Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.

Oliwia

Dzień dobry! :) Chciałabym zapytać - jaka jest różnica między stanowiskiem specjalisty ds. sprzedaży a spedytorem w Państwa firmie? A może jest to po prostu inna nazwa? Pozdrawiam

@Oliwia

Dzień dobry. Jest to tożsame stanowisko. Jednak chcieliśmy podkreślić, że nie oczekujemy doświadczenia w transporcie, czy w spedycji. W pierwszych dniach pracy przeprowadzamy szkolenie, a następnie doświadczony opiekun, na którego zawsze możesz liczyć, zdradza tajniki spedycji. Zapraszamy do aplikowania :)

Gośka

Czy firma wprowadziła możliwość pracy zdalnej podczas cividova? Na jakie stanowiska można aplikować aktualnie?

@Gośka

Dzień dobry. Owszem, dbając o zdrowie współpracowników, zapewniamy taką możliwość. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży. Zapraszamy :)

Bianka

Czy specyfika pracy jest związana z pracą tylko na słuchawce? Czy inne stanowiska są także możliwe w firmie? Jaka umowa na początek jest oferowana?

@Bianka

W firmie poza działem sprzedaży funkcjonuje również dział administracji, księgowości i marketingu. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży. Jednak cały czas się rozwijamy, więc możliwe, że wkrótce pojawi się kolejna oferta pracy. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu FB i strony internetowej nordiclogistics.pl/kariera/, gdzie zamieszczamy wszystkie ogłoszenia. Od samego początku oferujemy umowę o pracę. Zapraszamy serdecznie

Jo Anna

Na jakie stanowiska firma aktualnie zatrudnia lub będzie w najbliższym czasie? Czy istnieje w ogóle stanowisko copywritera, redakcyjne, windykacyjne ? Dziękuję z góry za odpowiedź

@Jo Anna

Dzień dobry. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Specjalista ds sprzedaży. Jednak nieustannie się rozwijamy - możliwe, że wkrótce pojawi się oferta na stanowisko, którym jest Pani zainteresowana. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na FB: https://www.facebook.com/NordicLogisticsPolska i strony internetowej: https://www.nordiclogistics.pl

Startowałam na stanowisko z dosamwiadczeniem w transporcie, jednakże nie w spedycji. Aplikowałam na ogłoszenie dla osób bez doświadczenia. Moja wiedza nt spedycji jest duża, mimo, iż nie pracowałam w stricte spedycji. Po ok roku aplikowałam znow- tym razem juz mialam ponad półroczne doświadczenie w spedycji, jednakże chcialam zmienić pracodawcę, który oferował umowę zlecenie, a mi zależało na umowie o pracę. Moja kandydatura została od razu odrzucona, na portalu pracuj.pl. Nie rozumiem takiego postępowania, dlaczego nie zdecydowano się dać mi szansy, choć tak bardzo kocham transport i się w nim doskonale odnajduję, na każdej płaszczyźnie. Trochę niesmak pozostał.

Nie do końca trafne, gdyż sama mam doświadczenie w rekrutacji, i niektóre pytania wg mnie nie miały sensu. Miałam wrażenie, że potraktowano mnie z góry, że nie dostanę tej pracy. Rekruterki zastanawiały się nad pytaniami, jakie mi zadać.

Jack

Hej. Jak długo czekaliście na odpowiedz czy dostaliście prace czy nie?

@Jack

Cześć. Ja czekałem około 10 dni.

@Jack

Dzień dobry. Najczęściej odpowiadamy do 14 dni kalendarzowych.

Jack

A czy pozytywne są szybciej przekazywane?

@Jack

Niekoniecznie. To zależy ile jeszcze osób jest umówionych na rozmowy.

Klara

Dzień dobry, dodatkowe miejsce wykonywania działalności/biuro znajduje się również przy ul. Grunwaldzkiej 229 w Bydgoszczy?

@Klara

Dzień dobry. Nie, pod tym adresem nie prowadzimy działalności.

Dzień dobry. Pytanie do obecnych i byłych pracowników. Jak wyglada dzień w Nordic Logistic? Czy koordynatorzy pomagają i motywują pracowników, czy jesteś skazany na siebie? Jaka atmosfera panuje? Mam prace, ale nie chciałabym sobie pogorszyć a zastanawiam się nad aplikacją.

@Karolina

Dzień dobry. Można liczyć tak naprawdę na każdego. Pierwsze dni pracy to konkretne szkolenia, które są niezbędne - szczególnie dla osób bez doświadczenia w branży. Każdy pracownik ma dedykowanego opiekuna, który wprowadza w tajniki pracy i służy pomocą. Ponadto systematycznie odbywają się szkolenia rozwijające umiejętności i poszerzające wiedzę. Atmosfera - na piątkę z plusem! Super relacje między pracownikami, ale również z przełożonymi. Jeśli jesteś otwarta na ludzi i zaangażowana w pracę, zapraszam do naszego zespołu :)

obecna
@Karolina

Nikt nikogo nie zostawia bez wsparcia.Po szkoleniu jest już się trochę samodzielnym,ale zawsze możesz liczyć na pomoc przełożonego albo innego pracownika.Osobiście gdybym miała jeszcze raz aplikować zrobilabym to bez wahania.Przyjdż,a się przekonasz,że warto.

@obecna

Fajnie by było dostać prace bo już raz nie przeszłam rozmowy i nie wiem czy będą ponownie rozpatrywać moja kandydaturę :(

obecna
@Karolina

Zawsze warto spróbować. Może Pani kompetencje/ doświadczenie uległy zmianie od ostatniej rozmowy. Poza tym - możliwe, że oczekiwania na konkretnym stanowisku są odmienne od wcześniej aplikowanego.

Potencjalny pracownik

Dlaczego jest ciągła oferta pracy? Czy pracownicy się zwalniają z jakiegoś powodu czy to firma przebiera w pracownikach? Chciałbym aplikować na to stanowisko ale mam obawy. Proszę o odpowiedz

@Potencjalny pracownik

Witam. Stale powiększamy zespół - w samym 2020 roku zwiększyliśmy zatrudnienie o ponad 200%. Oczywiście mają miejsce pojedyncze sytuacje, w których Pracownik nie odnajduje się w branży spedycyjnej i rezygnuje. Ale zdecydowana większość zasila zespół, mając realny wpływ na dalszy rozwój firmy. Zapraszam do aplikowania.

Potencjalny kandydat

Witam. Czy Moze mi ktos powiedziec jak wyglada zatrudnienie w firmie, dlaczego ciagle szukaja pracownikow? Czy oni zwalniaja czy ludzie sami sie zwalniaja bo np jest za duzy natlok pracy.. Chcialbym zaaplikowac aczkolwiek jesli dostane prace a zwolnia mnie bo po miesiacu stwierdza, ze sie nie nadaje to troche sie obawiam. Ciagle na pracuj.pl wisi ogloszenie inie wiem czym jest to spowodowane.

@Potencjalny kandydat

Witam. Ogłoszenie jest kontynuowane, ponieważ proces rekrutacji trwa :) Rozwijamy się i powiększamy zespół. W 2020 roku zwiększyliśmy zatrudnienie o ponad 200%. Oczywiście zdarzają się sytuacje, w których Pracownik po okresie wstępnym rezygnuje, ponieważ nie odnajduje się w branży spedycyjnej. Są to jednak pojedyncze zdarzenia. Zapraszamy do aplikowania.

pracownk

praca sama w sobie ok, dynamiczna, ludzie super, przełozeni ok, mozna zarobic - nie ma sie do czego przyczepić

@pracownk

Dziękujemy za podzielenie się opinią :) Jesteśmy dumni z naszego Nordic Teamu - to naprawdę zgrany zespół :)

Nowa
@pracownk

Tak.To prawda ,praca jest dynamiczna ale ciekawa.Mozna ja polubic.Atmosfera bardzo dobra.Fajni ludzie.Kontakt z dyrekcja i liderami. bez zadnych zarzutow..Wiadomo-nacisk na wynik jak w kazdej firmie.Jezeli ktos chce aplikowac-polecam.

Elżbieta

Widziałam ogłoszenie Nordic o poszukiwaniu specjalistów do spraw sprzedaży w Bydgoszczy. Będę zobowiązana za informacje odnośnie deklarowanej w ofercie opieki zdrowotnej i ubezpieczenia na życie. Czy pracownicy mogą dołączać do tego pakietu członków swoich rodzin?

@Elżbieta

Pani Elżbieto, w zakresie opieki zdrowotnej można dołączyć członków rodziny. Oferta ubezpieczenia na życie skierowana jest do Pracowników. Zapraszamy serdecznie do aplikowania :)

MM
@Elżbieta

Czy opieka zdrowota jest tak kluczowa,żeby aplikować na to stanowisko?Najpierw niech Pani przejdze etapy rekrutacji,dostanie umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem,jakie firma daje,aaaaa potem niech Pani myśli o dodatkowych świadczeniach.

