Opinie o Atalian Holding Sp. z o.o. w Kraków Bularnia 5

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Atalian Holding Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Atalian Holding Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atalian Holding Sp. z o.o. w Kraków Bularnia 5

jeryk

Kilka dni temu zarejestrowałem sie w aspen holding w dość głupi sposób.Obejżałem w necie puls biznesu gdzie zachwalano handel bitcoinem .Wczesniej nie miałem pojęcia że tak można zarabiac dużą kasę.Ze strony facebooka chciałem zarejestrować sie na platformie bitcoin bilionaire i wydawało mi się ze jest ok.Nastepnego dnia dostałem tel. z aspen holding.Dalej myslałem że wszystko jest ok.Wpiłe 250 dolców.Zadzwonił opiekun(nieprzyjemny typ.jakiś nerwowy)i uruchomilismy program.Zarobiłem całe 66 dolców i od tej pory same straty.Dopiero wtedy przejżałem na oczy.Poszperałem trochę w necie i trafiłem tutaj.Jestem nastepnym jełopem.Zobaczę co będzie dalej.

Jeleń
@jeryk

@Też się nabrałem przez fb... uśpiona czujność prze BitCoina i autorytet biznesu, który tak naprawdę nie ma z tym nic wspólnego. od sierpnia próbuję odzyskać pieniądze. Jak teraz widzę taką reklamę na fb od razu zgłaszam jako oszustwo (zmieniają się tylko biznesmeni, albo gwiazdy).

Jeleń

@medor Mógłbyś podać jakieś info jak odzyskałeś kasę? Czy przez wypłatę czy te maile poskutkowały ? Pisałem do nich już wcześniej ale mnie olewali i kazali czekać. Ostatnio zroiłem polecenie wypłaty 250USD i napisałem do nich, że chcę całą kasę (nic nie inwestowałem), na saldo karty (bo niby tak piszą w regulaminie Polityka Zwrotów punkt 20). Odpisali mi, że w ciągu 5 dni ktoś do mnie zadzwoni "Starszy menager" po potwierdzenie głosowe (ale to mi śmierdzi, próbą oszustwa). Jak możesz to napisz mi na maila lechman@protonmail.com . Będę bardzo wdzięczny za wszelkie info. Próbowałem nawet złożyć reklamację w Banku ale chcę więcej informacji.

jaro

ja wpłaciłem 250 dolarów i podobno dobrze inwestowałem . po około 3 tygodniach zadzwonili do mnie i powiedzieli ,że sa z działu finansowego i mam na swoim koncie w aspen holding prawie 13000 dolarów i co mają oni z tym zrobić . Poprosiłem , żeby połowę przelano na konto bankowe a reszta niech dalej zostanie na giełdzie . Pan doradca finansowy przeprowadził mnie przez skomplikowany proces przelewania pieniędzy i ku...wa z mojego konta zniknęło 29000 zł a znalazło się na koncie aspen holding . Następnie kazano mi obstawić jedną z pozycji trzykrotnie i wtedy pieniądze zniknęły w ciągu 5 minut . Żeby ratować sytuację (podobno kierownik) tej instytucji powiedział że firma wyłoży 8000 dolarów ale ja muszę też wpłacić gotówkę w wysokości 51000 zł ale nie miałem takiej ilości pieniędzy i wtedy pan kierownik kazał mi wziąć kredyt z banku . Dziwię się sobie że dopierow tym momencie zareagowałem i sprawdziłem w necie co to jest aspen holding . Właśnie wybieram się na policję zgłosić przestępstwo wyłudzenia pieniędzy i do banku zastrzec kartę oraz jeśli to możliwe cofnąć przelewy . Ludzie nie dajcie się oszustom.

@jaro

Rozumiem, że zamiast wypłaty z konta Aspen zrobiłeś wpłatę na konto Aspen. Jak to się stało??? Jak wyglądał ten skomplikowany proces przelewania pieniędzy? Wypłacałeś pieniądze przelewem czy może na kartę?

Szymon

Ty tez jesteś klientem firmy czy raczej pracownikiem i możesz opisać zasady działania Aspen Golding? Interesują mnie też obecne rekrutacje, więc informacje na ten temat byłyby pomocne.

@Szymon

Jestem klientem.

