Aspen Holding Sp. z o.o.
counter
3 25 532 5 1
MARK

PRZEPRASZAM, ZPOMNIAŁEM O LINKACH DO GOGLI POZDRAWIAM MAREK KNOPIK https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21670225 https://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1435387,aspen-holding-agricole-trade-wyludzanie-danych.html https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?t=32673 https://scamrecovery.net/aspen-holding-review/?gclid=Cj0KCQjwpfHzBRCiARIsAHHzyZqTSgsRf--QAbZXWfh81ufJtv_BVN1jrf7yy89Tc0KhTYnkYcycrkkaAnfjEALw_wcB

Bolo

Przecież takiego typu firmy działają w Warszawie w ekskluzywnych biurowcach i nikt z tym nic nie robi. Czemy rząd tego nie sprawdzi? Nie dziwi Was to?

mala
@Bolo

Dlaczego rząd z tym nic nie robi to nie wiem. Bardziej mnie interesuje dlaczego policja jest kompletnie bezradna. Podobno mają zespoły zajmujące się cyber przestępczością, ale wygląda na to, że to fikcja literacka. Jak im przyprowadzisz złodzieja za kołnierz to wtedy ogłaszają sukces.. Mnie się udało wysłać do Rzeszowa dokumenty i otrzymałam informację, że moja sprawę dołączyli do sprawy przygotowawczej. Czy prokuratura da radę? Nie wiem . Wszystko zależy od determinacji

Radek

Dzwoniła do mnie Pani Katarzyna Domaradzka z Aspen. Ponownie chcieli abym aktywował konto. Jak sie zapytałem gdzie są moje pieniądze to powiedziała że ma problemy z połączeniem i zadzwoni pużniej po czym się rozłączyła. Odpowiadają czasami na maile, ale ciągle uporczywie chca aktywacji konta. Męczy mnie ta cała sytuacja tym bardziej że w domu nie mówiłem jeszcze o niczym. Na tym forum, czuje się zrozumiany, wiem że nie jestem sam. Dzisiaj trzeba bedzie porozmawiać o tym z żoną. Jeśli sprawa trafi do sądu to nie ma sensu zatajać przed najbliższymi.

@Radek

Nie weryfikuj konta ! Opowiedz zonie ! Nie ma sie co wstydzic ! Tez przez to przechodze . Glowa do gory

Radek

Witam. Moja ''przygoda'' z aspen zaczęła sie w listopadzie. Wpłaciłem pieniążki, ale jak zażadali ''weryfikacji konta i podania wszystkich danych to mnie ocknęło.Nie weryfikowałem konta, Na początku bombardowali mnie telefonami, co chwile z innego nr, nawet po 20 razy. Wszedłem na to forum, po czym zadzwoniłem do banku, zastrzegłem karte, i złożyłem reklemacje. Dostałem od banku decyzje odmowną. Aspen nie odpisuje na maile, nie odpowiada. Wszedłem na swoje konto w Aspen i konto jest puste.Dzisiaj dzwoniłem do banku jeszcze raz, mam wrażenie że zostałem żle zrozumiany. Wytłumaczyłem całą sytuacje, złożyłem reklamacje ponownie. Chciałbym dopisać się do sprawy w sądzie. Spisałem nr akt w Rzeszowie. Będe walczył ale ciężko się przyznać w gronie najbliższych że można być tak naiwnym.

@Radek

Też mam ten kłopot, że nie przyznałam się najbliższym, bo sama siebie nie podejrzewałam o taką naiwność. Siedzę i dłubię zgłoszenie do Prokuratury. Mam nadzieję, że dzisiaj skończę i jutro wyślę.

@Mala

Czy mogła byś mi wysłać jakiś wzór pisma do prokuratury? mój mail krzysztof953@interia.pl

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Elżbieta

Pobrano trudno ich namierzyć...

Jozek
@Elżbieta

Zgadza się. Spółka zarządzana jest przez Next Trade Ltd, zarejestrowana gdzieś na końcu świata w raju podatkowych, Vanuatu Port Vila PO BOX 1276. Czytałem na stronie pewnej kancelarii, że prawo tam bardzo niechętnie ujawnia członków zarządu zarejestrowanych spółek, albo nie robi tego wcale. Strona internetowa zarejestrowana anonimowo. To to samo (usunięte przez administratora) co Olympus Markets. Szkoda gadać.

