Gonito Sp. z o.o.

4.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gonito Sp. z o.o.

Meeeg8

Bardzo merytoryczny proces rekrutacyjny

Gonito Sp. z o.o. prowadzi rekrutacje w miejscowości Gdynia. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Gonito sp. z o.o.?

@Pytanie

Weryfikacja umiejętności i dobór zadań są uzależnione od charakteru stanowiska czy też bieżącej potrzeby biznesowej. Zazwyczaj osoba, którą chcemy zaprosić do procesu, otrzymuje zadanie do wykonania lub zagadnienie do dyskusji - i znów: czasem wymaga to użycia np. Excela, czasem wystarczy przedstawienie swojej wizji rozwiązania, bazując na przykład na dotychczasowych doświadczeniach. Umiejętność przedstawienia i uzasadnienia swojego spojrzenia na dane zagadnienie jest dla nas istotnym elementem wpływającym na przebieg procesu rekrutacji.

Mew
Kandydat

Szybki i sprawny proces rekrutacyjny na stanowisko specjalisty, niestety nie otrzymałem oferty współpracy ale dostałem wyczerpujący feedback.

Monika
@Mew

No to super jak wszystko poszło sprawnie. A jakiego typu pytania były zadawane?

Aplikant
Kandydat

Firma jest niepoważna. Rekrutacje bez feedbacku, w odp standardowa 1- zdaniowa formułka. Tyle można się spodziewać.

Kandydat

Pomimo miłego pierwszego etapu rozmowy z rekruterem, to drugi wypadł fatalnie. 1. Na początku rozmowa, żeby poznać siebie nawzajem - ok, jest to zrozumiałe. Deklaracja, że w poniedziałek się odezwą a odezwali się w środę, już spowodowała wątpliwości. Sam fakt, że na pierwszym etapie nie chcą rozmawiać o szczegółach np. finanse, forma współpracy, obowiązki itp jest słabe -> albo wiemy o czym rozmawiamy albo marnujemy swój czas. 2. Na drugi etap poszedłem z czystej ciekawości i niestety osoba, z która rozmawiałem była kompletnie nie przygotowana i nie wiedziała jak prowadzić prostą a przede wszystkim rzeczową rozmowę rekrutacyjną. 3. (usunięte przez administratora) Po odprowadzeniu kosztów działalności zostaje Tobie max(usunięte przez administratora) wypłaty i co Ty masz z tym zrobić? Oczywiście premie to sky is the limit i mówią, że 15k miesięcznie - powodzenia :D 4. Home Office? Tak, raz na 2 tygodnie. 5. Jakieś śmieszne rozliczenie godzinowe w biurze - tyle ile jesteś, za tyle Ci zapłacą. To nie jest model elastycznych godzin pracy, tylko wymuszanie do odbębnienia sztucznie wypracowanych godzin i siedzenie w biurze dla picu. 6. Feedback - myślałem, że otrzymam ale niestety nie doczekałem się. Widocznie finanse kogoś zniechęciły do mojej osoby :) Podsumowując: strata czasu na rozmowy, przygotowanie się, dojazd, tylko po to, żeby z firmy, która buduje bardzo profesjonalny i przyjazny PR wyszła natura stereotypowego (usunięte przez administratora)

Joanna
@Kandydat

To po jakim czasie miał być feedback?

Miły

Startowałem na stanowisko Technika - wprowadzanie danych na strony sklepów na Amazon. w Gonito. Niestety, nie poszedł mi test. Ale samą rozmowę i sam test (online) oceniam jako spoko podejście. Krok po kroku informują, jak będą wyglądały kolejne etapy. I samo podziekowanie też ok. Zawsze warto próbować.

@Miły

Bardzo przejrzyście!

Aleksandra
@Miły

A ten test to jak mniej więcej wygląda? Ile wynosi czas na odp? Są też pyt otwarte?

Jak działa Gonito?

Firma pomaga sklepom internetowym wejść na platformę Amazon. Zapewnia obsługę administracyjną, konsumencką i transakcyjną. Podpowiada, jak się pozycjonować, chronić konta i własność intelektualną. A przede wszystkim – jak zwiększyć sprzedaż. Innymi słowy – Gonito robi wszystko to, co powinny robić sklepy internetowe, ale nie wiedzą jak.
Poprzez Amazon firmy mogą wyjść na aż 12 rynków zagranicznych w Europie oraz Ameryce Północnej, otrzymując nasze wsparcie przez 365 dni w roku.
Gonito to 300 firm w stałej obsłudze abonamentowej, dla których w 2021 roku wygenerowaliśmy aż 500 mln PLN obrotu!
Gonito jest w fazie bardzo szybkiego rozwoju:
2016 - założenie firmy
2020 - zespół 13 osób, 72 klientów
2021 - zespół 150 osób, 300 klientów
...i nie zamierza się zatrzymywać ;)

Gonito to 150 zespół ekspertów w sprzedaży na Amazon, którzy wspierają ponad 300 stałych Klientów. Od 6 lat pomagamy firmom zarówno wejść na platformę, jak i rozwijać sprzedaż, wchodząc z ofertą nawet na 12 rynków w Europie i Ameryce Północnej.
Dołącz do naszego Zespołu!

Aktualność

Konferencja Crossboarder Day już za nami!!!

Było to wydarzenie przepełnione wiedzą na temat e-commerce i sprzedaży zagranicznej.

Nie mogło nas tam zabraknąć – o 16:15 na konferencji wystąpił Damian Wiszowaty – założyciel i CEO Gonito. Ekspert sprzedaży na Amazonie opowiedział o możliwości łączenia B2B i B2C w obrębie jednego marketplace.

Jeśli interesuje Cię ta tematyka, zapraszamy do obejrzenia zapisu transmisji z wydarzenia na youtube.com.

Link do wystąpienia Damiana Wiszowatego:

A jeśli chcesz wejść do branży e-commerce i grać w jednej drużynie z najlepszym Zespołem, sprawdź dostępne oferty pracy na: goni.to/praca-gonito

Super!

Aktualność
Zastanawiasz się, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny? Oto i on:

1. KONTAKT TELEFONICZNY: Jeśli Twoja aplikacja będzie zgodna z wymaganiami na dane stanowisko, zadzwonimy do Ciebie w ciągu kilku najbliższych dni roboczych. Zadamy Ci kilka pytań na temat Twojej motywacji do podjęcia współpracy z Gonito oraz czy nasze warunki zatrudnienia są dla Ciebie satysfakcjonujące.

2. ZADANIE: Poprosimy Cię o wykonanie zadania rekrutacyjnego - przesyłamy je mailem i prosimy o odesłanie lub umawiamy się z Tobą na test wykonywany online. Zadanie przybliży Ci charakter pracy na danym stanowisku i łatwiej będzie podjąć Ci decyzję, czy to zajęcie jest dla Ciebie.

3. SPOTKANIE ONLINE LUB NA MIEJSCU: Jeśli zadanie wykonasz zgodnie z oczekiwaniami, zaprosimy Cię na spotkanie z Headem, który poszukuje osoby do swojego Zespołu. Tu znajdziesz przestrzeń na poznanie swojego potencjalnego szefa, jak również na zadanie nurtujących Cię pytań.

4. FEEDBACK: Zapewniamy Ci informację zwrotną na temat tego, jak Ci poszło. Niezależnie, czy podejmiemy decyzję o podjęciu współpracy z Tobą, czy nie. Możesz liczyć na telefon z naszej strony z zaproszeniem do współpracy i gratulacjami. Podsumujemy też warunki współpracy.

Witaj na pokładzie!

Na jakie benefity można liczyć w firmie Gonito Sp. z o.o.?

Kimbo
@Administrator

Na żadne, benefitem jest praca w Gonito.

Joanna
@Kimbo

to skoro nazywasz pracę benefitem tzn że chyba tam jest całkiem dobrze i polecasz tę firmę? jeśli tak, to opowiedz coś więcej o pracy tam...

Pracodawca

Szanowna Pani/Szanowny Panie, Na wstępie pragniemy podziękować za zaangażowanie w proces rekrutacji oraz poświęcony czas. Przytoczony opis nie jest naszą standardową praktyką, jedynie z uwagi na mnogość wykonywanych zadań umknęła nam odpowiedź zwrotna w przypadku jednej osoby, co zostało już uzupełnione. Przepraszamy za wydłużony czas odpowiedzi zwrotnej. Pozdrawiamy Zespół Gonito

Rekrutacja
@Gonito Sp. z o.o.

Niestety ja też nie mam dobrych wspomnień związanych z rekrutacją w firmie Gonito. Telefoniczna rozmowa wstępna przebiegła bardzo pomyślnie, zapewniono mnie, że w ciągu kilku dni otrzymam odpowiedź. Osoba, która ze mną rozmawiała była bardzo zadowolona z moich odpowiedzi i warunków. Powiedziała nawet, że jest bardzo dobrej myśli co do mnie i przypuszcza, że mnie przyjmą. Niestety to było rzucanie słów na wiatr. Feedback dotarł do mnie dobiero po paru tygodniach i moim przypominającym telefonie i był on negatywny???? (usunięte przez administratora) Tym bardziej, że znam kilka osób, które również aplikowały do Gonito i też musiały się przypominać.

Klaudia

Witam, interesuje mnie stanowisko koordynatora projektów ecommerce, czy ktoś był na podobnym stanowisku? Nie widzę żadnej informacji na temat wymaganego języka

@Klaudia

Dzień dobry, na stanowisku Koordynatora projektów wymagamy znajomości języka angielskiego na poz. B2 - do codziennej pracy na platformie sprzedażowej. Mamy również otwartą rekrutację na stanowisko Koordynatora projektów z j. niemieckim - tu wymagamy znajomości języka niemieckiego na poz. C1 (w mowie i piśmie). Zapraszamy na naszą stronę internetową - prezentujemy tam wszystkie ogłoszenia, na które trwa nabór: https://goni.to/praca-gonito/. Pozdrawiamy, Zespół Gonito.

