Opinie o Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. w Kraków

Ilona

Uważam, że praca jest bardzo ciekawa. Rozmowa z klientem, nie klepanie regułek. Można czasem ciekawie porozmawiać, ja to osobiście bardzo lubię. Sama firma też jest w porządku.

Kalka

Pracuję w firmie od miesiąca. Uważam, że bardzo dobrze trafiłam. Dobra atmosfera, dobre pieniądze. Myślę, że to będzie praca na dłużej.

Krzysztof O.

Zarówno atmosfera jak i płace zdecydowanie odbiegają od jakichkolwiek standardów, oczywiście w negatywnym znaczeniu. Rozmowy z "klientami" są bardzo wyczerpujące i bardzo ciężkie - wszystko za sprawą działania samej firmy. Wystarczy przeczytać regulamin rejestracji(usunięte przez administratora)

Dariusz

Zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie! Większość czasu byłem zmuszony działać pod ogromną presją. Targety były bardzo ciężkie do osiągnięcia a i same rozmowy ze względu na specyfikę działania firmy bardzo nieprzyjemne. Pod koniec każdego dnia czułem się całkowicie wypompowany i zmęczony psychicznie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
Koala

Witam. Czy ktoś ma informację odnośnie zarobków jakie są w firmie na stanowisku telemarketera?

Lolek
@Koala

Też jestem ciekaw, w ogłoszeniu jest napisane, że stawka do 18 zł za h, tylko jak to wygląda w rzeczywistości, i jak z premiami czy są one za sprzedaż od produktu czy jak ? Dzięki z góry za info

Anka

Z największych plusów pracy w firmie jest to, że wypłata jest zawsze na czas, nigdy nie było żadnych opóźnień. Podoba mi się tutaj tez atmosfera. Co do minusów to niestety praca telemarketera może niektórym się dość szybko znudzić, więc nie polecam osobom, którzy nie przepadają za robieniem w kółko tego samego.

Witalij

Jak wyglądają godziny pracy?

Janka
@Witalij

standardowo 8 godzin dziennie:D A co do przedziałów to 08-16 :)

nickkisixx

Ile można zarobić??

uno
@nickkisixx

Pieniążki spoko, za dobra sprzedaż można zdobyć też fajna premie.

Spider
@uno

Czy mogłbyś napisać coś więcej odnośnie pracy w firmie? Interesuje mnie ogólnie jak wygląda praca, co firma daje od siebie, jak traktują pracowników?

Jola
@nickkisixx

Zależy od Twojego zaangażowania. Bez problemu między 3tyś. a 4 tyś. na rękę można wyciągnąć miesięcznie.

Kris
@nickkisixx

Na pewno więcej niż w innych firmach telemarketingowych w Krakowie. Wiem, bo pracowałem w dwóch innych firmach, więc mam porównanie.

Oliwia
@nickkisixx

Zależy od Twojego zaangażowania. Szczególnie premie są niezłe, no ale sam musisz spróbować.

Ani345
@Kris

rzeczywiście więcej. ja w jednej pracowałam. teraz pracuję w sklepie ale myślę o powrocie do tele. widziałam gdzieś na forum że rekrutują. może złożę papiery. bo w sklepie premii nie ma a tak zawsze można coś więcej na kiniec meisiąca.

Max
@Ani345

to mam podobne doświadczenia. też chcę odejść z obecnej pracy i wrócić do tele.

Tadek
@Max

serio tak wesoło w telemarketingu? ja ie wspominam dobrze. co prawda nie ta firma ale cisnęli ostro.

O.
@Tadek

Tadek no różnie w równych firmach bywa i opinie o nich też różne. Czasem atmosferę firmy potrafi zepsuć jedna osoba. A czasem właśnie manager czy kierownik będzie siła napędową. Akurat w Serwis Informacyjny Polskiego Prawa jest ok.

Elo

10000 zł miesięcznie

John wick
@Elo

Hahaha ooo kurde za moich czasów nie szło tyle zarobić w telemarketingu :D chyba znowu się przebranżowie :D

Artik
@nickkisixx

Zarobić można całkiem nieźle, o ile się trochę postarasz. Nie jest źle, w kwestii zarobków.

stalowy

malo

mri
@Tadek

a gdzie pracowałes?

xzy
@nickkisixx

całkiem sporo, jeśli będziesz wyrabiać premie- czyli musisz dobrze sprzedawac

praca
@Jola

ale od kiedy można tyle zarabiać? od samego początku pracy?

@praca

Ale ile? Na początku masz okres próbny, jeśli chodzi o premie to jesteś w stanie już je wyrabiać od samego początku, od Ciebie zależy tylko czy sie nadajesz do sprzedaży

Edyta
@uno

A jak się dostać do pracy w Serwis Informacyjny Polskiego Prawa? Czy firma prowadzi nabór na nowych pracowników? Gdzie szukać takich informacji?

kamil
@Edyta

Tutaj w aktualnościach firma wrzuca na bieżąco nowe ogłoszenia o pracy lub praktyki. Ja dostałem się do firmy po rozmowie rekrutacyjnej. W ogłoszeniu masz napisane czego od Ciebie wymagają.

michał

Ile można zarobić za premie, i ile wynosi podstawa? I jak jest z umową? Najpierw 3 miesiące i potem na jakiś okres czy czas nieokreślony?

hela
@michał

poczytaj komentarze innych osób, dużo tu infomracji

Lola

Kto pracuje na pól etatu?

Alie
@Lola

Ja pracowałam rok temu, na poczatku byłam Na pełen etat, ale później musiałam się przenieść ze względu na sytuacje rodzinną

letsgo

ja nie hehe :P

andzela

Ja pracuję :)

pol etatu
@andzela

I jak oceniasz i jak z zarobkami?? Bo własnie zależy na pracy na pół etatu ze względu na małe dziecko, a na 4 godzinki dałabym radę przychodzić, jak jest w przedszkolu :)

aninymis

Jak jest ogólnie z wypłatami? Czy są zawsze na czas?

grazyna
@aninymis

Tak, to jest duży plus, bo wypłata jest zawsze na czas. Pracuje już tutaj paru lat i ani razu moja wypłata nie została opóźniona :)

żabka
@aninymis

Ja pracuję na pół etatu, jestem studentką i z wypłaty jest bardzo zadowolona. Nie dość, że zawsze jest na czas to do tego, są przewidziane całkiem fajne premie, więc mocno motywuje to pracowników :)

sam
@żabka

A chętnie przyjmują studentów? I czego od nich oczekują? JAkieś języki doświadczenie :)?

grażynka
@sam

wiele jest w firmie studentów, najbardziej zależy im na twoim zaangażowaniu, wiadomo, że doświadczenie jest mile widziane, ale nawet jeśli go nie masz to szybko cię przeszkolą i zarówno oni jak i Ty będziesz wiedzieć czy się nadajesz :)

Kaja

Hejka, mam pytanie do pracowników. Czy praca w firmie daje możliwość rozwoju? Są możliwe awanse, nauka nowych rzeczy itp? Z góry dzięki za info :)

Dominika
@Kaja

Muszę przyznać, że postawiłaś bardzo trafne pytania - mnie także interesowałby takie kwestie. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko czekać, aż ktoś zechce przekazać odpowiednie informacje. Chciałabym jednak wiedzieć, o jakie stanowisko Ci dokładnie chodzi. Zdradzisz mi to?

jurek

podłączam sie

Greta
@Kaja

Pewnie, że daje możliwość! Generalnie uważam, że wszystko zależy od Twoich chęci i zaangażowania, jeśli praca nie spodoba Ci się to pewnie nie będziesz czuć tego rozwoju, ale jeśli na serio mocno się wkręcisz, zaczniesz wyrabiać fajne premie to masz zarówno możliwość awansu i rozwijać się w kierunku swojego zawodu :)

laila
@Greta

Ale jakie możliwości? Czy np po jakimś czasie spędzonym w firmie można zmienić stanowisko na wyższe?

Jeremi

Zaprosili mnie na rozmowę rekrutacyjna i powiem, że podobało mi się :) fajne maja podejście zarówno do pracy jak i pracownika. Duży plus ze nie jest to zadna korpo, a właśnie na czymś takim mi zależało :)

klara
@Jeremi

Hejka! I jak tam przyjeli Cię?? Myślę właśnie, żeby zaaplikować do firmy, tylko pytanie moje jest takie czy wymagają doświadczenia w pracy telemarketera? W tym konkretnie zawodzie nie mam zbytnio doświadczenia, ale mam kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży, handlu, bezpośrednim kontaktem z klientem. Jestem kontaktowa i rozmowna, więc myśle, że telefonicznie dam rade bez problemu :)

opinia

Cześć. Pracuje w firmie już od ponad miesiąca, jak narazie mam 3 miesięczny okres próbny, ale póki co nie mam żadnych zastrzeżeń, a co więcej podoba mi się praca tutaj :)

zaik

Orientuję się ktoś czy są chętni brać na pół etatu?

