Learnplace.pl sp. z o.o.

Toruń

Learnplace.pl sp. z o.o.

Opinie o Learnplace.pl sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Patrycja

Learnplace.pl posiada swoje własne konto na Linkedinie. Jest to na polskim rynku pracy coraz częstszy sposób poszukiwania specjalistów. Czy warto być na bieżąco z informacjami, które są tam publikowane? Może zna ktoś osobę, która dzięki temu portalowi znalazła zatrudnienie w firmie?

Patrycja

A co możesz powiedzieć @a po dłużej przepracowany czasie? Ludzie nadal szukają tutaj pracy i takie zestawienie, jak było na początku - jak to opisałaś powyżej oraz opis jak to wygląda teraz, byłby na pewno ważny.

a

Dołączyłam do zespołu niedawno i jestem bardzo zadowolona. W firmie pracuje się znacznie lepiej niż w agencjach kreatywnych/social media/PR, gdzie jest czysty wyzysk pracowników, o czym przekonałam się osobiście kilkukrotnie. Podejście do pracowników pełne szacunku, umowa o pracę, stałe godziny pracy bez konieczności zostawania na nadgodzinach (tu porównanie do agencji SM ;))

oklo

każdy ma swoje zdanie i każdy wie co wyniósł z firmy cennego i czego sie nauczył.

szykymyky

widziałem opinie na goworku i miałem niemałe obawy, ale najlepiej sprawdzić samemu. i DOBRZE SIĘ STAŁO: firma innowacyjna, otwarta, produkt wyjątkowy. od początku bardzo mi się podobało. 3-miesieczny staż, później umowa o pracę. Dowiedziałem się dlaczego na goworku jest tyle negatywnych opinii. Jak się okazało, w maju bardzo wiele się zmieniło, od zmiany prezesa, przez zmianę działań, po zmianę kierunku rozwoju. a po drugie ludzie ogólnie chętniej dzielą się negatywnymi komentarzami, niż pozytywnymi, tak już jest. praca jest ciekawa, obszar działań pionierski w Polsce, ale i na świecie i co najważniejsze atmosfera - niewielka firma, na luzie, pozytywnie, to nie korpo pełne polityki - wręcz przeciwnie. nie przychodzę tam odbębnić 8 godzin, tylko jest naprawdę spoko. od strony umów, płatności i urlopów jest tak normalnie, że na polskie warunki to wyjątkowe :P brzmi jak laurka na dzień pracodawcy, ale serio jest git!

mary

Po 3 miesiacach okresu próbnego w learnplace (umowa zlecenie), zaoferowano mi umowe o prace. Nie zostałam, bo trochę inaczej ulożyła mi sie sytuacja zawodowa, ale moje ogólne doświadczenie z ta firma jest naprawde mega pozytywne. Slyszałam co nieco o tym, co się tam dzialo w ostatnich latach, wiec rozumiem skad sie biora te negatywne komentarze. Dużo sie tam teraz pozmieniało, a nowy prezes fajnie rozwija firme i dba o atmosferę w pracy. Zespół jest mlody, branża wąska, ale ciekawa, no i co wiecej - kasa zawsze na czas ;)

piotr

Firma wciąż oferuje unikalną usługę na naszym rynku i nikt nie myśli o tym, żeby ją zwijać. Osoba na stanowisku stażysty pracuje na umowie zlecenie, a po udanym okresie trzech miesięcy otrzymuje propozycję etatu z wynagrodzeniem porównywalnym do tego ile na polskim rynku firmy płacą pracownikom departamentów komunikacji wewnętrznej. Prawda jest taka, że obszar wewnętrznej komunikacji społecznościowej jest nowy, trudny i nie każdy potrafi się w nim odnaleźć. Dlatego nie wszyscy stażyści sprawdzają się w tej roli. Po to właśnie jest ten próbny okres - żeby spróbować swoich sił i zobaczyć o co chodzi w tej pracy. Oczywiście, spółka chciałaby, żeby sprawdził się każdy i żeby w ogóle nie było rotacji. Niestety w praniu często wychodzi inaczej. Dziękuję za Wasze komentarze, przepraszam wszystkich, którzy się zawiedli i obiecuję, że będziemy dokładać jeszcze więcej starań, żeby doświadczenia naszych stażystów i pracowników były bardziej satysfakcjonujące.

rokko
@piotr 07.06.2015 22:42

W tym momencie przegiąłeś pisząc o pracownikach, którzy się nie sprawdzili. Mnie wymieniliście na stażystę - moi klienci byli ze mnie zadowoleni i wystawili mi referencje. Z kolei wy zachowaliście się jak buce - obietnice wystawienia referencji, a potem się wypięliście.Przez takie firmy jak learnplace nam nasr...e w moim CV. Nigdy wam tego nie wybaczę.

kiki

Stażysto - nie "mogą", tylko na pewno Cię zwolnią. Liczy się hajs. Ludzie, omijajcie tę firmę!

Stażysta

ODRADZAM. Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy - najpierw na stażu, potem teoreytcznie dostałem zatrudnienie "na stałe", ale umowy nie różniły się od siebie niczym - umowa zlecenie, jakiś mądrala mocno się nad nią napocił - oczywiście obie umowy zlecenia noszą znamiona umowy o pracę, więc PIP miałby podstawy do kontroli, a do tego dochodzą jeszcze inne nadużycia i nieprawidłowości... Jeśli chodzi o rotację to jest ogromna, jeszcze w żadnej firmie nie widziałem czegoś takiego. Rachunek jest prosty: po prostu opłaca się co chwilę zatrudniać nowych stażystów, ktorzy zarabiają 2x mniej niż już po odbyciu stażu. Ale nie ma czego żałować - wysoko tam nie da się zajść, to nie jest rozwojowa firma, wszystkie "ważne" stołki są już zajęte i każdy się ich kurczowo trzyma. Co do ich produktu i usługi... No cóż - szewc bez butów chodzi - zajmują się komunikacją w innych firmach, a sami mają mega problem z komunikacją w swoim zespole. Klientów potrafią "złapać", ale z ich utrzymaniem już mają kłopot - to nie najlepiej świadczy o tej firmie. Ja osobiście nie polecam pracy/stażu u nich - szkoda czasu, bo faktycznie niewiele się tam nauczycie. No i nastawcie się, że mogą Was zwolnić w każdej chwili bez uprzedzenia.

rocco

Powód: brak kasy. Ostatnio odpadło kilku pracowników, którzy mieli umowę o pracę.Powód ciągle ten sam - brak kasy, klienci odchodzą. Jeżeli pracownik miał działalność, to zwolnienie następowało z miejsca.

rocco

Jeżeli chcesz popracować kilka miesięcy i zostać zwolnionym to jest to idealna firma dla Ciebie. Rotacja jest przeogromna.

kiki

Pracowałem w tej "firmie" i zdecydowanie NIE POLECAM! Firma od początku istnienia boryka się z określeniem kierunku rozwoju oraz wartością jaką oferuje klientom. Podobno ich produkt zwiększa sprzedaż - ale niestety nie da się tego udowodnić :) oprócz kilku fajnych osób jest wredna szefowa, z którą normalnego słowa nie zamienisz. Prezes patrzy tylko na pieniądze a nie na ludzi. Kasa jest na czas ale... Co chwila są zwalniani ludzie i zatrudniani nowi. Firma wymusza na nowych pracownikach założenie działalności, a za chwilę cię zwolnią i zatrudnią stażystów. Mam nadzieję, że upadną.

kohn

Hej, wiecie może na jakie zarobki może liczyć koordynator projektów (kom. wewn)?

W moim odczuciu to firma, z ogromnym potencjałem. Mają innowacyjne produkty i ciekawych klientów. Gdy jeszcze bardziej przyspieszy rozwój - na pewno sytuacja wewnętrzna też będzie korzystniejsza dla pracowników. Firma jest w fazie rozwoju i pozyskiwania nowych klientów więc ciężko oczekiwać że będzie tam umowa o pracę na wejściu i ogromne bonusy. Taki jest rynek. U mnie nigdy nie było opóźnień w premiach i wszystko generalnie było ok. Praca na pewno bardzo ciekawa. Tylko ja musiałem ją zmienić z innych względów.

QUiCKLY

To jakaś niepoważna firma jest!

Driller

Umowa o dzieło, pieniadze male i problemy z wypłatą premii na czas. Ehhh... żenada, nie polecam nikomu.

ciekawy

No wlasnie, ja bylem na rozmowie i przyznam dream team tam jakis dziwny. Widzialem jak chlopak wychodzi za drzwi, aby zadzwonic, bo widac krepowal sie przy rekrutantach. Tak sie nie robi. A drugi tam jest taki glosny pajac, wiec jak w ogole mozna budowac zesol. Tamta dziewczyna co siedzi to tez tylko w komputer gapi sie caly czas. Tad nie jest ani wlascicielem firmy. ale widac lubi tych, co mu tylek caluja.

z opóźnieniami nie było doczynienia w moim przypadku. Natomiast ostrzegam ludzi przed pracą tam. Na prawde nie warto tracic czas. Niczego sie nie nauczycie bo nie ma od kogo.

xxx

ruuby - 2013-04-30 17:32:08 Podchodzą do ludzi niepoważnie. Oferują tylko umowy o dzieło, słabo firma wygląda, spóźnienia z wypłatą są co miesiąc. Generalnie nie polecam, klienci odchodzą. Nie przypominam sobie by wynagrodzenia były wypłacane nieterminowo. Przeciwnie, zwykle są przelewane wcześniej niż przewidują to umowy. Na jakim stanowisku pracowałeś i kiedy to było?

ruuby

sere

na jakim stanowisku tam pracowałeś/pracowałaś?

Zostaw opinię o Learnplace.pl sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Learnplace.pl sp. z o.o.