Opinie o Soltex CUW Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Soltex CUW Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Soltex CUW Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soltex CUW Sp. z o.o. w Poznań

kandydatka

Jest ogłoszenie na specjalistkę ds kadr i płac. w jakim wieku sa jego pracownicy? Ile powinnam zawołać podczas rozmowy? Jakich pytań się spodziewać?

Martyna

Minął mi właśnie drugi rok pracy w tej firmie i szczerze polecam. Atmosfera w pracy super. Ludzie z którymi pracuje są bardzo inspirujący i uprzejmi. Zawsze mogę podejść i zapytać o pomoc, a to bardzo ważne.

Karlotka
@Martyna

Pracuje 2 lata i też jestem zadowolona, narzekają ci co się obijać nie mogli.

Urszula

Cześć, jak oceniacie obecne warunki zatrudnienia w Soltex Capital? Chętnie poznam Waszą aktualną opinię na temat firmy oraz pracy w niej. Czego można się spodziewać przyjmując się do pracy w tym miejscu? Jakie benefity pracodawca oferuje swoim pracownikom?

Pol
@Urszula

To nie ta firma!

Bardzo polecam pracę w Soltex CUW sp. z o.o. i zachęcam do aplikowania na oferty pracy! Świetna atmosfera, super ludzie.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Soltex CUW Sp. z o.o. na stanowisko Asystent / Asystentka Działu Prawnego bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Olga

Uczestniczyłam jakiś czas temu w rekrutacji. Od razu było odczucie takiego dziwnego podejścia w tym przypadku do kandydatki, czyli mnie jak zapytałam skąd ciągle ogłoszenia. Wydaje mi się, że najłatwiej odpowiedzieć "ciągły rozwój" a tak naprawdę po opiniach widać co się tam dzieje i szczerze mówiąc nie dziwić sie, że ludzie odchodzą.

Grażyna
@Olga

a powiedz mi, czy od razu po rozmowie dowiedzialas się jaki wynik, czy przeszlas dalej ( lub zostalas juz zatrudniona) czy nie ?

zainteresowany

Dzień dobry, Czy ktoś może napisać o stanowisku Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju Soltex sp. z o.o. sp. kO firmie? Rzeczywiście jest ciągła rotacja i te czerwone szpilki czy coś się zmieniło na lepsze?

Ta firma generuje sporą ilość ogłoszeń o pracę, mam wrażenie że prowadzą ciągłą rekrutację na te same stanowiska od dłuższego czasu. Albo nie mogą nikogo zatrudnić albo tam jest taka rotacja. Osoby prowadzące rekrutacje nie udzielają żadnych informacji zainteresowanym. Dziwne.

@Zainteresowany

Albo firma się wciąż rozwija i pojawiają się coraz to nowe stanowiska. Nie wiem, nie jestem pracownikiem Soltex Capital, może ktoś z zespołu firmy udzieli nam informacji na ten temat?

N.K.
@Anna

Przede wszystkim ta firma to ponad 40 spółek prowadzących działalność w kilkunastu branżach. Liczba pracowników i osób na stałe współpracujących wzrosła w ciągłe kilkukrotnie z niecałych 100 do znacznie ponad 400 osób. To chyba wyjaśnia liczbę rekrutacji i fakt, że niektóre stanowiska się powtarzają z nazwy (do różnych spółek i różnych branż) :)

Ricky
@Zainteresowany

Raczej rotacja- ludzie nie wytrzymują

Urszula
@Ricky

Powiesz coś więcej o atmosferze w Soltex? Opiszesz szerzej sytuację o której wspominasz? Na jakim stanowisku pracujesz? Co w takim razie według Ciebie jest nie tak i co byś zmienił?

jest taka rotacja

Dominika
@były pracownik

Okej, ciekawe czemu. Jak teraz patrzę na to ogłoszenie dla IT Project Managera w Poznaniu, 10-14K plus VAT, benefity, nawet dopłata do jedzenia w bistro, to wydaje mi się, że niejeden by się pokusił.

Zosia
@Zainteresowany

Prawda, do tego dzwonią z pretensjami, że nie pojawiam się na rozmowie, do której nie dostaję linka na Teams, nie informują mnie o warunkach, zadaniach, stawce. Przeprowadzają rozmowę, w której się dowiaduję tylko, że dwa tygodnie będzie trwało moje szkolenie i umowę będą szykować,mają dać mi znać mailem kiedy mam się zjawić w firmie na jej podpisanie. Było to ponad rok temu, a maila nie ma do dziś

Margo71
@Zainteresowany

Firmy pośredniczące w łączeniu pracowników i firm to jak pośrednicy między producentami a klientami: za nic nie odpowiadają. Nam, poszukującym towaru, pracy pozostaje doszukiwanie sie wiarygodności chyba najlepiej tzw. starą, pantoflową pocztą...Opinie w necie też.

Agata

Nieprofesjonalnie podejście do rekrutacji, chociaż zapowiadało się dobrze. Poprosili o wykonanie zadania. Mieli się odezwać w konkretnym terminie z odpowiedzią. Po kilku dniach opóźnienia rektuterka zadzwoniła z informacją, że moje zadanie bardzo im się spodobało i że potrzebują jeszcze 3 dni namysłu. Mienly już ponad 3 tygodnie od tego czasu i nie otrzymałam nawet głupiego maila z informacją, że się nie zdecydują.

Jan
@Agata

A jakie to zadanie dostała Pani do wykonania?

Hej, Soltex Capital poszukuje specjalisty na stanowisko Technical Support: https://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=3319873&cfg=069db3a24a294e83b53a1d7edf81c2be&fromSkk=1619847457644&ejoId=31152&ejorId=55663&comId=20133794. Znacie może kogoś z tego działu? Wiecie z kim bezpośrednio miałabym współpracować?

Zostaw merytoryczną opinię o Soltex CUW Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Soltex CUW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soltex CUW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soltex CUW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Soltex CUW Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Stary Rynek 87
    61-772 Poznań