Opinie o Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. w Kraków

Nie zadowolony praca tam. Rozmowy telefoniczne bezsensowne. Slabo z wynagrodzeniem. Nie polecam.

Halina

Duże problemy z rozwiązaniem umowy, oraz naliczone opłaty z tego tytułu

@Halina

Z czego wynikają problemy i kary związane z rozwiązaniem umowy?

Lis
@Halina

A jaką umowę dostajesz na wejście? Z czego wynikają te problemy? Dlaczego Pani zrezygnowała z pracy? Proszę coś więcej powiedzieć.

Piotrek

Byłem dziś na rozmowie w firmie. Jutro zaczynam :) Cieszę się.

kawka

Cześć! Potrzebuję pilnie znaleźć dość fajne praktyki. Muszę zacząć od początku marca. Czy ktoś z was robił tutaj praktyki i orientuje się czy firma aktualnie nadal je robi???

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
Ada

Ja pracuję w dziale windykacji i tez sobie chwalę. Do tego działu przeszłam z telemarketingu.

Julek

Aktualnie, z tego co wiem nabór jest na stanowisko telemarketera, ale mogę szczerze polecić to stanowisko, naprawdę jest w porządku.

@Julek

Julek napisz coś więcej... Jak z zarobkami, atmosfera i w ogóle.. :)

@Karolina

Zarobki są naprawdę ok i wcale nie trzeba się specjalnie wysilać, Atmosfera w firmie naprawdę fajna, fajni weseli ludzie. Ja na pewno zostanę tu dłużej.

Mamba
@Julek

A ile godzin pracujesz? i Jak weekendy? bo ja studiuję zaocznie, więc muszę mieć wolne..

Krisa
@Julek

Zarobki ok, czyli jakiego rzędu?

@Julek

To chyba zdecyduję się złożyć tu papiery :)

Olek
@Julek

Spróbuję swoich sił na tym stanowisku. Zobaczę jak mi pójdzie. Zaczynam od poniedziałku :)

@Krisa

To też zależy od Twojego zaangażowania, ale jesli się postarasz, to naprawdę nie jest źle.

@Mamba

Pracuję zwykle od 8:00 do 15:00. Weekendy oczywiście wolne :), też studiuję zaocznie.

Anka

Polecam pracę w firmie. Czas leci szybko i bardzo fajne godziny pracy. Weekendy i popołudnia wolne.

Jedna z niewielu firm, z której atmosfery i warunków pracy jestem zadowolony.

Agata

Polecam pracę w firmie. Pracuję jakiś czas i jest w porządku.

Agata

Też mogę polecić firmę, bo pracowałam tu jakiś czas temu. Wspominam bardzo dobrze. Pracę zmieniłam bo założyłam własną firmę.

Jola
@Agata

Długo tu pracowałaś? Czy to praca na dłużej, czy raczej na krótki okres czasu?

@Jola

Pracowałam ponad rok. Myślę, że to może być również praca na dłużej, zależy co kto lubi. Jeśli chodzi o zarobki, czy atmosferę to może to być praca na bardzo długo :)

kidawa20

Czy ktoś ma aktualne info na jakie stanowiska szukają pracowników?

Jadzia
@kidawa20

znalazłam ogłoszenie, że szukają telemarketerów, tylko to mi się rzuciło w oczy, ktoś jeszcze coś znalazł ?

Maria
@kidawa20

Chyba jeszcze jest nabór do działu windykacji. Musicie pytać.

Maurycy

A nie wiecie, czy można aplikować na inne stanowisko niż telemarketer? Ja niekoniecznie się do tego nadaję, ale chętnie spróbowałbym swoich szans na innym stanowisku.

Monia
@Maurycy

Z tego co się orientuję to przyjmują też do działu windykacji. Ale muszsz zadzwonić do firmy, bo nie znam szczegółów..

Paulo

Praca bardzo w porządku. Mnie akurat interesują głównie zarobki, a tu można zarobić, więc jak dla mnie jest ok :)

Małgośka
@Paulo

Paulo, a ile tu można zarobić?

Paulo
@Małgośka

Na pewno więcej niż w banku. Spróbuj, będziesz wiedzieć :)

Romi

Mam właśnie zamiar wysłać CV, szukam aktualnie pracy. Zachęcony opiniami, zdecydowałem się!

Malwa

Polecam pracę w tej firmie. Pracuję od niedawana i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Jest super

kijowska
@Malwa

A na jakim stanowisku pracujesz? Ja właśnie dzisiaj złożyłam CV na stanowisko telemarketera i czekam na odzew od firmy :)

malwa
@kijowska

telemarketer :)

Witold

Atmosfera w firmie jest bardzo w porządku, a co za tym idzie ludzie również. Wypłata zawsze na czas, można wyrabiać fajne premie.

Adrianna

Atmosfera w firmie jest przyjazna, ani razu nie miałam żadnych problemów z przełożonymi bądź innymi pracownikami. Firma dba o pracowników, wypłata na czas, dość dobre premie i szkolenia.

Wojtek

Atmosfera w firmie jest przyjazna, a za każdy sukces człowiek jest tu chwalony i nagradzany. Tak jak właśnie powinno być. Polecam każdemu.

Jack

Ja jestem studentem studiów zaocznych, a w tygodniu pracuję. Doskonale łączę pracę i naukę, finansowo też daję radę, a muszę liczyć tylko na siebie. Polecam firmę.

Kaśka

Firma cały czas się rozwija, więc myślę, że warto tu przyjść, bo są szanse na rozwój. Ja po dwóch miesiącach pracy jako telemarketer, awansowałam na wyższe stanowisko. Super.

Zostaw merytoryczną opinię o Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 191 ocen.

Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.