5 Dodaj merytoryczną opinię
counter
5 6 64 5 1

Opinie o Nordic Logistics Polska Sp. z o.o.

pracownk Nowy wpis

praca sama w sobie ok, dynamiczna, ludzie super, przełozeni ok, mozna zarobic - nie ma sie do czego przyczepić

Nowy wpis

@pracownk

Dziękujemy za podzielenie się opinią :) Jesteśmy dumni z naszego Nordic Teamu - to naprawdę zgrany zespół :)

Elżbieta

Widziałam ogłoszenie Nordic o poszukiwaniu specjalistów do spraw sprzedaży w Bydgoszczy. Będę zobowiązana za informacje odnośnie deklarowanej w ofercie opieki zdrowotnej i ubezpieczenia na życie. Czy pracownicy mogą dołączać do tego pakietu członków swoich rodzin?

@Elżbieta

Pani Elżbieto, w zakresie opieki zdrowotnej można dołączyć członków rodziny. Oferta ubezpieczenia na życie skierowana jest do Pracowników. Zapraszamy serdecznie do aplikowania :)

MM Nowy wpis
@Elżbieta

Czy opieka zdrowota jest tak kluczowa,żeby aplikować na to stanowisko?Najpierw niech Pani przejdze etapy rekrutacji,dostanie umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem,jakie firma daje,aaaaa potem niech Pani myśli o dodatkowych świadczeniach.

TakNie

Czy pracownicy Nordic Logistics Polska Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

@Pytanie

Jak najbardziej! Aktualnie, z uwagi na obostrzenia związane z COVID-19, byliśmy zobowiązani ograniczyć nasze spotkania. Przed pandemią frekwencja na integracjach wynosiła 100%, co przekłada się na wyjątkowe relacje w firmie :)

Spedytor Nowy wpis
@Pytanie

Oczywiście ! Wszyscy pracownicy firmy Nordic Logistics uwielbiają spędzać wspólnie czas szczególnie jeżeli chodzi o wyjazdy integracjyjne oraz wyjścia na miasto :) Nie pozostaje nic innego jak czekać na poluzowanie obostrzeń !

Gosc
Kandydat

Witam serdecznie, czy istnieje możliwość pracy zdalnej w tej firmie czy jedynie stacjonarna praca? Pozdrawiam

@Gosc

Witam, preferujemy pracę stacjonarną. Jednak w sytuacjach wyjątkowych, np. związanych z COVID-19, dopuszczamy możliwość pracy zdalnej. Pozdrawiam serdecznie

Aktualność
HO! HO! HO! Święty Mikołaj odwiedził również Nordica!

Garstka pracowników, którzy aktualnie pracują stacjonarnie w firmie była oczywiście grzeczna i otrzymała mikołajkową słodką niespodziankę! #teamNordic
A na zdjęciu świąteczni i uśmiechnięci przedstawiciele działu administracji, oczywiście zachowujący obowiązujące standardy sanitarne :)
Tak1Nie

Wiecie może czy w Nordic Logistics Polska Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

@Pytanie

witaj! w Nordic Logistics Polska stawiamy na stabilność zatrudnienia, dlatego naszym pracownikom zapewniamy współpracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej - https://www.nordiclogistics.pl/kariera/ :)

Paulina
Kandydat

Chciałam zapytać, czy czasem są oferty pracy dla osób mówiących w języku angielskim, norweskim i szwedzkim (ze studiami podyplomowymi na kierunku logistyka)

@Paulina

witaj! znajomość języków obcych oraz ukończenie studiów w zakresie TSL będzie dużym plusem kandydata! Jednak prócz zdobytych kwalifikacji, ważna też jest dla nas umiejętność rozmowy i współpracy z klientem :) Zachęcamy do dołączenia do naszego #teamNordic - www.nordiclogistics.pl/kariera/ , pozdrawiamy!

Tak5Nie

Aktualność
Z dumą informujemy, iż przedstawiciele teamu Nordica doskonale poradzili sobie z przeszkodami na trasie X edycji Terenowej Masakry, która odbyła się 20 września 2020 roku w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Poniżej krótka fotorelacja! #teamNordic
Michalina
Kandydat

Jestem po rozmowie rekrutacyjnej... Rozmowa przeprowadzona w miłej atmosferze, Pani udzieliła odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Praca zapowiada się ciekawie... z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

@Michalina

witaj! miło nam to słyszeć ;) Staramy się, aby nasze rozmowy kwalifikacyjne odbywały się w bezstresowy i komfortowy sposób, chcemy też aby kandydaci mogli pokazać się z jak najlepszej strony. Pozdrawiamy

Mariola
Kandydat

Witam, jak wygląda proces rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży?

@Mariola

witaj! Proces rekrutacyjny w naszej firmie rozpoczyna się na etapie analizy przesłanego do nas CV, następnie telefonicznie ustalamy termin rozmowy, która ze względu na obecne warunki przeprowadzana jest zdalnie, zdarza się też, że po wstępnej rozmowie, zapraszamy kandydata na drugi etap, który obejmuje sprawdzenie umiejętności w zależności od aplikowanego stanowiska. Każdy kandydat otrzymuje od nas informację zwrotną drogą mailową lub telefoniczną. Kandydaci, z którymi podejmujemy współpracę umawiani są na spotkanie z działem kadr, by dopełnić wszystkich formalności z zatrudnieniem, po czym WITAMY NA POKŁADZIE NORDICA!

Pracownik007

Atmosfera w pracy na 5+, zespół zgrany i pozytywnie nastawiony, dużo śmiechu:)) Praca nie jest nudna, zawsze można nauczyć się czegoś nowego i dzięki temu sam rozwijasz się w różnych dziedzinach, no i oczywiście można liczyć na pomoc innych:) Polecam Nordica!

@Pracownik007

witaj, cieszy nas wasze zadowolenie z bycia częścią #teamNordic!

Aktualność
W Nordic Logistics dbamy o dobre relacje między pracownikami, a sprawdzonym sposobem na ich budowanie są imprezy i wyjazdy integracyjne! W miniony weekend odwiedziliśmy Bory Tucholskie, by móc przeżyć przygodę na wspólnym spływie kajakowym oraz pobawić się przy ognisku! Zobaczcie naszą krótką fotorelacje, jak minął nam świetnie czas w teamie Nordica!
#teamNordic
spedytor

super praca

@spedytor

witaj, dziękujemy za opinie!

karola
@spedytor

Jakie są godziny pracy ?

@karola

witaj, w Nordic Logistics pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Pozdrawiamy

Aktualność
Dzięki akcji naszych pracowników udało się zorganizować karmę oraz koce dla psiaków ze Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy! W ubiegłym tygodniu przedstawiciele naszej firmy odwiedzili schronisko by móc przekazać zebrane rzeczy. Cieszymy się, że zatrudniamy tak zgrany zespół! #teamNordic
Tomek

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

@Tomek

witaj, nadal trwa proces rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży w Nordic Logistics Polska. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą pracy na naszej stronie Internetowej www.nordiclogistics.pl/kariera/, gdzie również istnieje możliwość aplikowania przez formularz. Kwestie wynagrodzenia oraz systemu prowizyjnego ustalane są indywidualnie z każdym pracownikiem. Pozdrawiamy

Młody

Fajne jasne warunki zatrudnienia i wynagradzania, realne do osiągnięcia progi prowizji do wypracowania. Dobry kontakt z osobą prowadzącą rekrutację. Sporo dodatków poza płacą (vouchery) i opieka medyczna. Polecam Nordic

Tak6Nie

@Młody

Witaj, dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy

duży

Jakie auta dają PH? jak z użytkowaniem do celów prywatnych?

@duży

Witaj, Nordic Logistics Polska dysponuje samochodami służbowymi, które służą naszym pracownikom do celów służbowych. Pozdrawiamy

zadowolony pracownik :)
 Rekomendacja

Polecam prace w tej firmie, młody zespół, atrakcyjne wynagrodzenie, premie, miłe podejście do pracownika już od samej rozmowy kwalifikacyjnej, same pozytywy!

@zadowolony pracownik :)

Dziękujmy za miłe słowa! Pozdrawiamy

Tak3Nie

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Nordic Logistics Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

witaj! W naszej firmie stawiamy na indywidualne podejście do każdego kandydata, tak samo jeśli chodzi o naszych pracowników i ich pracę. Każda nowa osoba wnosi do firmy coś nowego. Pozdrawiamy

Rob

Czy będzie prowadzona dalsza rekrutacja? Jakiś czas temu widziałem ogłoszenie, a chciałbym aplikować.

@Rob

Witaj, w związku z rozwojem firmy nadal poszukujemy nowych osób, a proces rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży nadal trwa. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą pracy na naszej stronie Internetowej www.nordiclogistics.pl/kariera/. Jeśli ogłoszenie okaże się dla Ciebie atrakcyjne, a Twoje umiejętności i doświadczenie wpisują się w nasze wymagania zachęcamy do aplikowania przez formularz w zakładce Kariera. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Nordic Logistics Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz