Ocado Polska Sp. z o.o.
0 0 3 5 1
Musztardowy Kmicic Nowy wpis
Nazwa działu: IT

TL;DR robota spoko mimo ze warzywniak, ludzie bardzo ogarnięci ogólnie na +. Praca: pracuje się bardzo powoli i dokładnie co bywa denerwujace, deadliny sa horrendalenie dlugie lecz dzieki temu jesteś w stanie naprawde duzo się tutaj nauczyć (a jest od kogo!). Firma sie rozrasta i bywa tu (usunięte przez administratora) w zarzadzaniu calymi streamami czy juz poszczegolnym produktem, najwyzej ci wsadza inny projekt i po problemie bo... ...sama praca jest wspaniala najnowsze zabawki technologiczne ciagle uczenie sie nowych rzeczy podnosisz dzieki temu swoja wartosc na rynku pracy. HR i rekrutacja: bywa roznie potrafi byc rekordowo dluga jak i krotka zalezy od natezenia pracownikow srednio przybywa 4 pracownikow na miesiac. Na 99% dostaniesz feedback nawet jak cie nie zatrudnia Kultura pracy: temat troche na wyrosc ale trzeba o tym napisac ze sa jakies mikrogówienka typu wartosci ocado albo jakies szkolenia dignity at work, gdzie uczysz sie jak byc okadowiczem i jak nie obrazac ludzi w rozmowie (nie wiem czy to proba upodobnienia sie do googla?) no ale w taka strone to wszystko zmierza w tych topowych firmach (bo z krakowskiego rynku to firma jest top10!) Wynagrodzenie: bywa roznie byli ludzie niedoplaceni ale zazwyczaj nie ma przeplaconych, widelki dostepne nie sa z jednej strony jak jestes niedoplacony wzgledem rynku to potrafia ci podniesc wynagrodzenie o 40-70%. z drugiej jak jestes niedoplacony to szybciej jest pojsc gdzie indziej i dostac 100% podwyzki (pytanie czy warto). Zazwyczaj sa jakies podwyzki inflacyjne co roku rzedu 4%. Jest dobrze ale czasami nie nadazaja za rynkiem (który ostatnio zapiernicza z cenami)

Tak1Nie
developer Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Recruitment is ridiculously long and intense as if they couldn't get somebody in a way usually companies do. A few topics is usually fair enough to get to know if somebody knows what he speaks about. Huge requirements with no reflection to salary. There's a lot of other companies in the market, don't have to bow so low. Terrible recruitment with disturbing coming back to you with no purpose. Don't recommend in general.

Tak3Nie

Uważasz, że w firmie Ocado Polska Sp. z o.o. w miejscowości Kraków potrzebne są jakieś zmiany? A może wszystko działa w niej idealnie i nie trzeba wprowadzać żadnych zmian? Dodaj komentarz i pomóż temu pracodawcy stać się lepszym.

TakNie

Zostaw opinię o Ocado Polska Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie