Opinie o Etac Poland Sp. z o.o. w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Etac Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Etac Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etac Poland Sp. z o.o. w Tczew

Wiola

Czy wiecie może jak wygląda sprawa z obecną rekrutacją na produkcję? Wysłałam CV, ale nie odzywają się. Przychodzą jakieś nowe osoby na rozmowy kwalifikacyjne?

nick
@Wiola

niby są 2 oferty montaż i magazynier...a na stronie urzędu pracy podpatrzyłem - na magazyniera 2 wakaty a na montaż 1 ...szukają osoby za 2300 na rękę z miniumum srednie techniczne plus mile widziany angielski HA HAHA ..Wiola daj sobie spokuj,,,w Brico więcej zarobisz a połowę pracy na d,,,ie przesiedzisz..) Flex bis..przepraszam (we Flexie lekko i przyjemnie) Koral Bis lub Kopalnia Bis..

Czy w najbliższym czasie są planowane jakieś rekrutację nowych pracowników?

Wyślij swoje CV na adres : praca@etac.com

@Kasia

Nie polecam pracy dla kobiet na produkcji. Praca bardzo ciężka.

Koleś
@Gość

Koleżanko to prawda, praca ciężka, za ciężka dla kobiet. Nie polecam

@Koleś

Dlaczego ciężka co takiego trzeba robić ciężkie elementy przenosić?

Orchidea
@Kasia

Dobrze że zadałaś to pytanie. Proszę o sprecyzowanie na czym polega ta ciężka praca dla kobiet.

Józef
@Orchidea

Ciężkie elementy owszem, praca stojąca, wszystkie "gwiazdy" z pięknymi długimi hybrydami muszą o nich zapomnieć, warto przyjść i się przekonać, może akurat ktoś się zakochana w tej robocie dla chłopów.

anka
@Kasia

szukają śmieci za 2300 na rękę ..w Kaufie na kasie wyciągniesz z 3 na rękę ..zero socjalu.. firma dno..najgorsza jest rekrutacja (usunięte przez administratora)Firma (usunięte przez administratora) warta, ciężka i za grosze ...śmiech na sali.(usunięte przez administratora)Firmy nie polecam (usunięte przez administratora)

Basia
@anka

Bo prawda boli, chcą wszytko ukryć. Współczuję tym co już tam pracują.

anka
@Basia

A NIE MÓWIŁAM HE HE ..3 dni...ale zaszalałam ..kilka godzin i pousuwane wpisy (powycinane)...

Ktoś

Witam. Jak wygląda praca na spawalni, bo słyszałem że jest taki dział. I czy da radę jakoś telefonicznie porozmawiać w sprawie pracy? Nie widzi mi się wysyłanie cv na skrzynki i Bóg wie czy ktoś się odezwie plus samo Rodo.

Inny
@Ktoś

Spawalnia jeszcze nie działa, narazie trwa rekrutacja

Wiola

Witam. Czy jest ktoś na forum, kto pracuje w Etac? Trwa rekrutacja, wie ktoś może kiedy firma planuje zatrudniać i ile osób mniej więcej?

Basia
@Wiola

Firma Etac przyjmuje przez UP

@Basia

Nie przyjmuje przez UP, oferta i rekrutacja jest zewnętrzna.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Ciekawy

Słyszałem, że w firmie nie ma i nie przewiduje się żadnych premii. To prawda? Macie jakieś dodatki do pensji?

@Ciekawy

Dodatków brak, goła pensja

I ja
@Ciekawy

Żadnej premii, socjalu, wczasów pod gruszą, bonów, nic. Nie ma na co liczyć.

Tczewiak

Można wyrazić swoją opinię jest wolność słowa nie żyje w państwie policyjnym więc mogę wypowiedzieć swoją opinię

Uważaj co piszesz, bo to poważne oskarżenia. Jestem jedną z tych osób z flexa i nie przypominam sobie, żeby ktoś mnie o coś oskarżył. Mam nadzieję, że cię znajdą i będziesz się gęsto tłumaczył.

Gosc

Człowiek człowiekowi wilkiem mała płenta do firmy

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Etac Poland Sp. z o.o.?

Zen

Całe wynagrodzenie wpływa na konto.

Koleś

Może się pochwalisz w której inteligentnej firmie Ty pracujesz, po wpisach wnioskuję że jeździsz wózeczkiem sprzątającym, jako sprzątacz

Tczewiak

Polaczki rządzą więc jest jak we flecie lipa kolesiostwo

The Riddler

Do wszystkich zainteresowanych, na Tcz zaczęły się pojawiać oferty pracy.

@The Riddler

Widać że "Polaczki" żądzą w tej firmie, nawet loga firmy porządnie nie potrafią wstawić w ogłoszeniu. Wstyd i żenada

@Janusz

Ta opinia nie jest pomocna, zaśmiecasz forum ????

