, problemy psychiczne.

Dumbledore
@Professor Quirrell

Myślę, że ludzie, którzy tam pracują są ok. Gorzej z członkiem Zarządu...

Jolanta
@Dumbledore

Zauważyłam, że w ostatnim czasie wiele osób pisze tu w sposób negatywny o Zarządzie firmy Zylia. Przyznam szczerze, iż daje to trochę do myślenia. Ale dobrze, że między współpracownikami jakoś się układa. Nie wiesz, czy można tam odbyć staż? Albo praktyki?

Filip

Dobra firma i takie też ma w internecie opinie. Jeśli ktoś stara się w pracy to będzie tu zadowolony.

Grażyna
@Filip

To czemu tu nie pracujesz?

Captain Obvious
@Grażyna

Oczywiście, że pracuje. Stawiam, że "Filip" jest członkiem jednoosobowego zarządu. Może też być tak, że marketing dostał bojowe zadanie. A, że ktoś nie podpisał się prawdziwym imieniem? Bywa... ????

Tragedia

Jeśli ktoś ma wątpliwości czy opinie tu są prawdziwe to napiszę tylko, że w ciągu 9 miesięcy aż 12 pracowników wypowiedziało umowę pracy. Jeśli ktoś decyduje się na taki krok w czasie kryzysu to powinno to Wam otworzyć oczy. Niestety osoba, która tu zarządza, ma socjopatyczne podejście do pracowników i pracy.

Dolores Umbridge

Ten statek chyba już wkrótce zatonie i w końcu przestanie zatruwać życie kolejnym pracownikom. Jeśli jednak wciąż płynie, a Ty zdryfowałeś w jego pobliże, dobrze Ci radzę: zrób zwrot przez rufę i szukaj szczęścia gdzie indziej. Pod banderą Zylii czekają Cię tylko karaluchy i szkorbut. A na poważne: firma z produktem który może i ma potencjał, jednak ze względu na toksyczne środowisko pracy NIE POLECAM!

Grażyna
@Dolores Umbridge

Ale chyba jest tam tylko jedna toksyczna osoba? Czy ktoś więcej?

Uwazajcie

Polecam zachować szczególna ostrożność przed zatrudnieniem się w tej firmie, początkowo może wydawać się okej, ale nie wchodząc w szczegóły wiele aspektów jej działalności i zwłaszcza zarządzania jest delikatnie mówiąc mocno do poprawy o czym swiadczy np. ogromna rotacja i ciagle poszukiwanie osób mających zastąpić te co zrezygnowały.

Kandytatka

niedawno szukali przez firmę rekruterską na stanowisko Office Manager. Wysłałam zgłoszenie, ponieważ posiadam 4 lata doświadczenia na takim stanowisku (i prawie 20 lat doświadczenia zawodowego w zbliżonych kwalifikacjach). Zadzwoniono do mnie, odbyłam rozmowę. Po dwóch dniach otrzymałam informację zwrotną, że moja kandydatura została odrzucona ze względu na finanse. Zapytałam więc, jaka była różnica między moją propozycją a możliwościami pracodawcy. Kwoty nie podano, ale usłyszałam, że różnica była... kilka tysięcy ! Doznałam szoku, bo nie podałam przecież kwoty jak na stanowisko dyrektora. Znam realia i wiem, jakie są kwoty na takim stanowisku. Drodzy Państwo, Office Manager to nie sekretarka ! Większy zakres obowiązków i odpowiedzialności. Choć i sekretarki zarabiają już więcej niż najniższa krajowa. Niestety, oba pojęcia często są mylone. Firma chce mieć prestiżowe stanowisko-tzw.managera, ale finansowo to już tak nie bardzo się wykazuje. Nie tędy droga. Albo doświadczony pracownik, który ma wiedzę, kwalifikacje i nie trzeba mu poświecać zbyt wiele czasu we wprowadzenie w obowiązki (i to się ceni !), bądź osoba po studiach, bez doświadczenia zawodowego, którą trzeba wszystkiego nauczyć, ale za najmniejsze możliwe pieniądze. Kwestia priorytetów, ale to już daje obraz firmy. Widzę, że ogłoszenie znów się pojawiło, więc zapewne więcej osób chciało zarabiać normalne pieniądze, adekwatne do zakresu obowiązków, który w rzeczywistości zawsze jest większy niż w ogłoszeniu. Sugeruję podawać w ogłoszeniu kwotę. Wówczas wiele osób zaoszczędziłaby sobie czasu na przygotowanie i wysłanie aplikacji.

Staszek

Myślę, że nie każdy z pracowników odnalazł się w firmie. Dobrze oceniana firma, wymaga i płaci poza tym jest ok!!

@Annihilator Akurat ten wątek dotyczy Poznania więc warto zostawić opinię o konkretnym oddziale.

Annihilator
@Andrzej

Siedziba jest jedna - Poznań. A Kościan i Gniezno dla niewtajemniczonych to miejsca, gdzie znajdują się szpitale psychiatryczne :)

Annihilator

Jeżeli: - jesteś pokorny i lubisz tylko wykonywać polecenia, - nie przeszkadza tobie, że co chwila polecenia są sprzeczne z sobą oraz poranny opierdziel, - spotkania to twój żywioł i lubisz tracić czas, - wynagrodzenie nie jest istotne, urodziłeś się rentierem więc wypłata jest na waciki, - w oczach twych widać obłęd oraz pasję do produktu firmy, - twój prywatny telefon lubisz używać do celów służbowych, - uznajesz członka zarządu za najwyższą instancję, stojącą ponad prawem (ustawy i przepisy się nie liczą), - sam wykładasz pieniądze na wyjazdy służbowe i prosisz dłuuugo o zwrot, ... TO JEST TO MIEJSCE DLA CIEBIE!!! Aplikuj, kozetka w Kościanie czy Gnieźnie już czeka :)

Jolanta

Czy posiadacie doświadczenie w pracy w Zylia Sp. z o.o.? Jeżeli tak to zachęcam was do podzielenia się swoją opinią na forum. Opowiedzcie jakie panują w firmie warunki zatrudnienia, czy firma oferuje benefity i jak wygląda kwestia zarobków.

Zostaw merytoryczną opinię o Zylia Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Zylia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zylia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zylia Sp. z o.o.?

Zylia Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Umultowska 85
    61-614 Poznań