Cognor S.A. Oddział HSJ

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cognor S.A. Oddział HSJ

Zenek

Jak robota na wykańczalni? 3200 brutto plus 10%. Ido tego premia teraz? 4 brygady l?

Praca

Witam na jakie zarobki można liczyć na suwnicy a na jakie na walcowni i stalowni, i jak z nadgodzinami?

Praca

Oczywiście po okresie próbnym

Szlifierz
@Praca

Stawka na początek 2800. Ludzi brakuje na zakladzie, codziennie po 16 możesz pracować.

Rekrut
@Szlifierz

"po 16 możesz pracować." - robota marzeń :)

Henio
@Praca

Na walcowni u suwnicowych jest super mistrz pan (usunięte przez administratora) G. Suwnicowych traktuje z szacunkiem. Praca jak w kieracie. Ciężka i za 3.500 brutto. Można dorobić zleceniami jeśli zdążysz przed(usunięte przez administratora)

Walcownik

Praca niby dobra atmosferę psuje majster drze ryja cały czas o wszystko cały czas pospiech. Myśli że jest najlepszy ludzi gnoji oczywiście nie wszystkich ma swoich (usunięte przez administratora) co mu w (usunięte przez administratora) wchodzą i donoszą oni są nie tykalni. A reszta to (usunięte przez administratora)tak jak on to mówi.

Jak długo trwa proces awansu w HSJ Holding Sp. z o.o.?

Pracowik

Zalezy jakim będziesz pracownikiem. Jak jesteś ogarnięty to dostaniesz szybko

2 start

Zalezy gdzie będziesz przyjęty. Czy na suwnicy czy walcach czy wykanczalni.

taki ktoś

to pytanie to jakiś żart??? jaki proces? jaki awans? poza tym... - produkcja HSJ to nie tylko wydział walcowni, jest jeszcze stalownia, ale to już inna bajka.

znajomy

Tak długo, aż stwierdzisz że czas się zmywać :) Nie masz pleców a masz coś w głowie - zapomnij, szukaj innego kierunku.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cognor S.A. Oddział HSJ? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Antek

Pamieta ktos moze wypadek z grudnia 2019. Gdy pracownik firmy zewnetrznej został oparzony prądem? Jak skonczyla sie sprawa ?

Szprycha
@Antek

A o tym. To nie wiem. Ale jeden co się poparzył na gorący wlewek po pijaku to jeszcze nie wrócił.

Kindly
@Szprycha

Ten pracownik już wrócił i dalej przychodzi pod wpływem. Ale sprawa jego poparzenia została załatwiona po cichu tak aby brygadzista był nie ruszony, a powinien przeciez odpowiadać za pracownika. Ale ten zakład i kierownictwo to kpina...

yeti

Tragedia,oszustwo,wyzysk ,brak norm pracy jak w UE,złe warunki sanitarne (usunięte przez administratora) i cała reszta. Wiem ze nic to nie zmieni bo jest pisane na tym forum od dłuższego czasu i nic się nie zmieniło. Napisałem by było mi lżej.

Pytanie/opinia

Czy ktoś w Was może mi powiedzieć jaka jest opinia na temat komórki KJ?

...
@Pytanie/opinia

Robota jak robota, wszędzie trzeba robić swoje. Ale tym stolkowym to się w głowach poprzewracało. Robią co chcą.

Maly

Witam.Prosze o uwagę.Wykanczalnia to dział dla ludzi którzy uwielbiają pić alkohol w pracy.Tu wódkę leje się w literatkach.Pije każdy a później wypadki przy pracy jak piją z majstrem mają większą premie.oprocz picia istnieją inne używki.Tam psują ludzi .I jeszcze co najlepszego urzędują z babami.zamiast pracować to idą do kanapy i randkuja.

Duży
@Maly

Ja proponuje kupić ci słownik bo nawet pisać nie potrafisz!!! Widocznie używki sam stosujesz i ci weszło za mocno haha ????????????. Ch.j ci na imię że tak się spytam?