Czy pracownicy Nordic Logistics Polska Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Jak najbardziej! Aktualnie, z uwagi na obostrzenia związane z COVID-19, byliśmy zobowiązani ograniczyć nasze spotkania. Przed pandemią frekwencja na integracjach wynosiła 100%, co przekłada się na wyjątkowe relacje w firmie :)

Spedytor

Oczywiście ! Wszyscy pracownicy firmy Nordic Logistics uwielbiają spędzać wspólnie czas szczególnie jeżeli chodzi o wyjazdy integracjyjne oraz wyjścia na miasto :) Nie pozostaje nic innego jak czekać na poluzowanie obostrzeń !

Gosc

Witam serdecznie, czy istnieje możliwość pracy zdalnej w tej firmie czy jedynie stacjonarna praca? Pozdrawiam

@Gosc

Witam, preferujemy pracę stacjonarną. Jednak w sytuacjach wyjątkowych, np. związanych z COVID-19, dopuszczamy możliwość pracy zdalnej. Pozdrawiam serdecznie

Wiecie może czy w Nordic Logistics Polska Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

witaj! w Nordic Logistics Polska stawiamy na stabilność zatrudnienia, dlatego naszym pracownikom zapewniamy współpracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej - https://www.nordiclogistics.pl/kariera/ :)

Paulina

Chciałam zapytać, czy czasem są oferty pracy dla osób mówiących w języku angielskim, norweskim i szwedzkim (ze studiami podyplomowymi na kierunku logistyka)

@Paulina

witaj! znajomość języków obcych oraz ukończenie studiów w zakresie TSL będzie dużym plusem kandydata! Jednak prócz zdobytych kwalifikacji, ważna też jest dla nas umiejętność rozmowy i współpracy z klientem :) Zachęcamy do dołączenia do naszego #teamNordic - www.nordiclogistics.pl/kariera/ , pozdrawiamy!

Michalina

Jestem po rozmowie rekrutacyjnej... Rozmowa przeprowadzona w miłej atmosferze, Pani udzieliła odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Praca zapowiada się ciekawie... z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

@Michalina

witaj! miło nam to słyszeć ;) Staramy się, aby nasze rozmowy kwalifikacyjne odbywały się w bezstresowy i komfortowy sposób, chcemy też aby kandydaci mogli pokazać się z jak najlepszej strony. Pozdrawiamy

Mariola

Witam, jak wygląda proces rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży?

@Mariola

witaj! Proces rekrutacyjny w naszej firmie rozpoczyna się na etapie analizy przesłanego do nas CV, następnie telefonicznie ustalamy termin rozmowy, która ze względu na obecne warunki przeprowadzana jest zdalnie, zdarza się też, że po wstępnej rozmowie, zapraszamy kandydata na drugi etap, który obejmuje sprawdzenie umiejętności w zależności od aplikowanego stanowiska. Każdy kandydat otrzymuje od nas informację zwrotną drogą mailową lub telefoniczną. Kandydaci, z którymi podejmujemy współpracę umawiani są na spotkanie z działem kadr, by dopełnić wszystkich formalności z zatrudnieniem, po czym WITAMY NA POKŁADZIE NORDICA!

Pracownik007

Atmosfera w pracy na 5+, zespół zgrany i pozytywnie nastawiony, dużo śmiechu:)) Praca nie jest nudna, zawsze można nauczyć się czegoś nowego i dzięki temu sam rozwijasz się w różnych dziedzinach, no i oczywiście można liczyć na pomoc innych:) Polecam Nordica!

@Pracownik007

witaj, cieszy nas wasze zadowolenie z bycia częścią #teamNordic!

spedytor

super praca

@spedytor

witaj, dziękujemy za opinie!

karola
@spedytor

Jakie są godziny pracy ?

@karola

witaj, w Nordic Logistics pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Pozdrawiamy

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

@Tomek

witaj, nadal trwa proces rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży w Nordic Logistics Polska. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą pracy na naszej stronie Internetowej www.nordiclogistics.pl/kariera/, gdzie również istnieje możliwość aplikowania przez formularz. Kwestie wynagrodzenia oraz systemu prowizyjnego ustalane są indywidualnie z każdym pracownikiem. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Nordic Logistics Polska Sp. z o. o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nordic Logistics Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Nordic Logistics Polska Sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.