Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.

Paulina

Czy jest czasami prowadzona rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży ze znajomością języków nordyckich ? Skończyłam studia na kierunku marketing cyfrowy, znam w stopniu bardzo dobrym język szwedzki (C1) oraz norweski (B2). Oczywiście również język angielski.

@Paulina

Witaj PAULINA! Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko sprzedażowe bez znajomości języka obcego. Znajomość języków obcych jest niewątpliwie zaletą pracy w tej branży, ale nie jest to wymóg konieczny. Zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń o pracę, być może pojawi się w przyszłości takie zapotrzebowanie. Pozdrawiamy!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

witaj! naszym pracownikom zapewniamy wysokiej jakości narzędzia pracy. Pracownicy mają do dyspozycji laptopy, telefony, myszki oraz monitory. Staramy się zapewnić sprzęt, który będzie ułatwiać im komfortową pracę.

@Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.

Nie wierzę, że myszka do komputera jest tak ważna, że trzeba ją wymienić jako wysokiej jakości narzędzie pracy :)))))

@Ania

witaj, wyżej wymienione pytanie dotyczyło narzędzi pracy, więc oferowane pracownikom narzędzia zostały wymienione. Pozdrawiamy

Lucy

Czy jest możliwość pracy zdalnej?

@Lucy

witaj! Nasi pracownicy wykonują swoją pracę stacjonarnie w firmie, aczkolwiek z racji obecnej sytuacji w kraju i na świecie związanej z koronawirusem, zdarzają się sytuacje, w których pracownicy przechodzą na pracę zdalną. Pozdrawiamy

Dorota

Jakie są wymagania firmy od kandydata na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży? Jakie są wymagania, normy już po zatrudnieniu pracownika? Ile trwa okres próbny i umowa na jaki czas?

@Dorota

Witaj DOROTA! Od kandydatów, którzy aplikują na stanowisko sprzedażowe, oczekujemy samodyscypliny i nastawienia na cel. W pierwszych dniach pracy kandydat otrzymuje od nas pakiet szkoleń, tak żeby mógł w pełni wykonywać swoje obowiązku. Przez cały okres próbny, ale i po tym okresie, pracownik może liczyć na pomoc od swojego opiekuna. Bez względu na stanowisko na jakie zatrudniamy, okres próbny trwa zawsze 3 miesiące, zatrudniamy na umowę o pracę. Zapraszamy do złożenia aplikacji.

Startowałam na stanowisko z dosamwiadczeniem w transporcie, jednakże nie w spedycji. Aplikowałam na ogłoszenie dla osób bez doświadczenia. Moja wiedza nt spedycji jest duża, mimo, iż nie pracowałam w stricte spedycji. Po ok roku aplikowałam znow- tym razem juz mialam ponad półroczne doświadczenie w spedycji, jednakże chcialam zmienić pracodawcę, który oferował umowę zlecenie, a mi zależało na umowie o pracę. Moja kandydatura została od razu odrzucona, na portalu pracuj.pl. Nie rozumiem takiego postępowania, dlaczego nie zdecydowano się dać mi szansy, choć tak bardzo kocham transport i się w nim doskonale odnajduję, na każdej płaszczyźnie. Trochę niesmak pozostał.

Nie do końca trafne, gdyż sama mam doświadczenie w rekrutacji, i niektóre pytania wg mnie nie miały sensu. Miałam wrażenie, że potraktowano mnie z góry, że nie dostanę tej pracy. Rekruterki zastanawiały się nad pytaniami, jakie mi zadać.

Hanna

Jakie stanowiska oprócz Specjalisty ds. Sprzedaży są możliwe w firmie? Jak długo trwa okres próbny i jaką umowę oferuje firma? Zastanawiam się nad kandydaturą ale nie wiem czy podołam na tym stanowisku w tej branży...

@Hanna

Witaj Hanna! Na tę chwilę prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży i Lider ds. Sprzedaży i transportu. Bez względu na stanowisko na jakie zatrudniamy, okres próbny trwa zawsze 3 miesiące, zatrudniamy na umowę o pracę. Nie oczekujmy doświadczenia w branży spedycyjnej - tego nauczysz się podczas licznych szkoleń. Zapraszamy do złożenia aplikacji przez stronę www, na rozmowie kwalifikacyjnej opowiemy, jak wygląda codzienność w Nordic-u. :)

spedytor - jakis czas

praca spedytora to praca bardzo ciekawa, w której można zarobić i nie tylko tutaj. To co najbardziej podoba mi sie, to fakt, że do realizacji premii, zaliczają się transporty przeze mnie zorganizowane. Nie interesują mnie faktury i kiedy klient płaci. Dodatkowo (czego nie było w poprzedniej pracy), to na plus, że jak masz problem p o pracy, to przełożony od ciebie odbierze tel,.

@spedytor - jakis czas

witaj! dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy

Czy firma będzie miała swoje stoisko na targach pracy BCTW w dniu jutrzejszym 12.10 aby dowiedzieć się więcej szczegółów o stanowiskach pracy itp.

@Anna

Witaj! niestety w tym roku nie będziemy uczestniczyć w Targach Pracy w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie zapytania. Pozdrawiamy!

Witam. Czy wymagana jest własna baza klientów?

@Paweł

witaj! Nie wymagamy własnej bazy klientów, ani doświadczenia w branży spedycyjno-transportowej. W procesie rekrutacji bierzemy pod uwagę kilka czynników, między innym doświadczenie kandydata, predyspozycje, a przede wszystkim chęć rozwoju w branży TSL. Zapraszamy do aplikowania - http://bityl.pl/pja47 . Pozdrawiamy

Magda

Ile czasu czeka się po wysłaniu CV na kontakt? Czy na każdą aplikację odpowiadacie?

@Magda

witaj! tak jak wcześniej wspomnieliśmy, aplikacje weryfikujemy na bieżąco. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu ustalenia terminu spotkania rekrutacyjnego. Pozdrawiamy

Jarek

Witam. Jak długo czeka się na odpowiedź po aplikacji?

@Jarek

witaj! Staramy się, aby przesyłane do nas aplikacje były na bieżąco weryfikowane. Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się w ciągu kilku dni od przesłanej aplikacji. Pozdrawiamy

Dzień dobry, chciałem zapytać jak długo trwa rozmowa rekrutacyjna ?

witaj! Pierwszy etap rozmowy rekrutacyjnej trwa do 30-45 minut. Pozdrawiamy

Sonia

Na jakie stanowiska w firmie można aktualnie aplikować? Czy rekrutacje, rozmowy z kandydatami odbywają się na miejscu pracy? jak to dokładniej wygląda?

@Sonia

Witaj Sonia! Aktualnie prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży. Treść ogłoszenia znajdziesz na naszej stronie w zakładce KARIERA. Pierwszy etap rekrutacji odbywa się w formie zdalnej, kandydat który zostaje zakwalifikowany do kolejnego etapu rozmowy spotka się z nami bezpośrednio w biurze. Zachęcamy do złożenia aplikacji. Pozdrawiamy!

Kaja

Rozmowa kwalifikacyjna jak czytam obejmuje scenki …czyli jak to wyglada ?”prosze sprzedać mi ten długopis ?” Jako osoba pracująca jako przedstawiciel handlowy z 16 letnim doświadczeniem ( aż w 2 firmach bo jakoś nie chcą mnie się pozbyć [ jedna z firm upadła ] :) ) oceniam rekrutacje na bardzo słabym poziomie dla samej firmy Nikt poważny świadomy swoich umiejętności na to nie pójdzie

@Kaja

witaj! dziękujemy za opinię. Scenki podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko sprzedażowe mają na celu zbadać kompetencje kandydata, tj. umiejętności przekonywania, argumentowania, negocjowania - nie spotka się Pani u nas z zdaniem "Proszę sprzedać mi ten długopis" :) Idea scenek służy do sprawdzenia, jak dany kandydat odnajdzie się w różnych sytuacjach w trakcie rozmowy z klientem. Zapraszamy do aplikowania na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Pozdrawiamy

Kaja
@Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.

Dziękuję bardzo za zaproszenie na rekrutację . Do tej pory jestem z wzajemnością bardzo zadowolona z obecnej pracy i pracodawcy i nie planuję zmian :) Ale kto wie .. może w przyszłości zajdą zmiany i się zmierzę z Państwa rekrutacją . Moje zainteresowanie Państwa firmą wynikło z ogłoszenia w radio i podania adresu blisko mojego zamieszkania . Życzę owocnej rekrutacji i trafnego wyboru pracowników którzy Państwa firmę będą dbać jak swoją i oczywiście sukcesów i rozwoju :)

@Kaja

Dziękujemy i również życzymy dalszych sukcesów i rozwoju na stanowisku w aktualnej organizacji. Zapraszamy do śledzenia naszych ofert pracy na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy

on czeka

byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i czekam na odpowiedź. Atmosfera na rozmowie bardzo fajna i osoby rekrutujące przystępnie odpowiedziały na wszystkie pytania, także te dotyczące stanowiska. Wszystko jasne i fajne wrażenie.

@on czeka

witaj, dziękujemy za opinię!

Zniesmaczony

Niestety brak informacji zwrotnej po rozmowie kwalifikacyjnej mimo upływających tygodni nie świadczy najlepiej o firmie. Również spóźnienie zespołu HR na rozmowę budzi zniesmaczenie.

@Zniesmaczony

witam! rozmowy rekrutacyjne prowadzimy w formie online, dlatego też gdy ma miejsce małe spóźnienie, to wynika ono z problemów technicznych z połączniem, a o takich problemach kandydat informowany jest na bieżąco. Informacja zwrotna przekazywana jest zgodnie z terminem wskazanym podczas rozmowy, czyli 14 dni, jeśli Pan/Pani takiej informacji zwrotnej nie otrzymał(a), bardzo proszę o kontakt telefoniczny. Pozdrawiamy

Bubu
@Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.

Czyli kandydat, który poświęcił swój czas na przygotowanie i wysłanie aplikacji, a potem na rozmowę rekrutacyjną, ma jeszcze kontaktować się z HR-em w sprawie odpowiedzi? Gratuluję toku myślenia! Nowocześnie i światowo!

@Bubu

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej - informacja zwrotna do kandydatów przekazywana jest zgodnie z terminem wskazanym podczas rozmowy, czyli 14 dni. Pozdrawiamy

@Bubu

Bez przesady.Czas na przygotowanie i wyslanie aplikacji to raptem chwila.Kazdy, kto szuka pracy ma juz cv w zasiegu reki.Wystarczy nowoczesnie i swiatowo kliknac wyslij Kazdemu moge polecic tutaj prace.Super zarobki i atmosfera.

Elka

Poświęcony czas na wysłanie cv to faktycznie minuta, ale nie zapominajmy, że każdy poważny kandydat przed spotkaniem zaznajamia się chociażby ze strukturą organizacyjną firmy, zakresem działalności ,aktualną ofertą itd. A to zajmuje zdecydowanie więcej czasu. Moim zdaniem, chociażby ze zwykłej ludzkiej przyzwoitości należałoby każdemu kandydatowi odpowiedzieć w ciągu 14 dni.

@Elka

Każdy kandydat otrzymuje od nas informacje zwrotną w terminie do 14 dni. Pozdrawiamy

Czy w firmie Nordic logistics jest stanowisko związane z Ochroną Środowiska lub BHP? Szukam pracy jako referent asystent w tym zakresie .

@Marta

Witaj! Aktualnie w firmie Nordic Logistics Polska nie mam stanowisk w zakresie obowiązków, które obejmują zagadnienia ochrony środowiska lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Możliwe, że w przyszłości będziemy tworzyć takie stanowiska, dlatego zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy na www.nordiclogistics.pl/kariera/ . Pozdrawiamy

Olka

Czy rekrutacja, rozmowy odbywają się zdalnie czy na miejscu. Ile jest etapów do przejścia i jak to dokładniej wygląda w skrócie oczywiście? jakie są dostępne stanowiska lub w najbliższym czasie?

@Olka

witaj! wszystkie rozmowy rekrutacyjne odbywają się w formie zdalnej. Proces rekrutacyjny składa się z jednego lub dwóch etapów, w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy specjalistów ds. sprzedaży oraz specjalistę ds. marketingu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami. Pozdrawiamy

Olka
@Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.

Rozmowa zdalna tzn. forma telefoniczna czy online-kamerka? Sama rozmowa czy zadanie do wykonania? Jakie wymagania są na stanowisku specjalisty ds. marketingu?

@Olka

Rozmowy rekrutacyjne przeprowadzane są przez kamerkę, jednak w razie problemów z połączniem przeprowadzamy rozmowę przez telefon. W pierwszym etapie rekrutacji jest to rozmowa, w późniejszym etapie mogą to być zadania lub scenki sytuacyjne. Zadania i oczekiwania na stanowisku specjalisty ds. marketingu opisane zostały w naszym ogłoszeniu o pracę - https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-marketingu-bydgoszcz,oferta,1000935363 . Pozdrawiamy

Sonia
@Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.

Zdalne rekrutacje pomimo poluzowania obostrzeń nadal? Większość firm, zakładów od tego odchodzi. Chyba lepiej osobiście poznać człowieka jeśli jest już taka możliwość, pracownik także chciałby poznać, zobaczyć potencjalne miejsce zatrudnienia.

@Sonia

witaj! rozmowy rekrutacyjne odbywają się w formie zdalnej, gdyż nadal dbamy o bezpieczeństwo nie tylko naszych pracowników, ale również kandydatów. Spotkania stacjonarnie w firmie odbywają się w momencie podpisania umowy z kandydatem. Pozdrawiamy

Czy w firmie Nordic odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

witaj, tak, w firmie przeprowadzane są rekrutacje wewnętrzne na określone stanowiska. Pozdrawiamy

Czy w Nordic Logistics Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Szkoleń zewnętrznych nie ma.Są wewnętrzne,ale wszystkiego na nich sie nauczysz.

@pracownik

Zgadza się, prowadzimy szkolenia wewnętrzne dla pracowników w firmie. W ubiegłym roku korzystaliśmy również z oferty szkoleń zewnętrznych firm szkoleniowych, a w kolejnym kwartale 2021 planowany jest już rozwój kompetencji naszych pracowników. Pozdrawiamy!

Bianka

Na jakie stanowiska firma aktualnie zatrudnia lub w najbliższym czasie?

@Bianka

witaj! aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska specjalisty ds. sprzedaży oraz specjalisty ds. marketingu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - https://linkd.pl/p79as ! Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Nordic Logistics Polska Sp. z o. o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nordic Logistics Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Nordic Logistics Polska Sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.