Opinie o Amg Recycling Polska Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amg Recycling Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Amg Recycling Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amg Recycling Polska Sp. z o.o. w Goleniów

Elżbieta

Niżej jest pytanie o rekrutację na pracownika produkcji, czy ta oferta jest nadal aktualna? Jeśli tak to proszę o informację czy jest ciężko, kobieta da radę? Po odpowiedzi firmy niżej wnioskuję że otrzymałabym umowę o pracę, a jak wyglądają zarobki i zmiany?

Czy w Amg Recycling Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Małgorzata Kurkowska

Wyjaśniam. W AMG Recycling Polska Sp. z o.o. nie praktykuje się zawierania umów zleceń lub/i o dzieło. Poniżej wyjaśniam czym jest umowa zlecenie, która jest umową cywilnoprawną uregulowaną w Kodeksie cywilnym, a nie w Kodeksie Pracy. Przez umowę zlecenie przyjmujący zlecenie zobowiązuje się do dokonania określonej czynności prawnej dla dającego zlecenie. W umowie zlecenia ważny jest fakt wykonywania pracy na rzecz zleceniodawcy, która niekoniecznie będzie prowadzić do określonego rezultatu. Umowa zlecenie powinna być zawarta na piśmie i podpisana przez obydwie strony - zleceniobiorcę i zleceniodawcę. Zaletą tej umowy jest swoboda w zakresie ustalenia miejsca, czasu i sposobu wykonywania zadania. Mam nadzieję, że zaspokoiłam ciekawość pytającego?

Tymon

W dzisiejszych czasach każdy grosz się liczy. Dobrze, że mi znajomy powiedział, że w AMG niszczą dokumenty za darmo. A ja już się zastanawiałem ile mnie w Szczecinie skasują za tą przyjemność. A tu taka niespodzianka. Dzięki Marcin za podpowiedź. Dobry z ciebie kumpel.

Jolanta
@Tymon

To prawda. Szczególnie biorąc pod uwagę dzisiejszą inflację, to już w szczególności. No to super, że jest taka możliwość. A normalnie ile to kosztuje, wiesz?

@Jolanta

Z tego co wiem inni biorą od kilograma, ale ceny są różne, uzależnione od tego ile masz dokumentów Jednak zawsze musisz zabulić. Dla mnie wybór był prosty. Po co mam wydawać kasę jak mogę ją w kieszeni zostawić?

Gabriela
@Tymon

A nie obawiasz się o jakieś drażliwe dane zamieszczone na tych wszystkich dokumentach?

@Gabriela

Nie przyszło Ci do głowy, że można niszczyć dokumenty w profesjonalny sposób bez sięgania drugiemu głęboko do kieszeni? Jednak można. Czy miałem obawy o dane wrażliwe? Nie. Na własne oczy zobaczyłem jak to robią w AMG i mogę z ręką na sercu napisać-nic nie odczytasz z tego co zostało. Zresztą każdy się może o tym przekonać. Chcesz widzieć jak twoje dokumenty z twoimi pilnie strzeżonymi danymi wrażliwymi zmieniają się w pył? Umów się i zobacz to na własne oczy, a później komentuj. Tylko jak będziesz komentował, to pisz prawdę. Ja tak właśnie zrobiłem, a później podzieliłem się z innymi swoją wiedzą. Tylko tyle i aż tyle.

Marian

Solidna i rzetelna firma, polecam.

@Marian

No to super, ale może zechcesz napisać coś więcej? Bo z tej krótkiej wypowiedzi niewiele wynika.

Marian
@Marcin

Chłopie, dowiedziałem się, że skupują tam makulaturę to załadowałem samochód starymi gazetami, pojechałem, sprzedałem i z pieniędzmi wróciłem do domu. Nie były to może kokosy, ale za taką ilość gazet za paliwo mi się zwróciło i jeszcze miałem na flaszkę. Obsługa wbrew innym negatywnym komentarzom na tej stronie była super, życzę sobie żeby wszędzie mnie tak obsługiwano. Chyba to wystarczy, Marcinie?

Firma Amg Recycling Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Niemcy - szukamy podwykonawców. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Artur

Pisać z fałszywych kont i (usunięte przez administratora) o głupotach ,co nie mają racji bytów robią to tak ludzie(nie obrażając Ludzi:)..)którzy nie mają honoru a kropkę za uchem ,i w rzeczywistym świecie nie mają nic do powiedzenia ponieważ nic poprostu nie znaczą.

Agnieszka
@Artur

Czyli rozumiem że Ty wiesz jaka jest prawda o tej firmie ?

Kierowca dostawca

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Pani Agnieszce to się chyba się w tym błąd łbie poprzewracała! blachara ze Szczecina nic więcej. Na bramie nie przyjemna stara baba. Czas oczekiwanie na rozladunek 6 godzin i więcej. Kierowca od nas z firmy dostał tam 20 godzin bo barany z amg mają taki bałagan w papierach! (usunięte przez administratora) kiła i mogiła! Te gówniana firmę już dawno powinni zamknąć ze względu na BHP ok pewnie nie tylko. Omijajcie z daleka to (usunięte przez administratora)

Heniek
@Kierowca dostawca

Nie wiem kto ci zapłacił trolu żebyś pisał takie bzdury. Nauczył się pisać i palecie co mu do łba przyjdzie. Też dostarczam towar do AMG. Tylko moja firma doskonale orientuje się w godzinach pracy AMG i nie wysyła mnie w ciemno. Widocznie przyjechałeś kilkanaście godzin wcześniej, bo jakąś lewiznę chciałeś odwalić i ci nie wyszło, a teraz pyszczysz. Powinni ci uprawnienia zabrać, bo tylko wstyd przynosisz.

spedytor z firmy Fructus

WItam, polecam wsółprace z AMG, dziewczyny zawsze pomoga, gdy jest taka potrzeba. Wszystko jak nalezy

@spedytor z firmy Fructus

Dziękujemy bardzo za opinię.

Krystyna
@@biuro

Czy obecnie szukają Państwo osób do pracy ?

Magda

Miałam przyjemność współpracować z Panią Agnieszką z AMG recycling i naprawdę bardzo dobrze wspominam współpracę. Moi kierowcy to samo świetny kontakt i pomoc.

Kamila
@Magda

Wszystko dobrze, ale następnym razem miej proszę na uwadze, że na forum publicznym powinno się unikać wskazywania na konkretne osoby (RODO). Powiedziałaś, iż miałaś przyjemność współpracować z firmą Amg Recycling. A możesz jeszcze dookreślić, w jakim konkretnie zakresie była to współpraca?

@Magda

Dziękujemy bardzo za opinię.

Misia

Niszczenie dokumentow. Tylko w tej firmie. Sprawnie i szybko. Mozna byc przy niszczeniu. Polecam

@Misia

Dziękujemy za opinię. Zapraszamy ponownie.

@biuro

AMG Recycling Sp. Z o.o. w głównej mierze liczy się ze zdaniem pracowników i każdy problem i każda wątpliwość jest rozwiązywana na bieżąco.

@Alicja

Pełen profesjonalizm! Wysoka jakość obsługi, super kontakt! Konkretna i solidna firma! Gorąco polecam ????

Amg Recycling Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Malarz w Kostrzyn nad Odrą. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

@biuro

Administrator? Firma ma dwa oddziały ale źle trafiłeś akurat firmy się Tobie pomieszały ponieważ Nasze AMG na terenie Polski ma tylko oddział w Goleniowie ;)))

Kinga .

AMG Recycling to prężna i solidna firma , rozwijająca się , która cały czas pnie to przodu i podnosi swoje kwalifikacje . Dba o swoich pracowników jak i klientów. Polecam jak najbardziej ????????????

Cezary Futyma
@Kinga .

Wątpię.Ale opinie od szwagra.Nie polecam tej firmy.Lolo Goleniów

Kris

Pani Gosiu jaki dress code obowiązuje w AMG recykling.Pozdrawiam panią Agnieszke

Małgorzata

Panie Mariuszu. Pana opinia jest bardzo krzywdząca i nieprawdziwa, ponieważ AMG Recycling Polska Sp. z o.o. od wielu lat nie świadczy usługi ZAŁADUNKU dla firm zewnętrznych.

Piotr Mikołajczyk

Miałem przyjemność pracować w firmie AMG jako kierowca. Nigdy nie zostałem zostawiony bez pomocy, za każdym razem kontakt z szefostwem bezproblemowy. Auta na bieżąco serwisowane, trasy stałe. Gdyby nie problemy zdrowotne pracowałbym tam dalej. Pozdrawiam pracowników ;)

Ed
@Piotr Mikołajczyk

U mnie jest taka sama sytuacja ,Szefowa zawsze pomaga. Covid zmienił wszytko ale gdyby nie to z chęcią bym wrócił do AMG????

Tymoteusz Świątek

Miałem okazję transportować ładunek do firmy AMG i mówiąc szczerze-nigdy nie trafiłem na tak przyjemnych pracowników. Rozładunek byl szybki, komunikacja z biurem doskonała.

Paweł Kras

Solidna firma, młody dynamiczny zespół. Panie w biurze zawsze służą pomocą, kontakt bezproblemowy.

Agnieszka Szumska

Nasza firma wielokrotnie korzystała z usług niszczenia dokumentacji, jednak nigdzie nie przebiegało to tak sprawnie jak w AMG, otrzymaliśmy wszystkie niezbędne dokumenty potwierdzające zleconą usługę. Co więcej, mogliśmy być obecni przy całym procesie. Polecamy!

Jacek Jarczyk

Współpraca z AMG to czysta przyjemność, usługi realizowane są na najwyższym poziomie niezależnie czy chodzi tu o niszczenie dokumentów czy odbiór makulatury. Na pewno jeszcze do Państwa wrócimy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Amg Recycling Polska Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w Amg Recycling Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amg Recycling Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amg Recycling Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Amg Recycling Polska Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Maszewska 10
    72-100 Goleniów

Amg Recycling Polska Sp. z o.o.