Opinie o Atalian Holding Sp. z o.o. w Kraków Bularnia 5

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Atalian Holding Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Atalian Holding Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atalian Holding Sp. z o.o. w Kraków Bularnia 5

Moi Drodzy. Ja pisałem Wam miesiąc temu, że zgłosiłem na policji oszustwo i zrobiłem obciążenie zwrotne w moim banku. Wczoraj otrzymałem zwrot moich pieniędzy. Nie weryfikowalem żadnego konta, nie udostępniłem im żadnych moich poufnych danych. Nie dajcie się oszukiwać, nie podawajcie swoich danych, nie instalujcie nic na komputerze. Pozdrawiam. Marcin

@Marcin

Możesz napisać w jakim banku masz konto? Ja złożyłam reklamację 24.09. Odpisali niedawno, że potrzebują więcej czasu na rozstrzygnięcie problemu( pekao S. A.)

@AniaI

Mój bank to Bank Spółdzielczy.

...

Wszyscy którzy wpłacili pieniążki i nie mogą ich odzyskać pójdzie do swojego banku poproście o obciążenie zwrotne tak jak ktoś pisał już to wcześniej. Jeżeli nie będą chcieli przyjąć upierajcie się twardo przy swoim (usunięte przez administratora) Oni muszą przyjąć to zgłoszenie. Dostaniecie protokół i powiedzą wam że jest 4 tygodnie na rozpatrzenie bo oni muszą się skontaktować z aspen. Ale oni z bankiem dyskutować nie będą i oddadzą wam pieniądze. Gwarantuje wam to.!!!! U mnie trwało to niecałe 2 tygodnie.

@...

A ile dni może maksymalnie upłynąć od dnia przelewu żeby zrobić obciążenie zwrotne

Asia
@...

A co z kontem na platformie Aspen? Jak ją usunąć? Czy udało Ci się zamknąć konto?

Asia
@...

Nie będę weryfikować konta, czy mogą później naliczać jakieś opłaty? Upierają się o weryfikację... Wysłałam wypowiedzenie umowy mailem.

@Lena

Niestety nie wiem do jakiego czasu można czekać aby zrobić obciążenie zwrotne ja poszłam jakoś po niecałych 2 tygodniach. Jeżeli chodzi o konto to nie usunęli mi ale mam zamiar na nie nie wchodzić a jeżeli nie ma środków to nie mają mi z czego pobrać. Myślę że długi się z tego też nie zrobią ani z karty mi nie pobiera bo nie mają takiego prawa. Żeby zrobić przelew trzeba potwierdzić SMS a tylko ja otrzymać mogę go na mój nr telefonu. A w inny sposób myślę że nie mogą ściągnąć np długi że będą rosły bo ja nie podpisałam żadnej umowy z nimi..... Więc nie mają podstawy do tego. Ale to jest tylko moje zdanie.

@Asia

Ja też wysyłałam kilkukrotnie wypowiedzenie i ciągle że proszę czekać przekazano do odpowiedniego działu. Ale odzyskałam pieniądze dzięki obciążeniu zwrotnemu więc już jestem spokojna bo wszystkie pieniądze odzyskałam....mysle że to już koniec przygód mimo że nie usunęli mi konta ale nie będę na nie wchodzić jest zerowe więc myślę że zniknie. W każdym bądź razie nie martwię się już o nic bo pieniądze odzyskałam a sami nie mogą mi pobrać żadnej kasy bo nie podpisałam żadnej umowy i nie weryfikowalam konta. Ogólnie ostania mija rozmowa była z naprawdę miłym Panem który wiedział o wszystkim bo go usmiadomilam że złożyłam wniosek o obciążenie zwrotne i naprawdę był miły wytłumaczył mi wszystko co chciałam nie tak jak pozostali że jak im nie po nosie coś powiedziałam to już zmiana tematu koniec rozmowy itp ???? nie wiem z kim rozmawiałam ale mogę Pana pozdrowić bo jest Pan spoko gość ????

Dorota
@...

A w jakim banku masz konto? Ja mam w Pko BP i składałam coś takiego to wezwali mnie do uzupełnienia tego wniosku, tzn żeby im wysłać jakieś sczegoly, które ułatwią im rozwiązanie tego problemu. To dostarczyłam im emaile i jakieś tam screeny z konta w aspen tak jak chcieli. Odpisali mi że muszą się skontaktować z pracownikiem z aspen i wydanie decyzji może potrwać dłużej niż 4 tygodnie. Obawiam się tylko, że to nic nie da bo nie zweryfikowalam konta, a w regulaminie aspen jest coś o tym, że trzeba to zrobić aby wypłacić pieniądze i że oni będą się na to powolywac.

....
@Dorota

Ogólnie powiem Ci tak. Ja na pieniążki czekałam 10 dni. Też nie weryfikowalam konta bo nie chciałam podawać swoich danych. Mój doradca w banku wypełnił wszystko za mnie po tym jak mu wszystko opowiedziałam a następnie dał mi do przeczytania i tylko się podpisałam. Jako dowód dałam jedynie wydrukowana korespondencję z nimi. Wszystko poszło po mojej myśli. Pieniądze miałam dokładnie po 10 dniach.

@...

A w jakim banku masz konto? (takie przychylne klientowi)

Spredy na walutach są większe niż u innych brokerów, ale warunki handlu na CFD podobne do konkurentów. Zaleta jest możliwość zmieniać dźwignię.

Sara

Czy to możliwe, że VIP-y w rodzaju Lewandowski, Kubica, Solorz i inni udzielali wywiadów, w których namawiają do inwestowania na różnych złodziejskich platformach, obiecując spore i błyskawiczne zyski ? Czy mają świadomość, że motywują wielu do podejmowania często wielkiego ryzyka utraty czasem dorobku życia? Jeśli to są wywiady sfingowane to dlaczego osoby te nie reagują? A co do powiedzenia w tym względzie mają dziennikarze (np. Wojewódzki), którzy te wywiady przeprowadzają? Może ktoś odpowie na te pytania.

Baka
@Sara

Sądzę, że wykorzystano tylko ich wizerunki.

@Sara

gralem z Robertem kidys w jednej druzynie i mowi ze to Pravda, ze on handlowal u nich! to wszystko bzdury co tutaj pisza! Robercik jak cos reklamuje to to jest wiarygodne!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Atalian Holding Sp. z o.o..
Lukasz

Handlowalem na wielu platformach. Aspen Holding nie jest najlepsza, ale takich problemow jak piszecie nie spotkalem.

Baka

Ku przestrodze - dotyczy Aspen Holding- handel kryptowalutami. Pewna firma handlująca kryptowalutą stworzyła fałszywy materiał. Wykorzystała w nim nieprawdziwe wypowiedzi Roberta Lewandowskiego , który miał niby namawiać na zakup bitcoinów. Podobnie wykorzystano wizerunek Roberta Kubicy. …RAPORT SPECJALNY: Eksperci są pełni podziwu dla Roberta Kubicy, a dokładniej dla jego ostatniej inwestycji, co wywołało przerażenie wśród dużych banków. Korzystając z tej „luki fortuny”, polscy obywatele zgarniają już miliony złotych bez wychodzenia z domu – ale czy to jest legalne? … Wpadłam w sidła Aspen Holding - jest to nieuregulowany broker offshore należący do Next Trade Ltd z siedzibą w Port Vila, Vanuatu, archipelag Nowe Hebrydy. Kuszenie, telefony i wpadłam, założyłam konto, wpłaciłam 250 USD , potwierdziłam swoje dane i zaczęło się. Menadżerka inaczej doradca „uczy” handlować na ich platformie. W przeciągu 3 dni ( działała skutecznie) zostało 95 USD. Na moją ostatnią próbę wycofania się , pada od „menadżerki” oferta włączenia automatu do handlowania, co pozwoli na odrobienie strat. Po trzech dniach na r-ku , w pozycji kapitał własny, pojawia się kwota > 4.000,00 USD. Nie do uwierzenia. To są Pani pieniądze - twierdzi doradca , może je Pani wypłacić. Do akcji wkracza Pan ( nie pamiętam nazwiska) i zaczyna się namawianie na zakup Bitcoina aby móc mi coś wypłacić. Skutecznie działa i ja wydaję na ten cel 12.000 zł.,( całe moje oszczędności ). Kawałek Bitcoin kupuję o godz.11:41 a Aspen wypłaca go o 12:47 - bo tak długo trwał proces weryfikacji w Internetowym Kantorze Kryptowalut. Na mój r-k w moim banku do dzisiaj nie wpłynęły żadne pieniądze- miałam otrzymać zwrot swoich pieniędzy + jakiś dodatek. Kilka dni później zadzwonił facet z Wrocławia- pieniądze są zamrożone, aby je wypłacić trzeba zasilić konto kwotą ok. 7 tys zł. Przerwałam rozmowę. Za każde wejście na platformę handlową pobierają 5 USD, obojętnie czy jest strata czy zysk. Za późno przeczytałam w internecie o oszustwach tej platformy i jej podobnych. Jest to ewidentna kradzież. Oto telefony z których dzwoniono: Warszawa : 22 300 30 29, 22 300 30 28, 22 153 03 58, 22 153 05 72 Wrocław: 71 716 63 70 Birmingham: 44 121 790 0576, 44 121 790 1097 Londyn: 44 20 3966 7568, końcówki 7570, 7569, 7571 , 44 20 3936 4752, 4789 Oto adresy mailowe - na maile nikt nie odpowiada; automat potwierdza wpływ maila gdpr@aspenholding.co – tutaj ślę maile o zamknięcie konta i zwrot pieniędzy , już kilkakrotnie support@aspenholding.co beata.r@aspenholding.com robertru@aspenholding.com Sądzę, że użyte nazwiska są fałszywe : Beata Radomska, Robert Rumianowski, Aleksander Krawczyk, innych nie zapamiętałam. Z przysłowia: Polak przed szkodą i po szkodzie głupi – może jednak już nie. Na (usunięte przez administratora) są filmy o sposobie działania takich oszustów.

Olej to
@Baka

Współczuję. Ja nie weryfikowałem konta bo mi to śmierdziało. Straciłem tylko 250 $. Zablokuj karte bankową i zgłoś zaginięcie dokumentów! Wyrób nowe bo nie wiadomo co jeszcze wymyślą . Nie chcę straszyć współczuję Ci utraty oszczędności. współczuję wszystkim oszukanym i jestem zły że dałem się tak łatwo oszukać. I jestem zły na rząd że pozwala na takie bezprawie! (usunięte przez administratora) zakładają firmy i okradają uczciwych ludzi ! Ale to jest przekręt na globalną skake kiedyś może to wypłynie jak Amber Gold ! Masakra w jakim świecie żyjemy ! Pozdrawiam wszystkich oszukanych ! I łącze się w gniewnie złości i bólu ! Olać Aspen !

pokrzywdzony

(usunięte przez administratora) na wysokim poziomie, daj Bóg, aby te złodziejskie metody odbiły im się na życiu prywatnym.

Glupi

Witam chciał bym się dowiedzieć czy komuś już usunęli konto z aspen holding żeby nie pobierali opłat, pisałem maila 17.09 z wypowiedzeniem umowy i do tej pory cisza

@Glupi

Czy wcześniej weryfikował Pan konto, podając swoje dane? Dokonał Pan jakiś transakcji handlowych, wpłaty, wypłaty "wygranych" itp.?

Glupi

Niestety ale tak. wpłatę 250usd

Głupi
@Michał

Zrobiłem co kazali w weryfikacji, wpłaciłem kasę chociaż nie chodzi o zwrot pieniędzy bo za inwestowalem jak mi doradzono i mnie wyzerowalo po 30min bo akcje spadly , rozchodzi się już o usunięcie konta żeby po tych 60dniach nic nie płacić zlodziejom i co zrobić żeby spokojnie spać podobno dane trzymają przez 5lat... Co tu zrobić żeby wkoncu usunęli konto ;(

MonikaZ
@Głupi

Cytat z regulaminu ze strony AspenHolding: "Jeżeli z jakiegokolwiek powodu, określonego w niniejszej umowie, Firma lub Klient zdecydują się rozwiązać stosunek między nimi, wówczas zastosowanie mają następujące postanowienia: a. Obie strony umowy mogą ją wypowiedzieć ze skutkiem natychmiastowym, z zachowaniem co najmniej 15-dniowego okresu wypowiedzenia. b. Strony umowy uznają, że rozwiązanie umowy wchodzi w życie w dniu powiadomienia, chyba że przed datą powiadomienia postanowiono inaczej. c. Po rozwiązaniu umowy Klient jest zobowiązany do zamknięcia wszystkich otwartych pozycji. Jeśli tego nie zrobi, Spółka zamknie wszystkie otwarte pozycje" Dzisiaj złożyłam wniosek o wypłatę środków z konta. Za brak aktywności na koncie mogą pobierać opłaty (200/USD lub 200EUR).

@Glupi

Mam podobne zapytanie,czy usunęli komuś konto ?Piszę do nich po kilka email od sierpnia o usunięcie konta,ciągle zbywają mnie , odpisujac,że prześlą do odpowiedniego działu i dziękują za cierpliwość.

Bezradni
@MonikaZ

W jaki sposób pobiarą opłatę?

MonikaZ
@Bezradni

Tego nie wiem, zarejestrowałam się 18.09, ale jest to napisane w regulaminie.

Naiwny 1
@MonikaZ

Najważniejsze żeby nie weryfikować konta. Kasa przepadnie trudno. Będą ja pobierać za brak aktywności jak się skończy nie będą juz mieli co pobierać i konto stanie się nieaktywne, zamknięte

Aspen nie przestrzega regulaminu

Olać to
@Glupi

Pisze do wszystkich oszukanych Nie weryfikuje kont i nie podejmujcie współpracy z tz. Mentorem na waszym komputerze. Pieniądze które wpłaciliśmy stracimy trudno ale nic więcej nam nie wezmą. Opłaty naliczanie zjedzą pieniądze które wpłaciliśmy 50 $ za 2 mięsiace. Po wyczerpaniu tych pieniędzy konto powinno się zamknąć. Nie mają żadnych podstaw prawnych żeby co kolwiek innego nam naliczać bo nas oszukali i działają nie legalnie. Moja rada nie wysyłać im dokumentów to jest nie weryfikować kont. Nie pisać do nich jak będą dzwonić to mówić że sprawa zajmuję się już prokuratura. Nie łączy nas żadna umowa bo zostaliśmy (usunięte przez administratora) najważniejsze nie wysyłać im dokumentów. Ja urywam z nimi kontakt. Z oszus.tami się nie rozmawia .

Dorota
@Olać to

Ja też tak uważam. Wysłanie im skanów dokumentów to chyba najgorsze co można zrobić bo nie wiadomo co oni zrobią z tymi danymi. Też nie zweryfikowalam konta z obawy o swoje dane . Już wolę stracić te pieniądze i mieć spokojną głowę niż się zamartwiac czy wezmą na mnie jakąś pożyczkę czy coś innego. Ja zakładałam konto jakiś miesiąc temu i tego samego dnia wysłałam e-maila o zamknięcie go. Ciągle mi odpisywali żebym zweryfikowala konto i odsylali mnie do ich regulaminu. Po jakiś 3 tygodniach nieaktywnosci zadzwonili do mnie ponownie i mówili że jak chce wypłatę pieniędzy to muszę się z nimi zdalnie połączyć na komputerze. Ja stanowczo mówiłam że nie rozumiem po co im mój laptop do zrobienia przelewu, że jak ja robię przelew to potrzebuje jedynie numeru konta. I jak już zauważyli że nic nie wskuraja to się rozlaczyli. Ogólnie złożyłam reklamację w banku no ale rozpatrzenie trwa około miesiąca bo odpisali że muszą się porozumieć z agentem firmy aspen holding i dopiero wydadzą decyzję. Nie liczę na to że odzyskam pieniądze ale to befzie dla mnie nauczka na przyszłość.

@Olać to

Przyłączajcie się do pozwu zbiorowego. Już podjęliśmy działania. Dla ZASADY .... Nawet jeśli są to małe kwoty to warto, bo w ten sposób pomożemy zdruzgotanym emerytom, rencistom i innym. E-maile: kb_belchatow@wp.pl. pozwy12@gmail.com. Telefony: 574 453 871; 605 308120

Davvski

Zalogowałem się na dwa konta jedno niechcący na zły email i co teraz wpłaciłem 250euro i nie wiem jak nic nie będę robił to nie będę miał za te konta opłat

And
@Davvski

Przejrzyj te forum. Zobaczysz co zrobiłeś. Błąd życia.

Bartosz

Ale to jest forum pracownicze więc takie uwagi klientów trafiły na niewłaściwe forum!

@Bartosz

Co to znaczy pracownicze???

@Dana

To, że powinni się tu wypowiadać pracownicy Aspen a nie klienci. Niestety jak tu trafiłam nie było nigdzie indziej opinii o Aspen, więc się wypowiedziałam tu i przypuszczam, że wszyscy pozostali również.

Hanna

Posłuchajcie chyba jest nadzieja ,że konto można usunąć .Kiedy bezmyślnie i ufnie dałam się namówić na zarejestrowanie i wpłacenie 250$,,to prawie zaraz oprzytomniałam i zaczęłam pisać o zwrot wpłaconych pieniędzy i zamknięcie konta.Nie było łatwo ,musiałam zweryfikować konto,po miesiącu oddali mi pieniądze.Tyle,że nadal konto istniało mimo wypowiedzenia umowy ,i ciągłych e-maili wysyłanych na do nich .Odpisywali ,że dziękują za cierpliwość z mojej strony i proszą o nie logowanie się na konto ,bo go aktywuję .Nie logowałam się przez trzy tygodnie do dziś ,postanowiłam wpisać błędne hasło ,aby wysłali mi poprawne na e-mail, i tu zaskoczenie , dostałam komunikat ,że "nie znaleziono konta o podanym identyfikatorze " ufff . Chcę się cieszyć ,że to już koniec ,mam taką nadzieję .Wy też nie traćcie nadziei.

@Hanna

Witam! Mogłabyś podesłać zrzuty ekranu z potwierdzeniem zwrotu na maila 80annamagda80@gmail.com ? Z góry dziękuję.

