Opinie o PKC Group Poland Sp. z o.o. w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PKC Group Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PKC Group Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKC Group Poland Sp. z o.o. w Starachowice

Zygfryd

PKC Tczew. Nie polecam pracy na magazynie, ludzie gadają za plecami, lecą tam gdzie Im dobrze chorągiewki, a brygadzista i logistyk, mają swoich ulubieńców. Brygadzista to szczególny fałszywiec. Karma wróci do Was, pozdro.

@Paweł

Cześć, o co chodzi z tymi koszulkami? Tak po prostu piszesz, że ludzie innymi kolorami są oznaczani czy chodzi tu o jakieś konkretne przejścia stanowiskowe? I tak na marginesie to strój roboczy sam sobie pierzesz? Przypadają z tego dodatki?

Zadowolona i szczęśliwa

Super fajna lekka i przyjemna praca. Montaż i konstrukcja bardzo proste jak za takie dobre pieniądze z których można sporo odłożyć. Spoko ekipa. Ogromna masa szkoleń i kursów. Możliwość szybkiego awansu.

@Motherfucker

Powstrzymujesz? A to dlaczego? i czemu tylko na razie, czekasz na coś? wy na innych stanowiskach robiliście i stąd te różnice czy inne okresy pracy?

Aneta

Jestem, a raczej byłam zainteresowana pracą w tym zakładzie. Po przeczytaniu kilkunastu najnowszych wpisów... Co tam się wyprawia. Wychodzi na to że jest to najgorsza firma w Tczewie, samo porównanie z obozem koncentracyjnym jest już zastanawiające a zarazem straszne. Troszkę poszukałam w sieci i wychodzi że w tym miejscu żadna firma się nie utrzymuje, przechodzi z rąk do rąk, już kilka razy w dość krótkim czasie zmieniała się nazwa i głowni inwestorzy. Czy faktycznie nieudolność zarządu i osób kierujących może mieć na to taki wpływ? Z wpisów wychodzi że począwszy od brygadzistów a kończąc na samej górze jest problem z komunikacją , stylem zarządzania a raczej jej brakiem, więc reasumując może się przekładać że firma przechodzi z rąk do rąk aby się kulało, może dlatego macie najniższą krajową? Ale faktycznie tak źle traktuje się w pkc pracowników, krzyczy się na nich i wyzywa? Przecież takie zachowanie jest niedopuszczalne, podchodzi to pod łamanie prawa. Zgłosił to ktoś dalej? Czy to tylko takie pisanie. Same negatywy, a jakieś pozytywy? Ile zmian jest aktualnie? Czy jakieś benefity firma ma? Pramia? Jaka umowa? I czy przez firmę? Pranie odzieży roboczej?

@Aneta

przeczytałem wpis z zeszłego roku i powiem ze się zmieniło na lepsze. Są remonty in lepsze warunki i pensje. Dużo ludzi jest awansowanych wiec jak ktos chce to są możliwości. Ja polecam prace tutaj

Kama Nowy wpis

jest teraz dostępna oferta dla technologa, niestety bez wskazanych widełek płacowych. Nie widzę by szczególne doświadczenie było wymagane a piszą przy tym o dostępnych szkoleniach. Jak oceniacie więc rozwój?

Kamil Nowy wpis
@Kama

Hej, widełek nie podają nie bez powodu. na każdym stanowisku jest zaniżona o kilkanaście procent w stosunku do innych firm, ale przynajmniej pozwalają złapać doświadczenie, a potem uciekać za pieniędzmi ;) Sam proces szkolenia jest dość przyjemny, niestety prawie zawsze w napiętym mocno grafiku i albo się zmotywujesz do nauki albo będą to dla Ciebie istne katusze. Większość osób daje radę, tylko musisz wiedzieć że przychodzisz do pracy a nie na wakacje ;)

Zadowolona Nowy wpis

Pracuje w PKC od paru lat. Praca łatwa dla kobiet i każdy może się nauczyć.na zarobki nie narzekam.

