Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.

@Karolina

Dzień dobry. Można liczyć tak naprawdę na każdego. Pierwsze dni pracy to konkretne szkolenia, które są niezbędne - szczególnie dla osób bez doświadczenia w branży. Każdy pracownik ma dedykowanego opiekuna, który wprowadza w tajniki pracy i służy pomocą. Ponadto systematycznie odbywają się szkolenia rozwijające umiejętności i poszerzające wiedzę. Atmosfera - na piątkę z plusem! Super relacje między pracownikami, ale również z przełożonymi. Jeśli jesteś otwarta na ludzi i zaangażowana w pracę, zapraszam do naszego zespołu :)

Spedytor
@Pytanie

Oczywiście ! Wszyscy pracownicy firmy Nordic Logistics uwielbiają spędzać wspólnie czas szczególnie jeżeli chodzi o wyjazdy integracjyjne oraz wyjścia na miasto :) Nie pozostaje nic innego jak czekać na poluzowanie obostrzeń !

Pracownik007

Atmosfera w pracy na 5+, zespół zgrany i pozytywnie nastawiony, dużo śmiechu:)) Praca nie jest nudna, zawsze można nauczyć się czegoś nowego i dzięki temu sam rozwijasz się w różnych dziedzinach, no i oczywiście można liczyć na pomoc innych:) Polecam Nordica!

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.?

Nowy wpis

@Pytanie

witaj, pierwszy etap rekrutacji to analiza aplikacji kandydata na dane stanowisko, po spełnieniu określonych punktów następuje drugi etap rekrutacji tj. zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną, która odbywa się online z naszym zespołem rekrutacyjnym. Trzeci etap rekrutacji to spotkanie w siedzibie firmy oraz przedstawienie kandydatowi ewentualnych warunków współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej w zakładce "Kariera" - nordiclogistics.pl/kariera . Pozdrawiam

Ja
Kandydat

Jakie są zarobki na stanowisku lidera spedycji ?

@Ja

Witaj! Wynagrodzenie na stanowisku lidera ds. sprzedaży i spedycji zależy od doświadczenia kandydata na podobnych stanowiskach managerskich. Prócz wynagrodzenia zasadniczego, lider otrzymuje również wynagrodzenie prowizyjne. O konkretnych propozycjach kwot wynagrodzenia rozmawiamy z kandydatem, który przeszedł proces rekrutacyjny. Pozdrawiamy

Ja Nowy wpis
@Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.

A prowadzicie obecnie rekrutacjedo oddziału w Toruniu?

Nowy wpis

@Ja

Tak, obecnie poszukujemy lidera ds. sprzedaży i spedycji do oddziału w Toruniu.

UTTKAIM
Klient

Dzień dobry . Bardzo polecam spedycje NordIc Logistiscs Polska o/Bydgoszcz wszystko jest super na najwyższym poziomie , super miła i uprzejma obsada ,szczególnie Pani Kornelia Nojek z którą mamy dłuższy kontakt . Interesuje się zleconym ładunkiem i pomaga w razie potrzeby .Miło czuć takie zaangażowanie i opiekę spedytora w powierzoną pracę . Płatność na czas. Pozdrawiam .Zadowolony Klient :)

@UTTKAIM

Dziękujemy serdecznie za opinię, to bardzo miłe, kiedy czyta się, że nasz kontrahent docenia naszą pracę. :)

Jak długo trwa proces awansu w Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.?

@Pytanie

witaj! Na ścieżkę zawodową w naszej firmie wpływają też indywidualne umiejętności, kompetencje i predyspozycje pracownika. Zdarza się, że pracownicy otrzymują awans po 3 miesiącach lub po 1 roku pracy.

zawiedzony
Kandydat

Miesiąc po rozmowie a firma nie potrafi poinformować kandydata o wyniku rekrutacji...

@zawiedzony

Szanowny Panie, informację zwrotną o wynikach rekrutacji przekazujemy wszystkim naszym kandydatom drogą mailową, niezależnie od jej wyników w przeciągu 14 dni, a nawet i wcześniej. Zachęcam Pana do ponownego sprawdzenia swojej skrzynki mailowej i jej innych folderów. Pozdrawiam!