@jaro

Ja tez straciłem 120 000zł tak jak pan wziełem 2 kredyty i chciał zebm zaciagnoł nastepny na 40000zł i wtedy się ocknełem ze to (usunięte przez administratora) i naciagacze. jutro ide na policje i zgłaszam oszustwo.

adii

To jest firma oszustów właśnie zostałem (usunięte przez administratora) na kwotę 500 EURO które wpłaciłem i żądałem wypłaty z tego ich konta a trzeba było scany dokumentów i innych dokumentów ale to nie dało nic aż w końcu zadzwonił Pan numer wrocław akcent rozmowy obcokrajowca że trzeba zrobić jakąś tranzakcję i szybko wtedy wypłacą te pieniądze a jak nie to trzeba czekać na wypłatę do 1,5 miesiąca no i dałem się nagadać to co mi mówił i konto wyczyszczone przez te tranzakcje zostało 0 EURO takie to (usunięte przez administratora) jedni sprawę zgłoszę na policję. Ale marne szanse na odzyskanie pieniędzy. A wyszukałem to przez przypadek na facebooku. Odradzam wszystkim tam zakładać konto i inwestować.

@adii

A jaką transakcję zrobiłeś, że po niej zniknęły Ci wszystkie pieniądze z konta? Kazali Ci zrobić jakąkolwiek transakcję czy jakąś konkretną? Jeśli jakąś konkretną to jaką?

Sara

Jeden z opiekunów (Górecki) powiedział mi, że musimy na parę minut wejść na giełdę by sprzedać BTC. W tym celu polecił mi zalogować się na stronie Aspen Holding i 14 razy kliknąć funkcję "Sell". Uzyskane ze sprzedaży pieniądze obiecał wypłacić w trzech - czterech transzach w następnym dniu. Tymczasem w następnym dniu poinformował mnie, że niestety moje konto jest zerowe i jeśli chcę odzyskać wpłacone pieniądze (w 70%) winienem wpłacić dodatkowo 10 000$, później zszedł w tym żądaniu do 2 000 $. Dzwonił w tej sprawie kilkakrotnie. Zalogowałem się na stronie Aspen, kliknąłem "Raport" i wyświetliła się lista kolejnych (14) kliknięć) z której wynikało, że transakcję giełdową przeprowadzono w Euro/Rublach z wynikiem zerowym ; to tak jakby jak by jakąś liczbę (np.BTC) pomnożyć przez "0"

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Atalian Holding Sp. z o.o..
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Sara

(usunięte przez administratora)Po zakupie BTC polecili mi wejść na giełdę i kliknąć 14 razy "Sell". Na drugi dzień niejaki Górecki (tak się przedstawił) poinformował mnie, że na koncie mam "0" ale jeśłi chcę odzyskać pieniądze, to mam wpłacić natychmiast 10000 $ i wtedy "odmrożą" mój kapitał i oddadzą mi 70% wpłaconej kwoty. Wpłaty nie dokonywałem na podane konto lecz poprzez obciążenie karty. Byłem w Banku ale nie uzyskałem tam pomocy(nie znałem opcji " obciążenie zwrotne""). Spróbuję jeszcze raz zwróćić się o pomoc. Zgłosiłem sprawę na policji ale się tym specjalnie nie przejęli. Czekam już dwa tygodnie na ich reakcję. Czy powinienem żądać likwidacji konta i wypłaty pieniędzy : czy to zamyka możliwość zwrotu wpłaty ? Chętnie przystąpię do każdej inicjatywy zmierzającej do ukarania (usunięte przez administratora)

zuza
@Sara

Jak wyzerowali Pani konto? mieli do niego dostęp? Czy po prostu Pani im przelała czego zażądali? Pytam, bo sama obawiam się o stan swojego konta.

@zuza

Sama, sama wszystko klikałam i straciłam wszystko sama handlując na giełdzie.

@zuza

Procedura jest następująca : każą wejść na AnyDesk i podać numer, który się tam wyświetla, otworzyć stronę z kontem a wtedy pojawia się ich kursor, który buszuje po całej stronie i ma info o znajdujących się aktywach. Polecają zmienić ustawienia limitów dziennych i jeśli się to polecenie wykona sami obciążają kartę środkami znajdującymi się na koncie. W moim przypadku było to ok. 96 tys. Nie mam do końca pewności czy to była wyłącznie moja decyzja o obciążeniu karty kredytowej.