Chciałabym poznać opinie z działu sprzedaży. na jego wsparcie jest teraz wystawiona oferta dla specjalisty z podkreśleniem, że ma to być praca z językiem angielskim. wymagania wiem już ze wstępnie spełniam. Ciekawa więc jestem przy tym ewentualnego wynagrodzenia, które jest oferowane, bo w zasadzie nie zostało podane.

Kacper

Hej, o ile tempo prazy jest jak wszędzie czyli mył, o tyle tylko tutaj administracja w tej chwili ma mniej niż produkcja :P

@Kacper

Jesteś pewny co do tych zarobków? właśnie widzę, że wczoraj odświeżyli te ofertę. i faktycznie coś nie piszą niczego by specjalista ds. wsparcia sprzedaży miał gwarantowane jakieś premie lub cokolwiek. A te jakieś konkursy z nagrodami z opisu to na każdym stanowisku występują?

Kacper Nowy wpis

Hej, przyjdź na rozmowe i się przekonaj. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie musisz podpisywać umowy pod rygorem ucięcia rączek. Zaproponują Ci 4600/4700 gdzie najniższa krajowa to 4300. Premii produkcyjnej nie ma, sprzedażowej pewnie też nie, podstawa i ciesz się że jest. Jestem pewny ponieważ siedzę w tym po uszy, i po latach utknąłem.

Zadowolona i szczęśliwa

@Zadowolona i szczęśliwa

Dokładnie. Pensje naprawdę dobre. Dzięki temu stać mnie na rozwój i wycieczki zagraniczne.

Jan

Jak zarobki są dobre to i pracownik jest zadowolony, a powiedz czy firma finansuje pracownikom jakieś szkolenia czy są one robione na własną rękę?

qa
@Zadowolona i szczęśliwa

kretyn - nie pracuje w pkc

@Zadowolona i szczęśliwa

to chyba jakiś bot pisze 3/4 pracowników jest ze wsi pasuje im nędzna wypłata bo mają domy po spadku od dziadków itp tylko miastowi się nie wyrabiają i zwalniają i tak wsiokom pasi że dostaną 2100 lub mniej i tak mają swoje pola atmosfera jest dziwna bo jak nie jesteś ze wsi to cie mobingują w dodatku ludzie nie tylko pracują na przerwie żeby się wyrobić ale też przychodzą pół godziny wcześniej żeby se zrobić części lub naszykować brygadziści (usunięte przez administratora) bo podostawali awanse po znajomości 3/4 dziewczyn śpi z brygadzistami z działów za awanse lub wolne urlop bicz plis zapomnij tylko na żądanie (usunięte przez administratora) na porządku dziennym kadra nigdy nie była na produkcji dlatego tak zle btw

Zofia

Nie rozumiem co to za dziwne porównania miastowych i ludzi ze wsi. Może i ludzie mają domy po spadkach, ale wiesz utrzymać to to też są duże pieniądze. Serio gorzej traktują ludzi z miasta? Nie sądzę, chyba sobie coś wymyśliłeś.

ice
@Zadowolona i szczęśliwa

Dobre zarobki z dwoma Sobotami i Niedzielami pracującymi w miesiącu, noi jeszcze jak w tym czasie wczasy pod gruszą wpłyną :D

Zofia
@ice

A ile za te wczasy macie?

@Zadowolona i szczęśliwa

Co za brednie,wszystko na odwrót

@Anonim

A to ciekawe, że aż tak rozbieżne zdania macie, z czego to wynika? Przybliżysz swoją perspektywę? :/

Motherfucker
@Zadowolona i szczęśliwa

nieprawda narazie sie powstrzymuje od opisania co tam sie dzieje

@Motherfucker

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w PKC Group Poland Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. Personalnych?
Butch

Niedługo Opozycja stworzy nowy Rząd! W waszej firmie też będą zwolnienia! Może wreszcie będą wysokie zarobki i poszanowanie godności człowieka! Mam nadzieję że pracownicy z wysokimi kwalifikacjami dostaną podwyżki. Jeśli ktoś był zatrudniony przez tzw.plecy zostanie zwolniony a osoby które brały udział w tym poniosą konsekwencje prawne.

Brawo
@Butch

Między innymi dużo ludzi co miało pojęcie o pracy odeszło,przez takich właśnie (usunięte przez administratora),nie mających pojęcia o robocie a utrzymujących się z włażenia w tył ciała.Szkoda ,że dyrekcja tego nie widzi i tych przekrętów.Zal było odchodzić z firmy ale cóż....mam nadzieję że kiedyś docenią tych co coś naprawdę potrafią a nie przez to że są znajomymi z brygadzistami i kierownikami.

Mała Mi
@Brawo

Takich ludzi się nie docenia na tej firmie....jak ktoś coś umie , stara się i wyróżnia z tłumu nigdy nie zostanie doceniony ...mówię tu o awansie ...bo jest zagrożeniem dla tych obiboków na stanowiskach obsadzonych po znajomości????. Zwracasz uwagę brygadzistce na problemy ,które zauważasz ....problemy z organizacją na dziale , na warunki (usunięte przez administratora) ,a ona na to lepiej nie bedzię zwolnij się ????przykre to że tacy ludzie reprezentują tą firmę niektórzy z nich właśnie powinni pomyśleć nad zmianą (usunięte przez administratora) nie mają żadnych nowych pomysłow ani chęci do zmian ....zasiedzieli się i tyle ....byle do emerytury ....pensja i tak wpłynie na konto czy robisz czy siedzisz ....zresztą kto ich ruszy ....???? I tylko ciągle słyszysz musisz sobie radzić ...notoryczny brak części ....brak wyrobienia ....brak premii ...ciężko tak żyć????teraz esej powstał ,ale książkę też by można było ,ale po co...

Aneta

@Aneta

Dużo pytań, ciekawa jestem rzetelnego odniesienia się co do nich. Co do kwestii zgłoszeń i tych negatywnych opisów na forum to góra nie zainteresowałaby się tak w sumie tą sprawą? Czytają to forum?

Pracujaca
@Aneta

Witam pracuje tu od niedawna pierwsze słyszę ,że na pracowników się krzyczy lub wyzywa .Proponuje samemu się przekonać co to za firma a nie czytać (usunięte przez administratora) ( często) nieprawdziwe komentarze .

@Aneta

Pracuje tu od kilku miesięcy, i zastanawiam się czy te komentarze są rzeczywiście o tej firmę. To chyba naprawdę piszą osoby którym podziękowano bo to co tu czytam to szok o karuzeli jeśli komuś się nie chce pracować to normalne że kierowniczka podziękuję takiej osobie, co kierownik robi czy brygadzista to rzeczywiście patrzy czy pracujesz.Ale słowo dziękuję też usłyszę czy słowa Podziękowania gratulacji za wynik. To nawet wiadomo kto pisze osoby które ostatnio się zwolniły. A kierownik zawsze zabiera do biura na rozmowy więc nie wiem jakie krzyki i wyzwiska nie ma czegoś takiego.

Edyta

Pracowałam tam nigdy żadnej pochwały jaki awans jakie poszanowanie chyba dla znajomych bądź ulubionych . Nadgodziny praca w sobotę a jak nie to rozmowa z kierownikiem no i już jesteś chętny bo po premii lub nagana Porażka Praca w ciągłym stresie bo norma brygadziści o matko większość to tępaki nigdy nie zmontowali żadnej wiązki zlecenia kosmos jedni lajcik inni ile się da no bo przecież zrobią . Pieniądze no wszystko zależy czy kierownik Cię lubi i masz poparcie bo jak nie to kariera na najniższej krajowej.Krzyki ależ oczywiście można się przejść po działach i samemu ocenić fabryka na bugaju ma 2 piętra . Poza tym są różne działy różni kierownicy są karuzele gdzie każdy ma swój krok a krok krokowi nierówny a pensje takie same zakuwanie montaż więc bywa różnie wyzwiska krzyki to norma

Pawełek

Ja tam pracowałem nie narzekam pozwalniali pracuje Ukraina i tyle nie mają szacunku do niektórych ludzi bardzo fajna praca w pkc znałem dużo kolegów i koleżanek.