@Wiolszka

Twa odpowiedź również zaśmieca forum, nie podoba się to nie komentuj. Jeszcze póki co mamy w tym kraju wolność słowa i wyznania.

@Janusz

A masz coś jeszcze" pomocnego" do powiedzenia o firmie Etac?

@Wiolszka

Praca na jedna zmianę od 7 do 15, 3300 zl brutto na start bez premii gdzie w sławnej firmie zza miedzy z premią wychodzi więcej

Józef
@Janusz

Janusz Brawa za szczerość ???? to szału nie ma, a robota nie za lekka.

Lola

Czy w Tczewie znajduje się jakieś biuro firmy?. Gdzie wysłać CV?

@Lola

Dom przedsiębiorcy na Westerplatte.

@The Riddler

Niestety Pan Ridller ma złe informacje, czyli chyba tam nie pracuje. Firma znajduje się na ulicy Kapitana Mamerta Stankiewicza.

The Riddler

Firma na Mamerta, ale dział HR do zeszłego tygodnia był na Westerplatte, od niedawna również przeniesiony do siedziby.

Garsija

Ma ktoś jakiś namiar numer kontaktowy lub e-mail

@Garsija

Rekrutacja zakończona, e-mail(usunięte przez administratora)gdzie można było składać CV nie będzie sprawdzany, ale spokojnie zatrudnionych jest 30 osób A domyślnie ma być 10x tyle. Jak na Tczew zarobki chyba narazie jedne z lepszych jeśli chodzi o pracę "produkcyjna" przynajmniej tam gdzie ja pracowałem i skladalem CV to nieporównywalne warunki dostałem.

@The Riddler

@Garsija... Czyli teraz nie warto składać CV?

Dawid
@Wiolszka

Możesz wysłać Cv, firma z reguły przechowuje je i w razie potrzeby kontaktuje się z kandydatami. Jakie stanowisko Cię interesuje?

@Wiolszka

Składać możesz, tylko maila podobno nie sprawdzają narazie.

Redzio
@The Riddler

Wcinam się w dyskusję a wiadomo coś o rekrutacji zarobkach albo wymiarze czasu pracy jeśli chodzi o spawaczy tig 141??

@Dawid

Dawid, myślałam o produkcji lub magazynie. Ty tam pracujesz może?

@Redzio

Nie ogarniam tego musiałem podpytac, jak coś przekręce to wybacz. O zarobkach nikt Mi nic nie powie niestety nie jestem w stanie pomóc, techniki czy co to tam jest: TIG, MIG/MAG (ręczne), 304L, 326LSi, nie wiem co to znaczy ale wierzę że Tobie pomogłem. Rekrutacja dopiero po wakacjach niestety bo to osobna "akcja" jest jakaś z Tym spawaniem.

W

Gdzie złożyć cb wie ktoś?

Cv
@W

CV można założyć na craft cv np

A

Jakie wymagania trzeba spełniać na początek? Czy wymagane jest doświadczenie na produkcji?

@A

Przy pierwszym rzucie Tak gdyż mogli Sobie na to pozwolić ( potrzebowali Z 15 osob) wiadomo że im więcej osób będą potrzebować tym wymagania będą spadać i będą zatrudniali takich ludzi jacy się zgłoszą nawet do przyuczenia.

@Wiolszka

@the Riddler w jaki sposób składać CV skoro trwa rekrutacja? Wysłałam w sierpniu CV na stronę firmy Etac. Może lepiej osobiście zanieść papiery do Domu Przedsiębiorcy, gdzie na chwilę obecną mieści się biuro firmy.

@@Wiolszka

Z tego co wiem będą przechowywać CV i będą odzywać się jak już ruszy produkcja. Niestety to korporacja i na każde większe zatrudnienie wymagana jest zgoda "Z Góry" póki produkcja nie ruszy i placówka będzie generować tylko straty nie ma opcji. Skoro chcą zatrudniać od Czerwca to podejrzewam w Marcu trzeba zacząć się interesować jeśli nie będzie informacji zwrotnej z maila.

The Riddler

Zmień znajomego ;) Wiadomo że jak się dojeżdża z Gdańska to dla niego nie jest kolorowo, dla ludzi po przygodach w Gemalto lub Flexie na pewno jest lepiej ;) A kolor to kwestia indywidualna jak gust i finansową przeszłość.

Beata

Czy aktualnie prowadzone są jakieś rekrutacje na produkcję?

@Beata

Rekrutacja trwa, trzeci rzut zatrudnienia od czerwca, ale to jeszcze nic pewnego.

Samo dobro#

Zarobki nie są najlepsze ze wszystkich firm w tcz, wiem z dobrego źródła że można zarabiać więcej. Powiem nawet, że skoro szwedzka firma to mogliby się bardziej postarać.

Zostaw merytoryczną opinię o Etac Poland Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Etac Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Etac Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etac Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Etac Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Etac Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Etac Poland Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Obrońców Westerplatte 3
    83-110 Tczew