Polska

Mamy prawo i sprawiedliwość w naszym kraju. To jest żenujące, że nikt nie może nam pomóc

Dana

No proszę i już usunęli słowo (usunięte przez administratora)

Agnieszka
@Dana

Ale mimo wszystko warto jest zachować tu spokój. Jeśli Twoje postu, lub ich części, są usuwane, to muszę one w jakiś sposób naruszać regulamin GoWorka. Widzę, że masz niemały problem z Aspen Holding. A co właściwie chodzi?

madzio

Mi każą czekać na telefon od menagera żeby potwierdzić przez telefon akceptacje zwrotu pieniędzy. Nie wiem po co?? Chociaż meneger miał zadzwonic w ciągu 5 dni a dzisiaj mija ten dzień a telefonu brak. Nie wiem co mam robić. Zastrzegłabym karte z której wysyłałam pieniądze ale mam jeszcze cichą nadzieje że mi te pieniądze oddadzą :(

danka
@madzio

Proszę nie dać się nabrać. Zadzwoni do Pani ktoś z "działu finansowego" będzie mówił, że jeśli chce Pani pieniądze w ciągu pięciu dni to musi Pani zrobić wskazaną przez niego transakcję tzw jednym kliknięciem i w tym momencie straci Pani wszystko. Ja straciłam bardzo dużo, aż się sama sobie dziwię jak mogłam dać się tak wkręcić i oczywiście zostać z masą długów. Zastrzegłam i kartę i dowód-tak na wszelki wypadek. Umówiłam się też na piątek ze znajomą z wydziału ds przestępczości zorganizowanej i nie odpuszczę oszustom.

ewa
@danka

Dzisiaj byłam na policji i powiedział mi że rok temu przekazano sprawę forexa a to bliźniacza firma aspen do prokuratury w warszawie. Tym musi się zająć prokurator krajowy bo inni to nie dadzą rady,może do Ziobra napisać

Bezradni
@ewa

Ja też mam zamiar napisać do Ministra Ziobro, powinni się tym zająć odpowiednie służby

Poszkodowani

Ja też wczoraj wpłaciłem 250 $ oszustowi, jaki człowiek głupi, że dał się nabrać, dzisiaj dzwonię na nr. to są wyłączone

@Poszkodowani

Czy kontaktowali się z Tobą telefonicznie lub mailowo i instalowali Ci jakieś oprogramowanie na kopie?

na kopie -> na kompie

Nina

Kontaktowal sie telefonicznie, wgrali program AnyDesk. Maja moje pliki na swoim programie . Mam zrzuty z ekranu. Byly manipulacje Krzysztof Jakowczyk manipulacjami wyludzil 3 pozyczki + 251 USD.Rozpacz, splata pozostala na wiele lat z renty rodzinnej.

ewa

proszę mi powiedzieć jak rozwiązać z nimi umowe. mój meil ewamw@interia.pl

Dana

Proszę Was o dołączenie do grupy (usunięte przez administratora) Z ASPEN HOLDING I AGRICOLE TRADE. PUBLIKUJCIE, GDZZIE TYLKO SIĘ DA!!!!

dana

KOCHANI sami nic nie zrobimy. Tysiace wniosków do lokalnych policji i prokuratur "zozmywa się". Jest to w mojej ocenie sprawa dla Prokuratury Generalnej i CBŚ. Te firmy są w końcu zarejestrowane w Polsce a nie wiadomo gdzie są. Zamierzam się tym zająć. Póki co róbmy tym dwóm firmom : Aspen Holding i Agricole Trade ANTYREKLAMĘ w internecie. Rozumiem, że wielu z was się wstydzi. Załóżcie więc nowe profile, albo piszcie w różnych grupach. Kontakt ze mną: kb_belchatow@wp.pl Wtedy dopiero podam numer telefonu!! Działajmy, bo wszystkie te pozwy musza być SCALONE.

@dana

Rząd powinien się tym zająć.!!!!

Irena

Błagam o pomoc co zrobić i jak to zrobić aby odzyskać pieniądze ?

maja2108

prosze o pomoc zainwestowałem 4200 euro i cisza nie moge sie z nimi skontaktować czy moge liczyć na zwrot pieniedzy?

@maja2108

Możesz coś wiecej napisać. Inwestowałeś, miałeś jakieś zyski? Po jakich operacjach znikneły Twoje pieniądze? Kontaktowałeś się z nimi drogą mailową?

Odp.
@maja2108

W jaki sposób straciłeś te pieniądze? Zrób obciążenie zwrotne w banku, jeśli wpłata była jednorazowa

Dziki
@maja2108

Zapomnij o odzyskaniu pieniędzy Aspen Holding to nie jest platforma handlowa a pracownicy nie są brokerami to jest jedna wielka ściema. Jedynie zadanie pracowników niby brokerów to na fałszywej platformie takie demo pokazać jak inwestujesz i masz zyski ale jest to ręcznie sterowane przez pracownika, który będzie dzwonił i obiecała zyski zwroty zainwestowanych pieniędzy ale to wszystko to kłamstwa grubymi nićmi szyte bo nie można tego nazwać oszustwem. Potem Ci fałszywi i bezwzględni ludzie dokonają spustoszenia Twojego konta i zakupienia BTC - krypto waluty za twoje pieniądze i spokojnie będą nią handlować Ty zostanie z długiem i ciągle będziesz myśleć dlaczego zostałaś oszukana i dlaczego są tacy ludzie.

