Cognor S.A. Oddział HSJ

Zofia

Od stycznia długo wyczekiwana podwyżka ok 4300 brutto na umowę

Pułkownik
@Zofia

Wywalczone przez z związki ma się rozumieć

Kufel
@Zofia

W październiku niby miały być podwyżki, coś wiadomo?

Szwej
@Zofia

A czy przypadkiem nie kosztem hutnika, bo takie pogłoski chodzą, że ma być podwyżka plac ale hutnik będzie zabrany? Jeśli tak to ma wyglądać to gratuluję pomysłu.

Pipka

Praca bardzo dobra,spokojnie można zarobić 5/6tys wystarczy zrobić parę umów,kierownictwo bardzo wporzadku,zawsze można na nich liczyć, wspaniali współpracownicy (są też matoly ale mało) dla mnie się podoba. Jest dodatek socjalny i premia ok 2tys złoty. Na święta zawsze dodatek na karpia i jajko. Polecam

@Pipka

Premia 2 tysi bez zwględu na wyniki czy im więcej zrobionych umówi to kasa wyższa? Dodatek socjalny to jakiś benefit? Jest wypłacany czy po prostu dają udogodnienia np. pakiety sportowe albo zdrowotne?

Korek

Premia bez względu na wyniki, tzn zależna od produkcji, im więcej ton zrobionych, tym wyższa premia, umowy nie mają znaczenia. Na dodatek socjalny wypłacają pieniądze.

Brak słów, żeby w dzisiejszych warunkach nie zarobić czwórki. Szkoda czasu ja spadam

Klarysa
@Tomek

Odnośnie jakiego stanowiska jest to komentarz? Nie ma żadnych premii, dodatków, aby dobić do 4K? Czytałam w niektórych komentarzach, że jakieś dodatki się tam dostaje... Ale no nie wiem, o jakim stanowisku piszesz. Chciałabym się zorientować, jak to wygląda, bo chłopak poszukuje pracy, tyle że takie 4000 zł to najmniej, ile by chciał zarobić. Jeśli możesz, wytłumacz szerzej.

Nikt
@Tomek

To że nie będzie premii po remoncie nie było zaskoczeniem bo tak jest od lat.nic nowego. Fakt jest taki że kto miał zarobić to zarobił...stała ekipa. ... to prawda,co pisze Tomek..to najniższa wypłata od początku roku.

Smutek .....

Jak się wam robi ta(usunięte przez administratora) za krome chleba świątek piątek i niedziela wtedy gdy tacy jak ja w weekend odpoczywam za takie same pieniądze co wy zarobicie w hucie. Nie jednemu mówiłem uciekaj z tego (usunięte przez administratora) wyzysk warunki pracy fatalne (usunięte przez administratora) kiła i mogiła kamer namontowali jak w alcatraz siedzi kierownik na kiblu i patrzy w telefon i pisze na (usunięte przez administratora) oooooo gruba strona szlifierz nie szlifuje operato(usunięte przez administratora)w budzie. Hahhahaha zostawcie kierownictwo niech sami (usunięte przez administratora) na szlifierach na hucie życie się nie kończy takie pieniądze zarobicie w innych zakładach w bardziej dogodnych warunkach pracy . Nie pozdrawiam tego zakladu.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cognor S.A. Oddział HSJ? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Basia

Były te podwyżki zapowiadane w lipcu, czy to tylko puste obietnice? Szukam pracy, dobrze by było ogarnąć jakieś zatrudnienie, gdzie to wynagrodzenie będzie, chociaż dwa razy do roku podwyższane, nie oszukujmy się.. Jakie warunki obecnie są przy kontroli jakości? Atmosfera, brygadziści? Jak tam teraz was się pracuje?

Krysia
@Basia

Atmosfera średnia ,podwyżek nie było są zapowiadane na październik ,warunki prawie jak na zewnątrz polecam inny dział

Jony11

Ten zaklad to jedno wielkie (usunięte przez administratora)idziesz na urlop (usunięte przez administratora) Ci 75procent premi bo jak by to wyglądało że siedzisz na urlopie i masz pełna premie ciekawe czy jak kierownik albo mistrz czy majster idą to mają też (usunięte przez administratora) premie. Zawsze złodziejstwo tam takie było albo słuchanie z półtora roku co miesiąc że prezes zabrał z premi a zekome pieniądze zabrane przez prezesa dzielone były między sobą na końcu hali w budzie. Maszyny naprawiane na spaw drut I podklad czesci znajdziesz w pysznicy jak uprawiaasz sport to 66 (usunięte przez administratora)Nie polecam i lagę już wyłożyłem na ten zaklad pozdrawiam jony 11 palców masz odwagę uciekaj czym prędzej

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Cognor S.A. Oddział HSJ?

marian

Jedyna firma w Stalowej woli bez parkingu dla pracowników epoka kamienia łupanego

Marian

Tak będzie dopóki ludzie będą się się zgadzać na wszystko z tasty nas wygonili brama na pilota ,remet też wynajął swoim parking przy torach

Krysia
@marian

Dla rowerów nie ma stojaka w tej firmie a co dopiero dla aut parking to zakład chwalący się zyskami nie spełniający podstawowych norm dzisiejszego świata

Jan
@marian

(usunięte przez administratora) brak szacunku dla pracownika firma bez głowy zrobiona nie ma stojaka nawet na rowery a parking jest tylko dla VIP-ów (usunięte przez administratora)haruje pan świętuje

Sebastian
@Jan

W jaki sposób z tego, co doświadczyłeś objawia się tam brak szacunku do pracownika? Sprecyzuj to bardziej, bo nie wiem za bardzo co tam takiego się dzieje. Nie chcę źle pomyśleć. Pisali tu w wątku, że staż pracy nie ma tu większego znaczenia, że tylko znajomości się liczą. Podzielasz to zdanie?

Marian
@Sebastian

Brak podwyżek z tego co wiem w lipcu też ma nie być podwyżek jedynie 50 zł do minimalnej krajowej ,nie ma co tam szukać bez znajomości liczą się tony

nikt
@Sebastian

Niestety Sebastian ma rację.Zgadzam się z twierdzeniem,że liczą się tylko układy. Nic poza tym. Smutne ale prawdziwe.

Urzędas
@Marian

Nikt nie wynajał i nie kupił terenów, to były tereny tych firm i wyznaczyły one miejsca parkingowe dla swoich pracowników. Firma HSJ nie posiada gruntów w okolicy swoich działek więc nie ma możliwości wykonać dla was parkingu.

kandydat

czy firma obecnie zatrudnia kandydatów? czy są oferty pracy?

Nikt
@kandydat

Tak cały czas są przyjecia....rotacja jest bardzo duża....Strata czasu...nie warto.

REBACZ

Czy Chmura postawil komus za ta premie?

lolo
@REBACZ

powiedzial ze premia mu sie nalezala,a (usunięte przez administratora)niech wezma sie do roboty,i nie stawia bo nie pije

Buty

Firma to jakaś porażka żeby pracownicy kupywali sobie buty za swoje to jest śmieszne. Te które są na stanie nie da się chodzić tak odparzają. I 3300 netto na ręke w systemie 4 brygadowy. Kpina i okradanie pracowników. Dużo osób odchodzi po cichu ciekaw jestem kto będzie pracował?

Hoho

A co to BHP ?aaa to jest wtedy kiedy idzie inspektor?

Brygadzista

Brak motywacji do pracy ma się (usunięte przez administratora)! Dyrektor (usunięte przez administratora) (nowy) będzie robił sam za takie wypłaty w zakładzie ciężkim nie mieć 4 tyś jako brygadzista?! Porażka uciekać jak najdalej!

leon

Chmura przyznal sie do premi,ale polowe musial dac wiecie komu

Pies

Jest ok

Marzena
@Pies

A możesz napisać coś więcej? Zarobki są dobre? Atmosfera? Polecasz aplikować?

