Gonito Sp. z o.o.

4.5 Dodaj merytoryczną opinię

O nas

O nas

Gonito powstało w wyniku zapotrzebowania rynku na profesjonalną opiekę dla sprzedawców internetowych na platformie Amazon.

Nasze doświadczenie, profesjonalizm, ale przede wszystkim idea znalazły uznanie na rynku, dzięki czemu nieprzerwanie od 2016 roku świadczymy kompleksową, wielojęzykową obsługę sprzedaży, obsługę konsumencką, pozycjonowanie, administrację oraz ochronę kont, a także specjalistyczne usługi z zakresu odblokowywania kont oraz uwalniania środków.

Gonito nie ogranicza się wyłącznie do świadczenia profesjonalnych usług w obrębie platformy - od początku działalności aktywnie współtworzy i edukuje społeczność sprzedawców obecnych na Amazon.

Jesteśmy obecni na konferencjach, panelach dyskusyjnych, nieformalnych spotkaniach, a także w mediach społecznościowych.

 

CO NAS
WYRÓŻNIA?

Gonito to zespół specjalistów z zakresu e-commerce, prawa oraz ekonomii, specjalizujących się w obsłudze największej na świecie platformy sprzedażowej.

Naszym Partnerom dostarczamy kompleksowy pakiet usług z zakresu obsługi konta na Amazon, wspieramy i optymalizujemy sprzedaż, chronimy konto oraz własność intelektualną a także doradzamy w rozwoju działalności na platformie. Od początku działalności współtworzymy, rozwijamy i edukujemy społeczność sprzedawców na Amazon.

DOŚWIADCZENIE
Dokonaliśmy audytu ponad 1000 kont sprzedażowych, zweryfikowaliśmy setki modeli biznesowych oraz współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży zarówno w Europie, jak i na świecie. Know-how powiększamy z dnia na dzień obsługując transakcje naszych Partnerów na Amazon o łącznej wartości przekraczającej 100 milionów złotych rocznie.

BEZPIECZEŃSTWO
Odblokowaliśmy ponad 200 kont sprzedażowych, napisaliśmy ponad 400 apelacji, odblokowaliśmy kategorie produktowe ponad 200 razy i rozwiązaliśmy ponad 5000 spraw w ramach Amazon. Zarejestrowaliśmy ponad 40 znaków towarowych w Urzędzie ds. Własności Intelektualnej Unii Europejskiej i tyle samo wprowadziliśmy do programu Amazon Brand Registry.

 

KOMPLEKSOWOŚĆ
Obsługujemy działalność na Amazon na wszystkich etapach, począwszy od rejestracji działalności na Amazon, przez wsparcie sprzedaży, po działania nakierowane na rozwój. Świadczymy obsługę przez 365 dni w roku, zapewniając wszechstronne i merytoryczne doradztwo z zakresu prowadzenia sprzedaży na platformie.

WIEDZA
Założyliśmy ponad 200 kont sprzedażowych, przeprowadziliśmy proces założenia, rejestracji, weryfikacji i konfiguracji konta we wszystkich istniejących w polskim systemie prawnym formach działalności gospodarczej. Udzielamy stałego merytorycznego wsparcia polskim oraz zagranicznym firmom z branży IT, podatkowej, logistycznej oraz prawnej na temat Amazon.

 

ZAANGAŻOWANIE I SPOŁECZNOŚĆ
Od początku działalności Gonito angażujemy się w rozwój i poszerzanie wiedzy społeczności polskich sprzedawców na Amazon. Uczestniczymy w licznych konferencjach, panelach dyskusyjnych, nieformalnych spotkaniach, a także zakładamy i prowadzimy grupy oraz fora dotyczące zagadnień związanych ze sprzedażą na platformie. Dzięki wspomnianym działaniom lepiej poznajemy problemy i oczekiwania sprzedawców, możemy lepiej zrozumieć ich potrzeby a także dzielić się nabytą wiedzą i doświadczeniami. Jesteśmy firmą, która nie ogranicza się wyłącznie do komercyjnego świadczenia usług, ale również aktywnie współtworzy społeczność wokół platformy.

 

www.gonito.pl

 
Gonito Sp. z o.o.