Atk

HSJ obecnie Cognor S.A oddział w Stalowej Woli. Praca na produkcji dla osób o silnych nerwach i dobrym zdrowiu: nie przestrzeganie przepisów BHP poniżanie, zastraszanie, ośmieszanie ze strony bezpośrednich przełożonych / głównie jednego z majstrów na walcowni, któremu brak elementarnych podstaw do zarządzania ludźmi, który wyżywa się na pracownikach/. Z powodu braku pracowników, praca na różnych stanowiskach /nie zawartych w angażu/, bez odpowiedniego przeszkolenia. Liczą się tony, a nie bezpieczeństwo, zdrowie i życie pracownika - stąd wypadki przy pracy, w tym parę śmiertelnych. Zarobki mizerne. Jestem długoletnim pracownikiem ale myślę o zmianie pracy, bo jest coraz gorzej. Podsumowując ten zakład dla szeregowych pracowników na produkcji jest po prostu (usunięte przez administratora).

GWSS
@Atk

Masz wyższych przełożonych , a jeśli coś jest wbrew przepisom BHP pracę należy odmówić i nikt Ci nic nie zrobi, Ale fakt mistrzów na Walcowni to macie z przypadku albo po znajomości chyba jeszcze za dawnego Szefa Pana B, nie mylić z R.B bo on o Was dba

Rafał Trzaskowski

Ja słyszałem że już stawka poszła w górę i 50 zł u mokrego haha ????????????????

Pracowik
@Rafał Trzaskowski

Pracowicy placili majstrowi pieniadze za to by nie szlifowac. Majster bral 30 zlotedla siebie reszte dawal innemu pracownikowi zeby szlifowal. Mieli go zwolnic ale ukrecilileb sprawie rozeszlo sie po kosciach i juz zapomnieli. A teraz strsza co chwile zwolnieniami i tworza liste co rusz po kolezensku kto wodke stawial to nie jest wpisany pomimo notorycznych zwolnien lekarskich ale to sa majstry oni sobie krzywdy nie zrobia. Zenada

Hehe
@GWSS

Chyba kolego żartujesz, niestety żyjemy w czasach w których jesteś uzależniony od wyższych przełożonych, których interesuje tylko i wyłącznie wyrobienie planu bo za to biorą konkretną kase.Bhp czy niesprawne maszyny nie wpływają na to ile masz zrobić.. "ma być i h..u..j" A idź i się postaw to zostaniesz zgnojony w sposób w jaki nie odnoszą się do siebie pijaki pod sklepem i licz się z rychłą utrata pracy bądź premii która w połowie jest wypłata ???? Tzn. była bo teraz tyra się za 2k i żyje jak paczki w masle.

3 zmiana
@Rafał Trzaskowski

U mokrego było trzeba było płacić a na innej zmianie wystarczy być ułomnym synem brygadzisty i się już nie szlifuje. Bo tata postawi wódkę????

Wiesiek
@3 zmiana

Na tym wydziale są równi i równiejsi synek przecież nie po to szkoły robił żeby szlifować albo plebsowi pomagać on jest stworzony do wyszych celów tj założyć taśmę... Do niczego innego się nie nadaje a miał być operatorem Zygmunta srutownicy cy też luszczarki ale to zbyt trudne do ogarnięcia i musiał przyjść do taty na zmianę bo nikt za niego nie chciał odpowiadać...

L 1916

Teraz nie ma co narzekać na wypłaty. Bo jest wypłata widoczna. Ale no właśnie jest ale było by więcej ale jak to dzieła osoby nie odpowiednie. Co dany jeden z drugim może wiedzieć kto jak pracuje. Premi jeden dostanie 700 a drugi pracownik 1100. Jeden chodzi tylko pali pali. Wali w ciula cały dzień i w telefonie o pulpit oparty całe 8 godzin. Drugi siedzi. Wyzysk. Są układy i układziki. Im bardziej się podlizujesz tym bardziej zyskujesz. Przełożony się drze na ludzi w pracy bo z rana na niego się zona wydarła. Nie polecam Tego działu. Walce stalownia tam. Szukajcie pracy. Wykanczalnie omijajcie szerokimm łukiem. Dopuki ludzie nie zejdą że stołków.. Następna sprawa to jak zejdziesz do szatni to łapią ludzi. I odrazu brak premi. Nagana itd. To co tu się wyprawia to jedna wielka żenada. Maszyny rozwalone. Utrzymanie nie naprawia... Bo nie wolno. Bo części nie ma... Żenada

Operator alpiny

Wiesiek się uspokoił to teraz ten kuśtyk (usunięte przez administratora). W końcu ktoś mubye kolano przetrąci i będzie spokój z pajacem!!!!

Rodzina HSJ
@Operator alpiny

A może (usunięte przez administratora) napiszesz imię kim jesteś?? Jesteś odważny? To że ktoś ma poważny uraz to trzeba go ośmieszać?? Ogarnij się człowieku.. Zeby Ciebie to w życiu nie spotkało. Bo będziesz cierpiał. W tym zakladzie pracują same fałszywe ludzie. Co by oddali życie matki za stołek. Ogarnijcie się. Chcesz być odwazny to idź o 7 do kantorka na wagę i powiedz to ale. Nieee w necie każdy kozak a w życiu to zwykła piz*a. Pracuje juz 6 lat. I nie powiem złego słowa na przełożonych. Czy to brygadzista, mistrz czy osoby wyzej. Szef walcowni to mogę pozytywny gość... Największym problemem jest zazdrość.. Ze ktos idzie na zlecenie.. Ze jeden zrobi 24 h.. Chcesz to idź na 24. Zarobisz. Zrozumiesz ze warto. A najlepsze to jest to że ludzka zazdrość zniszczy wszytsko. Pozdrawiam was miło moi znajomi. Ogarnijcie się i nie patrzcie na kogoś. Tylko na siebie.

@Rodzina HSJ

Pewnie jesteś jednym z dupowlazow i dlatego masz takie a nie inne zdanie.Takivh jak Ty jest niestety kilku na tym wydziele ale macie taką samą opinie jak wyżej wymienieni których bronicie. Wódeczkę się pije z przełożonymi to i klepią po plecach a może i nie tylko. (usunięte przez administratora) dalej kukurydzę i pnij się w górę to może niedługo i Ty będziesz takim samym (usunięte przez administratora)

KJ

A myślicie ze wykanczalni w kontroli jakości jest też fajnie?? Jest też jeden taki nie mądry tzw rudy. Oczekuje od ludzi idealnej pracy. Wymogi co do jakości materiału itd. Ale sam Bładego pojęcia nie ma. Pracuje w HSJ dzięki dyrektorowi. Ale mniejsza o to. Ogólnie praca lekka. Wymagająca dokładności. Nie ma nic trudnego. Ludzie też są spoko. Brakuje zup. Które nasz kochany związkowiec Maciej podpisał że są nie potrzebne bo sam dobrze wygląda. Polecam z czystym sumieniem pracę

Ktoś
@KJ

Może i tak, ale prawda jest też taka że nie jeden raz zaciąga rękawy i zapiernicza na produkcji. Zanim zaczniemy kogoś oceniać zastanówmy się nad swoim postępowaniem.

Stary
@Ktoś

Może widzisz tylko to co chcesz widzieć... Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Nowy pracownik

Niech ktoś mi powie jak jest naprawdę. Byłem ostatnio na rozmowie o pracę. Pokazywali mi zygmunta i jakąś maszyne obok a zarazem jak mi nie wyjdzie to też szlifierki. Co mam robić. Nie mam pracy.. Kierownik ten co mnie oprowadzał wydawał się być spoko. (może pozory) jak widzę te opinie. Pracownicy w maskach? (obowiązek?) jak z zarobkami.? Jakie premie?? Czy są możliwe jakieś nadliczbowki. Jesteś ktoś w stanie napisać szczere opinie

Jaka atmosfera jest między działami w HSJ Holding Sp. z o.o.?

Atmosfera jest beznadziejna. Obowiązuje prawo dżungli.

Aktualny pracownik

Praca jest ciezka na wykanczalini. Podwyzki byly po 500 zl dla podwładnych jednego z wyżej postawionych na stołku(?mowa o W. L. i G. S) Reszta tzw gorszy sort po 300 i 200 zl. Ale nie ma co sie dziwic. Same altanki sie nie zrobia, drzewo sie nie porąbie. Zmieniaja ludzi na zmianach zeby byla jedna najlepsza. I kazdy sie zgadza bo sie boi odezwac. Ludzie otrząsnąć sie pora. Nie dajmy soba pomiatac. Wiadomo ze nie zawsze jest dobrze w pracy. Ale bez przesady.

Mouse
@Aktualny pracownik

Tak. Tu masz racje. Dobrze ujete w kilku slowach. Niestety ale nie kazdy zadowolony z podwyżek. Bo jeden gorszy drugi lepszy. A nie tak powinno sie podnosic. Ciekawe czy swoje dzieci tez tak oceniaja. Jeden dostaje kieszonkowego 300 drugi gorszy 100 zl. Ale to co w domu to sie wynosi po za dom.

Ja jestem ciekaw tych powyżek co teraz będą jak kto dostanie. Czy znajomości dalej swoje zrobią. Ze stary sasiad dostanie 300 zl a ten co ma ciężko na szlifierce dostanie 100 zl. Ale tutaj już tak jest. Teraz są zmiany że nagle każdemu na rękę. Ale co tam zwykły pracownik ma do tego. Wladza robi swoje. Zastrasza i straszy cały czas. A człowiek się tylko boi. Bo ma 50 lat i się boi że nie znajdzie pracy. Ludzie opamiętajcie się wkoncu nie dajmy się pomiatać jak (usunięte przez administratora) Czas coś z tymi przełożonymi zrobić. Mobbing nagrywać i iść z tym do prawnika. Sąd pracy i każdy leci i placze. Zastanówcie się. Im nas więcej tym lepiej.

Wcześniejszy pracownik

Właśnie szukam pracy. Pracowałem kiedyś w HSJ. Ale zwolniłem się przez tak zwany mobbing z przełożonym poprzez Zastranaszie, darcie itd. Czy dalej tak jest. Byłem na wykanczalni. Jak jest z zarobkami. Jaka sytuacja z mistrzami, że "starszym mistrzem ????" jaka stawka? Ile ogólnie na rękę.. Czy jestt dalej że jak stawiasz to masz dobrze. Czy dalej znajomości rządzą. NIE SZUKAM PRACY żeby ktoś darł ryja o byle co itd.

Hsj grześ

A co powiecie zeby sie pozbyć naszego ala wspanialego kierowniczka ze stołka? W sumie robil szkoly. A. Praca ciezka jak wszedzie. Nigdzie lekko nie ma.(usunięte przez administratora) Na szlifierke ich to poszanuja robote. Ii beda umiec kogos podmienic na chwile. Zeby czlowiek mogl sobie spokojnie zjesc kanapkę. A, B, C i D zmiana bez roznicy.

Prawda

Prawda o tym zakładzie a mianowicie o wydziele zwabym wykanczalnia jest jedna.. Kiedyś człowiek zapieprzal jak wół, za swoją ciężką pracę szanowany nie był wcale ale przynajmniej zarobił te 3k z haczykiem więc przymykał oczy na to jak jest traktowany i ile musi zrobić żeby móc 10go się pochwalić bezrobotnym kolegom że ma się trochę więcej od nich.Teraz ludzie zapier...ja jak woły i jedynym podziękowaniem dla nich jest codzienna zje..ba bo napewno nie jałmużna jaka dostają za pracę w warunkach ciezkich, w systemie 4 to brygadowym.. Żeby nie zarobić 2400 to jest już poorostu wstyd się przyznać że jest się białym człowiekiem

Tom
@Prawda

Prawda taka zjeba przez wiesia z rana jak smietana. (usunięte przez administratora) Malo istotne komus przygniotlo palec idz do szpitala powiedzze w domu . Slaba premia rozkradziona mowia ze prezes (usunięte przez administratora)znowu i tak co miesiac. Ton nie ma jak to (usunięte przez administratora) Zjeba darcie ryja piana z pyska winni pracownicy nie ze znowu defektoskop maluje jak glupi...ah ten wydzial to stan umyslu

Kazdy narzeka. Pracuje tutaj na szlifierce. Jest ciezko ale na mnie nikt sie nie drze. Mam tylko szlifowac az pot splywa mi rowem. Co jest najlepsze w tym zakladzie?? Hmmm jak mamy wolne. Bo moge odpoczac

Tom

Nikt sie na ciebie niedrze bo masz na uszach sluchawki i okulary przytarte to tez nie widzisz. Pot jak splywa po rowie to oznaka ze jeszcze zyjesz. Powodzenia operatorze szlifierki

Zostaw merytoryczną opinię o Cognor S.A. Oddział HSJ - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Cognor S.A. Oddział HSJ?

Zobacz opinie na temat firmy Cognor S.A. Oddział HSJ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cognor S.A. Oddział HSJ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 15 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cognor S.A. Oddział HSJ