Ktos
@Marzena

Wszystko zależy od tego na którym jesteś wydziale, odcinku, "pod jakim" kierownikiem.

Katarzyna
@Ktos

W sumie skoro siedzisz w temacie i twierdzisz, że to o tych czynników zależy to wymienisz wprost te wydziały itp gdzie można na pewno czuć się spokojnie? Zawsze fajnie poglądowo wiedzieć

Piec

Firma Traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora) 35 lat pracy a wypłatą 3300 netto. Butnt ludzi Prezes zabiera wypracowana premię za byle co. Uciekać jak najdalej od tej (usunięte przez administratora)pracy.

PRAWDA
@Piec

Taka prawda związki zawodowe przekupiono są na zakładzie ale jakby ich nie było. Liczą się tony obiecują premie za wyrobienie a i tak zabiera cała pod byle pretekstem! Już niedługo i będzie się działo!

Krasnal

zapraszamy bhp na wykanczalnie 2 i 3 zmiana zimna wódeczka ogóreczek jakiś mefedronik też się znajdzie. Jak majster daje przyzwolenie na walenie wódki w pracy to chyba jest dobrze nie? Dziwi mnie to że jeszcze nikt nie zginął na d 700. Wystarczy wprowadzić dmuchanie obowiązkowe na bramie Non stoper a przez druga bramę zakaz wchodzenia od strony tirów. Ale cóż mam wrażenie że to przyzwolenie od górne. Na innych zakładach nie do pomyślenia. Cóż działać Panie. Ku.a.a.. nowy prezesie . Jeśli nie proszę opublikować na tablicy ogłoszeń kolo zegara gdzie donosić anonimowo na pijanych kolegów z pracy. Praca z nimi jest ciezka

Lunka
@Krasnal

Nikt tu nie wprowadzi obowiązkowego dmuchania na zawartość alkoholu bo nikt by tu nie pracował wszyscy praktycznie albo (usunięte przez administratora) albo pijani pracują. Taka specyfikacja tego zawodu nie da się tego wyeliminować to nie niemieckie zakłady gdzie na wejściu ochroniarz dmucha każdego. Wpadnę do was chłopaki na drina. Pozdrawiam stalownia

Polo

A komu tak kabluje???

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w HSJ Holding Sp. z o.o.?

Janusz

Malatan

Zapomniałem napisać jeszcze ze gdyby był by przydział firmowy na piersiówkę i pracodawca codziennie by wręczał to pilibysmy tą piersióweczkę a takto pęka o.7 na dwóch i ogóreczek do tego blancika zawsze kopcimy po przerwie. Jeśli ktoś by był zainteresowany z zarządu (usunięte przez administratora) się w pracy zapraszamy na wykańczalnia u nas cały asortyment woda cpanie nawet lachociągi sa

Malatan

No dawać alkomaty na bramę gdzie są? Codziennie pijemy sobie flaszeczkę do tego po przerwie blancik i dnioweczka mija. Panie Prezesie wnioskuję o automaty coca cola i lodem ponieważ lubię pić takie sobie drineczki w tej firmie robota luks. Pozatym jak dostaje cynk że jest dmuchanie na rurkę to ide na druga bramę tam gdzie tiry wjeżdżają i tak z was robie (usunięte przez administratora) hahahah. Pozdrawiamy my się nie boimy codziennie do gardła lejemy

Zostaw merytoryczną opinię o Cognor S.A. Oddział HSJ - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Cognor S.A. Oddział HSJ?

Zobacz opinie na temat firmy Cognor S.A. Oddział HSJ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cognor S.A. Oddział HSJ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 15 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cognor S.A. Oddział HSJ