Opinie o Amg Recycling Polska Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amg Recycling Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Amg Recycling Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amg Recycling Polska Sp. z o.o. w Goleniów

Tomasz

Bardzo polecam firmę, trafiłem tam na rozładunek. Poszło sprawnie i szybko, Panie pracujące bardzo miłe i kulturalne.

Szkoda, że tak trudno tu uświadczyć wpisy od pracowników, mam zamiar przyjąć się do firmy na stanowisko biurowe (oczywiście, jeśli mnie zatrudnią) i z chęcią bym poczytała czy jesteście zadowoleni z warunków i stawki, tak bardzo jak klienci :P Ponoć mają tu w porządku wynagrodzenie i system premiowy, to ile na rekę może dostać np. asystent w administracji?

Roman Nowy wpis

Obsługa miła i ekspresowa.Polecam wszystkim

Jakie zarobki ma kierowca odbierający dokumenty od klientów? Jakiś nabór w ogóle się szykuje do lata? Powiem wam, że jak szukałem na ich Facebooku ofert, to trafiłem na wynajem mieszkania pracowniczego. 5,5 tys. plus opłaty! To ile zarabia tutaj pracownik że byłoby go stać na taki wynajem?

Łysy Nowy wpis

Polecam firmę, rozładunki ekspresowe, Panie bardzo miłe. Obsługa za 5

Firma Amg Recycling Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Niemcy - szukamy podwykonawców. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH

Mają ofertę pracy dla stolarzy i monterów mebli w Niemczech i Austrii. Trzeba znać komunikatywnie niemiecki. A jak z dojazdem i zakwaterowaniem? Na własną rękę?

Tomasz

Jarektoon

Działają ok. odbiorą kiedy zgłoszę i jeszcze nigdy nie miałem powodu do narzekania. Polecam

Janina

Polecam współpracę. Szybko i sprawnie. Jako klient jestem zadowolony.

Daniela

Firma profesjonalna, obsługa na najwyższym poziomie, a osoby tam pracujące są zaangażowane bardzo pomocne w obsłudze klienta. Szefostwo firmy, nie dość że piękne, to jeszcze o wielkim sercu, gotowe nieść pomoc ludziom Polecam firmę z całego serca.

Super firma, polecam z całego serca oddałam dokumenty do niszczenia całkowicie za darmo. :)

Bardzo polecam firmę AMG Recycling, szybko i sprawnie pozbyłem się zalegających dokumentów.

Maria Magdalena

Polecam prace w firmie AMG Recycling, bardzo miła atmosfera i wynagrodzenie zawsze na czas. :)

Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie, bezproblemowy kontakt telefoniczny z firmą.

Mateusz

W tej firmie można oddać dokumenty do niszczenia całkowicie za darmo. W tych czasach to niemożliwe, a jednak się udało. Bardzo polecam.

Zofia

Bardzo polecam tą firmę ! Oddałam bezproblemowo makulaturę.

Mietek

Polecam.Szybki załadunek i załatwienie dokumentacji.

Uwaga w Oleśnicy dolnośląskie działa oszut i nacjagacz prowadzi firmę Womar na ul.Kilinskiego to jego nr.725 420 035.Trzymajcie się z dala od tego osobnika.

Kamil Szeszko

Trafiłem do firmy AMG z reklamacji i powiem szczerze - trafić lepiej nie mogłem. Zostałem rozladowany od ręki, Panie pomogły w organizacji dokumentów. Nic tylko tam wracać! Nie mogę doczekać się następnego kursu do Państwa :)

@Kati

Pana opinia jest bardzo krzywdząca i nieprawdziwa, ponieważ AMG Recycling Polska Sp. z o.o. od wielu lat nie świadczy usługi ZAŁADUNKU dla firm zewnętrznych.

@biuro

AMG Recycling Polska Sp. z o.o. od wielu lat nie świadczy usługi ZAŁADUNKU dla firm zewnętrznych . Jestem nowym pracownikiem ale sama nie widzialam nigdy zaladunku dla firmy zewnetrznej ;) oh cebulaku zajmij sie swoim domem i problemami niz pisaniem glupot! Musisz miec nudne zycie ,ze piszesz takie glupoty .

J23

Woś nakopie ci do dupy jak spotkam cię w Goleniowie łysy spasiony obleśny dziadu.

Cezary F.

To zgłaszaj B A RA Nie.

Małgorzata

Informuję, że firma AMG Recycling Polska Sp. z o. o. nie wstawia ogłoszeń o pracę na tej stronie. Podany pod powyższym postem nr telefonu może być próbą (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Amg Recycling Polska Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w Amg Recycling Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amg Recycling Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amg Recycling Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Amg Recycling Polska Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Maszewska 10
    72-100 Goleniów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Amg Recycling Polska Sp. z o.o.