5 Dodaj merytoryczną opinię
counter
5 4 42 5 1

Opinie o Nordic Logistics Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Dzięki akcji naszych pracowników udało się zorganizować karmę oraz koce dla psiaków ze Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy! W ubiegłym tygodniu przedstawiciele naszej firmy odwiedzili schronisko by móc przekazać zebrane rzeczy. Cieszymy się, że zatrudniamy tak zgrany zespół! #teamNordic
Zadowolona

Praca w NordicLogistics jako spedytor na pewno nie jest nudna. Jest dynamicznie. Podoba mi się też atmosfera. Wcześniej pracowałam w dosyć dużej firmie, w której chaos komunikacyjny był czymś normalnym. Tutaj jest inaczej-w każdej chwili możesz porozmawiać że swoim przełożonym i wyjaśniać swoje wątpliwości. Można liczyć na wsparcie współpracowników. Ludzie są dla siebie nawzajem uprzejmi i pomocni. Zdecydowanie nie ma na co narzekać ????

pracuję rok

Najlepsza praca jaką dotychczas miałam, fajni ludzie, z każdym można się dogadać. Stąd ludzie się nie zwalniają. Jasny sytem wynagrodzeń, bez kombinowania, jak to czasem bywa w innych firmach. Ja polecam

spedytor Nowy wpis

super praca

@spedytor

witaj, dziękujemy za opinie!

Tomek

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

@Tomek

witaj, nadal trwa proces rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży w Nordic Logistics Polska. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą pracy na naszej stronie Internetowej www.nordiclogistics.pl/kariera/, gdzie również istnieje możliwość aplikowania przez formularz. Kwestie wynagrodzenia oraz systemu prowizyjnego ustalane są indywidualnie z każdym pracownikiem. Pozdrawiamy

Młody

Fajne jasne warunki zatrudnienia i wynagradzania, realne do osiągnięcia progi prowizji do wypracowania. Dobry kontakt z osobą prowadzącą rekrutację. Sporo dodatków poza płacą (vouchery) i opieka medyczna. Polecam Nordic

@Młody

Witaj, dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy

duży

Jakie auta dają PH? jak z użytkowaniem do celów prywatnych?

@duży

Witaj, Nordic Logistics Polska dysponuje samochodami służbowymi, które służą naszym pracownikom do celów służbowych. Pozdrawiamy

zadowolony pracownik :)
 Rekomendacja

Polecam prace w tej firmie, młody zespół, atrakcyjne wynagrodzenie, premie, miłe podejście do pracownika już od samej rozmowy kwalifikacyjnej, same pozytywy!

@zadowolony pracownik :)

Dziękujmy za miłe słowa! Pozdrawiamy

Tak2Nie

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Nordic Logistics Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

witaj! W naszej firmie stawiamy na indywidualne podejście do każdego kandydata, tak samo jeśli chodzi o naszych pracowników i ich pracę. Każda nowa osoba wnosi do firmy coś nowego. Pozdrawiamy

Rob

Czy będzie prowadzona dalsza rekrutacja? Jakiś czas temu widziałem ogłoszenie, a chciałbym aplikować.

@Rob

Witaj, w związku z rozwojem firmy nadal poszukujemy nowych osób, a proces rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży nadal trwa. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą pracy na naszej stronie Internetowej www.nordiclogistics.pl/kariera/. Jeśli ogłoszenie okaże się dla Ciebie atrakcyjne, a Twoje umiejętności i doświadczenie wpisują się w nasze wymagania zachęcamy do aplikowania przez formularz w zakładce Kariera. Pozdrawiamy

Nowa

Szkolenie konkretne, dobrze przygotowane, praca dobrze się zapowiada.:) Czekam co będzie dalej :)

@Nowa

Witaj! Dziękujemy za opinię, pozdrawiamy!

Zadowolona

@Zadowolona

Witaj! Dziękujemy za opinię, cieszy nas, że nasze działania ku utrzymaniu przyjaznej i pomocnej atmosfery w miejscu pracy są doceniane :) Pozdrawiamy

Tak2Nie

Firma proponuje dobre warunki zatrudnienia, atmosfera w biurze przyjazna, nowy pracownik otrzymuje wsparcie bardziej doświadczonych spedytorów na początku swojej pracy. Częste dodatki takie jak bony czy vouchery motywują jeszcze bardziej do pracy. Polecam firmę !

@Pracownik

Witaj! Dziękujemy za opinie, cieszy nas Wasze zadowolenie! Szkolenia prowadzone są przez liderów z dużym doświadczeniem, co daje możliwość szybkiej adaptacji nowych pracowników, a prócz szkoleń zawsze można liczyć na pomoc reszty załogi. Pozdrawiamy

Łukasz

Polecam! Firma dynamicznie się rozwija i docenia zaangażowanie pracowników. Bardzo fajna atmosfera w pracy :)

@Łukasz

Witaj! Dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy

Tak1Nie

Na jakie benefity można liczyć w Nordic Logistics Polska Sp. z o.o.?

ninja
@Pytanie

opieka zdrowotna, polisa na zycie, od czasu do czasu konkursy, do wygrania bony do focusa, czy bilety do kina. We wtorki owoce, czasami pizza.