Dziki

Aspen Holding nie jest platformą handlową to wielka ściema, a ludzie podający się za brokerów faktycznie nie są nimi. Działanie tych ludzi polega na tym aby zobaczyć podstępem jakie masz środki na koncie - nigdy nie pokazuj konta bo przez zamontowany Skandesk który Tobie każą zamontować w komputerze dokładnie widzą twoje konto - jak będzie mało środków to będą namawiać do zaciągnięcia kredytu który niby zwrócą po dwóch dwóch wraz z bonusem 4.500$. To jest wielka ściema bo zadaniem niby brokerów z Aspen Holding jest zakupić podstępem za twoje środki pieniężne krypto walutę którą będą następnie handlować a Ty zostaniesz ze spłatą kredytu. Na platformie handlowej która jest wielką ściemą będą pokazywać niby Twoje zyski a to po prostu jest ręcznie sterowane przez wpłacanie niby premii potem zaproponują wypłatę premii bo to nie jest platforma handlowa tylko taka ściema jak zwykłe demo tylko sterowane przez ludzi z Aspen Holding. Faktycznie to nie jest wypłata premii tylko spustoszenie Twojego konta. Nigdy nie dajcie się namówić na wypłatę premii za pomocą karty płatniczej bo to jest faktycznie zakup krypto waluty dla Aspen Holding przez niby brokerów. Ja teraz powiedziałbym człowieku który nie jesteś brokerem idź do diabła, skonfigurował komputer wyrzucił Skandysk i na fejsie ostrzegał innych ludzi aby nie dali się nabrać fałszywym brokerom z Aspen Holding która nie jest platformą handlową a jedynym zadaniem jest spustoszenie Twojego konta i pozostawienie z kredytem do spłacenie lub debetem.

Przemek

Witam Wpłaciłem 250 d na konto firmy aspen holding teraz nie ma z nimi żadnego kontaktu. Pogodzilem się z utratą tych pieniędzy ale nie mogę samodzielnie zamknąć konta za które pobierane są opłaty. Czy aspen może legalnie ściągnąć że mnie pieniądze za prowadzenie konta

JSD
@Przemek

w regulaminie jest powiedziane, że w każdej chwili można rozwiązać umowę. Wyślij więc maila z informacją, że z takim, to a takim dniem rozwiązujesz umowę. Ja też wpłaciłam i straciłam.

wiarus
@Przemek

Też się pogodziłam ze stratą 250d. Złożyłam wniosek o wypłatę. Nie poddałam się weryfikacji. Czy mogę stracić więcej niż depozyt? (prowadzenie konta)

Rafal Kozlowski

tak

Dorota
@wiarus

Też jestem w takiej sytuacji. I co wiarus wysłałaś im te skany dokumentów?

@Rafal Kozlowski

Na jakiej podstawie tak sądzisz?

Lena
@Przemek

A możesz napisać ile panu ściągają za prowadzenie tego konta

MonikaZ

W jaki sposób zwrócili Tobie depozyt? Moja karta jest już zlikwidowana przez bank. Wystarczy im podać nr konta?

KAMIL

Jak można zamknąć u nich konto??

Witam. Ja również zostałem (usunięte przez administratora) przez ASPEN chciałbym zamknac konto i zerwać z nimi kontakt. Proszę podpowiedzieć jak mogę zamknac konto na ich stronie?

Dorota
@Tomek

A wysłałeś im skany swoich dokumentów? Ja czekam na telefon od nich. Dzwonili rano ale jak powiedziałam że chce rozwiązać umowę to kobieta która że mną rozmawiala powiedziała że zadzwoni po południu i czekam na telefon. Dodam że ja nie wysylalam im dokumentow ale przelalam 250$ w sobotę . Po przeczytaniu opinii od razu napisałam im kilka e-maili że zadam rozwiązania umowy ale na to noc nie odpisali

@Dorota

Tak wysłałem skan dokumentów, ale kasy nie mam już mam (usunięte przez administratora)chciałem tylko zamknac konto

Ja tez mam odmowę z banku. Na policję zgłosiłam, wszczęto dochodzenie.

kubol
@Anna

Gdzie na policję to zgłosiłaś? w jakiej jednostce?

@kubol

W całej Polsce są wszczęte zawiadomienia na policji i w prokuraturze

Zostaw merytoryczną opinię o Atalian Holding Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Atalian Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atalian Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atalian Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atalian Holding Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 27 ocen.

Atalian Holding Sp. z o.o.