Newspoint Sp. z o.o.

Opinie o Newspoint Sp. z o.o.

j.d.

powtórzę się bo niewiele się zmieniło (o czym świadczą wciąż wiszące na stronie ogłoszenia o pracę): + dobre na start + dobry dojazd + pozwala zapoznać się z branżą - wątpliwa etyka pracy -brak stabilizacji, zmiana zakresu obowiązków w trakcie pracy -zapomnijcie o szkoleniach i rozwoju (chyba że na własną rękę i poza pracą) - praca po 10 godzin dziennie mile widziana (brak jasno wyznaczonych godzin pracy) - idąc na urlop i tak musisz być pod komórką - nędzny grosz na umowach śmieciowych - braki systematyki i wiedz w zespole wynikające z "młodego, dynamicznego zespołu" -konserwatywne poglądy właściciela firmy; brak otwartości - nacisk na wynik i "bycie najlepszym"; brak klimatu zdrowej konkurencji. - oszczędzanie na wszystkim i wszystkich (a zatem - wspominany wyżej brak możliwości rozwoju i szkoleń) -tworzenie gęstej "korpo-atmosfery"(częste spotkania, mowy motywacyjne etc) w wyniku czego powstaje bardziej atmosfera "januszowej korporacji"... sprzed 25 lat.

dm
@j.d. 21.08.2017 20:46

dlatego nikt nie pracuje tam dluzej niz rok

jakuszyn

fajna firma, może nie dla każdego ale takich chyba nie ma mi sie pracowało bardzo dobrze - konkrety i jasne cele wiadomo byli ludzie którym to nie pasuje ;)

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie NewsPoint? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Jawiej

+ wysoki poziom merytoryczny części pracowników + Wysokie wymagania (dla mnie to plus) + Duża samodzielność + Fajna atmosfera + Lokalizacja - nierówny pod kątem merytoryki zespół - mało benefitów

karpanka

Jak czytam niektóre opinie to chyba niekoniecznie są one adekwatne do dzisiejszej sytuacji. Co prawda jestem młodą osobą i nie wiem jaką ocenę mają starsi stażem ale ja jestem b zadowolona jak na razie. Przede wszystkim firma jest bardzo dynamiczna i skupiona na rozwoju. Mało procedur, korpo-zasad, daje szanse na "pokazanie siebie" i realizację pomysłów. Owszem mogłoby być więcej benefitów ale coś za coś.

[*]

Czy ta firma jeszcze istnieje? [*] [*] [*]

jo

W 100% zgadzam się z opiniami poprzedników! Szkoda, że nie ma opcji pogrubienia tekstu, bo na uwagę zasługuje zdanie z powyższego wpisu "Nie dla osób szukających stabilizacji i opieki."

kwa

dobra firma dla lubiacych pracę na wysokich obrotach i presję na wynik. Fajny produkt, ludzie, miejsce pracy, wszystko sensownie poukłądane. Nie dla osób szukających stabilizacji i opieki.

zxc

+ młody zespół, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, + bardzo dobra lokalizacja, odpowiednio wyposażone biuro i budynek, + praca przy ciekawych projektach, z interesującymi klientami, - braki wynikające z młodego, niedoświadczonego zespołu, - hermetyczne, zamknięte środowisko, szczególnie pod względem poglądów politycznych, opinii; brak otwarcia dla "inności", - zwierzchnictwo nastawione wyłącznie na wynik, sukces finansowy, działania związane z zagarnięciem całego rynku, byciu liderem, - praca w ciągłym napięciu, nerwach, wynikającym z potrzeby bycia cały czas dostępnym (czas pracy ośmiogodzinny jest umowny; poza pracą trzeba być "pod ręką"), - umowy cywilnoprawne, własna działalność, - niska pensja uniemożliwiająca stabilizacje materialną, niepewność jutra, - ciągle towarzyszące uczucie lodowatego podmuchu na karku. Interesujący pracodawca dla młodych, niedoświadczonych osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w świecie nowych technologii. Doświadczony pracownik powinien z rozwagą składać CV, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, iż nie będzie mógł podnieść swoich kwalifikacji (brak / bardzo średnie benefity dostępne nie dla każdego).

PP

Duża rotacja. Niska pensja. Wysokie wymagania. Stres (sfrustrowane kierownictwo - w wyniku w/w rzeczy). Parcie na osiągnięcia i wygryzienie konkurencji. Oszczędzanie na wszystkim i wszystkich. Praca dobra dla młodych ludzi z zabezpieczeniem finansowym.

Zostaw opinię o Newspoint Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Newspoint Sp. z o.o.