Anka
@zaik

Tak, ja pracuje na pół etatu, bo na codzień studiuje dziennie, wiec nie jestem w stanie wyrobić tyle godzin w tygodniu. W wakacje pracowałam na pełen etat, a później w firmie powiedzieli, że jeśli chcę to dla nich nie ma problemu, żebym pracowała te 4 h dziennie .

Rafał
@Anka

Jakie jest Twoje wynagrodzenie pracując na pół etatu? Jest możliwość dostosowania grafiku w takim systemie pracy? Dzięki za więcej informacji.

pantera
@Rafał

Masz napisane w ogłoszeniu o pracę, że stawka dochodzi do 18 zl na godzinę, a to, że pracuję na pól etatu to nie oznacza, że zarabiam mniej na godzinę niż ktoś pracujący na pełen, więc ogólnie zarobki całkiem w porządku. Za sprzedaż masz też fajne premie. Tak dostosowujesz sobie bez problemu grafik w takich godzinach jakie Tobie pasują :)

ali
@Rafał

Ktoś tu gdzieś pisał, że między 3-4 tysięcy, ale sam nie wiem jak to wygląda, bo również chcę zaaplikować do firmy, ale zanim złoże CV chcę zrobić taki mały research :)

batmann

Można wyrabiać nadgodziny w weekendy?

Mirek
@batmann

W weekendy firma nie pracuje. Pracując w tygodniu nie będziesz miał potrzeby dorabiać ;)

Emil
@Mirek

Ech czyli studia dzienne i praca w firmie widzę, że odpadają

Asterix
@Emil

Ale czemu odpadają? Przecież przeważnie zajęcia masz na uczelni koło 4 godzin, nie przeszkadza to, aby pójść pracować na pół etatu. U mnie na studiach na drugim roku, łącznie ze mną połowa grupy wzięła sobie indywidualne. Sam pracowałem na pól etatu, fajnie bo wtedy kierownicy widzą, że ci zależy i jak już możesz przejść na pełen etat, to odrazu masz lepsza stawka na start i wgl lepiej patrzą :D Dzięki temu możesz spokojnie przejść pracować na 1/2 etatu, a do tego chodzisz tylko na zajęcia, na których warto iść i które cię interesują. Dwa w jednym studia dzienne, ale i praca czyli doświadczenie no i zarobki :D

Lucyfer
@Asterix

No i to jest mądre podejscie:D

Henry
@Emil

A ja nie rozumiem w czym problem.. Jak komuś tak zależy na pracy to czemu nie pójdzie na studia zaoczne. Ja wychodze z założenia, że jak się chce to mozna te dwie rzeczy połączyć, ale nie każdy jest mna:)

lampa
@Emil

ee tam nie masz uczelni cały dzień przeciez. Ja studiuje dziennie i pracuję na pół etatu i póki co daje radę :D

nadgodziny
@Mirek

Ale w tygodniu można wyrabiać te nadgodziny, czy nie ma takiej możliwości?

pzd
@nadgodziny

w zasadzie nie ma co wyrabiac nadgodzin, po prostu przez te 8 h pracy trzeby byc na serio skupionym i wtedy masz premie, wiec w zasadzie nie dziala tutaj system nadgodzin tylko premiowy

przekonana

Kurczę, czytam właśnie te wszystkie pozytywne komentarze i powiem, że zachęciliście mnie ! Składam CV:D Dam znać jak było :D

Rozmowa
@przekonana

Cześć :) i Jak tam złożyłaś już Cv? Ja mam właśnie pojutrze rozmowę kwalifkacyjną, jeśli byłaś już na rozmowie to dasz znać jak wyglądało :)? Przyznam się, że właśnie skończyłam szkołę więc jest to moja pierwsz rozmowa o pracę i nie ukrywam, że trochę się stresuję. Będę wdzięczna za każda informacje ;)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.?

wow

umowa o prace, ja mam na czas nieokreślony, w firmie pracuję od 4 lat

god

Pracowałem w firmie przez okres wakacyjny czyli w sumie 3 miesiące. Oceniam prace na całkiem okej- zawód telemarketera nie przemawia do mnie, ale firma jest w miarę przyjazna dla pracownika, oferują różne benefity. Ludzie tez okej, raczej nie ma takiej korpo atmosfery, wiec to jest dość spoko.

Jaki
@god

Jest multisport?

Gabriela
@god

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy .Może napiszesz nieco więcej o oferowanych benefitach?

Ela

Czy ktoś już składał CV odnośnie stanowiska telemarketera? Jeśli tak to dajcie znać mam parę pytan

Gabi
@Ela

Ja składałam, chętnie odpowiem na Twoje pytanie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 191 ocen.

Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.