NewsPoint

Opinie o NewsPoint

j.d.

powtórzę się bo niewiele się zmieniło (o czym świadczą wciąż wiszące na stronie ogłoszenia o pracę): + dobre na start + dobry dojazd + pozwala zapoznać się z branżą - wątpliwa etyka pracy -brak stabilizacji, zmiana zakresu obowiązków w trakcie pracy -zapomnijcie o szkoleniach i rozwoju (chyba że na własną rękę i poza pracą) - praca po 10 godzin dziennie mile widziana (brak jasno wyznaczonych godzin pracy) - idąc na urlop i tak musisz być pod komórką - nędzny grosz na umowach śmieciowych - braki systematyki i wiedz w zespole wynikające z "młodego, dynamicznego zespołu" -konserwatywne poglądy właściciela firmy; brak otwartości - nacisk na wynik i "bycie najlepszym"; brak klimatu zdrowej konkurencji. - oszczędzanie na wszystkim i wszystkich (a zatem - wspominany wyżej brak możliwości rozwoju i szkoleń) -tworzenie gęstej "korpo-atmosfery"(częste spotkania, mowy motywacyjne etc) w wyniku czego powstaje bardziej atmosfera "januszowej korporacji"... sprzed 25 lat.

[*]

Czy ta firma jeszcze istnieje? [*] [*] [*]

jo

W 100% zgadzam się z opiniami poprzedników! Szkoda, że nie ma opcji pogrubienia tekstu, bo na uwagę zasługuje zdanie z powyższego wpisu "Nie dla osób szukających stabilizacji i opieki."

kwa

dobra firma dla lubiacych pracę na wysokich obrotach i presję na wynik. Fajny produkt, ludzie, miejsce pracy, wszystko sensownie poukłądane. Nie dla osób szukających stabilizacji i opieki.

zxc

+ młody zespół, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, + bardzo dobra lokalizacja, odpowiednio wyposażone biuro i budynek, + praca przy ciekawych projektach, z interesującymi klientami, - braki wynikające z młodego, niedoświadczonego zespołu, - hermetyczne, zamknięte środowisko, szczególnie pod względem poglądów politycznych, opinii; brak otwarcia dla "inności", - zwierzchnictwo nastawione wyłącznie na wynik, sukces finansowy, działania związane z zagarnięciem całego rynku, byciu liderem, - praca w ciągłym napięciu, nerwach, wynikającym z potrzeby bycia cały czas dostępnym (czas pracy ośmiogodzinny jest umowny; poza pracą trzeba być "pod ręką"), - umowy cywilnoprawne, własna działalność, - niska pensja uniemożliwiająca stabilizacje materialną, niepewność jutra, - ciągle towarzyszące uczucie lodowatego podmuchu na karku. Interesujący pracodawca dla młodych, niedoświadczonych osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w świecie nowych technologii. Doświadczony pracownik powinien z rozwagą składać CV, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, iż nie będzie mógł podnieść swoich kwalifikacji (brak / bardzo średnie benefity dostępne nie dla każdego).

PP

Duża rotacja. Niska pensja. Wysokie wymagania. Stres (sfrustrowane kierownictwo - w wyniku w/w rzeczy). Parcie na osiągnięcia i wygryzienie konkurencji. Oszczędzanie na wszystkim i wszystkich. Praca dobra dla młodych ludzi z zabezpieczeniem finansowym.

Zostaw opinię o NewsPoint - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NewsPoint