Paulina
Kandydat

Czy jest czasami prowadzona rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży ze znajomością języków nordyckich ? Skończyłam studia na kierunku marketing cyfrowy, znam w stopniu bardzo dobrym język szwedzki (C1) oraz norweski (B2). Oczywiście również język angielski.

@Paulina

Witaj PAULINA! Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko sprzedażowe bez znajomości języka obcego. Znajomość języków obcych jest niewątpliwie zaletą pracy w tej branży, ale nie jest to wymóg konieczny. Zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń o pracę, być może pojawi się w przyszłości takie zapotrzebowanie. Pozdrawiamy!

Nordic Logistics Polska Sp. z o. o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@Pytanie

witaj! naszym pracownikom zapewniamy wysokiej jakości narzędzia pracy. Pracownicy mają do dyspozycji laptopy, telefony, myszki oraz monitory. Staramy się zapewnić sprzęt, który będzie ułatwiać im komfortową pracę.

Ania
@Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.

Nie wierzę, że myszka do komputera jest tak ważna, że trzeba ją wymienić jako wysokiej jakości narzędzie pracy :)))))

@Ania

witaj, wyżej wymienione pytanie dotyczyło narzędzi pracy, więc oferowane pracownikom narzędzia zostały wymienione. Pozdrawiamy

Lucy
Kandydat

Czy jest możliwość pracy zdalnej?

@Lucy

witaj! Nasi pracownicy wykonują swoją pracę stacjonarnie w firmie, aczkolwiek z racji obecnej sytuacji w kraju i na świecie związanej z koronawirusem, zdarzają się sytuacje, w których pracownicy przechodzą na pracę zdalną. Pozdrawiamy

Dorota
Kandydat

Jakie są wymagania firmy od kandydata na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży? Jakie są wymagania, normy już po zatrudnieniu pracownika? Ile trwa okres próbny i umowa na jaki czas?

@Dorota

Witaj DOROTA! Od kandydatów, którzy aplikują na stanowisko sprzedażowe, oczekujemy samodyscypliny i nastawienia na cel. W pierwszych dniach pracy kandydat otrzymuje od nas pakiet szkoleń, tak żeby mógł w pełni wykonywać swoje obowiązku. Przez cały okres próbny, ale i po tym okresie, pracownik może liczyć na pomoc od swojego opiekuna. Bez względu na stanowisko na jakie zatrudniamy, okres próbny trwa zawsze 3 miesiące, zatrudniamy na umowę o pracę. Zapraszamy do złożenia aplikacji.

Hanna
Kandydat

Jakie stanowiska oprócz Specjalisty ds. Sprzedaży są możliwe w firmie? Jak długo trwa okres próbny i jaką umowę oferuje firma? Zastanawiam się nad kandydaturą ale nie wiem czy podołam na tym stanowisku w tej branży...

@Hanna

Witaj Hanna! Na tę chwilę prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży i Lider ds. Sprzedaży i transportu. Bez względu na stanowisko na jakie zatrudniamy, okres próbny trwa zawsze 3 miesiące, zatrudniamy na umowę o pracę. Nie oczekujmy doświadczenia w branży spedycyjnej - tego nauczysz się podczas licznych szkoleń. Zapraszamy do złożenia aplikacji przez stronę www, na rozmowie kwalifikacyjnej opowiemy, jak wygląda codzienność w Nordic-u. :)

spedytor - jakis czas

praca spedytora to praca bardzo ciekawa, w której można zarobić i nie tylko tutaj. To co najbardziej podoba mi sie, to fakt, że do realizacji premii, zaliczają się transporty przeze mnie zorganizowane. Nie interesują mnie faktury i kiedy klient płaci. Dodatkowo (czego nie było w poprzedniej pracy), to na plus, że jak masz problem p o pracy, to przełożony od ciebie odbierze tel,.

@spedytor - jakis czas

witaj! dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy

Anna
Kandydat

Czy firma będzie miała swoje stoisko na targach pracy BCTW w dniu jutrzejszym 12.10 aby dowiedzieć się więcej szczegółów o stanowiskach pracy itp.

@Anna

Witaj! niestety w tym roku nie będziemy uczestniczyć w Targach Pracy w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie zapytania. Pozdrawiamy!

Paweł
Kandydat

Witam. Czy wymagana jest własna baza klientów?

