Opinie o Isringhausen Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Isringhausen Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Isringhausen Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Isringhausen Sp. z o.o. w Gliwice

Ola

Co jest z tą firmą że wciąż szuka ludzi.Nie dbacie o swoich pracowników stałych że odchodzą?

XDD
@Witold

@Witold Przerwa jest jedna dla każdego w tym samym czasie 20 minut. Co do kasy to nie, nie zgadza się. Jeśli tam gdzie jesteś jest ci źle, to wiedz, że w Isri będzie ci jeszcze gorzej.(usunięte przez administratora) pracowników, mądrzejsi sami uciekają. Zauważ, że na pracuj. pl szukają praktycznie całej obsady na produkcję. To nie dlatego, że firma się rozrasta, a dlatego, że upada i im się grunt pod nogami wali. Nie mają ludzi, bo żaden człowiek nie zasługuje na pracę na tak niegodziwych warunkach, jakie zastajesz na miejscu. Ta firma tylko ładnie wygląda z oddali.

i mamy kolejny postój. 2 dni. a ja nie mogę wytrzymać kiedy przyjdę zarabiać się w tym wariatkowie.

Sabrina

I tak bez zgody pracownika zabierają te dni urlopowe? Czy ktoś może pracować nadgodziny płatne w soboty, tak dla czystego zarobku?

Jak tam z pracą dla kobiet? Chodzi mi o produkcję, nie o biuro. Znalazłam to ogłoszenie na operatora zautomatyzowanej linii produkcyjnej i chciałabym wiedzieć, czy w ogóle jakieś kobiety tam pracują czy raczej powinnam poszukać gdzie indziej, bo to też w sumie zależy od branży dużo.

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. Jak opisałem sytuację w sposób kulturalny co mnie spotkało w tej firmie to moja opinia została usunięta przez administratora... Czyli nie warto pisać prawdy tylko, to co się podoba administratorowi- zapewne pracownikowi ISRI. Nie podobały mi się odzywki kierownika (naśmiewania i brak kompetencji/wiedzy kierownika)

Przez kogo się odbywa rekrutacja do (usunięte przez administratora) jako operator? Ogłoszenie było na stronie Urzędu (usunięte przez administratora) w styczniu. Nie wiem, czy nadal tak jest, ale ogólnie chciałbym wiedzieć, do kogo się udać, jeśli chodzi o pracę. Pozdrawiam.

Dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie? Masz jakieś konkretne powody? Atmosfera? Zarobki? Firma zatrudnienia? System pracy? Czy coś innego? Co jest nie tak? Daj znać. Chętnie poznam najnowszą opinię, bo myślę nad aplikacją w to miejsce...

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Isringhausen Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Team Leader / Brygadzista.
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Ktoś jeszcze doświadczył nieodpowiedniego zachowania ze strony kierownika? Było to zgłaszane wyżej? Może to by pomogło w naprawieniu atmosfery w pracy i relacji pracowników z kierownikiem. Dlaczego uciekać? Oprócz tego kierownika musiałeś mieć jesCze jakiś powód co? Ja właśnie chciałem aplikować na lidera grupy

Nie raz było zgłaszane zarówno do HR jak i bezpośrednio do dyrektora nic nie zrobili wręcz przeciwnie ci co poszli zostali zwolnieni.Pan Ł jest kryty dobrą płachtą.Chcesz startuj na lidera ale nie oczekuj że będzie lepiej ,będziesz ustawiany przez kierownika.

Powodzonka życzę jak Jesteś ogarnięty i przytomny to po 3 miesiącach sam zrezygnujesz a po pół roku to psychika nie do uleczenia

Szymek

Ale co takiego konkretnie się dzieje, że aż tak źle oceniasz pracę, jakie konkretnie sytuacje o tym świadczą? Piszesz o psychice nie do uleczenia, a to brzmi dosyć poważnie ...

Jaka jest umowa w firmie Isringhausen Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako operator produkcji zatrudniają na umowę zlecenie?

Nadia

Szukają technika jakości (nie tylko do Strzelec, do Kędzierzyna też). Dowiem się od was czegoś o zarobkach i szkoleniach? Jakie są wdrażające, a jakie i czy - już w trakcie pracy?

kiedyś tu pracowałem, ale sporo w tej firmie musiałoby się zmienić abym chciał tam wrócić.

Nie no jakby podwoili to tez nie? to na jakiej teraz robiłeś ze masz takie podejście co do tych zarobków? i tez pytanie jeszcze o jakim stanowisku mowa? teraz to operatorów szukają i ludzi na UR. Mnie jedna z tych opcji interesuje. Opiszecie warunki pracy w ramach zestawienia tu i tu?

Kajtek
@2

Postój? A co się stało, z czego on wynika? Nie bardzo zrozumiałem o co chodzi w drugim zdaniu, tzn. przez postój nie zarabiacie, nie będzie wypłacone wynagrodzenie za te dni czy jak?

@Kajtek

zabierają urlop lub musisz to odrabiać

@2

Firma da Ci w tym dniu wolne takie z nie nacka. Jeśli nie masz już urlopu to do przodu masz wolne a odrabisz albo w soboty godzina za godzine albo po godzinach . A w kartach godzinowych oczywiście masz napisane że pracowałeś w tych dniach a nie w soboty. Żeby tak przypadkiem nie musieli ci dopłacić takie małe przekręty . Od początku tak wyglądał ten system wynagradzania. Dzieki Bogu udało sie uwolnić z tego koszmaru.

Wiele w tej firmie widziałem ,wiele nowych lekcji przeszedłem (wnioski wyciągnięte tylko nie wiem dlaczego tak późno). Brak poszanowania godności człowieczeństwa, reasumując prędzej w kubańskim więzieniu uświadczysz godnego traktowania niż tu. Nie polecam .

Ale za jakie pieniądze pracujecie? Może chociaż to powoduje, że idzie przymknąć oko na te czary-mary z postojami, czy nie? Żadnych zalet? Ponoć w ogóle w branży automotive nie jest najlepiej...

Sabrina

nie polecam tej firmy nikomu. Wyzysk, chamskie zagrywki względem pracownika, zmuszanie do pracy w godzinach nadliczbowych, oszukiwanie na zarobkach i wiele innych spraw, które nie powinny mieć miejsca są powodem,że ludzie odchodzą z tej pożal się Boże, firmy. Miło, to było tylko na rozmowie kwalifikacyjnej. Później to tylko muł i szuwary.

Eliza
@ja

Dużo ludzi odchodzi? Szybko znajdują innych pracowników ze ta osoby, czy te godziny nadliczbowe to właśnie przez to, ze nie ma ludzi do pracy? Sporo ich wychodzi w miesiącu? Wyzysk, czyli minimalna Krakowa czy trochę więcej oferują? Ps ktoś niżej pisał o postoju 2 dniowym, często sie to zdarza? Bo w sumie nie rozumiem, ze tu mowa o nadgodzinach, a tu o postoju

@Eliza

Postoje są często a później trzeba nadganiać

Czy w Isringhausen Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Inżynier Procesu?

Ruda

Akurat brygadzista może liczyć na opiekę medyczną, jest świeża oferta pracy i są takie benefity. A ile płacą osobom, które mają już doświadczenie w automotive i w zarządzaniu produkcją? To, podejrzewam, ludzie z produkcji wiedzą na pewno, tylko czy się podzielą? :)

Aha

Wychodzi na to że jesteś nowym pracownikiem ,więc jeśli zależy na pracy to zajmij się nauką a nie obserwowaniem co robią inni ,jeśli zaś jesteś "starym pracownikiem " to większości zawsze coś nie pasowało a to nie takie stanowisko ,a to lider nie taki ,a to wykon za duży to przepraszam przyszliście do pracy czy na wycieczkę do muzeum pooglądać eksponaty ! Jeśli chodzi o Reginę to jeśli nauczysz się tego co ona potrafi i wykonasz tyle elementów w czasie krótszym niż wskazuje czas pracy to zapraszam do dyskusji !!!

mój wpis usunęli więc się powtórzę: to prawda o tym wychodzeniu jak i o tym ,że przy dupasy mają lżejsze i wciąż te same stanowiska. Mamy być równo traktowani, więc widzę tu winę lidera.

@Aha

Co innego mierzyć czas cyklu maszynie a co innego człowiekowi. Przy fizycznej pracy człowiek jest wydajny nieco więcej jak połowę czasu dostępnego pracodawcy.(sporo na ten temat badań , wystarczy poszukać). Maszynę łatwo podkrecić , przerobić czy przezbroić ,wtedy można uzyskać lepsze efekty (trzeba pamietać tylko że w końcu i ona odmówi posłuszeństwa i trzeba bedzie troche skapnąć na remont), a objawia się wiekszą wydajność a co za tym idzie oczywiście zyskami. W dzisiejszych czasach automotiv dość sporo wkładka w proces właśnie maszyn robotów i urządzeń właśnie po to . Dlatego powinno sie mocno kłaść na to nacisk żeby za kilka lat nie rozsyłać ludzi po lekarzach z bólami rąk ,pleców czy kregosłupów albo innymi dolegliwościami , bo obecna sytuacja już ledwo przędzie. Dlatego mocno modernizujcie ten proces produkcji a i przy ludzkim traktowaniu nie bedzie takich problemów z dostępnością pracowników. Pozdrawiam Wszystkich

Aha

Podejmując pracę w tym zakładzie otrzymaliście informacje że jest to praca fizyczna a co za tym idzie człowiek musi większość pracy wykonać ręcznie !!! Obliczenia są i wiadoma sprawa na co się pisze nowo przyjęty pracownik.W większości firm są generowane czasy cyklu i normy wykonu na daną zmianę.

@Aha

przyznaj, ilu ludzi odeszło z powodu kontuzji rąk. Niemało, prawda.

@Aha

Piszesz o wyliczeniach i czasach- no tak, dokładnie tak to funkcjonuje - normalne. Wyobraź sobie że inwestując powtórzę się można skrócić proces gotowego wyrobu np: o 3-4 min .Pomnóż to Sobie przez dni robocze i tylko czyste godziny a później przez kwotę zestawu, porównaj z złożonymi wynikami. Z całym szacunkiem- ilości nie trzeba pisać . Jeszcze ważna kwestia dodatkowo może w sumie - 10 osób na linii. Jeśli Masz dostęp do komputera - zakładam ze tak jest. Krótka formułka w exelu i przy kawie da radę ogarnąć. Wiem , jeszcze najgorsze trzeba to jakoś pocisnąć no Wiecie gdzie. Dlatego w l.mn bo 1 osoba nie da rady . A teraz odnośnie cz. II mojego wpisu : jakby wyglądał proces gdyby np w fabryce busów trzeba było wnosić ich karoserie na linię , nie wiem strzelam w 30 osób (buda koło tony napewno jest to mniej, to daje jakieś nieco ponad 33 kg na os) i Ty w roli noszącego , noszącej ? Jak długo Będziesz tam pracować ???

@2

Nie znam nikogo kto odszedłby z powodu kontuzji rąk ,większość odeszła z powodu polityki firmy.

Isringhausen Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Pracownik Produkcji.

były

A dziś rozesłali wiadomość,że kolejny przestój-dwudniowy. Oczywiście niepłatny lub do odrobienia.

Iwona
@były

Często się te przestoje zdarzają? Za każdym razem zabierają dni z urlopu? Przecież to urlopu nie starczy! :o

Ola

@Ola

Hej, no sama Sobie odpowiedziałaś na pytanko brawo za spostrzegawczość . Jakbyś zobaczyła jak wygląda proces produkcji to aż strach sobie wyobrazić, że za całym pomysłem tego stoją De i że w ogóle w dzisiejszych czasach tak to może wyglądać. A jak znajdzie się jakaś osoba która sprzeciwi się lub czasem nie może zostać na nadgodzinach to jest to równoznaczne ze zwolnieniem. Zawsze się to tak kończyło tam.

@Ola

tu jest kiepsko. Ludzie się nie liczą. Ważne by nie zejść ze stanowiska ani na chwilę, obsługiwać więcej niż 1 stanowisko, zostawać po godzinach i pracować w soboty. WYZYSK TOTALNY. A na święta to ani złotówki.

Agata

A jaki wygląda ten proces produkcji? Masz na myśli, że jest niebezpiecznie i nie do końca są przestrzegane przepisy BHP? Dużo było takich przypadków, że zwolnili kogoś, bo ktoś nie zgodził się na nadgodziny? A przynajmniej płacą więcej za nie? Bo ktoś pisał, że trzeba odrabiać godziny pracy w soboty, ale nie napisał czy wtedy można więcej zarobić.

@Agata

poczytaj starsze wpisy to zrozumiesz więcej. nie podoba się kierownictwu jak nie możesz/chcesz zostać po godzinach lub przyjść w soboty (specjalnie liczba mnoga). Wymóg by podać powód, z którego to padają głupie uśmieszki. Jesteśmy ludźmi i mamy życie prywatne a w nim swoje potrzeby i obowiązki, a to nie po drodze co niektórym.Ogień w gaciach jak się pozbyto kilku pracowników i nie ma teraz ludzi na produkcję. Niektórzy -z góry- to zbieranina tych ,których gdzie indziej nie chcieli a tu mają się za kogoś kim nie są.

Żbik

- Zajmujemy się produkcją foteli do samochodów dostawczych z Grupy Stellantis – mówi Michał Bysiecki, dyrektor zakładu w Zimnej Wódce. - Produkujemy 140 kompletów siedzeń na zmianę. Dzisiaj (04.05) jest inauguracja, natomiast rozpoczęliśmy produkcję tutaj w tym miejscu w sierpniu 2022 roku – dodaje.

@były

Jak taki ogień to nie mogą zatrudnić na to miejsce nowych ludzi? Nie ma teraz rekrutacji na produkcję czy po prostu nie ma chętnych bo warunki nie za ciekawe, co?

@były

taka poityka firma , ja pracowałem na 3 stanowiskach i mimo to zostałem zwolniony i jeszcze team liderka szukała guza . Kierownik jest daremny niech ta firma padnie życzę im serdecznie żeby poszli z dorbami

Witold

A jak zostawaliście pracować w soboty i po godzinach to chociaż kasa na koniec miesiąca się zgadzała? Jaka stawka wtedy obowiązywała? Jak pracowałeś na 3 stanowiskach to miałeś w ogóle czas iść na przerwę i spokojnie coś zjeść?

XDD

Operator

kierownik M.Pie...k jedynie co potrafi to poganiać ludzi dostal posadke kierowniczą bo jest pupilem kierownika produkcji Ł Ad...a i oboje lubią traktować ludzi jak przedmiot zresztą oboje znaja się z poprzedniej pracy o której tylko M.P miał pojęcie

Żbik
@Operator

Wróć ,najpierw w firmie zatrudnił się Pan M a potem przyszedł Pan Ł. Pan M jest liderem a Pan Ł koordynatorem produkcji który jedynie co dobrze mu wychodzi w koordynowaniu to wyrzucaniem ludzi z pracy w czym Pan M mu pomaga.

@Żbik

Podepnę się pod wpis, u sąsiada też z tak punktował . Najlepiej wydrukować polecenie , odmówisz z lekką prowokacją no to aut bo naruszono ego . Na początku jeszcze może i przynosiło to zamierzone ich cele ale jak później się okazywało że brakuje ludzi do obsadzenia a zlecenia są to pielucha pełna . Tak to już jest, że jak się nie ma czym wybić to tylko pod.......laniem można się wykazać . Nadchodzi jednak taki moment że klepsydra się przesypie ,trzeba kulić ogon i uciekać bo nie ma się już kogo pozbyć. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć wtedy można naprawdę dużo dużo więcej osiągnąć , gasić pożary a nie podsycać .

Operator

robić robić robić....a jak nie ma co robić to siedzieć w domu bo postój a potem odrabiać w soboty ludzie zwalniaja się bo polityka tej firmy a zwłaszcza podejście do ludzi sprawia ze rotacja taka ze pracownik po szkoleniu które jest w trakcie postoju zwalnia się albo go zwolnią bo nie mieści się w czasie na złożenie fotela na stanowisku (3 min) ten zakład powinien byc traktowany jako praca dorywcza bo nie wiesz nigdy czy w danym dniu będzie co robic albo będziesz musial siedziec w domu bo skoro produkcji nie ma to jak odrobić postojowe w sobotę skoro do piątku nie było co robić i ludzie czekają az coś ruszy by móc odpracować zaległe dni bo przecież tylko ci w biurze maja rachunki itp i wydatki związane z życiem codziennym gdzie pracoownik na hali ma takie coś jemu wogole pieniądze są nie potrzebne bo po co martw się sam jak wyplate dostaniesz jak to by powiedział francuski (usunięte przez administratora)żenua

@Operator

To w umowie nie masz zagwarantowanej konkretniej ilości godzin do wyrobienia w miesiącu? Często są takie przestoje? Bo faktycznie w sobotę trudno odpracować cały tydzień. Praca jest tylko jak wpadnie zmówienie czy jest to jakoś inaczej ustawione?

operator
@Witold

praca jest jeżeli opel w Gliwicach produkuje inaczej siedzisz na L4 lub urlop a jak nie to te dni co stoi produkcja siedzisz w domu i odrabiasz w soboty jeżeli tez będzie produkcja reasumując może być tak że pol miesiąca będziesz w domu (bo zakład nie płaci postojowego ) siedział a może kiedyś odrobisz jak będzie płynność produkcji ( i sobota tez) chyba ze l4

@Witold

To co jest w umowie to jedno a rzeczywistość jest całkiem inna . Jak to z reguły bywa teoria nie idzie w parze z praktyką. Bardzo bardzo specyficzny zakład pod względem produkcji . No a zarządzanie powierzono osobie ,która nie ma pojęcia jak kierować , ludźmi (liczne wyzwiska i przekleństwa pod adresem pracownika nie zważając czy to kobieta czy mężczyzna, brak szacunku) . Nie było by tego ,gdyby nie przyzwolenie z góry. Nie ma możliwości zbudowania zespołu w takich warunkach , dlatego pracownicy podchodzą też do tego jakby przyjechali na 2-3 tyg do Szklarni zebrać np ogórki potem do domu, bo w przyszłym miesiącu już będzie zbiórka tulipanów . Nie polecam

Czyli te przestoje są od zawsze? Czytając ten wątek myślałam, że to w związku z kryzysem i tym, że produkcja około-samochodowa staje (np. Volvo we Wrocku). Jeśli od zawsze, to rozumiem. A ten wątek ze szklarnią brzmi, jakby w I. dużo się zarabiało, bo przecież do za granicę jadą ludzie konkretnie zarabiać. Czyżby tutaj były stawki na tę miarę?

@Anna

Prędzej jeszcze szło ponegocjować ale jak już się połapali w tym że ludzie przychodzą na chwilę to praktycznie najniższa krajowa ,a jak mają nóż na gardle to dorzucą 2 stówki. Ogólnie chodzi żeby produkować jak najtaniej z max naciskiem na ludzi .

Agata

Okej ,a to dotyczy wszystkich działów? Chce allikować na Specjalistę ds.personalnych i pisza ze wynagrodzenie jest atrakcyjne (wiec pewnie nie najniższa krajowa),możliwość pracy zdalnej ,benefity. Wydaje się być okej ,wiesz może coś więcej na temat stanowisk biurowych?

@Agata

Skoro na specjalistę to dość ukierunkowane jak i wymagające stanowisko , to raczej nie mogą sobie pozwolić na zatrudnienie byle kogo (ale to tylko moja ocena , bo po tym co zobaczyłem w tej firmie to nic , naprawdę nic mnie już nie zdziwi :niezła lekcja życia ) . Prawda jest taka ,że za fachowca trzeba dziś zapłacić . Wszystko zależy od parcia jakie mają . Zdaje sobie sprawę że przy takiej rotacji jaka miała miejsce ,bo nie wiem jak do końca wygląda to w tej chwili to trzeba dość sporo tych wszystkich papierków powypełniać . Na obecną chwilę automotiv mocno wyhamował także i tam się uspokoiło .

Jacek Bagiński z Linde Gaz

Dzień Dobry Jeżeli jest to możliwie chciałbym skontaktować sie z państwa przedstawicielem zajmującym sie sprawami technicznymi /produkcyjnymi. Z zapytaniem czy planują Państwo stosowanie w procesie produkcyjnym gazy techniczne. W tym zakresie Linde gaz oferuje znaczący pakiet rozwiązań techniczno logistycznych.

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Isringhausen Sp. z o.o.? Jakie macie spostrzeżenia?

Jony

(usunięte przez administratora) taki, ze w glowie sie nie miesci. O 21 sie dowiadujesz ze musisz zostac dluzej i pracowac ponad norme. Za nadgodziny wyplacone dostaniesz po 3 miesiacach, jesli cie wczesniej nie zmusza do wybrania nadgodzin...

Lidia
@Jony

To tak średnio ile godzin miesięcznie się pracuje, jak te nadgodziny dochodzą? Można w razie czego odmówić jeśli komus nie pasuje zostanie po godzinach?

Gadu-Gadu

Praca fajna, ciekawa,możliwość rozwoju mięśni jak najbardziej na plus.Zespół zgrany ,pomocny jeśli nie dajesz rady to wzywają pomoc i masz lżej.Liderzy M i E bardzo pomocni zawsze załatwia wszystko co potrzeba ,potrzebujesz wolne nie ma problemu.Dni wolne są ,to na ogromny plus można sobie pozałatwiać sprawy,można jechać na urlop , a w soboty można odpracować.Polecam

Fun
@Gadu-Gadu

Tak to prawda dni wolne,! są ale czy to plus?zwłaszcza postojowe!

Gadu-Gadu
@Fun

A czemu nie ,odpoczynek zasłużony,odpoczniesz a soboty można odpracować.żaden problem.

@Gadu-Gadu

To nie jest firma świadcząca usługi jak np. gastro czy handel, gdzie jest system zrównoważony. W umowie, jak i również z ogłoszeniach o pracę, wszędzie jak byk pisze, że jest to praca od poniedziałku do piątku z możliwymi nadgodzinami. Żebyście w gacie nie narobili doszczętnie jak firmą się PIP zainteresuje, skoro na jednego pracownika co przyszedł ładnie z kodeksem prawa pracy załatwialiście specjalnie prawnika XDDDD

Rafał

Bardzo fajna firma, fajna atmosfera , a praca jak każda inna trzeba pracować na linii fizycznie ale ciężko nie jest . No i dobra kasa . Są nadgodziny i jak ktoś na prawdę chce zarobić to zarobi .

Maniek
@Rafał

Jak se siedzisz w biurze to możesz pisać tu takie bzdury ten wpis Cię zdradza . Prawda jest taka tylko obstawione stanowiska nie zmieniają obsady a na produkcji co miesiąc fala ludzi. Nadgodziny nigdy nie wypłacone bo zerują się na postoju i tak w koło .

Rafał
@Maniek

Nie siedzę w biurze tylko robię na lini a nadgodziny są wypłacane tylko ostatnio nie były bo za wolne dali a normalne płacą na bieżąco . Ale lepiej narzekać bo tak lepiej . Mi się podoba

Absurd

Firma bez przyszłości dla pracownika. UCIEKAĆ jeśli masz do siebie jakiekolwiek poszanowanie. Rozliczenie za soboty są co trzy miesiące. Do tego czasu zdążą ci każdą jedną zabrać z powodu częstych postojów. Płatnych z twoich już przepracowanych sobót i urlopów. Jak nie masz to drugą "opcją" jest odpracowywanie w soboty i po 12h. Niezapowiedziane nadgodziny w ciągu tygodnia najczęściej dla popołudniowej zmiany. Trzecią zmianę już od dwóch lat obiecują. Zero benefitów. Żadnej premii świątecznej, paczki etc. Za to w ciągu roku postojowe jeszcze masz gwarantowane w kwietniu tydzień, w maju kolejny, w wakacje 2-3 tygodnie obowiązkowe. Nie starczy ci na to urlopu. Od kiedy pracuję było już postojowe we wrześniu 5 dni, zabrane mi z urlopu, kolejne kilka dni w październiku/listopadzie również z urlopu i przepracowanych sobót, bite dwa tygodnie w grudniu (dla mnie całe 11 dni zmarnowane na bezpłatnym), a w styczniowym nowym roku kolejny tydzień, tym razem już z nowej puli. Tu nie ma czegoś takiego jak płatne postojowe. No i pragnę zauważyć, że zdaża się ono wyłącznie dla pracowników produkcji, którzy później muszą JECHAĆ na łeb na szyję, bo nie nadążamy z produkcją i lawiną kamperów. Osobiście mam nadzieję, że w marcu zwolni się jeszcze więcej osób niż na koniec lutego, a dyrektor ze swoją kadrową, która widocznie nie zna się na kodeksie pracy, zaczną JECHAĆ i to Z ŻYCIEM na produkcji. Jeden prawnik, a wtedy porozmawiamy sobie o wyzysku i płatnym postojowym w sądzie, bo to co się dzieje w tej firmie jest niezgodne z polskim kodeksem pracy.

@Absurd

Czekaj, nie wiem, czy łapię. Czyli za każdym razem jak jest czas dostać pieniądze za przepracowane soboty, to nie masz nic, bo odliczyli od nich postoje? To ja jestem ciekawa, jak w takim układzie wygląda wypłata w złotych za 1 miesiąc pracy? Minimalna choć będzie?

@Anna

Zależy ile dni stoimy, czy wypisujesz urlop za te dni, oddajesz soboty czy będziesz dopiero to odpracowywać. Stawka miesięczna to 4200 brutto plus premia (max możesz dostać 400, ale to się jeszcze nikomu nie przydarzyło. mi najwięcej wpłynęło ok 250), jak jest ok miesiąc to da się dostać nawet 3500 na rękę, ale to rzadko się zdarza. Najwiekszym problemem jest zabieranie sobót, bo nikomu nie chce się robić po to, żeby zostać wykorzystanym i policzyli ci je jako 1 za 1 jak już bywało, a potem po tygodniu postoju każą ci JECHAĆ Z ŻYCIEM, bo opel teraz sobie będzie nadrabiać straty, które sam sobie robi. Ogólnie na początku obiecywali 5 dni pracy z wolnymi weekendami i nadgodzinami tylko dla chętnych. Teraz jak nie chcesz iść w sobotę musisz na liście napisać powód odmowy, bo cię straszą, że to polecenie służbowe i możesz wylecieć.

@Absurd

Zgodnie z Kodeksem pracy praca w sobotę jest możliwa w dwóch sytuacjach: prowadzenie akcji ratowniczej, ochrona mienia lub środowiska, usunięcie awarii, ze względu na szczególne potrzeby pracodawcy. Praca w sobotę lub dzień wolny od pracy możliwa jest tylko w sytuacji nieprzewidzianej (awaryjnej), która jest „szczególną potrzebą pracodawcy”.

@Absurd

To się zwolnij jeśli nie pasują tobie warunki pracy.Macie ciągle jakieś pretensje droga do dyrektora ,kierownika jest prosta.Masz coś do powiedzenia?mów oficjalnie a nie za plecami i na forum.Sa ludzie którzy chcą pracować a nie obijać się i wymigać jak tu nic nie robić.

@Absurd

Kto cię straszy że wylecisz z pracy ???co za bzdury

1.Po to jest te forum, by właśnie tu pisać o danym pracodawcy. 2.Jeśli pracodawca nie słucha co ma do powiedzenia załoga to właśnie to im zostaje. 3.Ludzie, którzy chcą pracować są-właśnie pracują również tu ale chcą być dowartościowani a nie okłamywani i wykorzystywani.

Absurd

Jedna z osób, którym nie pasowało i ruszyła z kodeksem pracy do kierownika została zwolniona na miejscu. Były prowadzone "rozmowy" z dyrektorem, który tylko podsumował, że "wy tak samo jak i ja nie znacie się na kodeksie pracy". A kolejna sprawa jest taka, że owy kierownik na pytanie czy będą soboty normalnie wypłacane, bo został wezwany na dywanik, bo nie podał powodu odmowy pracy w sobotę, usłyszał i tu uwaga, bo cytuję "NIE, JESTEŚMY ORGANIZACJĄ CHARYTATYWNĄ".

@Absurd

BMW pod młotek i już jest na nadgodziny, spokojnie na ponad pół roku starczy

Zostaw merytoryczną opinię o Isringhausen Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Isringhausen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Isringhausen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Isringhausen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Isringhausen Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zygmunta Starego 26
    44-100 Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042