Cognor S.A. Oddział HSJ

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cognor S.A. Oddział HSJ

Emeryt

Ci którzy tu pracują są straceni, tym którzy chcieli by tu pracować polecam wizytę u psychiatry.Bardzo ciezka i niewdzięczna praca, pieniądze zadne, kultura pracy i BHP nie istnieją.Hamskie zachowanie i traktowanie pracownika jak śmiecia przez pewne osoby są na porządku dziennym. Prostymi słowami opisał bym ta pracę jako wyzysk 21 wieku.Smialo mogę stwierdzić że za taka pracę w innych hutach ludzie zarabiają conajmniej 2 razy tyle co tutaj i z wielkim prawdopodobieństwem są lepiej traktowani.

Operator składarki

Nie polecam tutaj tego zakładu. Kierownik peryskop wyzej sra niz (usunięte przez administratora) ma. Jak wodke jemu stawiasz to jest spoko, znajomosci swoje robia. To podwyzki po 3 miesiacach roboty. A jak ktos naprawde ma ciezko na szlifierce to jemu nie zalatwi. Bo po co . Wyzysk. Dra jape tylko tony tony kaza robic po 200 ton a na wyplate 2200 a jak dobry miesiac to 2500 z jednym zleceniem. Dotyczy wykanczalni i najgorszego kierownika pod sloncem. Solidarnosc jak nalezysz to oplacasz grubasa Macka. A jak jest wycieczka to miejsc nie ma. Bo jeszcze wyciecka nie zaplanowana a juz miejsc brak . Jedna szajka

Jony
@Operator składarki

Jak peryskopowi cos trza to klepie po plecach obejmuje jak bys kazal (usunięte przez administratora) to by ssal a jak podwyzka to nie ma nie da nic nie ogarnie . a jak bys nie zostal na zlecenie to foch nie odzywa sie nie klepie zly jeszcze ci premie zabierze. Zwykly (usunięte przez administratora) ze wsi ktory stal sie przez wytarte kolana majsyrem. Nie polecam tego zakladu a w szczegolnosci tego dzialu

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w HSJ Holding Sp. z o.o.?

Beny

Praca ciezka podwyzki dostali w tym roku tylko majstry aby mocno trzymali bicz nad pracownikami ktorych uwaza sie za tania sile robocza. Wyplaty 2600 nie zarobi system 4 brygadowy. Majstry pisza sobie zlecenie niewiadomo za co przyjdzie taki jeden z drugim w sobote na 30 minut i cyk 300 na czysto. (usunięte przez administratora)

Hsj

Z całego serca nie polecam tego zakładu, także jestem jego długoletnim pracownikiem i to o czym piszą poprzednicy jest sama prawda. Pensje żebracze a tyra się jak wół w polu, nieustanne hamstwo i nagonka ze strony przełożonych i traktowanie człowieka jak psa.Szczegolnie przez jednego z kierowników, omijajcie z daleka.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cognor S.A. Oddział HSJ? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Jony11

Praca ciezka a wyplata nie zarobisz 2400 szukasz tu pracy daj se spokoj. Pracuje na wykanczalni mistrz szczypa wysoki jak brzoza glupi jak koza. Wies z czlowieka nie wyjdzie nigdy. Ciagle wykrzykiwanie straszenie glupie docinki wyzwiska w stosunku do robotnikow z jego strony krotko mowiac mobing. Nie polecam tego wydzialu ani tego zakladu. Duzo by tu pisac stanowczo Odradzam. Dodaje ze jak by mogli to by lali batami za 2400 z premia wstyd i zenada

Hej! Coś nowego dzieje się u pracodawcy jakim jest HSJ Holding Sp. z o.o. w miejscowości Stalowa Wola, bo nie widzę nowych wieści. Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co nowego u nich?

Gizmo

Nie szukaj tam pracy. Pracodawca dramat!! Stawka 2700 więc jak na tą branżę żebracza. Pensja ...nie zarobisz 3.000...Dyscyplina i chore podejscie kierownictwa. Mobbing ...ech...szukaj innej pracy. Tej nie polecam a pracuję tu...wystarczająco dużo by wiedzieć jak to tu wygląda.

Zostaw merytoryczną opinię o Cognor S.A. Oddział HSJ - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Cognor S.A. Oddział HSJ?

Zobacz opinie na temat firmy Cognor S.A. Oddział HSJ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cognor S.A. Oddział HSJ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 15 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cognor S.A. Oddział HSJ