@Paweł

witaj! Nie wymagamy własnej bazy klientów, ani doświadczenia w branży spedycyjno-transportowej. W procesie rekrutacji bierzemy pod uwagę kilka czynników, między innym doświadczenie kandydata, predyspozycje, a przede wszystkim chęć rozwoju w branży TSL. Zapraszamy do aplikowania - http://bityl.pl/pja47 . Pozdrawiamy

Magda
Kandydat

Ile czasu czeka się po wysłaniu CV na kontakt? Czy na każdą aplikację odpowiadacie?

@Magda

witaj! tak jak wcześniej wspomnieliśmy, aplikacje weryfikujemy na bieżąco. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu ustalenia terminu spotkania rekrutacyjnego. Pozdrawiamy

Jarek
Kandydat

Witam. Jak długo czeka się na odpowiedź po aplikacji?

@Jarek

witaj! Staramy się, aby przesyłane do nas aplikacje były na bieżąco weryfikowane. Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się w ciągu kilku dni od przesłanej aplikacji. Pozdrawiamy

Nick
Kandydat

Dzień dobry, chciałem zapytać jak długo trwa rozmowa rekrutacyjna ?

@Nick

witaj! Pierwszy etap rozmowy rekrutacyjnej trwa do 30-45 minut. Pozdrawiamy

Sonia
Kandydat

Na jakie stanowiska w firmie można aktualnie aplikować? Czy rekrutacje, rozmowy z kandydatami odbywają się na miejscu pracy? jak to dokładniej wygląda?

@Sonia

Witaj Sonia! Aktualnie prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży. Treść ogłoszenia znajdziesz na naszej stronie w zakładce KARIERA. Pierwszy etap rekrutacji odbywa się w formie zdalnej, kandydat który zostaje zakwalifikowany do kolejnego etapu rozmowy spotka się z nami bezpośrednio w biurze. Zachęcamy do złożenia aplikacji. Pozdrawiamy!

Kaja
Kandydat

Rozmowa kwalifikacyjna jak czytam obejmuje scenki …czyli jak to wyglada ?”prosze sprzedać mi ten długopis ?” Jako osoba pracująca jako przedstawiciel handlowy z 16 letnim doświadczeniem ( aż w 2 firmach bo jakoś nie chcą mnie się pozbyć [ jedna z firm upadła ] :) ) oceniam rekrutacje na bardzo słabym poziomie dla samej firmy Nikt poważny świadomy swoich umiejętności na to nie pójdzie

@Kaja

witaj! dziękujemy za opinię. Scenki podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko sprzedażowe mają na celu zbadać kompetencje kandydata, tj. umiejętności przekonywania, argumentowania, negocjowania - nie spotka się Pani u nas z zdaniem "Proszę sprzedać mi ten długopis" :) Idea scenek służy do sprawdzenia, jak dany kandydat odnajdzie się w różnych sytuacjach w trakcie rozmowy z klientem. Zapraszamy do aplikowania na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Pozdrawiamy

Kaja
@Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.

Dziękuję bardzo za zaproszenie na rekrutację . Do tej pory jestem z wzajemnością bardzo zadowolona z obecnej pracy i pracodawcy i nie planuję zmian :) Ale kto wie .. może w przyszłości zajdą zmiany i się zmierzę z Państwa rekrutacją . Moje zainteresowanie Państwa firmą wynikło z ogłoszenia w radio i podania adresu blisko mojego zamieszkania . Życzę owocnej rekrutacji i trafnego wyboru pracowników którzy Państwa firmę będą dbać jak swoją i oczywiście sukcesów i rozwoju :)

@Kaja

Dziękujemy i również życzymy dalszych sukcesów i rozwoju na stanowisku w aktualnej organizacji. Zapraszamy do śledzenia naszych ofert pracy na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy

on czeka
Kandydat

byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i czekam na odpowiedź. Atmosfera na rozmowie bardzo fajna i osoby rekrutujące przystępnie odpowiedziały na wszystkie pytania, także te dotyczące stanowiska. Wszystko jasne i fajne wrażenie.

@on czeka

witaj, dziękujemy za opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Nordic Logistics Polska Sp. z o. o. - Bydgoszcz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nordic Logistics Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii klientów firmy Nordic Logistics Polska Sp. z o. o., to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Nordic Logistics Polska Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.