1 18 24 5 1
Kejt Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Praca na obrotach to na pewno. Klimat startupowy. Dla mnie po latach spędzonych w korporacji to była zmiana na lepsze Młodzi się nie zawsze w tym odnajdywali ale osoby z pewnym doświadczeniem na rynku mogę powiedzieć że były zadowolone. Owszem są minusy ale gdzie ich nie ma, dla mnie duża swoboda działania i różnorodność projektów były zdecydowanie na plus. Trudno radzić wszystkim bo kazdy ma inne potrzeby ale wg mnie dobre miejsce dla nielubiących się nudzić w pracy

Tak2Nie3
Emilia Nowy wpis
@Kejt

A co myślisz o elastycznych godzinach pracy w Newspoint? Rzeczywiście można sobie je dopasować do innych obowiązków? Bo możliwości zdalnej pracy chyba u nich nie ma, prawda?

Anonymouse
Nazwa działu: IT

Dla mnie rekrutacja na niskim poziomie.Wysyłają zadanie do zrobienia. Po wykonaniu zadania zero odpowiedzi. Oczekiwałem chociaż kilku zdań na ten temat. Nie lubię takiego podejścia. Dziękuje

Tak4Nie
Anonim Nowy wpis
Nazwa działu: IT
@Anonymouse

Do mnie po wykonaniu już drugiego, dość czasochłonnego zadania również się nie odezwali, chociażby po to aby podziękować za proces rekrutacji. Wyszło mi to na dobre, ponieważ dostałam dużo lepszą propozycję pracy, jednak też nie lubię takiego podejścia.

Tak3Nie
Emilia Nowy wpis
@Anonim

@Anonim Newspoint obiecywał, że da odpowiedź? Po pozytywnym rozwiązaniu zadania miał być kolejny etap rekrutacji, spotkanie?

Tak3Nie
Ciekawy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 172 dni.

W związku z tym co dzieje się z Brand24, napiszcie jak wygląda u was kwestia monitorowania treści z Facebooka i Instagrama? To ważna informacja dla ewentualnych osób poszukujących pracy, bo dotyczy ona kwestii dalszego rozwoju firmy.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 173 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Newspoint Sp. z o.o.?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Eliza

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają wynagrodzenia i atmosfera?

Paweł

Świetna firma, fajnie się pracuje to nie macie potrzeby korzystania z tego forum?

Tak2Nie5
Bartosz

Widzę, że w większości opinie o pracy w Newspoint są raczej pozytywne. Widziałem na stronie firmy (zakładka kariera), że obecnie prowadzą kilka rekrutacji. Zastanawiam się czy nie zaaplikować. A może znajdzie się ktoś, kto niedawno odbył u nich rekrutację? Może mógłby się podzielić jak ta rekrutacja przebiegała?

Tak4Nie2

Dawui
Nazwa działu: Handlowy
@Bartosz

Atmosfera "can do" to tak w największym skrócie. Pracowałem w dziale handlowym i gdyby nie to że żona dostała pracę w innym mieście i musieliśmy się przeprowadzić nie odszedłbym.

Tak2Nie5

Czemu pracownicy firmy Newspoint Sp. z o.o. nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

Robert
@Administrator

Jestem w Newspoint od października 2017 więc już grubo ponad pół roku. Pracuję w marketingu. Jest w firmie kilka osób, które pracują już dobre kilka lat. W tym kilka od samego początku. Jak w każdej firmie byli i tacy, którym się nie spodobało i po kilku miesiącach szukali innych wyzwań. Klimatu korpo nie czuję w ogóle - jeśli ktoś tak pisze to chyba nigdy nie posmakował korpo. Atmosfera jest startup-owa. Garnitury nas nie grzeją :-) 8 godzin pracy w ramach, które mi najbardziej pasują. Raz na jakiś czas, w razie potrzeby możliwość pracy zdalnej. Świetna lokalizacja przy stacji Metra Dworzec Gdański. 15 minut od Dworca Centralnego. Ja dojeżdżam spoza Warszawy. Kilka razy w miesiącu jestem na ciekawej konferencji, targach czy tego typu evencie. Newspoint bardzo często jest Patronem najważniejszych wydarzeń w digital marketingu i to nie tylko w Warszawie. Dzięki temu nasi pracownicy często uczestniczą w tego typu eventach. Myślę, że w innych firmach rzadko kiedy stawia się na taki rozwój pracownika. Udział jest sprawiedliwie przydzielany. Mamy też wyśmienicie wypracowaną komunikację wewnętrzną i dostęp do najświeższych danych, raportów, newsletterów i nowinek z przeróżnych obszarów (monitoring mediów, content marketing, SEO, SEM, mailingi, influencer marketing, social media, PR, big data) z całego świata. Można szlifować angielski. Tworzymy dużo fantastycznego contentu: https://www.newspoint.pl/resources.html Każdy może być autorem i pomysłodawcą. Dla najaktywniejszych premie miesięczne. Przekonałem? Chcecie spróbować - zapraszamy na spotkanie: https://www.newspoint.pl/jobs.html