@Jozek

zgadza się ale nie można handlować bez licencji i tu mamy przewagę powiem tak im więcej z nas zgłosi sprawę do prokuratury okręgowej w Rzeszowie tym bardziej będą musieli się przyłożyć do sprawy a jak to olejemy to takich jeleni jak my będą szukać dalej czy chcecie by inni czuli się tak jak wy chyba nie bo w moim przypadku jest to tragedia oszczędności całego zycia gdzie człowiek zepier..... I w taki prosty sposób oddaliśmy je kuuur.... Ale byłem naiwny i dalej od początku trzeba zapi..... 2x mocniej a niestety lata lecą i tylko w nas siła by inni nie przechodzi to samo

@Jozek

Aspen Holding spzoo ma tez w Polsce KRS, NIP, Lokalizacja Ul. Bularnia 5 31-222 Kraków, województwo MAŁOPOLSKIE Nazwa firmy ASPEN HOLDING SP Z O O Numer NIP 9452188857 Numer KRS 0000589109 ASPEN HOLDING SP Z O O to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Powstała w 2015 roku. Forma prawna firmy ASPEN HOLDING SP Z O O to Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jest w KRS Zarząd, jest Prokurent - może te informacje będą przydatne :)Prokuraturze

Pablo

Nie poddawajcie się. Walczyłem z nimi od grudnia. Wszystko zweryfikowałem a oni sprytnie konto wyczycili. 3 razy składałem reklamacje do banku PKO BP, brakowało zawsze jakichś szczegułów. Za 3 razem powiodło się pomyślnie i uznali reklamację i zwrócili mi sumę 250 USD - wysokość która została pobrana z konta w złotówkach. Tak, że nie poddawajcie się. Piszczie i reklamujcie. Jak codziennie wysylałem info do aspen kontakt całkowicie się urwał. Bank uratował.

@Pablo

Weryfikowaleś konto czyli podawałeś wszystkie dane osobowe. To gorsze niż strata tych 250 dol. Radzę zmienić dowód i prawko i zgłosić taki incydent wyłudzenia danych osobnych. Bo za jakiś czas możesz mieć z tego powodu bardzo poważne problemy.

@SonyListon

Tak, zgłosiłam wyłudzenie, (usunięte przez administratora) To prawda 250$ to pryszcz wobec ukradzionych pieniędzy. będę walczyć, może coś się uda

Elżbieta
@Pablo

Chyba dlatego oddali że to tylko 250$ Czy komuś oddali więcej?

Lindsey Stirling

dla mnie ta firma to (usunięte przez administratora) mi 250 usd gorsze jest to że ich psełdo konsultant próbował mi z konta zajeba.../ 17 000 zl jak chcecie to podam wam muj nr telefonu

Mala

Dla mnie ciekawą sprawą jest indolencja policji i prokuratury.Potrafią namierzyć telefony, IP kiedy ktoś puści nieodpowiedni wpis np na Fb, a tutaj okazuje się , że są mało operatywni. Właśnie szykuję pismo do Prokuratury i chcę swoją sprawę dołączyć do Rzeszowa. Ciekawe czy to się uda. Walczę i mam nadzieję, że wystarczy mi determinacji (banki, Aspen Holding,) Gdyby zdarzyło się coś interesującego w tej sprawie dajcie proszę znać.

Syla

Od listopada walczę z Aspen. Dziś dostałam maila ze oddadzą pieniądze na konto. Ale męczyłam ich odstąpieniem 2 razy w tygodniu. Także nie poddawajcie się

@Syla

Jak środki będą na koncie wtedy może pani świętować

Lena
@Syla

A weryfikowała pani u nich konto ?

@Przemysław

Na szczęście wpłynęły. Jeden problem z głowy

@Lena

Nie weryfikowalam konta

mala
@Syla

Mam nadzieję, że nie zaczęła Pani świętować. Pisze pani, że obiecali oddać. Jak oddadzą to proszę dać znać i wtedy pogratuluje Pani wytrwałości. Też zamierzam ich gnębić, ale oddałam sprawę na policje i ich też będę cisnęła. W razie czego pójdę do prokuratury i złożę tam doniesienie.Nadal czekam na jakieś głosy i argumenty użyte w próbie odzyskania środków.

Uważajcie

Witam serdecznie, Panie Przemyslawie. Ja do Pana wysylam instrukcje dla aktywacji Pana konta. W kazdym razie Pan moze dokonac aktywacji samodzielnie. Dla tego zeby aktywowac swoje konto najpierw musimy wejsc na nasza strone: https://dowmarkets.com/pl/ Dalej wybieramy rozdzial "DEPOZYT". Tutaj Pan zobaczy rozne systemy platnicze. Wybieramy "VISA PAY CENTER". Zobaczy Pan 2 pola: waluta i kwota. Waluta musi byc USD, kwota - 250. Naciskamy "Wyslij". Pan zostanie przekierowany na strone gdzie musimy podac dane z karty. 1) W pierwszym polu Pan wpisuje numer karty 16 cyfr 2) Ponizej data waznosci(miesiac i rok) 3) kod CVC(CVV) - 3 liczby z tylnej strony karty. 4) Card Holder - Imie i nazwisko Pana (NIE UZYWAJAC POLSKICH ZNACZKOW) Dalej naciskamy "PAY" i Pan bedzie przekierowany na strone swojego banku, gdzie musimy potwierdzic transakcje. Albo Pan dostanie kod w SMSie, ten kod trzeba wpisac w odpowiednim okienku i nacisnac "Akceptuj" albo trzeba bedzie zalogowac sie do swojego banku i tam potwiedzic transakcje. WAZNE!!!!! zeby u Pana na karcie nie bylo ustawionych zadnych limitow na transakcje internetowe. Albo powinne byc ustawione powyzej 1000 zl. Pozdrawiam, Wladyslawa Wojcik

TakNie1
ZUZA2

GetinBank 2 tygodnie temu napisali pismo, że nie mogą uznać reklamacji, ale nie sytuacja może ulec zmianie. Wczoraj zaglądam na konto i niespodzianka, kasa wróciła (całe 250$). Teraz tylko strach co będzie dalej, (nie da się zamkną konta na stronie Aspen H)

@ZUZA2

A weryfikowales konto czyli innymi słowy mówiąc, wysylalas im skany dowodu, karty i inne dane osobowe???

zuza2
@SonyListon

Nie, Gdy chcieli weryfikacji wtedy zaświeciła mi się zielona lampka i zaczęłam szperać po internecie, trafiłam na komentarze tutaj i dzięki nim dowiedziałam się, że jest coś takiego jak obciążenie zwrotne.

@zuza2

I słusznie. Weryfikacja to najgorsze zło z możliwych. To zwykle wyłudzenie danych i fatalne w skutkach.

Zbyszek61

Zostałem okradziony przez Aspenholding 12.10.2019r,za pomocą doradcy menadzera który telefonicznie,kierował operacją fonansową zakupu EUR/RUB na Foreksie za tzw,,jednym kliknięciem,,po czym z depozytu na rachunku zniknęło 236$ a następnie opłaty i koszty rozliczenia zysku/straty wyzerowały moje konto. Jak odzyskac pieniądze i zamknąć konto e Aspenholding,prodze o odpowiedź

HIRO
@Zbyszek61

230 $ to nic w porównaniu z tym co możesz stracić. Raczej nie odzyskasz zamykaj konto jak znajdziesz na forum i jak najdalej od AH to banda złodziei i naciagaczy. Uwiesz mi ja stracilem tysiace . Pozdr

Maciek
@Zbyszek61

U mnie było to samo straciłem wszystko a teraz walczę o zamknięcie kąta

SonyListon

Zadzwoń do banku na infolinię i złóż ustnie reklamację czyli prośbę o zwrot kasy. Ewentualne dokumenty jak będą wołać to im doślesz

TakNie1
Marcin

Ja zrobiłem obciążenie zwrotne w banku, mój bank stanął na wysokości zadania i moje pieniądze 250 USD z powrotem otrzymałem. Trzeba napisać wszystko w szczegółach wraz ze zgłoszeniem na policji

Maciek

Czy udało się komuś już zamknąć konto w Aspen Holding

Marek
@Maciek

nie

Problem

SonyListon

Przecież wizerunek Lewego został wykorzystany bez jego wiedzy. Z resztą nie tylko jego bo i Kubicy, Kubackiego też.

@SonyListon

Tego jest cały wysyp. Fałszywe wywiady, albo reklamy, że ojciec rodziny zarobił 4k w tydzień. Platformy społecznościowe słabo te reklamy weryfikują podobnie jak Goo....* bo też to już gdzieś widziałem w reklamach. Zgłaszanie reklam niewiele daje boi tak wracają.

Jeleń

Skąd masz informację, że LexaTrade to Aspen Holding? Bo z informacj na stronie wynikało, że to Next Trade Ltd Port Villa Vantau. Jak by na tamten adres wysłać pisma. Tylko, że to drugi koniec świata. Na maile nie reagują. Nawet jak pismo nie było do końca takie jak w tej formie, to powinni odpowiedzieć, "proszę wysłać pismo takie a takie".