@Hanna

Ps. Przepraszam, chyba za wcześnie się ucieszyłam ,że mam już usunięte konto. Pod wieczór zadzwonili do mnie z Londynu, nie odebrałam tel.ale to znaczy ,że nadal mają moje konto. Czuję bezsilność.

Gracka
@Hanna

Jak to zrobić możesz napisać ?

@Gracka

Proszę sprawdź odpowiedzi wcześniejsze ,w których jest wyjaśnienie.

jupik
@Hanna

Czyli jak zweryfikujesz konto to oddają pieniądze?

@jupik

Nie wyłudzą tylko dodatkowo Twoje dane. Zaraz prześlę linka do artykułu...

Naiwny 1
@Hanna

Nie weryfikuje konta. Trzeba się pogodzić ze stratą pieniędzy żeby nie brnąć w to dalej. Za brak aktywności będą je sobie przywłaszczać to jest 50$ za 2 miesiące nie aktywności. Po skończeniu się pieniędzy konto zostaje nieaktywne zamknięte. Mam nagraną rozmowę na telefonie

Naiwna

Dzień dobry czy jest tu ktoś kto założył konto ok 3 miesiące temu? Chciałam się dowiedzieć ci z tą opłata za konto jezsli na koniec jest 0 a ponoć pobierają za niektywnosc 200$co wtedy? Jak to jest u was. Jestem bardzo rozczarowana ponieważ nie zweryfikowalam konta i nie mam zamiaru tego robić. Zgłosiłam prośbę w banku o obciążenie zwrotne. Przyjęli ale mam czekać do 4 tygodni i mówili że to wszystko zależy id tych oszustów oni muszą dojść do porozumienia z bankiem moim. Teraz już martwię się w sumie tylko o to konto bo proszę o jego zamknięcie a mam tylko wiadomości systemowe że muszę czekać. Boje się że będę miała jeszcze długi przez tych oszustów.bo niby jak będą pobierać pieniądze z konta jak będzie ono puste? O ile w ogóle uda mi się odzyskać pieniądze. Jeśli nie to na 1 miesiąc zabiorą mi moje pieniądze które u nich mam. Trudno już się z tym pogodziłam że przez głupote straciłam ale co dalej nie chce żeby rosly mi jakieś długi o których poinformuja mnie za parę miesięcy... Ratujcie jest tu ktoś ponad 2 - 3miesiace?

Bezradni
@Naiwna

Ale sami nie mogą ściągnąć z Twojego konta, bo jak mieli by to zrobić?

@Naiwna

Witam. Przyłączam się do pytania. Też jakieś 2 miesiące temu dałem się złowić. Założyłem konto poczym wpłacobe zostało 250$. Jeszcze tego samgo dnia zapaliła się czerwona lampka w głowie. Chciałem zamknąć konto żądałem zwrotu wpłaconego depozytu Kazali mi przejść weryfikacje. Poczytałem warunki tym razem dokładnie. Napisałem do nich, iż nic nie podpiszę i nie mam zamiaru przechodzić weryfikacji. Wczoraj zafzwonił do mnie telefon z Anglii. Odebrałem. Pani po polsku zaczeła mi znowu nawijać makaron na uszy. Pogadała poczym jak upierałem się przy swoim piwiedziała, że sprawę przekaże do odopwiedniego działu. Dla pewności coś mnie tkneło i pinownie wysłałem email w którym proszę o zamknięcie konta na tej platformie. Do dziś brak odpowiedzi. Na telefonie kam tą ich aplikację. Weszłem tam z 250$ zostało 50$. Czyli zajumali mi niby te 200 $ za dwu miesięczną bezczynność na koncie. Moje pytanie bo się rozpisałem. Będą pobierać taką opłate co jakiś czas. Czy jak kobto zejdzie a zero to w końcu konto zostanie zlikwidowane? Co robić? Olać ich poza moim numerem telefonu, emailem, no i adresem. Nie mają nic. Dodam jeszcze, iż karta z ktorej dokobałem przelewu jest już nieaktualna. Proszę o po moc opinię. Pogidziłem się już ze stratą tych 250$. Męczy mniectylko myśl, żeby na tym się skonczyło. Pozdrowienia.

Naiwna
@Marcin

Dziś wyszukalam taki tekst z neta niby dodany 3 dni temu. Tekst skopiowany: Sposób działania Aspen Holding jest kalką tego, który opisywaliśmy w przypadku Agricole Trade. Klienci rekrutowani byli poprzez obiecującą spore zyski reklamę na Facebooku. Nawiązywali kontakt telefoniczny ze swoim „opiekunem”, który prosił o wpłacenie 250 dol., zainstalowanie programu AnyDysk, służącego do zdalnej administracji komputerami za pośrednictwem internetu oraz przesłanie potrzebnych danych: skanu kart kredytowych i dowodu osobistego. Na początku klienci widzieli rosnące zyski i byli namawiani na dokapitalizowanie swojego rachunku, nawet poprzez zaciąganie kredytów i chwilówek. Gdy chcieli odebrać zarobione przez siebie pieniądze, kontakt się urywał. Po tym ostatnim można wnioskować że jeżeli pieniądze się skończą na koncie u nich a więcej nie damy się namówić na wpłatę to urwa kontakt. No tak zrozumiałam. Więc może nie ma się co bać i dadzą nam spokój.... Ja ogólnie czekam do 4 tygodni bo jak pisałam wcześniej mój bank wysłał do nich prośbę o oddanie pieniędzy czyli obciążenie zwrotne. Odpowiedź mam dostać do 4 tygodni. Ale już co będzie.... Jedynie właśnie martwi mnie co dalej z tym kontem i że mimo próśb o zamknięcie konta ignorują. Ale jak się pieniądze skończą a zobaczą że więcej nie da się nas naciągnąć bo napewno będą dzwonić jak do Pana to może dadzą sobie spokój.... Ja jestem na początku walki... Pan już 2 miesiące. Niech pan da znać jak się coś zmieni Oki? Pozdrawiam

@Naiwna

Ok. Napewno się odezwę. Według mojej wiedzy nie mogą naliczać konta na minus. Tak jak Pani piszę zjadą konto na zero i piwinien być spokój. Ale w tym kraju już mnie nic nie zdziwi. Normalnie na innych portalach jak się wykupuje na coś dostęp (jest to tak zwany VIP) o skończeniu pieniędzy konto jest zawieszane. Tym bardzej, że ja na ich platformie nie zrobiłem żadnego ruchu, żadnej transakcji. Chce tylko zlikwidować konto. Te 250$ niech sobie w cztery litery wsadzą. Pogidziłem się już z tą stratą dawno. Dobrze, że nie dałem im się naciągnąć na wiecej. Bo w niektórych przypadkach jak o tym czytam to chyba już dawno bym dyndał. Współczuję tym ludziom. Takich ludzi, którzy żerują na ludzkiej naiwności - niestety. Powinno się poddawać jak najwyższej karze wymiaru sprawiedliwości. Choć i to napewno w wielu przypadkach nie rekompensowałoby strat moralnych, fizycznych i pieniężnych.

Irena

Dzień dobry Pani Danko,Stałam się kolejną ofiarą ( mega, megaśna naiwność !!! starej baby) dzisiaj, spadłam w czarniutką dziurę a na łbie kubeł wody z przerębla. Mam "0" w portfelu i (na razie tajny WSTYD) może wspólne działania poszkodowanych coś pomoże ? Na razie boli brzuch

danka
@Irena

Witam Pani Irenko, nie zaglądałam tu jakiś czas, gdyż po "przygodzie" z aspen holging stan mojego zdrowia psychicznego równał się minus dziesięć, wpadłam w depresję i takie tam....ale teraz głowa do góry i działam. Drukuję wszystkie e-maile, robię zrzuty ich raportów, słowem wszystko co się może przydać adwokatowi i prokuraturze

Aaaa

Moi drodzy chciałabym uzyskać jeszcze informacje dotyczącą tego że jeżeli ktoś wpłacił te 250$ale nie zweryfikowal konta więc i nie można go usunąć bo do tego trzeba weryfikacji tak? Więc co dalej... Z konta nie ściągną bo nie mają jak... Więc co z tym opłacaniem konta za to że się nie użytkuje? Pobić jest te 200$miesiecznie. Żeby później nie wyszło że dług nam rośnie. Ktoś wie coś na ten temat???

Aaa

Dzień dobry również wczoraj weszłam na tą stronkę i wydawało mi się że wszystko jest ok wpłaciłam 250$.teraz czytam te wpisy i jestem przerazona. Ogólnie mam na ich koncie229$. Jaki człowiek głupi.... Szok..... Sama nie wiem co mam teraz robić. Od razu wysłałam wypowiedzenie konta po przeczytaniu waszych wpisów i prośbę o zwrot środków które pozostały miałam jedna transakcję nieudana. Chciałam sama spróbować. Najgorsze w tym wszystkim jest to że teraz bardzo się boję że przejmą moje konto w banku z którego robiłam przelew przez kartę visa i będą sami zabierać pieniądze. Czy takie coś wogole jest możliwe??? Iść do banku?? Rezygnować z konta? Zmieniać kartę? Co robić? Błagam pomóżcie. I jeszcze jedno tam są opłaty na konto z tego co piszecie jak się nie używa przez 2 miesiące. Już trudno z tymi 22 9$ jak przepadna... No szkoda ale jak człowiek głupi to płaci za głupotę. Ale czy nie robi się o niej dług? Że ma się u nich konto. A. Nie korzysta? Żeby nie było tak że za parę lat okaże się że mam parę tysięcy długu. Błagam pomóżcie jestem załamana....

@Aaa

Wedug regulaminu za brak aktywnosci na koncie jest pobierana oplata w kwocie 200 dol tak mi napisal pan ktory tez sie nabral

@Lena

Ok jest pobierana ale jeżeli złoży się wypowiedzenie i czeka się na ich odpowiedź to wtedy też pobierają czy jak? Ogólnie udaje się zamknąć to konto w ciągu 2 miesięcy? Masakra jakaś z tym... A co jeśli nie ma środków na koncie to jak pobiera opłatę za konto? Robi się dług? Czy jak to wygląda?

@Aaaa

Na ich odpowiedzi doczekać się nie można. Ja po wpłaceniu depozytu tego samego dnia wieczorem wysłałem maila, że chcę się wycofać... Dostałem odpowiedź, że konto trzeba zweryfikować. Tak zrobiłem. Dostałem odpowiedź że że konto zweryfikowane i nic więcej, jak bym w ogóle nie pisał o zwrot depozytu... W przyszłym tygodniu padnie 60dni. Już im dwa razy pisałem, że proszę o zamknięcie konta. Złożyłem też dyspozycję wypłaty na stronie bo maile ignorują, odpisując tylko, że przekazali do odpowiedniego działu. Wypłata ma potrwać do 5dnin roboczych. Niby w tym czasie ma ktoś dzwonić o potwierdzenie głosowe, że niby obowiązkowe... Ale coś mi tu nie gra. Chodzi o to aby potem tego potwierdzenia głosowego ktoś nie wykorzystał do jakiejś do brania jakiejś pożyczki. Zobaczymy czy naliczą opłatę skoro już wypowiedziałem umowę i zażądałem wypłaty dam znać.

@Jeleń

Ja zrobiłam podobnie. Zarejestrowałam konto wczoraj ale już po 6 godzinach chciałam się wycofać. Napisałam do nich w tej sprawie że przemyślałam i jednak chciałam zrezygnować i prosze o zwrot pieniędzy i o natychmiastowe usunięcie mojego konta. Dostałam jak wszyscy wiadomość systemowa że muszę czekać. Szczerze mówiąc jestem skłonna już zostawić im te 250$i niech usuną tylko moje konto bo strasznie się boję że mają jakąś kontrolę nad moim normalnym kontem w banku z którego wpłaciłam depozyt i teraz nie wiem co robić jestem załamana. Boję się że będą pobierać jakieś pieniądze z mojego konta bez mojej wiedzy. Boję się też jak będzie wyglądało pobieranie pieniędzy za usługę konta(usunięte przez administratora)zy będą ściągać z mojego konta a ja nic nie będę mogła zrobić??? Sama już nie wiem co mam robić... Normalnie płakać się chce jak. Sobie pomyślę że mogli by mnie okrada z moich pieniędzy które zostały na moim koncie a ja nie będę miała na to Wpływu