@Pytanie

Witaj! Tak jak wspomniano, firma oferuje skorzystanie z dodatkowej polisy na życie dla pracownika jak i dla bliskiej mu osoby, organizujemy również dla naszych pracowników różnego rodzaju szkolenia oraz konkursy z nagrodami np. bony do galerii handlowej lub bilety do kina, organizowane są też wyjścia integracyjne całego zespołu np. wyjścia na kręgle lub zespołowy obiad, a co wtorek serwujemy naszym pracownikom owoce, a czasem pizze lub coś słodkiego. Pozdrawiamy

pracuję rok

@pracuję rok

Witaj! Dziękujemy za opinie, cieszy nas zadowolenie naszych pracowników :)

Aktualność

Drodzy użytkownicy - kandydaci, pracownicy, jak i byli pracownicy. Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe opinie na temat pracy i organizacji naszej firmy. Wszelkie opinie są dla nas bardzo ważne i cenne, to one pomagają nam w rozwoju, doskonaleniu oraz wprowadzaniu nowych rozwiązań i możliwości. Zachęcamy do dalszej obiektywnej, rzetelnej dyskusji, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy w zakładce Aktualne oferty pracy oraz śledzenia strony internetowej - Nordic Logistics Polska .
Tak6Nie
Frabek

Byłem ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej, było miło warunki ok, mile panie odpowiedziały na wszystkie pytania i sama atmosfera też ok. Jestem spedytorem, ale obawiam się że zmienia pracę i sobie pogorsze. Jedną z pan powiedziała że szukają kilku osób bo trwa remont w pomieszczeniach które teraz biorą. Czy to prawda??? Chce zmienić pracę ale nie na gorszą.

pracująca
@Frabek

to prawda, za chwilę bedziemy mieli nowe pomieszczenia i dlatego też z tego co wiem, firma szuka kilku osob na te stanowisko. Mi tu sie pracuje bardzo dobrze i poki co nie chce tego zmieniac. Jest kilka osób z konkurencji i mówią że tu jest najlepiej: atmosfera i nie ma takiego chorego cisnienia.

Kasownik

Można fajnie zarobić. System premii pozwala wyciągnąć sporo powyżej średniej krajowej

Tak5Nie
bilet
@Kasownik

mozna z premii wyciągnąć, w tym roku parę razy moja premia była dużo wyższa niż podstawa.

Tak4Nie

Czy Nordic Logistics Polska Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

on321
@Pytanie

nie narzuca, mozesz proponowac dowolny termin, teraz w grudniu sami spedytorzy sie podzielili - cześć ma na swieta, czesc na sylwestra i w nowym roku. Mi się nie zdarzylo, żeby ktoś mi odmowił.

kandydat na spedytora

Jestem właśnie po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko spedytora w oddziale w Bydgoszczy. Atmosfera samej rozmowy bardzo fajna, przeprowadzona przez profesjonalnych młodych ludzi, którzy na prawdę byli przygotowani do rozmowy i widać było że zapoznali się z moim CV. Warunki finansowe jakie oferują są ok. podstawa na dobrym poziomie plus dodatkowo prowizja od zysku. Czekam na informację i mam nadzieję że dołączę do ich zespołu.

Tak7Nie
Zainteresowana/zainteresowany
@kandydat na spedytora

Witam jestem przed rozmową jak wyglada proces rekrutacji czy są dwa etapy rekreacji czy jeden? Ile dają czasu na odpowiedzi?

kandydat na spedytora
@Zainteresowana/zainteresowany

Nie masz się co stresować czasu dają tyle ile potrzebujesz a w razie czego podrzucają pytania pomocnicze. Ja miałem dwa etapy rekrutacji. Pierwsza jest rozmowa kwalifikacyjna, standardowe pytania o doświadczenie zawodowe, kilka scenek do odegrania, zwracają uwagę na predyspozycje do kontaktu z klientem i jak sobie radzisz w sytuacji stresowej np. jak klient ma do ciebie pretensje bo samochód w trasie ma awarię na co nie masz wypływu. Drugi etap to ponownie rozmowa, pokazanie jak pracują spedytorzy i chwila na lepsze poznanie. Otrzymałem ofertę ale jednak jej nie podjąłem ze względu na decyzję o wyprowadzce do Gdańska. Ale ogólnie polecam, czuć że to nie korpo a atmosfera wydaję się być fajna.

kaska

wczesniej pracowałam u konkurencji (na "e"), od zeszłego roku tutaj. Zamaist baloników i wystawnych imprez- normalna atmosfera i te same pieniadze. Nie powiem, na poczatku mi to pasowało, teraz juz wiem, po co to było. Po co sie meczyc za taka sama kasę...ja polecam

Antoni
@kaska

Fajnie, że polecasz pracodawcę i jesteś zadowolona z zatrudnienia. Zainteresowała mnie nowa oferta pracy na stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży-spedytor. Możesz podpowiedzieć, czy firma zapewnia szkolenia i rozwój zawodowy nowo przyjętym pracownikom? Z góry dziękuję za odpowiedź.

kaska
@Antoni

na poczatku jest kilka dni szkolen, a pozniej pomaga osoba doswiadczona (przy pierwszych telefonach, obstawianiu tras itd). Ogolnie jesli chodzi o szkolenia, to teraz mamy wszyscy takie co dwa tygodnie odnosnie pracy w spedycji, kontaktu z klientem itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Nordic Logistics Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz