Opinie o Holiday Park & Resort Mielno (Holiday Park & Resort Sp. Z O.O. Sp. K.) w Śrem

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. w Śrem

zapytajnik

Dzień dobry, czy ktoś z Was pracował w Poznaniu na stanowisku obsługi klienta? Jak oceniacie? Warto? Jak wygląda ustalanie grafiku?

@zapytajnik

Cześć, polecam pracę, bo oprócz podstawy masz jeszcze prowizję za sprzedane pakiety/vouchery, a dodatkowo jest mega fajna atmosfera. Co do ustalania grafiku to musi być to powyżej 100 godzin w miesiącu, no i ustalasz go sobie sam ;)

wykonawca

Budowałem jako podwykonawca resorty i bardzo chwalę sobie współpracę. Kadra konkretna i merytoryczna, bezproblemowa, łatwa w kontakcie, można wszystko dogadać i łatwo ustalić działania/terminy. FV płacone zawsze na czas, materiały to samo.

Jan
@wykonawca

Wykonawco nie masz się czym chwalić. Jakość beznadziejna.

Kris

Czy polecacie pracę przedstawiciela handlowego w tej firmie? Czy jest szansa na długofalową współpracę? Jak idzie sprzedaż pakietów?

@Kris

Ja polecam, super produkt do sprzedaży. Perspektywy są wieloletnie, bo sprzedaje się nie tylko pakiety, ale też inne usługi wchodzą do oferty.

Może ?

Hey! Jak wygląda praca na stanowisku PH; w sensie jaka umowa i na jaki okres, auto jak to wygląda z pozyskiwaniem klientów czy samemu czy dostarczane przez biuro ? Dzięki z góry

DreamTeam
@Może ?

Umowa b2b, najpierw na 3 miesiące, następnie na czas nieokreślony. Samochód: nowa Scoda, do tego laptop i telefon. Zadaniem PH jest samodzielnie pozyskiwać klientów w obrębie własnego województwa. Misją zespołu jest promowanie marki Holiday w całej Polsce jako godnego zaufania partnera biznesowego (B2B), dzięki któremu zwiększają swoją sprzedaż oraz lojalność swoich kontrahentów. Poszukujemy handlowców samodzielnych, rzetelnych i odpowiedzialnych, którzy staną się świadomymi Ambasadorami marki na swoim terenie. Płacimy podstawowe wynagrodzenie plus prowizje od sprzedaży (wypłacane co miesiąc).

Czy rekrutacja na stanowisko Doradca Klientów Stałych w firmie Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy w Holiday Park & Resort Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ja zawsze od razu uzyskuję odpowiedzi :)

blabla

Hej! Ktos moze opowiedziec jak wyglada praca w Holiday w Poznaniu na stanowisku specjalisty ds. sprzedazy telefonicznej? Warto? Czy po okresie probnym na umowie zlecenie faktycznie przedluzaja umowy i daja uop?

Sprzedaż HPR
@blabla

Moim zdaniem warto. Nie miałam jeszcze tak fajnej pracy. Bałam się na początku, wiadomo jak postrzegana jest sprzedaż telefoniczna... Ale na szczęście zaryzykowałam. Mogłabym wymieniać dużo plusów, m.in.: dobre i sprawiedliwe premie, niesamowicie pomocny i koleżeński zespół, bardzo dobre podejście do klienta. Oferta jest na tyle dobra, że sprzedałam też swoim znajomym z czystym sumieniem. Jako minus podam wejście na 4 piętro, na początku miałam zadyszkę ;p Ps. Nie wiem jak inni, ja mam UOP.

@Sprzedaż HPR

4 piętro ja sobie chwalę :) Po całym dniu siedzenia warto ruszyć 4 litery i pochodzić trochę po schodach!

Handlowiec

Pracowałem na stanowisku PH. Wszystko fajnie. Atrakcyjne wynagrodzenie, benefity, samochód itd. Po dwóch miesiącach niezapowiedzianie zerwanie umowy. Problem z wypłata zaległego wynagrodzenia. Polecam sprawdzać pracuj ponieważ co jakiś czas wstawiają nowe ogłoszenia na PH. Warto się zastanowić.

