Opinie o PPH Farmer Tadeusz Rzeźnik w Rurzyca

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPH Farmer Tadeusz Rzeźnik. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PPH Farmer Tadeusz Rzeźnik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH Farmer Tadeusz Rzeźnik w Rurzyca

Jerzy Nowy wpis

Czy w sklepach można płacić bonami sodexo

Nie szukają może sprzedawczyń?

@Ania

Szukają proszę zadzwonić do koordynatora ,trzeba pracować, jak wszędzie, fajna atmosfera, jestem stałym klientem na kadlubka ,i wyzwolenia, atmosfera wręcz rodzinna

Magdalena Nowy wpis
@Anna

A skąd wiesz, że szukają? Mówią o tym swoim klientom?

Wojtek Nowy wpis
@Anna

Ciągle szukają.Za najniższą krajową ,niestety.A Tobie jako klientowi zwierzają się z problemów kadrowych ?Bycie klientem a pracownikiem to dwa różne aspekty.

Gosc

Żenada. Płaci 200 zł wiecej niz wynosi minimum i jeszcze chce zeby pracowac co druga sobotę. To sa wyzyskiwacze.

Julia Nowy wpis
@Gosc

Rozumiem, że pracujesz lub pracowałeś tu w przeszłości. A możesz coś powiedzieć na temat tego info, że nie są przestrzegane zasady bhp i sprzedawany jest stary towar? Taki zarzut można znaleźć w jednym z komentarzy.

TaZła

Dlaczego nikt nie robi porządku z kierowniczkami sklepów w Szczecinie? Stare handlary, nie przestrzegają żadnych zasad ani wymogów sanitarnych. Sprzedają towar zakupiony w tanich marketach mając z tego zysk do własnej kieszeni. Tyle skarg i zero konsekwencji. Nie polecam sklepu ul. Wyzwolenia, ul. kadłubka, ul odzieżowa.

Dominika
@TaZła

Jeśli masz jakieś aluzję co do zachowania wymogów sanitarnych to chyba wiesz gdzie uderzyć? Ludziom brakuje odwagi, nie bądź jednym z nich.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PPH Farmer Tadeusz Rzeźnik? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Jolanta

Co będzie dalej z firmą Farmer? Jakieś zmiany z racji koronawirusa? Czy będą póki co działali jak zwykle?

(usunięte przez administratora) podniesliscie tak bardzo ceny mięsa przez tego koronawirus,. Fajnie się dorabia na panice ludzi?

Jolanta

Aktualnie w wiodących internetowych serwisach z ogłoszeniami o pracę nie widać żadnych nowych ofert, ale może pracownicy Farmera wiedza coś o planowanych, nie publikowanych jeszcze rekrutacjach? Z pewnością osoby zainteresowane podjęciem pracy w tym miejscu chciałyby wiedzieć o wolnych stanowiskach wcześniej :)

maja06@poczta.onet.eu

Witam! Mam 1 pytanie: czy kupując wędlinę w plasterkach typu: szynkowa wieprzowa, krakowska parzona mam prawo prosić o zdjęcie osłonki przed pokrojeniem. Ciągłe utarczki słowne wyprowadzają mnie z równowagi. Sprawa dotyczy sklepu w Kamieniu Pom. przy dworcu PKP. Pozdrawiam!

@maja06@poczta.onet.eu

zapraszamy na inne stoisko farmer w kamieniu ....strzelecka12. tam jest miło spokojnie i bez problemów z osłonką...

@ja

doradzam telefon do koordynatora. numer dostępny na ogłoszeniu o pracę

Zostaw merytoryczną opinię o PPH Farmer Tadeusz Rzeźnik - Rurzyca

• Jak się pracuje w PPH Farmer Tadeusz Rzeźnik?

Zobacz opinie na temat firmy PPH Farmer Tadeusz Rzeźnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH Farmer Tadeusz Rzeźnik?

PPH Farmer Tadeusz Rzeźnik