@Aaaa

Co do twojego konta bankowego to chyba nie musisz się aż tak martwić. Środków ostrożności nigdy za wiele. Jeżeli nie instalowałaś żadnych podejrzanych aplikacji. Zmień hasło dostępu do konta, możesz zastrzec kartę kredytową jeżeli z niej zrobiłaś przelew, ale jeżeli mieli by ci zwrócić depozyt na saldo karty to może być problem ze zwrotem. Przy weryfikacji konta jeżeli zakryłaś numer karty z przodu i z tył (poza 4 cyframi) oraz kod cvv, to raczej nie masz się czym przejmować (specjalnie piszę z przodu i tył karty bo numer jest wybijany a nie drukowany więc da się go odczytać z tył). Trzeba często ich atakować mailami, bo doczekać odpowiedzi to sama wiesz, systemowa i tyle. Możesz też próbować złożyć reklamację w banku (chargeback) ale mi jej nie rozpatrzyli pozytywnie bo zbyt mało informacji...Pozdrawiam.

@Jeleń

Jeszcze nic im nie wysyłałam żadnych skanów ani dowodu ani karty bo miał się do mnie w tej sprawie odezwać doradca w poniedziałek. Jedynie co to z karty właśnie przelałam pieniążki na ich konto i boje się że oni mogli mieć wgląd na to co robiłam. Z drugiej strony niby są powiadomienia SMS jeżeli Chcę sfinalizować transakcję w moim banku i bez SMS ani rusz(usunięte przez administratora) kto ich wie jakie mają sposoby na to. I czy nie dali np ze stałą opłata co miesiąc będzie przelewana z mojego konta na ich konto by zapłacić za to że mam tam konto na tym aspenHolding ? Właśnie tego się boję najbardziej. Jak to wygląda u was? Narazie mam tam 229$to nawet jakby zabrali z tego konta to już mam to gdzieś ale jak braknie tam środków czy nie doczepia się do mojego konta bankowego ? Dla mnie najważniejsze żeby zamknąć to konto oszustów i żebym mogła spac spokojnie że później nie będą mi ściągać coś z mojego konta bankowego albo że będzie rósł mi dług jakiś o którym dowiem się za parę miesięcy i kwota wtedy napewno była by przerażająca! A ja jestem w tym tak głupia że aż samej siebie mi żal że tak dałam się zrobić...

@Jeleń

A jeszcze zapytam jeżeli się do mnie odezwą i będą kazali mi zweryfikować konto tym skanem dowodu i karty to co ja mam zrobić? Robić to czy lepiej nie? Ogólnie czytałam odpowiedzi ze jeżeli ktoś nie chce tego zrobić to straszą kara? Czy to prawda? Co w takiej sytuacji jest lepszym rozwiązaniem zostawić to czy zgodzić się na ten skan i dalej nie wiedzieć co dalej? Jak radzicie?

@Aaaa

Nie daj się oszukać drugi raz. Nie dawaj żadnych skanów. To jest wyłudzenie danych osobowych. Zgłoś na policję i zrób w banku obciążenie zwrotne

Aaaa

Dziękuję za odpowiedź. Tak właśnie zrobię. Nie mam zamiaru przesyłać im żadnych skanów i pieniędzy tym bardziej więcej ode mnie nie dostaną. Nawet nie lidze się że odzyskam ten 1000zl ale już trudno przeżyje to najważniejsze żebym mogła spać spokojnie żeby wkoncu się to zakończyło choć wątpię w to że to szybko nastąpi. Czy ty też zostałeś (usunięte przez administratora) Postąpił tak jak. Pisałeś nie dawałes skanów itp? Jak to się dalej toczyło? Trzeba oszczegac ludzi przed tym niech czytają bo bardzo mało informacji. Jest na ten temat.....

Aaaa

A co do tego obciążenia zwrotnego to pierwsze słyszę właśnie na forum o takim czymś. Myślisz że bank się na to zgodzi? Będzie mnie wypytywal co jak i dlaczego?

@Aaaa

Ja też zostałam oszukana. Po 2 dniach zgłosiłam oszustwo i wyłudzenie,w banku trzeba napisać wszystko, kiedy wpłaciłas pieniądze, kwota, ze zostałaś oszukana i ze w całej Pl są zgłoszone powiadomienia na policji i prokutatury, im więcej informacji tym lepiej.W obowiązku banku jest to, ze robią obciążenia zwrotne

@Lena

A co z tym jak tylko założyłam konto? Nawet nie potwierdziłam mejla, czy mogę jakoś to konto usunąć? całe szczęście cos mnie w porę tknęło ale i tak człowiek taki głupi że to otworzył.

@Aaaa

Nie wiem jak to jest do końca jeden pan który też dał się (usunięte przez administratora)wysłał mi właśnie ten tekst z ich regulaminu na temat opłaty sama przelałam im 250 dol ale weryfikacji konta nie zrobiłam ani żadnych skanów napisałam tylko że likwiduje konto w j polskim a pożniej jedna pani mi doradziła żeby napisać w języku angielskim i tak zrobiłam odpisali od razu ale kazali czekać.

@Marta

Jeżeli tylko założyłaś konto, a nic nie wpłaciłaś depozytu, nie rób tego. Nie weryfikuj też konta. Napisz do nich, że się rozmyśliłaś. Pewnie będą cię atakować telefonam i namawiać. Ale raczej nic ci nie zrobią. Olej ich, tyle, że mają twoje dane kontaktowe.

Aaaa

Dzisiaj byłam w banku prosiłam o obciążenie zwrotne ale powiedzieli mi że nie dopiero jak zaczęłam mówić że jestem nie pierwsza osoba która ma taki problem i słyszałam że można tak zrobiv to niby doradca napisał gdzieś tam czy można zrobić obciążenie zwrotne międzynarodowe i powiedział że się do mnie odezwie. Mam nadzieję że da radę ale on mi powiedział żeby zbytnio na to nie liczyła.

@Aaaa

To napisz list do zarządu banku i przedstaw cały problem. Nie każdy pracownik banku ma z tym do czynienia i nie wiedzą jak to zrobić

leju81

jak odzyskac pieniadze z ich strony pomoze ktos

OMG

Teraz jak tak patrzę uważnie to widzę, że firmy Aspen Holding (naciągacze, (usunięte przez administratora) i Aspen Holding Sp. Z o.o. Kraków, to dwie różne firmy.

@OMG

http://monitorfx.pl/aspen-holding/ Przeczytajcie to i artykuł "łowcy frajerów" i wysłuchajcie koniecznie do końca. WŁOS NA GŁOWIE SIĘ JEŻY!!! Padają tu oskarżenia wobec KNF. Wygląda na to, że kto da to nie ma go na czarnej liście KNF-U. a Wy szukacie pomocy na policji i w lokalnych prokuraturach. Pan mecenas obecny w studiu "zadowolony", że ma ponad 100 oszukanych klientów. Dlaczego nie zaproponował im pozwu zbiorowego?? Proste - tańszy!!!!! Nie wspomniał nawet o jednej wygranej sprawie. Tylko POZWY ZBIOROWE, bo dotyczy to również Agricole Trade i wtedy nagłośnienie na MAXA we wszystkich możliwych MEDIACH. POZEW/Y ZBIOROWE KOPIUJCIE stronę główną tuż po zalogowaniu się, RAPORTY transakcji i wszytko co jest możliwe do skopiowania z tych złodziejskich stron i zachowajcie w plikach lub zróbcie zdjęcia. Wszyskie (obszerne) szczegóły opiszę w e-malu lub omówię w rozmowie telefonicznej. Oczywiście podam też swoje personalia Wszystkich zainteresowanych POZWAMI ZBIOROWYMI, bo mamy do czynienia z Aspen... Agricole Proszę o kontakt: e-mail: pozwy12@gmail.com Telefon (tylko do ponidzałku - 605 308 120). Od wtorku już będzie inny numer podobnie jak zmieniony jest e-mail. Poprzednie e-maile i numer tel. ta organizacja mafi.......zna. Kochani to nie są już żarty. Ludzie dostają telefony głuche lub z informacją, że ktoś ich odwiedzi. Przepisujcie e-maila. bo nie mam pewności, że admin go nie usunie. PROSZĘ WSZYSTKICH OSZUKANYCH nawet na niewielkie kwoty. Nie musicie nigdzie jeździć i traci czasu, bo możecie wyznaczyć osobę reprezentującą Was. Proszę o to chociażby w IMIENIU TYSIĘCY BIEDNYCH I JESZCZE OSZUKANYCH EMERYTÓW I RENCISTÓW. Ponadto pozwoli to ukazanie WIELKOŚCI SKALI PROBLEMU. Składanie doniesień do lokalnej policji i prokuratur to strata czasu. Nic nie zrobią, bo nie mają narzędzi i tym samym chęci. Kończy się to zawsze umorzeniem. Ci (usunięte przez administratora) korzystają z całą pewnością z programu TOR i ciemnego, szarego, podziemnego (różnie to nazywają) INTERNETU).

DANA

Podajcie adres z FB dotyczący tych firm. Był i ZNIKNĄŁ!!!

DANA

POZEW/Y ZBIOROWE KOPIUJCIE stronę główną tuz po zalogowaniu się, RAPORTY transakcji i wszytko co jest możliwe do skopiowania z tych złodziejskich stron i zachowajcie w plikach lub zróbcie zdjęcia. Wszyskie (obszerne) szczegóły opiszę w e-malu lub omówię w rozmowie telefonicznej. Oczywiście podam też swoje personalia Wszystkich zainteresowanych POZWAMI ZBIOROWYMI, bo mamy do czynienia z Aspen... Agricole Proszę o kontakt: e-mail: pozwy12@gmail.com Telefon (tylko dziś jeszcze - 605 308 120). Jutro już będzie inny numer podobnie jak zmieniony jest e-mail. Poprzednie e-maile i numer tel. ta organizacja mafi.......zna. Kochani to nie są już żarty. Ludzie dostają telefony głuche lub z informacją, że ktoś ich odwiedzi. Przepisujcie e-maila. bo nie mam pewności, że admin go nie usunie. PROSZĘ WSZYSTKICH OSZUKANYCH nawet na niewielkie kwoty. Nie musicie nigdzie jeździć i traci czasu, bo możecie wyznaczyć osobę reprezentującą Was. Proszę o to chociażby w IMIENIU TYSIĘCY BIEDNYCH I JESZCZE OSZUKANYCH EMERYTÓW I RENCISTÓW. Ponadto pozwoli to ukazanie WIELKOŚCI SKALI PROBLEMU. Składanie doniesień do lokalnej policji i prokuratur to strata czasu. Nic nie zrobią, bo nie mają narzędzi i tym samym chęci. Kończy się to zawsze umorzeniem. Ci (usunięte przez administratora) korzystają z całą pewnością z programu TOR i ciemnego, szarego, podziemnego (różnie to nazywają) INTERNETU).

Witam wszystkich poszkodowanych. Ja również wpłaciłam 250€. Parę razy dzwonił do mnie ten niby trener ale za każdym razem zanim zdążyliśmy cokolwiek zainwestować to rozmowa schodziła na bitcoiny. Pierwszy raz powiedziałam, że nie mam takich pieniędzy, drugi raz namawiali mnie na wzięcie kredytu. Jak im wkreciłam, że nie mam oferty kredytowej, a raczej mam ale bardzo małą to nagle się okazało, że on pracował w tym banku co mam konto i to niemożliwe i on mi pomoże we wszystkim. Jak powiedziałam, że mąż się nie zgadza (bo tak było i dziękuję mu teraz za ten głos rozsądku) to powiedział, że będą dzwonić jutro. Nie zadzwonili. Później trafiłam tutaj. Po tym co tu przeczytalam napisałam do nich maila, że wypowiadam umowę i proszę o zwrot pieniędzy. Odpisali praktycznie od razu, a zadzwonili na drugi dzień, że już już będziemy inwestować. Podziękowałam i stwierdziłam, że zdania nie zmienię. Oznajmił w takim razie, że muszę poczekać w "kolejce" około miesiąca na wypłatę tych 220€ (minus te 30€ kosztow), powiedziałam, że poczekam. Ale z tego co tu czytam to wątpię, że wypłaca mi te pieniadze...

zuza2
@Ewa

Witam, ja wyszłam z założenia, że nie dostana moich pieniędzy i kupowałam co się da, żeby im nie dać, większość przegrałam :D zostawiłam jakieś 80 $ czy coś takiego, żeby miel na jakieś swoje chore prowizje i nic więcej ode mnie nie chcieli. Wypowiedziałam umowę, i dzwonili chyba z 6 razy wczoraj aż z Wielkiej Brytanii. Mam nadzieję, że to wypowiedzenie umowy na coś się przyda, żeby nie pobierali jakiś prowizji za konto. A i pisałam do Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, żeby pomogli mi się prawnie z tego wyplątać. Na razie czekam na odpowiedz.

Darek
@Ewa

Można prosić wzór wypowiedzenie z nimi umowy byłbym wdzieczny

@Darek

Tzn. ogólnie nie ma problemu ale napisałam swoimi słowami, że: "Z dniem ........ wypowiadam umowę z Państwa firmą Aspen Holding, ponieważ nie jestem zadowolona z Państwa usług. W związku z tym proszę o zlikwidowanie konta i wypłatę depozytu w wysokości 250€." Napisałam do nich w ten sposób bo przyznam szczerze, że wciąż jednak liczę na odzyskanie pieniędzy, a jak ich wyzwę od oszustów to już na pewno nic nie wskóram. I napisałam po polsku i po angielsku, żeby nie było wątpliwości w żadnym języku.

dziki
@Ewa

Aspen Holding to nie makler ludzie to (usunięte przez administratora) Wyczyść komputer ze wszystkich aplikacji Aspen Holding bo to wirus mający wgląd do twojego komputera i konta. Dzwoniących niby z działu finansowo po prostu pogoń.

medor
@Ewa

Ja w trakcie wymiany maili nazwałem ich manipulantami i wyludzaczami. Trzeba być w rozmowach asertywnym i zarazem bezkompromisowym. Bo próbują naciągnąć na kolejne pewnie nietrafne inwestycje. Nie zyczylem sobie telefonów. I od tej pory nie dzwonią. Zobaczymy co zrobią po dzisiejszym wypowiedzeniu. Pozdrawiam życząc pozytywnego załatwienia sprawy.

@Ewa

Na jaki adres mailowy pisałaś?

@Ewa

a dostała pani od nich jakąś odpowiedz w tej sprawie

@Lena

Tak, że muszę się ustawić w "kolejkę" do wypłaty tych pieniędzy i że może to potrwać około miesiąca. Na razie wciąż czekam.

ewa
@zuza2

proszę prześlij mi wzór umowy wypowiedzenia na razie zrobiłam to mailem. ewamw@interia.pl tel.502467052, mogę napisać pozew i złożyć zawiadomienie na policję

zuza2
@ewa

@ewa Nie mam czegoś takiego jak wzór umowy wypowiedzenia, po prostu poprosiłam o rozwiązanie umowy i wypłatę kasy która jest na koncie. Na razie cały czas maile z informacją : " proszę zweryfikować konto" itd. Chyba w końcu poproszę o pomoc jakiegoś radcę prawnego, żeby nie ponosić za jakiś czas jakiś dziwnych kosztów związanych z założeniem u nich konta.

@Ewa

Zarejestrowałam się w Aspen 14 VIII,już 18VÌII,prosiłam o zamknięcie konta i zwrot pieniędzy .Po wymianie wielu emaili ,zwrócili mi pieniędzy 16 IX,ale nadal milczą w sprawie usunięcia konta co mnie niepokoi .Nie wiem co dale począć.

A zweryfikowała pani konto

@Hanna

Czy Pani konto zostało zweryfikowane, czy przkazała im Pani wymagane skany dokumentów, podpisaną deklarację klienta...?

@Lena

Tak,musiałam inaczej nie wypłacą pieniędzy .Zakryłam w dowodzie ostatnie 4 cyfry i nazwisko panieńskie oraz imiona rodziców.

@Michał

Z pewną obawą podpisałam deklarację, wysłałam wszystkie wymagane dokumenty. Dla mnie bardzo nurtującym problemem jest trudność w usunięciu konta,nadal czekam na odpowiedź z ich strony .

@Hanna

@Hanna Czy weryfikowałaś konto? Ja zarejestrowałem się w Sierpniu i po kilku dniach zażądałem zwrotu. Zweryfikowałem konto (w sumie nie wiem co z danymi się stanie skoro tacy..) Do dziś czekam na zwrot...(ostatnio znowu się upominałem, zobaczymy za parę dni...)

@Jeleń

Tak , wszystko tak jak żądali ,wypełniłam deklarację ,wysłałam dokumenty w dowodzie zakryłam 4 ostatnie cyfry peselu i nazwisko rodowe ,i w końcu wypłacili pieniądze. Ważniejszą sprawą jest usunięcie konta,każdy prośbę o potwierdzenie usunięcia konta ignorują ,nie odpowiadają konkretnie,tylko dziękują za cierpliwość,takich odpowiedzi mam już 11 Dziekujemy za to, ze Pani skontaktowala sie z Nami. Przekazalismy ta informacje do odpowiedniego dzialu. Dziekujemy za cierpliwosc z Pani strony. Z wyrazami szacunku,

@Hanna

Dziękuję za odpowiedź. Też mam tych ich odpowiedzi kilka. Martwi mnie, że nie ukryłem ostatnich cyfr peselu, długo się z tym gryzłem zanim bo to jednak wrażliwe dane ale wtedy w sierpniu napisali mi, że weryfikacja niezbędna do wypłaty. W końcu wysłałem skan dowodu ze znakiem wodnym. (W karcie wszystko ukryłem wg. Zaleceń). Nadal czekam bo olewają klienta strasznie. Już im dwa maile pisałem, że chcę zwrot i proszę konto usunąć. Z wyrazami szacunku.

Zostaw merytoryczną opinię o Atalian Holding Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Atalian Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atalian Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atalian Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atalian Holding Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 27 ocen.

Atalian Holding Sp. z o.o.