Gonito Sp. z o.o.

4.5 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 AktualnośćJak działa Gonito? 

Firma pomaga sklepom internetowym wejść na platformę Amazon. Zapewnia obsługę administracyjną, konsumencką i transakcyjną. Podpowiada, jak się pozycjonować, chronić konta i własność intelektualną. A przede wszystkim – jak zwiększyć sprzedaż. Innymi słowy – Gonito robi wszystko to, co powinny robić sklepy internetowe, ale nie wiedzą jak.
Poprzez Amazon firmy mogą wyjść na aż 12 rynków zagranicznych w Europie oraz Ameryce Północnej, otrzymując nasze wsparcie przez 365 dni w roku.
Gonito to 300 firm w stałej obsłudze abonamentowej, dla których w 2021 roku wygenerowaliśmy aż 500 mln PLN obrotu!
Gonito jest w fazie bardzo szybkiego rozwoju:
2016 - założenie firmy
2020 - zespół 13 osób, 72 klientów
2021 - zespół 150 osób, 300 klientów
...i nie zamierza się zatrzymywać ;)

Gonito to 150 zespół ekspertów w sprzedaży na Amazon, którzy wspierają ponad 300 stałych Klientów. Od 6 lat pomagamy firmom zarówno wejść na platformę, jak i rozwijać sprzedaż, wchodząc z ofertą nawet na 12 rynków w Europie i Ameryce Północnej.
Dołącz do naszego Zespołu!

Pracodawca

 AktualnośćKonferencja Crossboarder Day już za nami!!!


Było to wydarzenie przepełnione wiedzą na temat e-commerce i sprzedaży zagranicznej.

Nie mogło nas tam zabraknąć – o 16:15 na konferencji wystąpił Damian Wiszowaty – założyciel i CEO Gonito. Ekspert sprzedaży na Amazonie opowiedział o możliwości łączenia B2B i B2C w obrębie jednego marketplace.


Jeśli interesuje Cię ta tematyka, zapraszamy do obejrzenia zapisu transmisji z wydarzenia na youtube.com.


Link do wystąpienia Damiana Wiszowatego: 

A jeśli chcesz wejść do branży e-commerce i grać w jednej drużynie z najlepszym Zespołem, sprawdź dostępne oferty pracy na: goni.to/praca-gonito

Pracodawca

 Aktualność

Zastanawiasz się, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny? Oto i on:


    1. KONTAKT TELEFONICZNY: Jeśli Twoja aplikacja będzie zgodna z wymaganiami na dane stanowisko, zadzwonimy do Ciebie w ciągu kilku najbliższych dni roboczych. Zadamy Ci kilka pytań na temat Twojej motywacji do podjęcia współpracy z Gonito oraz czy nasze warunki zatrudnienia są dla Ciebie satysfakcjonujące.


    2. ZADANIE: Poprosimy Cię o wykonanie zadania rekrutacyjnego - przesyłamy je mailem i prosimy o odesłanie lub umawiamy się z Tobą na test wykonywany online. Zadanie przybliży Ci charakter pracy na danym stanowisku i łatwiej będzie podjąć Ci decyzję, czy to zajęcie jest dla Ciebie.


    3. SPOTKANIE ONLINE LUB NA MIEJSCU: Jeśli zadanie wykonasz zgodnie z oczekiwaniami, zaprosimy Cię na spotkanie z Headem, który poszukuje osoby do swojego Zespołu. Tu znajdziesz przestrzeń na poznanie swojego potencjalnego szefa, jak również na zadanie nurtujących Cię pytań.


    4. FEEDBACK: Zapewniamy Ci informację zwrotną na temat tego, jak Ci poszło. Niezależnie, czy podejmiemy decyzję o podjęciu współpracy z Tobą, czy nie. Możesz liczyć na telefon z naszej strony z zaproszeniem do współpracy i gratulacjami. Podsumujemy też warunki współpracy. 


    Witaj na pokładzie! Pracodawca

 Aktualność

POLSKA WERSJA PLATFORMY AMAZON JEST JUŻ DOSTĘPNA!

Gotowi na rewolucję polskiego e-commerce? Startujemy! Od dziś możecie spodziewać się napływu zamówień złożonych za pośrednictwem polskiej wersji platformy sprzedażowej Amazon! 

Ta data przejdzie do historii - cieszymy się, że możemy ją współtworzyć! 
Jeśli Twoje produkty jeszcze nie zagościły na platformie Amazon, zaufaj nam, razem dotrzemy do klientów z całej Europy. Zapraszamy do kontaktu! 

Napisz do nas: hello@gonito.pl
Zadzwoń: +48 577 141 413

Pracodawca

 Aktualność

Amazon proponuje sprzedawcom dwa modele współpracy biznesowej.
1️⃣ Pierwszy z nich, doskonale Wam znany, to Amazon Seller, dzięki któremu sprzedajecie produkty bezpośrednio do klientów końcowych za pośrednictwem platformy.
2️⃣ Drugi model to właśnie Amazon Vendor, który opiera się na współpracy B2B z Amazon. 

Jak działa Amazon Vendor?
Amazon składa zamówienie na Wasze produkty po cenach hurtowych, a następnie oferuje je na platformie jako sprzedawca. Amazon będzie sprzedawał produkty pod Waszą marką, ale we własnym sklepie.
Czy to się opłaca?
Oczywiście! Istnieje szereg korzyści płynących ze sprzedaży w modelu Amazon Vendor, oto kilka z nich:
☑️ Dostarczacie towar zbiorczo do magazynów Amazon
☑️ Amazon przejmuje obsługę konsumencką, włączając w to obsługę zwrotów.
☑️ Sprzedajecie swój towar w hurtowych ilościach
☑️ Wszystkie produkty są oznaczane etykietą Prime

Serdecznie zapraszamy do kontaktu po więcej informacji! 
Napisz: hello@gonito.pl
Zadzwoń: 577 14 14 13

Pracodawca

 Aktualność

Pracodawca

 Aktualność

Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Pracodawca

 Aktualność

PROTIPY OD GONITO
Najczęstsze powody blokady konta na Amazon 

Drodzy Sprzedawcy!
W związku z licznymi zapytaniami o blokady konta, z którymi się mierzycie, postanowiliśmy podzielić się z Wami naszą wiedzą. Łapcie protipy i nie zachowajcie ciągłość sprzedaży! 
❌ Czas to pieniądz!
Terminowość to jedna z najważniejszych kwestii na Amazon. Jak zapewne wiecie, Amazon jest platformą pro-konsumencką, co oznacza, że będzie stał na straży jakości świadczonych przez Was jako Sprzedawców usług, dlatego tak ważne jest, abyście dostarczali zamówienia na czas.
❌ Bezpieczeństwo to podstawa!
Pakowanie produktów to kolejna bardzo istotna sprawa. Jeśli klient otrzyma uszkodzony towar, nie pozostanie obojętne dla zdrowia Waszego konta, dlatego pamiętajcie o starannym zabezpieczeniu produktu przed jego wysyłką.
❌ Podwójna osobowość
Nie eksperymentuj z zakładaniem dwóch kont na to samo nazwisko lub działalność - są to jedne z częstszych przyczyn, dla których Amazon blokuje Wasze konta, jednak tego typu ruchy generują spore problemy. Pamiętajcie, zanim podejmiecie ten krok - skonsultujcie się ze specjalistami!
❌ Bądź wiarygodny
Sprzedawaj tylko produkty, do których sprzedaży jesteś uprawniony. Amazon będzie żądał stosownych dokumentów, uwiarygodniających Twoje pozwolenia, dlatego nie ryzykuj i dobrze się przygotuj.

 Masz pytanie - zadaj je!
 Napisz do nas: hello@gonito.pl
 Zadzwoń: +48 577 141 413

Gonito Sp. z o.o.