@Handlowiec

Oczywiście, że ogłoszenia są regularnie odświeżane ponieważ nie zbudowaliśmy jeszcze całego zespołu, wciąż się rozwijamy i poszukujemy kandydatów. Pracownicy dostarczający wynik, realizujący plany sprzedażowe, nie muszą obawiać się o przedłużenie współpracy. Nie kontynuujemy jej jednak z osobami, które nie dostarczają zadowalających efektów.

Alka
@Pracodawca

pracownik dostarczający wynik...no nie przedstawia to firmy w dobrym świetle,

Red

Nie polecam. Omijajcie tego pracodawcę.

@Red

A ja bardzo polecam. Dobra atmosfera,dobre zarobki, dobre warunki pracy,fajni ludzie, można awansować. Polecam.

Powiedzcie jak firma radzi sobie w czasie pandemii? Wprawdzie widziałam nowe oferty pracy ale czy są szanse, ze normalnie będzie firma działać?

@Karolina

radzimy sobie świetnie :) jesteśmy dużą siecią, największy ruch mamy latem więc obecne obostrzenia nie wpływają na nas aż tak źle. Nasze 2 resorty już działają, za chwilę otwieramy kolejne 4 i nie zwalniamy tempa ;) Pandemia nie zmusiła nas do zwolnień czy ograniczenia zatrudnień.

Warto iść tam na rozmowę rekrutacyjną jako specjalista do spraw sprzedaży? Mowa o Poznaniu.

Obecny pracownik
@Kasia

Warto. Fajna praca,dobre prowizje, super zespół,szkolenie.

@Obecny pracownik

Dzięki, bo widzę, że dużo osób narzeka

@Obecny pracownik

Jak wyglądają szkolenia?

Angelika
@Kasia

Niewarto. Jeżeli nie będziesz sprintować od samego początku w pogoni za nieosiągalnymi celami sprzedażowymi to zwolnią Cię szybciej niż Cię zatrudnili nie dając szans na poprawę wyników. Co tydzień kogoś tam zwalniają.

Angelika

Nie polecam pracy w Poznaniu. Menadżerka usiłująca dokonać szczegółowej psychoanalizy po jednej rozmowie, próbuje doradzać życiowo jakby to właśnie było jej zadaniem w pracy; nie powinna w moim odczuciu próbować stawiać się w roli psychologa, tylko pomagać w rozwijaniu umiejętności sprzedażowych. Co tydzień zwalniane są nowe osoby mimo, że podobno jest bardzo duże zapotrzebowanie na nowych sprzedawców. Bardzo powierzchowne podejście, zero rzeczywistego wsparcia, po zwolnieniu po firmie rozsiewane są plotki i to przez samą menadżerkę ze względu na fakt, iż tylko ona zna szczegóły zwolnienia i tylko z jej strony takowe plotki mogłyby wyniknąć. Odradzam każdemu, kto nie lubi marnować swojego czasu.

Roksana

Czy są jakieś opinie o pracy dla Holiday Park ale na stanowisku przedstawiciel handlowy ?

Przedstawiciel
@Roksana

pracuje w HPR od kilku miesięcy, oferta, która sprzedaje jest bardzo atrakcyjna więc łatwo to sprzedać, co za tym idzie prowizje mamy wysokie. Auto ze średniej półki, bardzo fajny zespół i kierwonik, zawsze pomogą, wgl zaczyjac pracę masz kilka dni szkolenia więc wszystko jest jasne. Chwalę też firmę za zachowanie podczas pandemii - nikt nie stracił pracy czy pieniędzy, mieliśmy bieżące wsparcie i poczucoe bezpieczeństwa.

Mało
@Przedstawiciel

Tylko trzeba się skontaktować z szefową co można ;)

@Przedstawiciel

Super, tylko cięcia były, wymagania(usunięte przez administratora) Sprzedaż czegoś co jest luksusowe, a ogólnie jest dla bogatej wsi jak cały Pan Prezes.

@Roksana

Oczywiście, że tak. Pracowałem na PH. Polecam sprawdzać co jakiś czas pracuj ponieważ cyklicznie wrzucane są ogłoszenia na stanowisko PH. Zerwanie kontraktu, problem z wypłatą pieniędzy. Generalnie zastnów się czy chcesz popracować miesiąc/dwa czy szukasz czegoś na stałe.

@Handlowiec

Pawełłł

Jakiś czas temu brałem udział w rekrutacji do Holiday. Spotkania oceniam pozytywnie, wiele dowiedziałem się na rozmowie o pracy i firmie. Wiem, że pracy sporo. Wynagrodzenie ok, a benefity atrakcyjne.

Pracuję w tej firmie od 5 miesięcy. Owszem, praca w gastronomi/ hotelarstwie wiąże się z wielogodzinnymi zmianami, ale dzięki temu też można nieźle zarobić :) Jeśli będzie to możliwe chętnie podejmę współpracę z Holiday w następnym sezonie. Pozdrawiam!

Xyz

czy ktoś pracował na stanowisku recepcjonisty/stki w samym sezonie i jest w stanie powiedzieć jak wygląda praca, zakwaterowanie, traktowanie pracownika Czy wypłacają pieniądze?

Arek

Miałem aplikować ale po takich komentarzach to strach wiązać się z takim pracodawcą.

Może morze?

Ale szybka akcja :) ofertę pracy dostałam po jednym dniu od wysłania CV i po jednej rozmowie. Już miałam dość szukania pracy -_- Holiday nadchodzę :D

Mike

Witam Właśnie jestem w trakcie rekrutacji na stanowisko kierownicze. Jak zauważyłem proces rekrutacji jest bardzo obiecujący ale z doświadczenia wiem że zawsze jest pięknie. Zauważyłem totalny brak wiedzy hotelarskiej na samym początku rekrutacji. Proszę o pomoc.

SPAniel
@Mike

Też byłem na stanowisku kierowniczym i ... ucieklem jak tylko szybko było to możliwe. Wszystko to mrzonki, realnie zupełnie inne. Szef kupuje sobie pracownika na własność. Twoja pozycja zależy od jego humoru ub krotkiej spodniczki a nie wiedzy i doświadczenia.

abdu;

sezon 2020..praca w mielnie kuchnia. brak organizacji przez telefon podyktowane warunki wyzywienia i zakwaterowania sa ok ale na miejscu te warunki daja wiele do zyczania. pokoje obskurne... umowa miał byc wszystko na papierze a jak sie dowiedzielismy to cos tam bedzie zyby tylko ubezpieczenie było... praca umówiona po 10 godzin okazała sie praca po 17godzin dziennie.. szef kuchni totalnie nie ogarnia ..

Adcx
@abdu;

Jak z wynagrodzeniem? Wynagrodzenie było na czas?

Aleksander
@abdu;

Psełdo kucharzu skąd takie bajki tworzą Ci się w głowie, po pierwsze byłeś w pracy jeden dzień i to 13 godzin nie 17, po drugie czego wymagasz 5 gwiazdkowego hotelu pracując przez sezon???? co do umowy to wątpię ,żebyś dostał w pracy sezonowej inną niż zleceniówkę, Jak możesz oceniać osobę po paru godzinach pracy przypominam ,że to były pierwsze dni otwarcia i nie mieliśmy jeszcze pełnego składu. Jeśli przerasta cię 13 godzin w pierwszym dniu pracy to radzę zmienić zawód.

Jak wygląda ścieżka awansu w Holiday Park & Resort Sp. z o.o.?

Bocian

Tam nie ma żadnej ścieżki awansu, obojętnie co usłyszysz w trakcie rozmowy Pamiętaj że po sezonie zostaniesz zwolniony oni bazują wyłącznie na pracownikach sezonowych na każdym szczeblu. niczego się tam nie nauczysz. strata czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. - Śrem

• Jak się pracuje w Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 43 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.
3.6/5 Na podstawie 174 ocen.
  • Fryderyka Chopina 1J
    63-100 Śrem

Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.