Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.

Młody

Fajne jasne warunki zatrudnienia i wynagradzania, realne do osiągnięcia progi prowizji do wypracowania. Dobry kontakt z osobą prowadzącą rekrutację. Sporo dodatków poza płacą (vouchery) i opieka medyczna. Polecam Nordic

@Młody

Witaj, dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy

duży

Jakie auta dają PH? jak z użytkowaniem do celów prywatnych?

@duży

Witaj, Nordic Logistics Polska dysponuje samochodami służbowymi, które służą naszym pracownikom do celów służbowych. Pozdrawiamy

zadowolony pracownik :)

Polecam prace w tej firmie, młody zespół, atrakcyjne wynagrodzenie, premie, miłe podejście do pracownika już od samej rozmowy kwalifikacyjnej, same pozytywy!

@zadowolony pracownik :)

Dziękujmy za miłe słowa! Pozdrawiamy

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Nordic Logistics Polska Sp. z o.o.?

witaj! W naszej firmie stawiamy na indywidualne podejście do każdego kandydata, tak samo jeśli chodzi o naszych pracowników i ich pracę. Każda nowa osoba wnosi do firmy coś nowego. Pozdrawiamy

Startowałam na stanowisko z dosamwiadczeniem w transporcie, jednakże nie w spedycji. Aplikowałam na ogłoszenie dla osób bez doświadczenia. Moja wiedza nt spedycji jest duża, mimo, iż nie pracowałam w stricte spedycji. Po ok roku aplikowałam znow- tym razem juz mialam ponad półroczne doświadczenie w spedycji, jednakże chcialam zmienić pracodawcę, który oferował umowę zlecenie, a mi zależało na umowie o pracę. Moja kandydatura została od razu odrzucona, na portalu pracuj.pl. Nie rozumiem takiego postępowania, dlaczego nie zdecydowano się dać mi szansy, choć tak bardzo kocham transport i się w nim doskonale odnajduję, na każdej płaszczyźnie. Trochę niesmak pozostał.

Nie do końca trafne, gdyż sama mam doświadczenie w rekrutacji, i niektóre pytania wg mnie nie miały sensu. Miałam wrażenie, że potraktowano mnie z góry, że nie dostanę tej pracy. Rekruterki zastanawiały się nad pytaniami, jakie mi zadać.

Rob

Czy będzie prowadzona dalsza rekrutacja? Jakiś czas temu widziałem ogłoszenie, a chciałbym aplikować.

@Rob

Witaj, w związku z rozwojem firmy nadal poszukujemy nowych osób, a proces rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży nadal trwa. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą pracy na naszej stronie Internetowej www.nordiclogistics.pl/kariera/. Jeśli ogłoszenie okaże się dla Ciebie atrakcyjne, a Twoje umiejętności i doświadczenie wpisują się w nasze wymagania zachęcamy do aplikowania przez formularz w zakładce Kariera. Pozdrawiamy

Nowa

Szkolenie konkretne, dobrze przygotowane, praca dobrze się zapowiada.:) Czekam co będzie dalej :)

@Nowa

Witaj! Dziękujemy za opinię, pozdrawiamy!

Zadowolona

Praca w NordicLogistics jako spedytor na pewno nie jest nudna. Jest dynamicznie. Podoba mi się też atmosfera. Wcześniej pracowałam w dosyć dużej firmie, w której chaos komunikacyjny był czymś normalnym. Tutaj jest inaczej-w każdej chwili możesz porozmawiać że swoim przełożonym i wyjaśniać swoje wątpliwości. Można liczyć na wsparcie współpracowników. Ludzie są dla siebie nawzajem uprzejmi i pomocni. Zdecydowanie nie ma na co narzekać ????

@Zadowolona

Witaj! Dziękujemy za opinię, cieszy nas, że nasze działania ku utrzymaniu przyjaznej i pomocnej atmosfery w miejscu pracy są doceniane :) Pozdrawiamy

Firma proponuje dobre warunki zatrudnienia, atmosfera w biurze przyjazna, nowy pracownik otrzymuje wsparcie bardziej doświadczonych spedytorów na początku swojej pracy. Częste dodatki takie jak bony czy vouchery motywują jeszcze bardziej do pracy. Polecam firmę !

Witaj! Dziękujemy za opinie, cieszy nas Wasze zadowolenie! Szkolenia prowadzone są przez liderów z dużym doświadczeniem, co daje możliwość szybkiej adaptacji nowych pracowników, a prócz szkoleń zawsze można liczyć na pomoc reszty załogi. Pozdrawiamy

Łukasz

Polecam! Firma dynamicznie się rozwija i docenia zaangażowanie pracowników. Bardzo fajna atmosfera w pracy :)

@Łukasz

Witaj! Dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy

Na jakie benefity można liczyć w Nordic Logistics Polska Sp. z o.o.?

ninja

opieka zdrowotna, polisa na zycie, od czasu do czasu konkursy, do wygrania bony do focusa, czy bilety do kina. We wtorki owoce, czasami pizza.

Witaj! Tak jak wspomniano, firma oferuje skorzystanie z dodatkowej polisy na życie dla pracownika jak i dla bliskiej mu osoby, organizujemy również dla naszych pracowników różnego rodzaju szkolenia oraz konkursy z nagrodami np. bony do galerii handlowej lub bilety do kina, organizowane są też wyjścia integracyjne całego zespołu np. wyjścia na kręgle lub zespołowy obiad, a co wtorek serwujemy naszym pracownikom owoce, a czasem pizze lub coś słodkiego. Pozdrawiamy

pracuję rok

Najlepsza praca jaką dotychczas miałam, fajni ludzie, z każdym można się dogadać. Stąd ludzie się nie zwalniają. Jasny sytem wynagrodzeń, bez kombinowania, jak to czasem bywa w innych firmach. Ja polecam

@pracuję rok

Witaj! Dziękujemy za opinie, cieszy nas zadowolenie naszych pracowników :)

Frabek

Byłem ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej, było miło warunki ok, mile panie odpowiedziały na wszystkie pytania i sama atmosfera też ok. Jestem spedytorem, ale obawiam się że zmienia pracę i sobie pogorsze. Jedną z pan powiedziała że szukają kilku osób bo trwa remont w pomieszczeniach które teraz biorą. Czy to prawda??? Chce zmienić pracę ale nie na gorszą.

pracująca
@Frabek

to prawda, za chwilę bedziemy mieli nowe pomieszczenia i dlatego też z tego co wiem, firma szuka kilku osob na te stanowisko. Mi tu sie pracuje bardzo dobrze i poki co nie chce tego zmieniac. Jest kilka osób z konkurencji i mówią że tu jest najlepiej: atmosfera i nie ma takiego chorego cisnienia.

Kasownik

Można fajnie zarobić. System premii pozwala wyciągnąć sporo powyżej średniej krajowej

bilet
@Kasownik

mozna z premii wyciągnąć, w tym roku parę razy moja premia była dużo wyższa niż podstawa.

Czy Nordic Logistics Polska Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

on321

nie narzuca, mozesz proponowac dowolny termin, teraz w grudniu sami spedytorzy sie podzielili - cześć ma na swieta, czesc na sylwestra i w nowym roku. Mi się nie zdarzylo, żeby ktoś mi odmowił.

kandydat na spedytora

Jestem właśnie po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko spedytora w oddziale w Bydgoszczy. Atmosfera samej rozmowy bardzo fajna, przeprowadzona przez profesjonalnych młodych ludzi, którzy na prawdę byli przygotowani do rozmowy i widać było że zapoznali się z moim CV. Warunki finansowe jakie oferują są ok. podstawa na dobrym poziomie plus dodatkowo prowizja od zysku. Czekam na informację i mam nadzieję że dołączę do ich zespołu.

Zainteresowana/zainteresowany
@kandydat na spedytora

Witam jestem przed rozmową jak wyglada proces rekrutacji czy są dwa etapy rekreacji czy jeden? Ile dają czasu na odpowiedzi?

kandydat na spedytora
@Zainteresowana/zainteresowany

Nie masz się co stresować czasu dają tyle ile potrzebujesz a w razie czego podrzucają pytania pomocnicze. Ja miałem dwa etapy rekrutacji. Pierwsza jest rozmowa kwalifikacyjna, standardowe pytania o doświadczenie zawodowe, kilka scenek do odegrania, zwracają uwagę na predyspozycje do kontaktu z klientem i jak sobie radzisz w sytuacji stresowej np. jak klient ma do ciebie pretensje bo samochód w trasie ma awarię na co nie masz wypływu. Drugi etap to ponownie rozmowa, pokazanie jak pracują spedytorzy i chwila na lepsze poznanie. Otrzymałem ofertę ale jednak jej nie podjąłem ze względu na decyzję o wyprowadzce do Gdańska. Ale ogólnie polecam, czuć że to nie korpo a atmosfera wydaję się być fajna.

kaska

wczesniej pracowałam u konkurencji (na "e"), od zeszłego roku tutaj. Zamaist baloników i wystawnych imprez- normalna atmosfera i te same pieniadze. Nie powiem, na poczatku mi to pasowało, teraz juz wiem, po co to było. Po co sie meczyc za taka sama kasę...ja polecam

Antoni
@kaska

Fajnie, że polecasz pracodawcę i jesteś zadowolona z zatrudnienia. Zainteresowała mnie nowa oferta pracy na stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży-spedytor. Możesz podpowiedzieć, czy firma zapewnia szkolenia i rozwój zawodowy nowo przyjętym pracownikom? Z góry dziękuję za odpowiedź.

kaska
@Antoni

na poczatku jest kilka dni szkolen, a pozniej pomaga osoba doswiadczona (przy pierwszych telefonach, obstawianiu tras itd). Ogolnie jesli chodzi o szkolenia, to teraz mamy wszyscy takie co dwa tygodnie odnosnie pracy w spedycji, kontaktu z klientem itp.

Franek

Zastanawiam się dlaczego od tak dawna nikt nie zamieścił żadnej informacji o pracy w firmie.? Warto aplikować?

nowy tu
@Franek

Pisza duzo jak jest zle, a jak jest dobrze to nieliczni :D. Na moje warto starac sie tu o prace, atmosfera dobra, spoko warunki

Zostaw merytoryczną opinię o Nordic Logistics Polska Sp. z o. o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nordic Logistics Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Nordic Logistics Polska Sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.