Agencja Interaktywna Krakweb

Kraków

Opinie o Agencja Interaktywna Krakweb

Baskim

Agencja Interaktywna Krakweb daje możliwości rozwoju pracownikom. Mam okazję pracować ze świetnymi ludźmi w super atmosferze

Anna

Bardzo pozytywny zespół. Elastyczny zarówno w projektach jak i dla pracowników.

Rozczarowany

Żenujący poziom techniczny, żenująca atmosfera pracy, żenujące zarobki.

misiek1969

Polecam współpracę z Panią Justyną :)

teresa

Agencja Interaktywna Krakweb to prężnie działająca firma pracująca dla wielu znanych firm @sont i dlatego myślę, że dobrze wynagradzają swoich pracowników .

bas

właściwie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia dziekuje

Sklep(i)karz

polecam serdecznie i pozdrawiam

AS

skontaktuj się bezpośrednio- wszystkiego się dowiesz. akurat prowadzą rekrutację na stanowiska w dziale sprzedaży.

Majk

OberMajster - 2010-01-28 23:37:52 Zdecydowanie odradzam. Firma tragicznie zarządzana, tworzaca strony najnizszym mozliwym kosztem przy wykorzystaniu praktykantow. Nic ciekawego do roboty, zero perspektyw na przyszlosc... omijac szerokim lukiem! A ja zdecydowanie polecam. To było dokładnie to czego oczekiwałam. A moje serce zdobyły owocne poniedziałki :)))

Dario

hej, a ja polecam - jedyna agencja, a byłem na stażu w 3 krakowskich AI, która daje rozwijający program praktyki, a nie pisanie pressel pages i trollowanie na forach.

Krzysiek

moj staz w krakwebie oceniam na 4-4,5 - duzo sie nauczylem, dostalem trudne zadania z jakimi do tej pory nie mailem do czynienia. byla to najlepsza z 3 ofert stazu jakie dostalem w podobnych agencjach z krk.

bzdury

OberMajster_maRacje

Firma bez przyszłości. NIe polecam żadnemu początkującemu (a tymbardziej zaawansowanemu) programiście - z uwagi na to, że firma w ogóle nie szkoli swoich pracowników - każdy koduje jak umie i jak chce (0 standardów). Pewnie ten koment zniknie za kilka dni.... ale to nic.... będę miał czas to znowu go napiszę ;) ;p

misio

hehe, to niewiele się nauczyłeś do tej pory patrząc po kwocie oferowanej ;)

Krzysiek

Za ( usunięte przez administratora ) brutto nie warto (tyle zaoferowali mi).

wymagają dużo i ciężko nadążyć, ale dzięki temu zrobiłam duże postępy w 3 tygodnie stażu

praktiker

ja tam się cieszyłem, że mam szansę pracy przy projekcie, a nie pisania jakichś bezwartościowych skryptów jak to koledzy w konkurencyjnej agencji z "kultowymi praktykami", nie zostałem ze względu na studia, ale myślę wrócić do Krakwebu na 4 - 5 roku

ewa

Uważam, że to bardzo dobrze, że osoby przyjmowane na praktyki dostają poważne zadania i faktycznie coś robią. Obecnie niewielu pracodawców traktuje swoich praktykantów serio. Z resztą, praca w bardzo dobrej atmosferze wśród na prawdę kreatywnych i utalentowanych osób.

OberMajster

Zostaw opinię o Agencja Interaktywna Krakweb - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Interaktywna Krakweb