jarek
Klient

Nie polecam firmy. Nie starają się aby pomóc, wszystko będzie na waszej głowie a im tylko kasę bedziecie nabijać. Uważajcie na umowę bo nie będzie dla was dobra. (usunięte przez administratora) Nigdy nie osiągają obiecanych rezurtatów. Przestrzegam

Gonito Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Hr Specialist. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Gonito Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

@Pytanie

Dzień dobry, rozmowa rekrutacyjna jest kilkustopniowa - w zależności od stanowiska. Najczęściej składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap to wywiad telefoniczny - rozmawiamy na temat wzajemnych oczekiwań. Drugi etap to rozmowa z bezpośrednim przełożonym (hiring managerem) prowadzona na kanwie wcześniej przygotowanego przez Kandydata zadania. Staramy się, by proces rekrutacyjny przebiegł szybko i sprawnie. Kandydaci otrzymują feedback po rozmowie rekrutacyjnej w ciągu kilku dni. Pozdrawiamy. Zespół Gonito

@Pytanie

Rozmowy rekrutacyjne z bezpośrednim przełożonym odbywają się stacjonarnie w siedzibie Firmy w Gdyni. Rekrutacja na stanowiska zdalne prowadzona jest w 100% zdalnie. Pozdrawiamy. Zespół Gonito

Aktualność
POLSKA WERSJA PLATFORMY AMAZON JEST JUŻ DOSTĘPNA!

Gotowi na rewolucję polskiego e-commerce? Startujemy! Od dziś możecie spodziewać się napływu zamówień złożonych za pośrednictwem polskiej wersji platformy sprzedażowej Amazon!

Ta data przejdzie do historii - cieszymy się, że możemy ją współtworzyć!
Jeśli Twoje produkty jeszcze nie zagościły na platformie Amazon, zaufaj nam, razem dotrzemy do klientów z całej Europy. Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas: hello@gonito.pl
Zadzwoń: +48 577 141 413

Aktualność
Amazon proponuje sprzedawcom dwa modele współpracy biznesowej.
1️⃣ Pierwszy z nich, doskonale Wam znany, to Amazon Seller, dzięki któremu sprzedajecie produkty bezpośrednio do klientów końcowych za pośrednictwem platformy.
2️⃣ Drugi model to właśnie Amazon Vendor, który opiera się na współpracy B2B z Amazon.

Jak działa Amazon Vendor?
Amazon składa zamówienie na Wasze produkty po cenach hurtowych, a następnie oferuje je na platformie jako sprzedawca. Amazon będzie sprzedawał produkty pod Waszą marką, ale we własnym sklepie.
Czy to się opłaca?
Oczywiście! Istnieje szereg korzyści płynących ze sprzedaży w modelu Amazon Vendor, oto kilka z nich:
☑️ Dostarczacie towar zbiorczo do magazynów Amazon
☑️ Amazon przejmuje obsługę konsumencką, włączając w to obsługę zwrotów.
☑️ Sprzedajecie swój towar w hurtowych ilościach
☑️ Wszystkie produkty są oznaczane etykietą Prime

Serdecznie zapraszamy do kontaktu po więcej informacji!
Napisz: hello@gonito.pl
Zadzwoń: 577 14 14 13
KJ
Kandydat

Radzę uważać podczas rekrutacji i dopytać się o wszystkie szczegóły. Zadzwonili do mnie w dzień wolny od pracy (niedziela) w celu umówienia spotkania, przez co już byłam delikatnie zmartwiona. Na spotkaniu okazało się, że oczekują pełnej dyspozycyjności (w tym praca w święta) i oferują umowę zlecenie, bo inaczej nie da się zaliczyć wszystkich godzin. Nie wiem jak to faktycznie wygląda, ale na spotkaniu bodajże(usunięte przez administratora) mocno się mieszał w temacie godzin i czasu pracy.

@KJ

Szanowna Pani/Szanowny Panie, Dziękujemy za podzielenie się opinią. Jesteśmy firmą stale i intensywnie rozwijającą się, tym samym codziennie wdrażamy zmiany mające na celu coraz lepsze funkcjonowanie naszego Zespołu. Obecnie na etapie rekrutacji prowadzonej od pn do pt (oprócz świąt) ustalamy wspólnie wszystkie szczegóły współpracy. Nieustanny wysiłek włożony w budowanie Zespołu, pozwala nam tworzyć przyjazne środowisko współpracy już ponad 40 osobom. Pozdrawiamy Zespół Gonito

Ewa
Kandydat

Szanowni państwo, czy na stanowisko junior office admin znajomość angielskiego musi być na bardzo wysokim poziomie w codziennej pracy?

@Ewa

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Na wskazanym stanowisku pracy wymagany poziom znajomości angielskiego to B1. Ważne jest przede wszystkim, aby osoba taka sprawnie umiała czytać ze zrozumieniem w jęz. angielskim. Zapraszamy do bezpośredniej rozmowy. Prosimy o kontakt pod nr tel. 780 030 176. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zespół Gonito

Zostaw merytoryczną opinię o Gonito Sp. z o.o. - Gdynia

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Gonito Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gonito Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gonito Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Gonito Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Gonito Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gonito Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gonito Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gonito Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii