Opinie o App International Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy App International Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w App International Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o App International Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Leszek

Rok temu widzę, że szukano kierownika produkcji. W ogłoszeniu podali jak dla mnie atrakcyjną pensję ale chce dopytać, jak sprawa się ma z zespołem podległym? Atmosfera jest dobra? Bo zawsze wyznaję zasadę, że w dobrej atmosferze lepiej się pracuje. Może z czasem będą kogoś jeszcze potrzebować to bym złożył cv. Ogólnie na produkcji zmieniło się coś, czy dalej brak ogrzewania itp? Może odkąd jest nowy kierownik to jest lepiej.

Kornela
@Al@23

Wszystko rozumiem, ale możesz więcej napisać o tych wypłatach na produkcji? Co to znaczy, że lecą w kulki? Nie chcę zgadywać, wiesz, bo to może znaczyć różne rzeczy, od spóźnień, po inne kwoty niż człowiek się spodziewał... Wolę za to zapytać

W internecie znalazłem ofertę pracy na stanowisko operatora maszyn CNC - pracownika produkcji . Widzę że firma proponuje wynagrodzenie w wysokości od 4500 do 5500 złotych brutto . Co należy zrobić , aby otrzymać tę górną granicę widełek ? Wiecie może ? :) W ogłoszeniu napisano , że firma oferuje dodatek zmianowy , ale przecież pracuje się tutaj na jedną zmianę . Więc jak to w końcu jest ? :) Dajcie znać . :)

Katy
@Em342.

Jak nie będzie takich zarobków? Zmniejszą Wam stawki na umowach aneksami? Czy jak będą dawać nowe ogłoszenie, to już nie 4,5-5,5 tysi brutto tylko niżej?

xxxxx

Polecam prace w APP. Miła atmosfera, można rozmawiać śmiać się podczas pracy, dostaje się firmowe ubrania na start, są dodatkowe przerwy, ludzie chodzący na drugą zmianę dostają dodatek, praca lekka, jak chodzi o wolne to kierowniczki bez problemu go dadzą. Ludzie na produkcji pracują za najniższą ale na obróbce dostaje się trochę więcej + dodatek. Firma APP to rodzinna firma, docenią każdego pracownika. Polecam :-)

@xxxxx

Jeszce raz co jest? Miła atmosfera? Chyba jak się do domu idzie ????????????jakie dodatkowe przerwy zabrali ostatnio przerwę z tego co wiem ????????więc ta opinia się mija z prawdą ????

Kasandra

Ja myśle o pracy na magazynie i narazie ofert brak ale myślę że może się coś pojawi? Ale zanim się doczekam, to mam pytania: 1. jaka stawka po okresie próbnym? 2. Czy umowa o prace jest od pierwszych dni? 3. co z benefitami? Chodzi mi oczywiscie o aktualne informacje, jak to się ma na 2024 rok :D

MESJASZ23
@Kasandra

Są zwolnienia więc raczej przyjmować nie będą firma ma małą produkcyjnosc

MESJASZ23 Nowy wpis
@Kasandra

Zwalniają, nie przedłużają umow niby nie mają pieniędzy i produkcja nie idzie,raczej bym odrodził pracę w tej firmie.To tylko fajne plotki ale tak naprawdę psychiczne wykańczanie,nerwy i zwalanie wszystko na pracowników!

Paulina Nowy wpis
@MESJASZ23

No coś w tym jest, że wszystkie ogłoszenia z pracą dla magazyniera są sprzed paru lat a świeżyny nie ma. Ale co masz na myśli, pisząc 'to są tylko fajne plotki'? Akurat te plotki, co tu są opisywane, są niefajne. Właśnie miałam pytać, czy w magazynie też są takie panie jak te z produkcji...

XXXXX Nowy wpis

Pani liderka B... bardzo nie miła, obraża ludzi, wywyższa się, co chwile się myli i nie chcę się do tego przyznać, co chwilę brakuje towaru i niestety jest to zgłaszane Pani kierownik a ona nic z tym nie robi. Ludzie zamiast iść z uśmiechem na twarzy do pracy to się stresują czy Pani liderka znów będzie krzyczeć, mogła by Pani brać przykład z liderki Pani Gosi.

Leszek

Ilona
@Leszek

To (usunięte przez administratora) a nie zakład , zwalniają za brak odzieży roboczej (którą sobie trzeba kupić firma zwraca tylko maksymalnie 50zl) brak narzędzi i środków BHP nie mówiąc że nie możesz być w programie ppk. Masakra

Olga
@Ilona

To firma nie zapewnia pracownikom odzieży ochronnej i jeszcze pracownik musi sobie ją sam kupować? Dziwne... Napewno zwalniają za brak odzieży ,a może przyczyna zwolnienia była jednak inna?

Lebek.
@Olga

JMS zbiera kasę żeby góralom zapłacić za budowę domu

MESJASZ23
@Leszek

Atmosfera jest straszna,liderka nagabuje na pracowników do kierowniczki,pracownicy wystraszeni. Jeden drugiego by wydał by tylko zostać w zakładzie.Sa zwolnienia i nie przedłużają umow.Liderka z drugiej hali od k.Magdy ma na imię B... Jest to przemadrzala,niekolezenska i zadufana w pieniądzach osoba ,sama Kierowniczka jest przebiegła i fałszywa.Byl kierownik główny ale nie przedłużono mu umowy,wykorzystano go do zwolnień pracowników a potem ...szkoda gadać.Jesli szanuje Pan siebie to niech szuka pan gdzie indziej pracy.

Al@23
@Leszek

Na Pana miejscu,dałabym sobie spokój,jak i jedna liderka B... To i kierowniczki są fałszywe i nie można z nimi współpracować ani iść na rękę. Pracownice są przeciwstawiane przeciwko sobie przez liderkę ,a liderka B.donosi na pracownice bo nie potrafi żyć ludzko z brygada.Ogolnie dziewczyny są fajne te na produkcji tylko zastraszane przez kierownictwo i liderkę.

Al@23
@Leszek

Jest gorzej Już nie ma kierownika a są kierowniczki które były Liderka B. Maja swoje brygady które akceptują, a są takie które zastraszają. Po miesiacach pracy twierdzę, że psychiczne znęcanie się daje bardziej w kość jak praca, które tam się wykonuje.Zero szacunku,i pogardy kierowniczek i liderki do pracowników powoduje strach i nie ma przez to współpracy. Każda każdej zabiera pracę. A jeszcze z wypłatami lecą w kolki nie płacą jak powinni

Kornela Nowy wpis
@Al@23

xxxxx

@xxxxx

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik produkcji w firmie App International Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Coś takiego, kierownicy produkcji i inne kierownicze stanowiska mają po 8-14 tys. brutto miesięcznych zarobków, a firma tak źle przędzie, że aż tutaj produkcyjni odradzają pracę? No nie, moi drodzy, ja się muszę dostać tutaj na inżyniera jakości. Kto wie, kiedy może się zwolnić miejsce?

Jaa

Dla nowo zatrudnionych idziesz na 2 zmiany, masz dodatek 500 zl brutto za to. Co trzeba zrobic by otrzymać górną granice... Hmm wierzyć ze dostaniesz ‼️‼️‼️ Ogolnie nie polecam.

@Jaa

Czekaj, bo chyba nie rozumiem. Chodzi o to, że raczej nie dostanie się tej górnej stawki? Czy że trzeba mieć szczęście po prostu, i wstrzelić się w dobry moment? Nie polecasz z jakich powodów? Długo tu pracowałeś?

Asia

Nic się nie dostanie ani premi ani wczasów pod gruszą ani karpiowego a jeśli jesteś osobą ambitna która nie pozwoli sobie na (usunięte przez administratora) dokręcanie śruby ile tylko się da to niech nawet nie idzie.W tej firmie nie ma ani kierownika, bajzel i ten kierowniczek który na robocie się nie zna a chce z firmy kogucik wielką jakąś produkcję zrobić. Ludzie zero kompetencji nikt się nie zna na tym, co ma robić, zero szkoleń a najlepiej są traktowani ci co (usunięte przez administratora) do kierowniczki i dają się (usunięte przez administratora) siedząc cicho. Przerwa raz jest dawana a raz zabierana, nie można się zwalniać i odrabiać idąc do lekarza, a jeśli tylko się cokolwiek odezwiesz to wypad, a ludzie się boją i są zastraszani. Krótko mówiąc (usunięte przez administratora) NA MAXA I NAJGORSZA FIRMA W KĘDZIERZYNIE.

Asia
@Asia

Zapomniałam dodać, że 5 zł za pranie, ciuchów nie ma i odzieży ochronnej również, 50zł za buty nie starcza nawet na sznurówki.

Em342.

Jest zmianowka na piłach.juz takich zarobków nie będzie, Firma ma małą produktywność i zwalniają. Więc nic nie wiadomo. Poz

Katy
@Em342.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w App International Sp. z o.o. na stanowisko Księgowa?

James

Firma app, dziady dosłownie żadnych premii, podwyżek, masz się cieszyć że masz pracę ????????????Czytam ogłoszenie "nowoczesny park maszynowy" ????????????????maszyny chyba rocznik 70 takie nowoczesne, brak obuwia ochronnego ze strony pracodawcy, oddaje 50 zł za buty, przecież to śmiech na sali, brygadzistka myśli że jest Bogiem swego eldorado, zero szacunku i empatii. Bardzo nie polecam

Agnieszka

Jak sytuacja w APP? Czy naprawdę jest tak, że klimat zależny od humoru "kierowniczki zespołu"?

Takie porównania raczej nie są w dobrym tonie, chyba się ze mną zgodzisz. Aż taką masz spinę z kierowniczką? Uważasz że faworyzuje co niektórych? Co to znaczy że mogą robić co chcą? Masz na myśli obijanie się w robocie?

Brak jakiejkolwiek organizacji, kierowniczka produkcji wręcz jadowita żmija, (usunięte przez administratora) mają plusy, ludzie pracujący, nie chadzacy na l4 zero jakiegokolwiek doceniania. Jedyny plus to tylko 1 zmiana i na tym się plusy kończą ‼️‼️‼️

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w App International Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 5 marca na Pracuj.pl.

Joanna

Jestem po rekrutacji. Rozmowe przeprowadzono z bardzo miła panią. Pokazano cały proces produkcyjny. Na decyzję długo się czeka.

Fifi
@Joanna

Czyli tylko jeden etap? I jak finalnie? Dostałaś się? Ile czekałaś na decyzje?Jak długo to ile? Ok miesiąca?

Obserwator

Jest ogłoszenia na kierownika produkcji, co to się stało, żem znów szukają

Magdalena

Jak pracuje się w firmie App, czy zwalniają po okresie próbnym, czy dostaje się umowę na stałe

Czy w firmie App International Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Kierownik Magazynu?

Nie, nie ma systemu zmianowego

Danuta
@Adam

A sa sztywne godziny pracy, czy elastyczne?

Hanna

Jak pracuje się w firmie App, czy po okresie próbnym dostaje się umowę o pracę, czy jest tam wyzysk pracowników, czy przestrzegają godzin pracy

Gośka

Czy warto zatrudnić się w app w Kędzierzynie , jakie są tam warunki pracy, czy po okresie próbnym dostaje się umowę na stałe

RossMan

Warunki w pracy- łamanie zasad BHP, praw pracy na porządku dziennym. W celu ,,oszędności” utrudniane są warunki dla pracowników w postaci braku ogrzewania w zimę oraz wyłączania światła na hali o 7.00. Brak organizacji co do pracy stanowisk.

@RossMan

Ale to na hali jest tak całkowicie ciemno o tej porze? Ile tam jest okien? I kto tak właściwie jest odpowiedzialny z zarządzanie wszystkimi stanowiskami tutaj?

@Ewa

Tylko policzę i dam znać :)

ManRoss
@RossMan

Czy możesz podać więcej przykładów łamania zasad BHP ...?

@ManRoss

Czy to milczenie można uznać za coś pozytywnego, że więcej już przykładów to nie ma? ;)

Xxx

Chciałabym widzieć gdzie są niby te pozytywne wpisy które niby wypisuję Jarosław. A po za tym to jego sprawa co zrobił z domem i komu zapłacił a komu nie. Uważam że ważnym aspektem jest jakim jest szefem w APP ? Czy atmosfera jest dobra w tej firmie? Czy to ciężka praca?

XXXX

Na tej stronie ocenia się firmę w APP a nie Ymos.

Xyz

Ale w czym problem? Jaki żal Cię ściska? Lepiej będzie przeprowadzić konstruktywną wymianę zdań między sobą twarzą w twarz. Te wpisy nic nie wnoszą do tematu .

Sylwia

No ale ej, ludzie się zmieniają. A poza tym to nawet nie wiadomo co do szefa macie bo nie piszecie żadnych konkretów. Straszycie kandydatów bez konstruktywnych argumentów.

Arnold
@Sylwia

Aniu Jarek sie nie zmieni nigdy

@Arnold

Ale to jest Sylwia chyba z tego co widzę. ;) No ale niby skąd ta pewność, że się nie zmieni? A w Twoim życiu nigdy nie zdarzyło się może tak, że całkowicie zmieniłeś podejście do świata? Ja nie trzymam niczyjej strony oczywiście, staram się podejść do tego obiektywnie, bo fajnie byłoby poznać 100% prawdę z tych opinii

@Sylwia

konstruktywny 1. «dający pozytywne rezultaty, wnoszący coś nowego, konkretnego» 2. «zdolny do stworzenia czegoś nowego, wartościowego». Konstruktywnie-pozytywnie, jak ktoś wyraża negatywną opinię ,to raczej trudno by była ona pozytywna. Jesli chodzi o pracę w OST ... hmmm do grudnia -wszystko super extra. Szef na tle innych szefow to naprawdę " spoko gość ". Od stycznia ktoś kto się dorwał do władzy sukcesywnie gnębi(dosłownie) pracowników. Do tego stopnia że osoby które do tej pory nie dały powiedzieć złego słowa na temat APP , aktualnie już nie pracują bo nie dały rady znosić dyktatorstwa. Nie mam czasu na rozpisywanie się na ten temat ( A byłoby o czym) więc tak .... nie można- słuchać muzyki, rozmawiać, żartować . Nawet doszło do tego że zabroniła się ŚMIAĆ!!! .. tu nie chodzi o wypłaty, brak socjalu, brak premii za wydajność ale o klimat" który stał się nie do zniesienia!!! Mimo tego że praca jest lekka , na miejscu i pracują tam super babeczki ludzie zwalniają się z dnia na dzień lub ciągną l4 ( Ci akurat to w nadziei że jeszcze bedxie lepiej) . Szkoda.

...
@kinwocarP <------

... tu chodzi o wszystko. Zaczynając na wypłatach, skińczywszy na klimacie. Jeżeli tak bedzie jak jest nie bedzie miał kto pracować bo każdy znajdzie sobie odpowiedniejsze warunki. Tutaj najwiekszym plusem jest 1 zmiana, tylko i wylacznie ale nie oszukujmy się - bez tych dodatkow typu socjal, premie, i za normy, to nie ma nic co by motywowalo. Dlatego wiele osob jest "przejsciowo". Drugą rzeczą na Ost są możliwości, natomiast na.KK już gorzej. Poza tym tak jak piszesz.o "wladzy".. kazdy kto ma te wladze i wieksza pensje niz minimum bedzie gwiazdorzyć i dyktować swoje warunki. Typowe.

@...

W pewnym sensie masz rację, jeśli mam do wyboru dwie opcje : gnoisz mnie za 2,3 k lub gnoisz mnie za 3k, 3,5k itd. To oczywiście sensowniej wybrać wariant drugi .

...
@kinwocarP <------

Dokładnie i przy drugim wariancie nikt nikogo gonić by nie musiał, bo samo wynagrodzenie motywowałoby do efektywnej pracy.

Obecny pracownik
@kinwocarP <------

Zgadzam się bo pisała to osoba która ma porównania pracowała chyba we wszystkich firmach w Strzelcach opolskich

@Obecny pracownik

Dopisz jeszcze że "konstruktywnie" , bo przecież nikt się nie domyśla kto to ... :D

Nie polecam! Czy pracujesz miesiąc czy 2lata dostajesz tyle samo minimalna place. Kierowniczka tragedia najbardziej lubi głębi pracowników. Normy produkcji są wprowadzane i ciągle zwiększone. Motto szefa jak ci się nie podoba to jest 10 innych na twoje miejsce nie ma mowy o rozwoju zawodowym. Nie wszyscy pracownicy mają szafki! Więc rzeczy muszą leżeć na wierzchu.

Byly pracownik

Jak widać nic się nie zmieniło w ciągu tych 3 lat, więc też nic się nie zmieni w następnych latach.

Zostaw merytoryczną opinię o App International Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w App International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy App International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w App International Sp. z o.o.?

App International Sp. z o.o.
  • Xawerego Dunikowskiego 24
    47-200 Kędzierzyn-Koźle
  • NIP: 7492098817 REGON: 367614545 KRS: 0000687591

App International Sp. z o.o.