Gonito Sp. z o.o.

4.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gonito Sp. z o.o.

Aktualność
POLSKA WERSJA PLATFORMY AMAZON JEST JUŻ DOSTĘPNA!

Gotowi na rewolucję polskiego e-commerce? Startujemy! Od dziś możecie spodziewać się napływu zamówień złożonych za pośrednictwem polskiej wersji platformy sprzedażowej Amazon!

Ta data przejdzie do historii - cieszymy się, że możemy ją współtworzyć!
Jeśli Twoje produkty jeszcze nie zagościły na platformie Amazon, zaufaj nam, razem dotrzemy do klientów z całej Europy. Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas: hello@gonito.pl
Zadzwoń: +48 577 141 413

Aktualność
Amazon proponuje sprzedawcom dwa modele współpracy biznesowej.
1️⃣ Pierwszy z nich, doskonale Wam znany, to Amazon Seller, dzięki któremu sprzedajecie produkty bezpośrednio do klientów końcowych za pośrednictwem platformy.
2️⃣ Drugi model to właśnie Amazon Vendor, który opiera się na współpracy B2B z Amazon.

Jak działa Amazon Vendor?
Amazon składa zamówienie na Wasze produkty po cenach hurtowych, a następnie oferuje je na platformie jako sprzedawca. Amazon będzie sprzedawał produkty pod Waszą marką, ale we własnym sklepie.
Czy to się opłaca?
Oczywiście! Istnieje szereg korzyści płynących ze sprzedaży w modelu Amazon Vendor, oto kilka z nich:
☑️ Dostarczacie towar zbiorczo do magazynów Amazon
☑️ Amazon przejmuje obsługę konsumencką, włączając w to obsługę zwrotów.
☑️ Sprzedajecie swój towar w hurtowych ilościach
☑️ Wszystkie produkty są oznaczane etykietą Prime

Serdecznie zapraszamy do kontaktu po więcej informacji!
Napisz: hello@gonito.pl
Zadzwoń: 577 14 14 13
KJ
Kandydat

Radzę uważać podczas rekrutacji i dopytać się o wszystkie szczegóły. Zadzwonili do mnie w dzień wolny od pracy (niedziela) w celu umówienia spotkania, przez co już byłam delikatnie zmartwiona. Na spotkaniu okazało się, że oczekują pełnej dyspozycyjności (w tym praca w święta) i oferują umowę zlecenie, bo inaczej nie da się zaliczyć wszystkich godzin. Nie wiem jak to faktycznie wygląda, ale na spotkaniu bodajże(usunięte przez administratora) mocno się mieszał w temacie godzin i czasu pracy.

@KJ

Szanowna Pani/Szanowny Panie, Dziękujemy za podzielenie się opinią. Jesteśmy firmą stale i intensywnie rozwijającą się, tym samym codziennie wdrażamy zmiany mające na celu coraz lepsze funkcjonowanie naszego Zespołu. Obecnie na etapie rekrutacji prowadzonej od pn do pt (oprócz świąt) ustalamy wspólnie wszystkie szczegóły współpracy. Nieustanny wysiłek włożony w budowanie Zespołu, pozwala nam tworzyć przyjazne środowisko współpracy już ponad 40 osobom. Pozdrawiamy Zespół Gonito

Ewa
Kandydat

Szanowni państwo, czy na stanowisko junior office admin znajomość angielskiego musi być na bardzo wysokim poziomie w codziennej pracy?

@Ewa

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Na wskazanym stanowisku pracy wymagany poziom znajomości angielskiego to B1. Ważne jest przede wszystkim, aby osoba taka sprawnie umiała czytać ze zrozumieniem w jęz. angielskim. Zapraszamy do bezpośredniej rozmowy. Prosimy o kontakt pod nr tel. 780 030 176. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zespół Gonito

Aktualność
Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

PROTIPY OD GONITO
Najczęstsze powody blokady konta na Amazon

Drodzy Sprzedawcy!
W związku z licznymi zapytaniami o blokady konta, z którymi się mierzycie, postanowiliśmy podzielić się z Wami naszą wiedzą. Łapcie protipy i nie zachowajcie ciągłość sprzedaży!
❌ Czas to pieniądz!
Terminowość to jedna z najważniejszych kwestii na Amazon. Jak zapewne wiecie, Amazon jest platformą pro-konsumencką, co oznacza, że będzie stał na straży jakości świadczonych przez Was jako Sprzedawców usług, dlatego tak ważne jest, abyście dostarczali zamówienia na czas.
❌ Bezpieczeństwo to podstawa!
Pakowanie produktów to kolejna bardzo istotna sprawa. Jeśli klient otrzyma uszkodzony towar, nie pozostanie obojętne dla zdrowia Waszego konta, dlatego pamiętajcie o starannym zabezpieczeniu produktu przed jego wysyłką.
❌ Podwójna osobowość
Nie eksperymentuj z zakładaniem dwóch kont na to samo nazwisko lub działalność - są to jedne z częstszych przyczyn, dla których Amazon blokuje Wasze konta, jednak tego typu ruchy generują spore problemy. Pamiętajcie, zanim podejmiecie ten krok - skonsultujcie się ze specjalistami!
❌ Bądź wiarygodny
Sprzedawaj tylko produkty, do których sprzedaży jesteś uprawniony. Amazon będzie żądał stosownych dokumentów, uwiarygodniających Twoje pozwolenia, dlatego nie ryzykuj i dobrze się przygotuj.

Masz pytanie - zadaj je!
 Napisz do nas: hello@gonito.pl
 Zadzwoń: +48 577 141 413
kriss

Zarząd ma wizję jak zrobić dobry biznes od zera w Polsce, i go realizuje. Pracuję od 6 miesięcy, dałem z siebie dużo, i zostało to docenione. To nie miejsce do picia kawki i pogaduszki biurowe, tutaj trzeba z siebie dać, także to nie dla każdego. Nie ma wielu przywilejów które dają duże korporacje, ale mi to wszystko zastępuje świadomość że mam realny wpływ na to jak się firma kształtuje. Ja polecam, dla wszystkich którzy lubią i potrafią pracować, nie tylko obliczać korzyści.

Jogi

Bardzo dobra firma ale jednocześnie bardzo wymagająca więc trzeba się starać ale warto i polecam!

Filip

Nie szukajmy przysłowiowej dziury w całym. Firma z pewnością nie jest idealna ale czy taką ktoś zna? Poza tym jest dobrze tylko potrzeba chęci do pracy.

Sebastian

Pracuje w Gonito już od ponad 3 lat, pamiętam jak byłem jedynym pracownikiem (oprócz szefa) i siedzieliśmy w małym ale przyjemnym biurze i pracowaliśmy non stop, nie ważne czy weekend czy święta. Praca opłaciła się, dzisiaj mam 9 koleżanek i kolegów w pracy i inne biuro które jest 4x większe. Udało się to tylko bo szef, myślał na chłodno i stopniowo rozwijał firmę oraz zatrudniał nowych pracowników. Teraz firma ma prace na jeszcze więcej ludzi, podstawa do umieć dobrze język obcy jak np. Niemiecki, Francuski, Włoski, Hiszpański. Na początek nie było kokosów, ale po miesiącu dostało się podwyżkę a po niecałym roku znowu, trzeba tylko pokazać ze chce się pracować i że się nie robi pracodawcę w tzw. "członka". Polecam pracę w Gonito, ja nie narzekam i jestem bardzo zadowolony. Jak się chce mieć wolne, lub trzeba gdzieś wyjść to nie ma problemu, ważne by praca była zrobiona.

Oczekujemy na nowe informacje. Napiszcie co nowego słychać w firmie Gonito Sp. z o.o. w miejscowości Gdynia, bo nic jeszcze nie wiadomo.

Zostaw merytoryczną opinię o Gonito Sp. z o.o. - Gdynia

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Gonito Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gonito Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gonito Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 18 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gonito Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gonito Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gonito Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii