Kuper Maszyny Polska sp. z o.o.

Suchy Las

Opinie o Kuper Maszyny Polska sp. z o.o.

kuna7
użytkownik zarejestrowany

a ci co u nich sprzedają te maszyny do obróbki drewna, ph zapewne, to sporo zarabiają na prowizjach teraz?

suchy

Odradzam współpracę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jarzyna

Firma poszukuje handlowców, na co mozna liczyć, co firma oferuje Dzięki za info.

tuneman1

wiedziałem że jest żle , ale że aż tak---bankructwo Niemcy pozamykają i asortyment przejmnie multicamplus

Mustafa

Nie polecam tej firmy. Atmosfera panująca w zakładzie jest tragiczna. Prezes stara się bardzo o skłócenie między sobą wszystkich pracowników. Jest on osobą fałszywą, obłudną. A poza tym firma stoi na krawędzi bankructwa, które to wynika między innymi z polityki prezesa, jak i polityki Kuper Niemcy. Bardzo mały asortyment sprzedażowy. Jednym słowem TRAGEDIA.

Zostaw opinię o Kuper Maszyny Polska sp. z o.o. - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuper Maszyny Polska sp. z o.o.