SonyListon

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i mieć świadomość, że policja czy prokuratura tu nic nie wskora. Nie ma szans na odzyskanie kasy. Te platformy od wielu lat (usunięte przez administratora) ludzi. Były o tym informacje w tamtym i poprzednich latach. Jedyne co można robić to omijać je szerokim łukiem. Jeszcze dzisiaj rano znów widziałem ich pseudoreklame z Kubackim i Lewandowskim. Nic sobie z tego nie robią i dalej naciągaja ludzi. Jedyny plus zgłoszenia się na policję to taki że bank podczas reklamacji patrzy troszkę przychylnie i jest szansa na pozytywne rozpatrzenie reklamacji ale tylko w przypadku gdy nie daliśmy się wciągnąć w grę. Niestety prawda jest taka że składanie pozwów zbiorowych to tylko odbudowanie się psychiczne, że się walczy itd...Nic więcej.

@SonyListon

I nie mam tu na myśli tych 250 dolcow. Chodzi mi o większe kwoty osób wciągniętych w "grę". Dokonujących transakcji i handlujących na ich pseudoplatformie.

Asia

(usunięte przez administratora) Po 3 miesiącach mniej więcej zaskoczył nas zwrot kwoty na konto. Nie weryfikowaliśmy konta, złożyliśmy w banku PKO (telefonicznie) reklamację, opisaliśmy całą sytuację. Po pierwszym razie przyszła odmowa. Zadzwoniliśmy drugi raz informując o oszustwie i że sprawa jest zgłoszona na policję (chociaż nie byliśmy nigdzie), zgłoszenie zostało przyjęte i po ok. 2 miesiącach kasa wróciła na nasze konto. Jak odbieraliśmy telefony od Aspen to grzecznie tłumaczyliśmy, że wypowiedzieliśmy umowę zgodnie z prawem, że sprawa jest zgłoszona na policję, że proponujemy spotkanie itd. Może to też pomogło.

Tomek

Witam tez dalem sie wylolowac wpłaciłem 250 euro ale nie weryfikowałem konta. pieniadze pobrali za nie aktywnosc

@Tomek

A składała reklamację do banku? Pisałeś do nich emaile o zwrot pieniędzy itd?

SonyListon

Nawet nie trzeba iść na policję. Wystarczy zgłosić w banku reklamację i przesłać emailem korespondencje z AS ( prośba o zwrot pieniędzy, prośba o zamknięcie konta itd..oraz te bzdury co oni odpisują). Bank jeżeli uzna reklamację a musi ( pod warunkiem że graliście na pseudoplatformie) i zwraca co do grosza. Jeżeli jeszcze dodatkowo nie weryfikowaliście konta to sprawa jest zamknięta i niech się bujają. Dla pewności zastrzec i wyrobić nową kartę ( koszt 20 pare złotych )

@SonyListon

Pod warunkiem że NIE graliście. Źle wcześniej napisałem :-)

@SonyListon

wiesz ile wniosków umozyli nawet nie masz pojęcia udało ci sie ok ale nie wprowadzam ludzi błąd

@Przemysław

Chyba że ty piszesz z AH ok powodzenia idźcie do banku i już będą pytać się o pismo z policji czy było zgłoszenie nie masz zgłoszenia traktują cię jak drugorzędnego dziękuję albo chcecie odzyskać albo lubicie się bawić dalej decyzja należy do was

@Przemysław

Jak skladalem reklamację w banku i powiedziałem Pani o tym że chcą ode mnie szereg danych poufnych wraz z ksero itd celem weryfikacji konta to od razu Pani z banku powiedziała że warto zgłosić to na policję jako próba wyłudzenia danych. Dużo banków pozytywnie realizuje reklamację tylko należy pamiętać żeby po wpłacie tych nieszczęsnych 250usd nie grać na tej platformie. Najlepiej w ogóle się tam nie logować i od razu spać pismo do AH o zwrot kasy bo w banku wołają i pytają się czy próbowałeś się kontaktować z AH

BB

ja na telefon z Banku nie potwierdziłam przelewów, a Aspen Holding na to czeka. Teraz bombarduje mnie telefonami - nie odbieram i wyciszyłam telefon Zablokowałam konto. Jutro idę na policję. Jeżeli potrzebujecie mojej osoby do pozwu zbiorowego to piszcie bogumilaur@gmail.com

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Aspen Holding Sp. z o.o. - Kraków

Aspen Holding Sp. z o.o.