@Aneta

Na magazynie daje się pracowac nie musisz gonić jak gdzie indzie no i nadliczbówki wyrobisz

Czyli jakie są te zarobki na magazynie? przedstawić można w teorii dwa warianty? Jak robisz na luzie bez gonienia to ile zarabiasz? I co może wyjść na pełnych obrotach? Opłaca się?

Czy PKC Group Poland Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Były pracownik tczew

Nie polecam tej firmy co innego jest mówione na szkoleniu co innego jest w rzeczywistości. Kierowniczka i brygadzistki stoją skryte i obserwują jak pracownicy pracują a kierowniczce brakuje bata aby popędzała (usunięte przez administratora) do jeszcze szybszej pracy bo ciągle za mało ,karuzele ustawiają sobie jak chcą mimo że główny kierownik kazal na inną prędkość. Nie idzie się z kierowniczka dogadać bo odrazu jest jak ci się nie podoba to możesz się zwolnić. Pracownicy wredni nie pomocni fałszywi obgadują . (nie na każdym dziale) . Tam nie będzie nigdy zgraneno zespołu bo jest za duży przemiał ludzi bo traktują ludzi jak ............!

Faktycznie te łazienki są pod remont tak jak jedna pani pisała? Bo jeżeli tak to w jaki sposób tutaj jakiś socjal wygląda? jaki konkretnie oferują? i co ostatnio nowego kupili do zakładu?

Niektórzy piszą ze złe się pracuje. Prawda jest taka, ze jest tak samo jak gdzie indziej. Pensje małe, ale za to szybko dostałam umowę o u nich a nie przez ranstat. łazienki powinni wyremontować.

Jack

Najgorsza praca to magazyn Skladowa. nie polecam.

Praca jak praca - szybko i dużo, ale daje się radę. W sumie nie jest źle. Z ludźmi raz się dogadasz a raz nie bardzo. Gdzie indziej nie jest lepiej.

po tych zapytaniach widzę ze jeszcze w listopadzie potrzebny był specjalista ds. bhp i ochrony środowiska? teraz od jakiegoś czasu natomiast poszukiwany jest kierownik na ten właśnie dział. Zastanawiam się czemu nikogo nie awansowano? Chyba ze pracownicy sami się zgłaszają na te oferty zewnętrzne?

Zygfryd

@Zygfryd

Ja pracowałem na wiązkach na montażu 65 robiłem i 81 robiłem jakieś 3 lata i na magazynie potem miałem niebiańskie podkoszulki a na montażu pomarańczowe .

@Paweł

Myślicie, że względem tej poprzedniej opinii odnośnie warunków i złego traktowania w samym dziale HR może być nieco inaczej? po prostu wiszą oferty w sieci i jedna jest właśnie dla kogoś odpowiedzialnego za szkolenia i rozwój. niby spełniam wymagania przedstawione w opisie. Podkreślają w nim także jakieś nieszablonowe projekty. O co konkretnie może przy tym chodzić?

!!!!