Tak4Nie1
j.d.

powtórzę się bo niewiele się zmieniło (o czym świadczą wciąż wiszące na stronie ogłoszenia o pracę): + dobre na start + dobry dojazd + pozwala zapoznać się z branżą - wątpliwa etyka pracy -brak stabilizacji, zmiana zakresu obowiązków w trakcie pracy -zapomnijcie o szkoleniach i rozwoju (chyba że na własną rękę i poza pracą) - praca po 10 godzin dziennie mile widziana (brak jasno wyznaczonych godzin pracy) - idąc na urlop i tak musisz być pod komórką - nędzny grosz na umowach śmieciowych - braki systematyki i wiedz w zespole wynikające z "młodego, dynamicznego zespołu" -konserwatywne poglądy właściciela firmy; brak otwartości - nacisk na wynik i "bycie najlepszym"; brak klimatu zdrowej konkurencji. - oszczędzanie na wszystkim i wszystkich (a zatem - wspominany wyżej brak możliwości rozwoju i szkoleń) -tworzenie gęstej "korpo-atmosfery"(częste spotkania, mowy motywacyjne etc) w wyniku czego powstaje bardziej atmosfera "januszowej korporacji"... sprzed 25 lat.

Tak29Nie2

dm
@j.d.

dlatego nikt nie pracuje tam dluzej niz rok

Tak19Nie1

jakuszyn

fajna firma, może nie dla każdego ale takich chyba nie ma mi sie pracowało bardzo dobrze - konkrety i jasne cele wiadomo byli ludzie którym to nie pasuje ;)

Tak3Nie4

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie NewsPoint? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Jawiej

+ wysoki poziom merytoryczny części pracowników + Wysokie wymagania (dla mnie to plus) + Duża samodzielność + Fajna atmosfera + Lokalizacja - nierówny pod kątem merytoryki zespół - mało benefitów

Tak7Nie

karpanka

Jak czytam niektóre opinie to chyba niekoniecznie są one adekwatne do dzisiejszej sytuacji. Co prawda jestem młodą osobą i nie wiem jaką ocenę mają starsi stażem ale ja jestem b zadowolona jak na razie. Przede wszystkim firma jest bardzo dynamiczna i skupiona na rozwoju. Mało procedur, korpo-zasad, daje szanse na "pokazanie siebie" i realizację pomysłów. Owszem mogłoby być więcej benefitów ale coś za coś.

Tak8Nie3

[*]

Czy ta firma jeszcze istnieje? [*] [*] [*]

Tak22Nie1

jo

W 100% zgadzam się z opiniami poprzedników! Szkoda, że nie ma opcji pogrubienia tekstu, bo na uwagę zasługuje zdanie z powyższego wpisu "Nie dla osób szukających stabilizacji i opieki."

Tak32Nie1

kwa

dobra firma dla lubiacych pracę na wysokich obrotach i presję na wynik. Fajny produkt, ludzie, miejsce pracy, wszystko sensownie poukłądane. Nie dla osób szukających stabilizacji i opieki.

Tak6Nie1

zxc

+ młody zespół, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, + bardzo dobra lokalizacja, odpowiednio wyposażone biuro i budynek, + praca przy ciekawych projektach, z interesującymi klientami, - braki wynikające z młodego, niedoświadczonego zespołu, - hermetyczne, zamknięte środowisko, szczególnie pod względem poglądów politycznych, opinii; brak otwarcia dla "inności", - zwierzchnictwo nastawione wyłącznie na wynik, sukces finansowy, działania związane z zagarnięciem całego rynku, byciu liderem, - praca w ciągłym napięciu, nerwach, wynikającym z potrzeby bycia cały czas dostępnym (czas pracy ośmiogodzinny jest umowny; poza pracą trzeba być "pod ręką"), - umowy cywilnoprawne, własna działalność, - niska pensja uniemożliwiająca stabilizacje materialną, niepewność jutra, - ciągle towarzyszące uczucie lodowatego podmuchu na karku. Interesujący pracodawca dla młodych, niedoświadczonych osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w świecie nowych technologii. Doświadczony pracownik powinien z rozwagą składać CV, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, iż nie będzie mógł podnieść swoich kwalifikacji (brak / bardzo średnie benefity dostępne nie dla każdego).

Tak36Nie1

PP

Duża rotacja. Niska pensja. Wysokie wymagania. Stres (sfrustrowane kierownictwo - w wyniku w/w rzeczy). Parcie na osiągnięcia i wygryzienie konkurencji. Oszczędzanie na wszystkim i wszystkich. Praca dobra dla młodych ludzi z zabezpieczeniem finansowym.

Tak45Nie1

Zostaw opinię o Newspoint Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Newspoint Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zygmunta Słomińskiego 5 lok. 104