Opinie o Etac Poland Sp. z o.o. w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Etac Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Etac Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etac Poland Sp. z o.o. w Tczew

Krycha

@The Riddler a czy te wyjazdy są opłacone w całości przez firmę? Myślę tu też o noclegu, wyżywieniu? I czy skoro to firma Szwedzka to może zdarzają się też wyjazdy do tego kraju?

@The Riddler
@Krycha

Aktualnie wyjazdy do Norwegii w pełni opłacone, "pensja norweska" + dieta na warunkach polskich.

Czy pracodawca Etac Poland Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

The Riddler

Organizuje wyjazdy szkoleniowe do innych filii korporacji, szkolenia procesu oraz systemu. Pracownicy są mocno wspierani bo oczekiwania "Szwedów" są naprawdę duże, więc można się spodziewać że niechętnie będą się żegnać z ludźmi których od pół roku szkolą. Firma będzie produkować towar Premium, więc płaci się za tzw. Markę. Jeśli się poziom utrzyma myślę że każdy pracownik będzie zadowolony, tymbardziej że kadra kierownicza naprawdę daje radę (przynajmniej narazie) ;) Póki co same plusy.

@The Riddler Dobra firma więc ludzie chcą tu pracować.

Miły Pan

Na produkcji niby 3,2k brutto

@Miły Pan

To chyba spoko, co?

Toja
@Twój

Jak się mieszka z mamusią to może tak...

as
@Miły Pan

na bank kłamstwo..na bank stronę klepie na plus z ekipa hr ów..poprosze posprawdzać IP..żenada... jak można plusować firmę gwiazdkami, firmę , która jeszcze nie istnieje...żenada...

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Czekamy na wieści od obecnych byłych pracowników! Napiszcie jakie macie informacje odnośnie aktualnej pozycji firmy Etac Poland Sp. z o.o. w mieście Tczew.

hh

tyle wiadomo , ze przez g...o Randstad o praca 1 zmiana 8-16

@hh

A nie prawda, bo zatrudniają bezpośrednio. Nie będzie tam tymczasówki.

nick
@hh

poźniej 2 zmiany a jak ruszy to na pewno 3 na moje :)

Witek

Czy ktoś, coś wie ? Jakie zarobki ?

Adam.
@Witek

Na magazyn zawołałem 3800 brutto. Oddzwonili po tygodniu , że nie mają dla mnie wakatu. Czyli jakbym powiedział , że chcę 2600 brutto to by było ok ...no ludzie..nie polecam mówić ile chcecie zarabiać...powiesz mało - nie cenisz się - powiesz za dużo - nie dadzą pracy..Najlepiej pozostawić to im by wpierw przedstawili ofertę. 1 wsza zmiana tylko przez rok później 2 zmiany. Bez premiowe wypłaty ponoć a socjal czy w ogóle istnieje zapomniałem podpytać oraz zapomniałem doinformować czy Ukraińców będą zatrudniać ? Ok października to rusza. Moja opinia neutralna - czas musi pokazać.

Karola.
@Adam.

Adam. a gdzie składałeś aplikację ? przez pośrednika czy bezpośrednio , mogę info maila?

@Karola.

Bezposrednio byłem. ok 2000- 2300 na rękę Cię interesuje? nie róbmy sobie jaj...na moje to samo co dookoła..było na olx

Gdzie można składać cv ?

marek

słyszałem że 2800zl brutto na produkcji

Aa:)

Witam czy ktoś wie gdzie można składać cv ???

@Aa:)

praca@etac.com

Wojciech

Gdzie można składać CV ?

Zostaw merytoryczną opinię o Etac Poland Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Etac Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Etac Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etac Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Etac Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Etac Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Etac Poland Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Obrońców Westerplatte 3
    83-110 Tczew