PKC Tczew. Nie poleciłbym tej pracy nawet największemu wrogowi. Traktowanie pracownika na naprawdę najniższym poziomie. Pracę skończyliśmy w piątek o godzinie 22:00, a w niedzielę na godzinę 6:00 MUSIELIŚMY przyjść do pracy. Jeżeli ktoś się orientuje trochę w temacie praw pracownika, może łatwo zauważyć, że brak 35 godzin nieprzerwanego odpoczynku. Kierownictwo totalnie leży. Pani Katarzyna wraz z głównym dyrektorem co chwilę robią zebrania i dosłownie zmuszają człowieka do pracy najlepiej 7 dni w tygodniu. Narzucono nam, że każdy ma zostawać conajmniej 2 godziny dłużej po pracy, codziennie. Daje to 10 godzin nadgodzin w tygodniu, plus sobota, niedziela, w zależności od tego jak kierownictwo sobie ustali. Padają od nich groźby odnośnie zwolnień. A wiecie co jest najlepsze? W momencie, w którym sam chciałem się zwolnić, zostałem totalnie olany. Usłyszałem, że nie dostanę porozumienia stron, mimo, że pracowałem dopiero 2 tygodnie, bo „potrzebują rąk do pracy”. Poszedłem z tą sprawą do biura, niestety, nawet pani z biura nie była w stanie skontaktować się z kierowniczką, mimo, że do pracy normalnie chodziła. Robienie pracownikowi na złość, w tej firmie, to codzienność. Ogromna faworyzacja osób z Ukrainy. Dyrektor klepie Ukrainkę po ramieniu, w momencie w którym to ona zawiniła, a Polce się obrywa. Praca sama w sobie nie jest najgorsza, tylko normy wygórowane. Niestety, choćby człowiek uwielbiał to co robi, w takiej atmosferze nie da się pracować. (usunięte przez administratora) i tyle, a kierownikiem nie powinien zostawać ktoś z kim nie da się niczego załatwić i nie ma szacunku do drugiego człowieka. (FunFact: kierowniczka udostępnia na Facebook’u artykuły odnośnie złego traktowania zwierząt, zbiórki dla chorych dzieci itp, a sama traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora)

Wera

Moim zdaniem okropna firma nie pracując na produkcji a na trochę wyższym stanowisku. Widać nie trzeba szkoły aby zostać "inżynierem" bo studia "to papierek" Slowa ktore moga tylko motywowac ludzi. Wystarczy mieć mamę, tatę, babcie czy ciotkę aby pracować w biurze. Jest przykre ale takim podejściem raczej odstraszają młodych ludzi. Nie polecam firmy może krótki staż, bo praktyki jak powiedziała Pani z wyższego stołka to " przynieś, podaj, pozamiataj". Inne firmy oferują więcej ;).

@Wera

Dajmy na to, że jak ktoś jest na stażu, to on jest płatny? Czy darmowy i stażysta ma tylko wpis do cv? FIrma stawia potem na stażystów i ich zatrudnia na normalny etat z normalną pensją?

X
@Wera

Zgadzam się, co więcej na stażu/praktykach mają w ciebie (usunięte przez administratora), nikt nie chce i nie ma czasu dać takiej osobie jakąś prace lub zadanie a co dopiero je wyjaśnić, ponieważ nie zwracają uwagi na kogoś kto jest na 3 miesiące i później odchodzi. Nie ma osoby odpowiedzialnej za przebieg stażu/praktyk, większość czasu siedzisz i patrzysz jak inni pracują, ponieważ nie mają narzędzi pracy dla takich osób. To nie jest miejsce na zdobywanie praktyki w swoich umiejętnościach.

@X

Jeśli tak jest to w jakim celu w ogóle ludzi na nie zapraszają? Co po zakończeniu wychodzi? czy jak już dołączysz na normalnych warunkach do zespołu to sytuacja nieco się poprawi? Wiadomo?

seme

Jak zarobki w Starachiwcach na technologa? Jaka atmosfera? Praca na produkji czy biuro?

Widzę parę ostatnio dodanych opinii dotyczących warunków pracy lecz żadna chyba nie nawiązuje do bezpieczeństwa i tym podobnych? Chce się upewnić, ponieważ z tego co widzę pojawiła się oferta dla specjalisty ds. bhp i ochrony środowiska. Mam doświadczenie w tego typu pracy, stąd moje zainteresowanie. proszę wiec o opinie dotycząca warunków. jaka jest atmosfera oraz ogólne zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o PKC Group Poland Sp. z o.o. - Starachowice

• Jak się pracuje w PKC Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PKC Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKC Group Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 19 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PKC Group Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 101 ocen.

PKC Group Poland Sp. z o.o.