Opinie o Atalian Holding Sp. z o.o. w Kraków Bularnia 5

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Atalian Holding Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Atalian Holding Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atalian Holding Sp. z o.o. w Kraków Bularnia 5

Maciek

Nie wypłacailj mi pieniędzy odpisują jakieś śmieszne Meile rozgłaszam te firmę aspenholding ze złodzieje na portalach społecznościowych

@Maciek

Spróbuj zrobić w swoim banku obciążenie zwrotne. Przyda się kopia korespondencji, że faktycznie ich o to prosiłeś oraz kopia deklaracji depozytu albo dowód, że masz u nich kasę. Mi bank za drugim razem uznał reklamację. Pisałem o tym wcześniej. Proces trwa ok 4tyg. Ważne aby nie otwierać żadnych pozycji i nie dać się wciągnąć w handel.

Nulka
@Jeleń

@Jeleń Za pierwszym razem bank odrzucił Twój wniosek o obciążenie zwrotne? Co zrobiłeś ze za drugim razem się udało, jakieś dodatkowe dokumenty?

@Nulka

Podpinam się pod pytanie. Ja wczoraj dostałam z banku odpowiedź o odrzuceniu reklamacji ze względu na to że nie mogli się skontaktować z agentem z aspen, a reklamacja według nich jest to proces w którym muszą uczestniczyć 3 podmioty (klient, bank i agent )

@Nulka

Tak. Dostałem taką odpowiedź, że potrzebują więcej informacji. Wysłałem im kopię korespondencji ( o ile maile od Aspen można nazwać korespondencji), ale maile ode mnie, że rezygnuje i proszę o zwrot, potwierdzenie, że wpłaciłem im pieniądze, kopię regulaminu (polityka zwrotów, powołałem się na punkt 20, w opisie reklamacji wszystko bankowi opisałem, jak sprawa wygląda, że utrudniony kontakt, że rezygnuje przed rozpoczęciem handlu...że podejrzane opinie, im więcej informacji tym lepiej.

@Jeleń

A w jakim banku masz konto?

@Dorota

W ING.

@benia49

A jaki numer jest napisany na karcie i jaka jest data ważności i trzy cyferki z tyłu karty?

@Jeleń

Bardzo proszę o kontakt na meila benia49@tlen.pl. (usunięte przez administratora) gadając cały czas o preautoryzacji czyli że muszę mieć na koncie ileś tam pieniędzy, aby oni mogli mi wypłacić albo zrobić zwrot.

Dor
@Jeleń

Cześć, a mógłbyś mi przesłać wzór Twojej reklamacji do banku?? byłabym wdzięczna shivaree@interia.eu. Niestety jestem kolejną naiwną która się wplątała w AH i od 1,5 m-ca nie mogę się doprosić o zwrot pieniędzy.

Oby panu się udało.

Po jakim czasie od wypowiedzenia umowy z AH otrzymał Pan tego maila?

@Michał

2 tygodnie a w tym czasie dzwonili uparcie i twierdzili, że bez weryfikacji konta nie mogą zrobić wypłaty. Weryfikacja konta równa się podpisanie umowy. Tak więc nie weryfikujcie tylko próbujcie składać reklamacje przez bank.

@Kuba

Tylko nie wszystkie banki uznają reklamację. Ja mam konto w Pko BP i dostarczyłam im dużo szczegółów i skany wszystkich e-maili i mi nie uznali reklamacji. A email do aspen o rozwiązaniu umowy napisałam zaraz po założeniu konta i przeczytaniu komentarzy. Do aspen też pisałam kilkanaście razy o wypłatę ale mnie ignorowali i twierdzili że jak nie zweryfikuje konta to nie otrzymam tych pieniedzy. Konta nie zweryfikowalam ale złożyłam reklamację w banku która nic nie dała. Konto zakładałam we wrześniu. Nie otrzymałam zwrotu a ponadto na ich koncie już mam 0, czyli straciłam 250$.

@Michał

Jak zamknąć konto

@Monika

Też mam w PKO BP i pierwszej mi nie uznali ale po złożeniu drugiej z dokumentami o jakie prosili przyjęli. Mam emaila z AH, że dokonali zwrotu ale jeszcze gotówki nie mam na koncie ani jak na razie informacji z banku. Podejrzewam że niebawem się wyjaśni. W PKO BP nie funkcjonuje określenie przelew zwrotny ale jak im się o tym powie to wiedzą o co chodzi i składa się to jako reklamacje. potrzebny na pewno jest PrtScr z nr konta na stronie AH i z środkami jakie na mim są.

Gdzie są moje pieniądze

Gdzie są moje pieniądze z karty kredytowej.Ukradliscie idą Swięta ja nie mam na chleba za co kupic

@Gdzie są moje pieniądze

Już ich nie odzyskasz to(usunięte przez administratora) szajka , wyłudzaja i koniec kontaktu , możesz sobie pisać, płakać i tak nic nie poradzisz , na żaden z telefonów nie oddzwonisz mi na jeden sie udało okazało się że pod tym numerem znajduję się jakis zakład a nie Aspen Holding, Banda złod... i (usunięte przez administratora)tyle

lip
@padve

Witam mam pytanie , też mnie (usunięte przez administratora).... na wpłatę , ale nie weryfikowałem konta i nie zamierzam , ale czy mogą później naliczać jakieś opłaty i np za pół roku przyjdzie rachunek , chociaż nie wiem jak ale pytam , ponieważ pogodziłem się już ze stratą ale w głowie siedzi dalej ta obawa, z góry dziękuję za odpowiedz.

@lip

Nic nie weryfikuj, poczytaj tu o obciążeniu zwrotnym , może Ci się uda odzyskać. Napisz do nich wniosek o zwrot wpłaconych środków i czekaj. Pozdrawiam Bernadeta

Darek

Jeśli nie minęło wam dwa tygodnie od dnia założenia konta i nie weryfikowaliscie konta napiszcie OŚWIADCZENIE o odstąpieniu od konta. Poczytajcie sobie prawo konsumenta przy podpisywaniu umowy na odległość. Ja wysłałem takie OŚWIADCZENIE i nikt przez miesiąc się nie odzywał A tu dwa dni temu wchodzę na konto i otrzymałem całkowity zwrot kasy. Małe zdziwienie ale pozytywne, bo szczerze myślałem że już po kasie

grześ
@Darek

To oświadczenie wysyłałeś na jaki adres? Jak brzmi jego treść? Ja właśnie nie zamierzam weryfikować konta.

Taki eq
@Darek

Jak do ciężkiej cholery zrezygnować z tej platformy. Jakie oświadczenie wysłać na jaki adres?

@Darek

Podaj proszę wzór takiego oświadczenia oraz na jaki adres im to wysłałeś. Ja wysłałem tylko skany ale nie podpisywałem tych oświadczeń więc nie mogą konta zweryfikować.

@Darek

Na jaki adres pisać wniosek o odstąpieniu od założenia konta?

Dana
@Piter

Ku przestrodze - dotyczy Aspen Holding - handel kryptowalutami. Pewna firma handlująca kryptowalutą stworzyła fałszywy materiał. Wykorzystała w nim nieprawdziwe wypowiedzi Roberta Lewandowskiego , który miał niby namawiać na zakup bitcoinów. Podobnie wykorzystano wizerunek Roberta Kubicy. …RAPORT SPECJALNY: Eksperci są pełni podziwu dla Roberta Kubicy, a dokładniej dla jego ostatniej inwestycji, co wywołało przerażenie wśród dużych banków. Korzystając z tej „luki fortuny”, polscy obywatele zgarniają już miliony złotych bez wychodzenia z domu – ale czy to jest legalne? … Wpadłam w sidła Aspen Holding - jest to nieuregulowany broker offshore należący do Next Trade Ltd z siedzibą w Port Vila, Vanuatu, archipelag Nowe Hebrydy. Kuszenie, telefony i wpadłam, założyłam konto, wpłaciłam 250 USD , potwierdziłam swoje dane i zaczęło się. Menadżerka inaczej doradca „uczy” handlować na ich platformie. W przeciągu 3 dni ( działała skutecznie) zostało 95 USD. Na moją ostatnią próbę wycofania się , pada od „menadżerki” oferta włączenia automatu do handlowania, co pozwoli na odrobienie strat. Po trzech dniach na r-ku , w pozycji kapitał własny, pojawia się kwota > 4.000,00 USD. Nie do uwierzenia. To są Pani pieniądze - twierdzi doradca , może je Pani wypłacić. Do akcji wkracza Pan ( nie pamiętam nazwiska) i zaczyna się namawianie na zakup Bitcoina aby móc mi coś wypłacić. Skutecznie działa i ja wydaję na ten cel 12.000 zł., ( całe moje oszczędności ). Kawałek Bitcoin kupuję o godz.11:41 a Aspen wypłaca go o 12:47 - bo tak długo trwał proces weryfikacji w Internetowym Kantorze Kryptowalut. Na mój r-k w moim banku do dzisiaj nie wpłynęły żadne pieniądze. Kilka dni później zadzwonił facet z Wrocławia- pieniądze są zamrożone, aby je wypłacić trzeba zasilić konto kwotą ok. 7 tys zł. Przerwałam rozmowę. Za każde wejście na platformę handlową pobierają 5 USD, obojętnie czy jest strata czy zysk. Za późno przeczytałam w internecie o oszustwach tej platformy i jej podobnych. Jest to ewidentna kradzież. Oto telefony z których dzwoniono: Warszawa : 22 300 30 29, 22 300 30 28, 22 153 03 58, 22 153 05 72 Wrocław: 71 716 63 70 Birmingham: 44 121 790 0576, 44 121 790 1097 Londyn: 44 20 3966 7568, końcówki 7570, 7569, 7571 , 44 20 3936 4752, 4789 Oto adresy mailowe - na maile nikt nie odpowiada. gdpr@aspenholding.co – tutaj ślę maile o zamknięcie konta support@aspenholding.co beata.r@aspenholding.com robertru@aspenholding.com Sądzę, że użyte nazwiska są fałszywe :(usunięte przez administratora) innych nie zapamiętałam. Z przysłowia: Polak przed szkodą i po szkodzie głupi – może jednak już nie. Na (usunięte przez administratora) są filmy o sposobie działania takich (usunięte przez administratora). Pomocna?TakNie• Baka 28.10.2019 19:42

Ana
@Darek

Witam Mogę prosić o pomoc w napisaniu oświadczenia o odstąpieniu od konta i zwrotu pieniędzy. Nie zdążyłam jeszcze zweryfikować konta ale pieniądze przelalam. I na jaki adres należy wysłać to oświadczenie. Mój mail ania_wrzos@onet.pl

@Ana

Z googla wchodzisz na stronę AH i na samym dole (bez logowania) jest zakładka "skontaktuj się z nami". Tam wysłałem oświadczenie "o odstąpieniu od umowy założenia konta" przed upływem 14 dni.

@Darek

@darek a czy weryfikowałeś konto. Rozumiem że nie weryfikowałeś. Czy zwrot nastąpił dzięki zgłoszeniu twojego banku ( obciążenie zwrotne) czy sami Ci zwrócili. Proszę o odpowiedz.

@Darek

Jakie oświadczenie jak to napisać

@Dana

Jestem w tej samej sytuacji, czy podjęła pani jakieś środki, żeby odzyskać pieniądze?

M@rko
@Darek

Czy mógłbyś podesłać wzór swojego oświadczenia, założyłem konto 14.11 i mam jeszcze tydzień. Czy wysyłałeś na ten adres: compliance@aspenholding.co czy inny. Mój adres: marko.m@wp.pl Pozdrawiam.

Darek
@Kuba

Nic nie weryfikowalem, .sami zwrocili

@Darek

Darek. Bombardowałeś AH bezpośrednio czy przez swój bank i jak długo czekałeś?

Damian
@Darek

Witam Darek czy możesz wysłać jakie oświadczenie i na jaki adres napisałeś bozekdamian22@gmail.com z góry bardzo dziękuję mam jeszcze 4 dni na odstąpienie od umowy

Tommy
@Darek

Dzień dobry, czy mogę prosić o informację, co Pan dokładnie do nich wysłał? Email: (usunięte przez administratora) Dziękuję!

Baka
@Dana

Wysłałam ok.12 maili na różne adresy AH z żądaniem zamknięcia konta i zwrotu skradzionych pieniędzy - pozostały bez odp. Jedynie automat informuje o otrzymaniu wiadomości.

@Baka

To zwykli wyłudzacze nie oddadzą Ci juz pieniędzy, meile to strata czasu odpowiadaja boty, a numery telefonu sa fałszywe lub internetowe bo na żaden się nie dodzwonisz a jak juz się uda okazuje sie że podpinaja się pod telefony innych ludzi.(usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Atalian Holding Sp. z o.o..
Maciek

(usunięte przez administratora) mnie dzis bez mydła zadzwonił do mnie kazał kupić ruble i cała kasa poszła się (usunięte przez administratora) nie wiecie jak to zrobić żeby to wszystko odzyskać i zamknąć konto Aspen Holding

@Maciek

Musi pan zgłosić sprawę do prokuratury, a jeszcze wcześniej niech pan na ich czacie napisze, że chce pan kontaktu z działem finansowym, bo chce pan odzyskać zamrożone pieniądze ( jeżeli tak panu powiedzieli). Proszę o kontakt na meila: benia49@tlen.pl ( niestety mnie też wrobili i zostałam bez kasy) podpowiem, co mi poradził prawnik. Pozdrawiam

PADVE

Jedno mnie zastanawia dlaczego policja nie zajmie sie ta firmą Aspen Holding skoro wiadomo że jest szajka która wyłudza pieniąde. Czy będa bezkarnie okradać ludzi

Anonimowy
@PADVE

Wiadomo jeżeli ktoś zgłosił oszustwo. A co powiesz na to: Dostałem odpowiedź od KNFu, że firma Aspen Holding nie jest przez nich nadzorowana. Nie uzyskała też zezwolenia na prowadzenie działalności na terenie RP. i nie została zgłoszona jako podmiot prowadzący działalność w formie oddziału. KNF nie ma więc kompetencji do podjęcia działań. A jednak prowadzą działalność na terenie RP. Tylko nikt pewnie nie wie na jakiej chacie siedzą. Siedzibę zarejestrowaną mają w Vantau więc tu może być problem. UOKiK także mi odpisał, że nic nie zrobią z problemem rozwiązania umowy (zamknięcie konta). Polecono mi stronę econsumer.gov Ale po złożeniu skargi dostałem odpowiedź, że jest ona do wglądu organizacji pozarządowych i nie mogę oczekiwać, że ktoś rozwiąże mój problem. Tak, że układy układziki, cwaniactwo luki prawne pozwalają działać takim **** i co możemy zrobić? Pozdrawiam.

@Anonimowy

Firma faktycznie jest zarejestrowana po drugiej stronie planety, ale pojawiają się wątki; bułgarski i cypryjski! Pieniądze przed weryfikacją leżą chyba na jakimś koncie cypryjskim, a weryfikacja jest po to, aby (w świetle prawa) uwiarygodnić swoja zgodę, chęć i akceptację żeby AH operowało Twoimi/moimi pieniędzmi. Kto się zweryfikował, ten dał komuś (czyli AH) prawo do dysponowania swoimi pieniędzmi (raczej bezpowrotnie), bo jak wiadomo,...?? rynek jest nieprzewidywalny! Spoko,.. tak jak Wy jestem w (usunięte przez administratora), tyle że nie weryfikowałem żadnych danych.

@Piter

Gorzej tymi, co zweryfikowali i nie mogą odzyskać pieniedzy

@PADVE

Ciekawe czy jest ktoś , kto odzyskał swoje środki? Czy zgłosiliście to oszustwo i manipulację na policji czy w prokuraturze? Dowiedziałam się ( z regulaminu też), że jest to firma z siedzibą w Bułgarii, więc musielibyśmy ich oskarżyć przed sądem bułgarskim. Nie wiem czy pojedynczą osobę na to stać, prawnicy nie za bardzo garną się do pomocy, jeżeli wygrana nie jest oczywista.

Na Pomoc,RATUNKU,szukam

Zadzwonil ktoś odebrałam,i wciągnął mnie nie swiadomą w to kłamstwo.Chcę z tego wyjść bo nie jestem,nie znam się na kompyterze,nie umiem jestem już stara.Zainstalowal mi w komputerze ANTY DYSK nie wiem co teraz zrobic.Z karty kredytowej skradł mi 200 USD jak i 700 USD nie wiem na co.Chce odzyskać swój kredyt i co teraz nie wiem jak.Proszę ich błagam żądają weryfikacji konta. Jestem już stara chora osoba prosilam ich że nie umiem obsługiwac komputera to mnie na siłe wszedł w mój komputer i naprowadzał strzałką,mówiąc że mnie nauczy.Prosze o zwrot mojego kredytu ktory zabralicsie mi teraz muszę żebrac na opłaty i jedzenieProszę o zwrot moich pieniedzy.Macie moje dane dowod osobisty i kartę kredytową byłam naiwna i dała się zwieść,do teg samotna,chora,nie swiadoma tego co robię,ocknęłam się po fakcie dokonanym,było już zapózno.Proszę tylko o zwrot moich pieniędzy,BŁAGAM,RATUNKU.wołam Na Pomoc.

@Na Pomoc,RATUNKU,szukam

Niech pani nie otwiera żadnych transakcji, napisze wniosek o zwrot swoich środków i czeka, nie wchodzić z nimi w żadne dyskusje. To na prawdę są (usunięte przez administratora) Pieniądze trudno odzyskać, niech pani czeka, trochę to potrwa, może się uda. Sama straciłam w ten sposób kasę i są marne szanse na odzyskanie. Ale niech pani próbuje, jeszcze raz : napisać wniosek o zwrot środków i zamknięcie konta. Jak coś więcej informacji, to proszę na meila: benia49@tlen.pl Pozdrawiam

krystian

pod żadnym pozorem nie korzystajcie z tej firmy wyłudzają pieniądze. wpłaciłem pieniądze po czym zleciłem ich wypłate (żadna legalna firma nie ma z tym problemów) i pieniędzy już nie zobaczyłem a dodatkowo jak wydzwaniali przy założeniu kont tak teraz nie można nawet do nich się dodzwonić bo numery są nieistniejace. konsultanci na chacie też nic nie robią jedynie próbują wyłudzić kolejne pieniądze.

@krystian

Wyłudzacze pieniędzy, musimy się skrzyknąć na pozew zbiorowy. Trzeba innych ostrzegać przed nimi.

Kog7

Zarejestrowałem się, nie przelałem kasy i nie weryfikowałem konta. Czy mogą mi coś naliczać za konto? I jak egzekwują te opłaty? Ktoś coś wie na temat?

Anonimowy
@Kog7

A niby skąd i jak? Będą dzwonić i namawiać na wpłacenie depozytu i weryfikację konta. Olej ich. Nic ci nie zrobią, bo nie mają żadnych danych poza imieniem nazwiskiem tel. mail. zawsze możesz powiedzieć, że ktoś ci kawał zrobił. Obawiał bym się jedynie o numer tel. że mogą go komuś przekazać. Ostatnio miałem puszczone dwa głuche sygnały z Samoa ( Oceania) w sumie niedaleko Vantau, przypadek? może. numer to tzw. ping. call czy też pułapka kosztowa. Nie oddzwaniać. Skoro nie weryfikowałeś konta to tak jak byś nic nie podpisał z nimi. Tak ja to rozumiem.

Kog7
@Anonimowy

Dziękuję, też tak myślę ale wolę się upewnić. Te telefony już mnie drażnią.

Lukasz

Proszę podeślij formularz oświadczenia na adres solardom@op.pl

Nie wypłacają pieniędzy 0 kontaktu rozgłaszania na portale społecznościowe

Zuza2

depozyt w wysokości 250 wpłaciłam 05.09.2019. w sumie jak poprosili o weryfikację konta (dane osobiste) zaświeciła mi się lampka, że coś jest nie tak, trafiłam tutaj. logowałam się kilka razy sprawdzając jak wygląda stan konta, i dziś nagle takie coś ....0... na koncie. Dnia 10.11.2019 r pobrali opłatę za zawieszenie sprawdziłam co to jest za opłata i pisało takie coś " jeśli w ciągu 90 dni nie zostały przeprowadzone żadne transakcje na koncie handlowym, konto będzie podlegać miesięcznej opłacie administracyjnej za zawieszenie. Opłata będzie równa lub niższa od pozostałego salda na koncie lub 10 USD." Tak więc konto mam wyczyszczone, nie wiem czy mam płakać czy się śmiać ze swojej naiwności zdobycia łatwych pieniędzy. Pisałam do nich rezygnację z konta na wszystkie możliwe sposoby. jak na razie kasa zniknęła ale konto dalej aktywne. Konto w banku aktywne i karta też, ale nic nie pobrano więcej. ( konto było stworzone na spróbowanie łatwego zarobku w Aspen Holding, więc leżą tam jakieś grosze)

Kuba

Czy komuś udało się skutecznie zamknąć konto i jak tak to w jakim czasie? Na jaki adres wysyłaliście odstąpienie od umowy? Czy byliście obciążani jakimiś innymi kosztami (jak skończyły się wpłacone pieniądze)?

Lisek

Jak zlikwidiwać konto w aspen holding nie wplacalem kasy nie wysłałem zadnych dokumentów i jakie oswiadczenie napisać pomożecie?

dolaczylem do pozwu zbiorowego

po rezygnacji z programu i decyzji o wycofaniu 380$ doradca finans.;doradzil" kilka klikniec ja myslac ze wycofuje kase pozbylem sie pieniedzy to bylo celowe zagranie ; doradcy" aspen holding daniela kochanowskiego ostrzegam innych przed nimi

madzio

Po wielu bojach wypłacili mi pieniądze. Nie 250$ tylko chyba 220$ bo sobie 30$ pobierają za coś. Ale dobre i to. Konto weryfikowałam ale jak tylko pieniądze wpłyneły na konto zastrzegłam kartę. Problem pojawia się kiedy chce zlikwidować konto ponieważ chcą abym zainstalowała program Any Desc do zdalnej obsługi komputera na co nie chce się zgodzić. Pan z Ukrainy twierdzi ze w takim razie konta mi nie usuną. Czy jest ktoś komu usuneli konto??

Ala
@madzio

A zastrzegła Pani dowód w banku i w Gminie?

@madzio

U mnie też zwrócili 220$ (30$ prowizja za usługi.) Ciekawe jakie usługi, skoro wcale nie handlowałem. Dobre i to... Składałem wniosek o wypłatę na stronie, bo maile stałe ignorowali. Czas wypłaty trwał jakieś 3tyg. Próba obciążenia zwrotnego w banku się nie powiodła, bo za mało informacji podałem za pierwszym razem. Teraz pozostaje kwestia zamknięcia konta i bezpieczeństwa danych po weryfikacji.

Mich
@madzio

Cześć jestem w takim samym przypadku weryfikacja była długo czekałem ale oddali 220 $ tylko nie chcą zlikwidować mówili że mam się nie logować bo za każdym logowaniem aktywuje konto

@Jeleń

Aktualizacja: Dobra wiadomość. Kiedy składałem dyspozycję wypłaty w Aspen Holding byłem sceptycznie nastawiony do odzyskania pieniędzy. W międzyczasie złożyłem reklamację w banku ( obciążenie zwrotne). Aspen w końcu wypłaciło jak pisałem 220$. Dzisiaj dostałem odp. Na reklamację, uznana. Zwrócili mi resztę kaski czyli jakieś 30$( w złotówkach). Składajcie reklamację w swoich bankach, obciążenie zwrotne. Powodzenia i pozdrawiam.

Piter

Cześć. Jestem tu pierwszy raz. 5 listopada dokonałem wpłaty 250Euro na konto Aspen Holding,.. 6 listopada pani w PKO BP sprawdziła i okazało się pieniądze już "wyszły" z kraju. Dziś 7 listopada. Z nikim nic jeszcze nie podpisywałem i nie weryfikowałem. Czy ktoś mi coś podpowie, jak spróbować odzyskać wpłaconą kwotę.

@Piter

Zrób obciążenie zwrotne w swoim banku. Ktoś tu nawet pisał, że odzyskał pieniądze bez weryfikacji konta.

DANA

Nie POZWÓLMY, by ci ze wschodnim akcentem "PLULI NAM W TWARZ"(usunięte przez administratora) nawet jeśli dotyczy to nawwet niewielkich kwot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkich zainteresowanych pozwem zbiorowym prosimy o kontakt: e-maile: pozwy12@gmail.com lub kb_belchatow@wp.pl. Telefony: 574 453 871 lub 605 308 120. PROSZĘ WSZYSTKICH OSZUKANYCH nawet na niewielkie kwoty. Nie musicie nigdzie jeździć i traci czasu, bo możecie wyznaczyć osobę reprezentującą Was. Proszę o to chociażby w IMIENIU TYSIĘCY BIEDNYCH I JESZCZE OSZUKANYCH EMERYTÓW I RENCISTÓW. Ponadto pozwoli to ukazanie WIELKOŚCI SKALI PROBLEMU. Składanie doniesień do lokalnej policji i prokuratur to strata czasu. Nic nie zrobią, bo nie mają narzędzi i tym samym chęci. Kończy się to zawsze umorzeniem. Ci (usunięte przez administratora) korzystają z całą pewnością z programu TOR i ciemnego, szarego, podziemnego (różnie to nazywają) INTERNETU). DZIAŁANIA związane z pozwami JUŻ ROZPOCZĘLIŚMY. NIE TYLKO ONI PLUJĄ NAM W TWARZ.KNF RÓWNIEŻ - (usunięte przez administratora); Aspen i Agricole nie ma na liście ostrzeżeń KNF.

Kolejna ofiara

Jestem kolejną osobą walczącą o zwrot wpłaconego depozytu. Trwa to już dwa tygodnie i ciągle coś wymyślają aby odsunąć termin wypłaty. Początek rzekomej współpracy rozpoczynali bardzo szybko, gorzej z zakończeniem wypowiedzianej umowy. Powoli tracę nadzieję na odzyskanie swoich pieniędzy, ale spróbuję jeszcze złożyć wniosek w banku. Oby to pomogło. Nie mogę sobie darować chwilowego zaćmienia i skorzystania z ich oferty zarobkowej. Ale czasu nie cofnę i pozostaje walczyć o swoje do końca. A wszystkich innych ostrzegam - nie dajcie się oszukać!!!

daro

a ja założyem konto bez wpłaty, nie zdązyłem wyjsć z ubikacji i dzwoni sympatyczna pani ze wschodnim akcentem i opowiada jakieś cuda mecyje, ze muszę zasilić konto bo inaczej bedzie unieważnione, ze dostane swojego opiekuna itp. powiedziałem tej osobce ze ja nie chcę zarabiać , ale się pobawić bo kasy mam w h..., więc ta paniusua mowi mi ze konto moze do dwoch lat byc bezczynne ?. no niezły przekręt, a po godzinie już nie mogę się zalogować na konto. czyli jestem czarna owcą. ludzie pomyślcie trochę jak to by było tak proste to w sejmie mielibyśmy samych miliarderów, a nie przekrętasów :) pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Atalian Holding Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Atalian Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atalian Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atalian Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atalian Holding Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 27 ocen.

Atalian Holding Sp. z o.o.