Tutlo Sp. z o.o.

Opinie o Tutlo Sp. z o.o.

Marysia

Ja zapisałam się na kurs dopiero niedawno. Jestem zaledwie po kilku lekcjach ale już bardzo mi się podoba! Dużo sobie przypominam i sporo się uczę. Ogromny plus za elastyczne godziny nauki- które w zasadzie skusiły mnie do podjęcia nauki. Podoba mi się również struktura 20 minutowych lekcji, która według mnie jest optymalna.

Karolinaa

Mam okazję już pół roku uczyć się języka angielskiego razem z Tutlo i moja przygoda potrwa na pewno dłużej. Zajęcia są prowadzone w bardzo miły i przyjazny sposób, dzięki czemu mam większą śmiałość do używania języka. Widzę u siebie dużo większe postępy niż na wklepywaniu suchej wiedzy na zajęciach grupowych. Zabieram się za to o takiej porze, która mi najbardziej pasuje, bez konieczności umawiania się, czy też zapisywania. Niewykorzystane minuty przechodzą na kolejny miesiąc, więc dzięki temu nic nie tracę :)

Elkaaa

Mega fajna szkoła. Poleciła mi ja moja przyjaciółka i dzięki niej wiem ze dobrze trafiłam bo ona w ciągu roku umie angielski lepiej niż w innej szkole przez 3 lata . Ja już po 4 miesiącach widze poprawę w mojej mówię . Fajne jest to ze lekcje są po 20 min i o dowolnej porze .

Karol

Nie żałuję zapisania się na kurs. Obsługa platformy nie sprawia mi żadnych problemów, efekty w postaci lepszej znajomości języka już zauważam.

Lektor języka angielskiego

Bardzo szybki proces rekrutacji. Najpierw wypełnienie formularza na stronie. Potem test z angielskiego. Potem rozmowa z metodykiem, składająca się z ogólnych pytań o naukę języka, ustalenia formalności i lekcji próbnej. Metodyczka była bardzo miła. Dobry kontakt. Rozmowę miałam wieczorem, a następnego dnia rano już zapadła decyzja o przyjęciu mnie. Tak jak pisali już inni, metodycy podczas próbnej lekcji faktycznie są małomówni i wydają się speszeni, ale O TO CHODZI. Przecież z lekcji mogą korzystać osoby nieśmiałe. W tym ćwiczeniu chodzi o pokazanie, że potrafimy w przyjazny sposób zaktywizować uczniów. Naprawdę nie ma co się obrażać za uwagi, o których kandydaci tu wspominają, jak "brak uśmiechu", czy "niezmuszanie do rozmowy". Taki rodzaj pracy. Sama nie chciałabym, aby lektor oferował mi sztywną atmosferę i łatwo odpuszczał, jak przerośnie mnie mówienie.

1. Na jakie wyzwania moim zdaniem można natrafić ucząc się języków obcych? 2. Jakie porady dałabym osobom, które uczą się języka obcego po raz pierwszy? 3. Jakich metod nauczania używałam do tej pory, tak, aby lekcje były ciekawe? 4. Dlaczego ktoś miałby chcieć się u mnie uczyć? Jakoś mniej więcej tak. Jeśli chodzi o część informacyjną o mnie to: ile godzin w miesiącu/tygodniu mogę pracować, ile lat już uczę języków, czy odpłatnie, ile mam lat, czy jestem studentką, jakiego kierunku itp.

Wojtek

Szkoła bez wątpienia warta polecenia. Cieszy mnie, że na zajęcia nie trzeba zapisywać się wcześniej. Nauka nie sprawia żadnych trudności, dużą zasługą są pewnie lekcje, które trwają 20 minut, a nie 45 jak to zazwyczaj bywa.

Szkoła nie ma sobie równych. Najbardziej cieszy mnie, że nie muszę uczestniczyć w zajęciach stacjonarnie, bo pewnie nie wygospodarowałbym na to czasu. Zajęcia prowadzone online są jednak fajną alternatywą.

Mateo

Odkąd uczę się w Tutlo, moja znajomość języka znacznie wzrosła. Cieszę się, że skorzystałem z oferty tej szkoły językowej.

Irek

Już zauważyłem znaczną poprawę w znajomości języka, co tylko utwierdziło mnie w tym, że z Tutlo korzystać warto :-).

Mirek

Ja również nie mogę powiedzieć złego słowa. Zajęcia trwają 20 minut, dzięki czemu bez najmniejszego problemu przez cały ten okres można zachować maksymalne skupienie na ćwiczeniach z lektorem.

Robert

Szczerze polecam. Tutlo jest dość ciekawą alternatywą dla osób, które nie mają czasu na to, aby uczyć się języka stacjonarnie. Ciekawie wymyślono tą platformę. Można uczyć się wtedy, kiedy ma się na to ochotę i nie trzeba się wcześniej umawiać na zajęcia, gdyż nauczyciele są dostępni od godziny 7:00 do 22:00. Super!

Asia

Kiepski poziom nauczycieli, którzy nie są edukacyjnie przeszkoleni, poza tym oszukują przy podpisaniu umowy, od razu trzeba umowę podpisywać i płacić minimum 10 miesięcy co ukrywają. Kiepska obsługa i komunikacja. Zdecydowanie Nie polecam.

@Asia

To ciekawe, bo Pan z którym rozmawiałam o ofercie szkoły od razu podkreślił że mówimy o cenie miesięcznej, ale umów podpisywana jest na rok. Trzeba po prostu umieć słuchać.

Renata

Tutlo to szkoła językowa w postaci platformy internetowej, na której można się uczyć z komputera, telefonu, lub tabletu – z dowolnego miejsca na świecie. Rozwiązanie wydaje się być dobre dla osób, które żyją dynamicznie i chcą rozwijać swoją wiedzę. Czy są na forum osoby, które korzystają z usług firmy? A może są tutaj pracownicy Tutlo? Jeśli tak, podzielcie się koniecznie informacjami na temat warunków pracy w firmie.

Mruffka

Na poczatku mialam pewne watpliwosci. Samo zapisanie sie na kurs nie budzi zaufania. Pan, z ktorym rozmawialam o kursie kladl zbyt duzy nacisk aby wplacic pieniazki za kurs natychmiast, bo inaczej cena bedzie zupelnie inna. Jednak na szczescie to bylo tylko takie wrazenie. Uczestnicze w kursie, rozmawiam z wieloma lektorami w wybranym przez siebie czasie. Mam swoich ulubionych lektorow, z ktorymi wyjatkowo dobrze mi sie rozmawia ale oczywiscie caly czas poznaje nowych. Podoba mi sie tez opcja, ze przed lekcja mozna sobie troche przygotowac temat do rozmowy. Dostepne sa materialy - pytania pomocnicze, słowka, a takze rekomendacje video na yt. Tematow mozna sie trzymac scisle ale takze mozna swobodnie dryfowac, co mnie akurat bardziej odpowiada. Oczywiscie pierwsze zajecia byly dla mnie troszke stresujace, bo nigdy wczesniej nie rozmawialam z nikim po angielsku przez internet ale po kilku spotkaniach z milymi lektorami przestalam sie przejmowac :) Podsumowujac uwazam, ze to naprawde calkiem ciekawa opcja nauki angielskiego przy zalozeniu, ze nie ma sie zbyt wiele czasu na bieganie na zajecia.

Werka

(usunięte przez administratora) absolutnie nie polecam, nie mozna się skontaktować z jakimś kierownictwem, na adres kontakt... nie odpisuja ani email ani listownie nie odpowiadają(usunięte przez administratora) tylko kasę biorą i okropnie nie profesjonalni. Oby jak najszybciej zniknęli z rynku.

@Werka

To, o czym mówisz, to poważne oskarżenie i powinieneś mieć tego świadomość, wypowiadając się na forum publicznym. Czy w tym przypadku, próbowałeś podjąć także inne kroki? Być może pomoc odpowiednich instytucji ułatwiłaby rozwiązanie sprawy. Jak myślisz?

Renata

@Zainteresowana nauką, jak sugeruje Twój link jesteś potencjalnym klientem firmy? A może się mylę i planujesz aplikować na dane stanowisko w firmie? @Asia, czy informacje, które opisałaś posiadasz, ponieważ sama byłaś pracownikiem firmy? Powiedz nam coś więcej na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Tutlo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tutlo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tutlo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 311.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tutlo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 10 to opinie pozytywne, 144 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tutlo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tutlo Sp. z o.o. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tutlo Sp. z o.o.