Press-Service Monitoring Mediów Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Press-Service Monitoring Mediów Sp. z o.o.

Margaret

Zastanawiam się czy w firmie jest tak dobrze czy tak źle i dlatego nikt nie pisze?

toe

@pori no juz nie ma takiej oferty pracy jest inna na stanowisko mlodszego specjalsity do spraw sprzedazy w Warszawie oferuja stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) pracę w nowoczesnej firmie, lidera w swojej branży oraz profesjonalne szkolenia

Eva

Pracowałam w Press-service 4 lata. Dobrze wspominam ten czas choć nie było łatwo. Pracuje tu dużo młodych ludzi. Jest z kim pogadać choć rano jest niezły zawał pracy. Byłam w monitoringu RTV - aż dziwne, że ktoś płaci za oglądanie telewizji ;-). Potem awansowałam do działu analiz. Z perspektywy nowej roboty widzę, że sporo się w Pressie nauczyłam. Polecam szczególnie dla studentów.

Anna

PSmm to Niestety kolejny przykład wyzysku, wykorzystywania i nieszanowania pracowników w tej branży...:( na chwilę można się zatrudnić...nic więcej.

Michu

Firma Press-Service to katastrofa!! Pracowałem tam kilka miesięcy, bo więcej się nie dało. Nie polecam nikomu, nawet wrogowi. Firma nie szanuje pracowników, wysługuje się studentami. Wykorzystuje teleprace żeby obniżyć koszty pracy, oczywiście kosztem pracownika. Aż dziw bierze ze jeszcze istnieje na rynku.

Zostaw opinię o Press-Service Monitoring Mediów Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Press-Service Monitoring Mediów Sp. z o.o.