Opinie o International Center Of Events Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy International Center Of Events Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie International Center Of Events Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o International Center Of Events Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy pracownicy International Center Of Events Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

klient

(usunięte przez administratora) Jest słabym wręcz beznadziejnym organizatorem targów bo nikt na te imprezy nie przychodzi. Przez telefon powtarzają tylko papkę marketingowa wyuczoną przez pracowników która nie ma nic wspólnego z prawdą. Z powyższych komentarzy widać że ludzie pracujący tam są wykorzystywani i mówią co im się karze. Czyli w każdym obszarze działalności nie należy absolutnie z IC group współpracować.

Potwierdzam Nowy wpis
@klient

Z perspektywy byłego pracownika: tak, byliśmy nakłaniani (zeby nie powiedzieć zmuszani), aby przekazywać klientom firmy coraz to nowe wymówki, terminy zwrotów pieniędzy, które nie były dotrzymywane. Jednym słowem mieliśmy kłamać i grac na czas. I naciągać kolejne osoby. Mój jawny sprzeciw wobec takich działań skonczyl się zwolnieniem - najlepszy moment ze wszystkich w tej firmie.

Czy w International Center Of Events Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Trafne pytanie... Nowy wpis

...ponieważ w International Center of Events NIEMOŻLIWA jest wypłata w całości! Firma jest niewypłacalna, odwołuje wydarzenia, nie reklamuje ich (mimo, że to również agencja marketingowa, ale w tym przypadku szewc bez butów chodzi), nie zwraca pieniędzy niezadowolonym uczestnikom wydarzeń, nie płaci pracownikom. Nie wiem jakim cudem to się jeszcze trzyma, chyba tylko "dzieki" machlojkom właścicieli, których moim zdaniem nie warto w tych działaniach wspierać!

Magdalena

Ale dogadali się z pracownikami kiedy te pieniądze wypłacą czy poprostu ich totalnie olali i nie zapłacili wynagrodzeń ani nie zobowiązali się do wypłacenia w przyszłości? Bo to spora różnica.

Ex
@Magdalena

Czyny, nie słowa. Byli pracownicy czekają na swoje wynagrodzenia już kilka miesięcy i mimo iż wielokrotnie slyszeli zapewnienia, że pieniądze dostaną - do tej pory ich nie zobaczyli. Obietnicami rachunków nie opłacisz. A coraz to kolejne(usunięte przez administratora) na temat płatności przychodzą właścicielom firmy nadzwyczaj łatwo. Ewidentnie mają wieloletnie doświadczenie w tego typu (usunięte przez administratora).. przykre, że pracownicy kiedykolwiek wkładali się zaangażowanie w rozwój tak marnej instytucji...

potwierdzam
@Ex

z firmy odeszło już wielu świetnych pracowników, którzy byli zaangażowani. Firma się na nich wypięła w momencie złożenia przez nich wypowiedzenia. Niektórzy z nich nie są w stanie podjąć pracy zawodowej bo leczą depresje. Szkoda, bo firma robiła fantastyczne wydarzenia i łączyła ludzi. Mam nadzieję, że to przez pandemie te wszystkie złe sytuacje

Przyzwoitość - słowo klucz
@potwierdzam

Bardzo to przykre co piszesz i niestety prawdziwe. W całej tej sytuacji po prostu szkoda ludzi, którzy tam pracowali i pracują. Ale wg mnie pandemia nie powinna być wytłumaczeniem dla braku klasy i uczciwości. Niezależnie od tego jak trudna jest sytuacja, zawsze można wyjść z niej z twarzą. Albo bez, czego przykładem są nieuczciwi właściciele firmy

Potwierdzam
@Przyzwoitość - słowo klucz

@przyzwoitosc masz racje. Zwlaszcza, ze Prezes wozi się super autem najwyzszej klasy, buduje dom i zaprasza na swoj slub. Na stronie jednej z firm pisze, ze jest multiprzedsiebiorca a potem pisze bylym pracownikom ze nie ma z czego zaplacic zaleglych wyplat bo firma jest w zlej sytuacji. To jest slabe. Inni wlasciciele przynajmniej nie robia szopki z ludzi

ZAŻENOWANA
@Potwierdzam

Multiprzedsiebiorcą :D przecież ten człowiek ma ego wyższe niż inflacja! Dla znajomych biznesmen, wg pracowników zwykły (usunięte przez administratora) Inni też mają swoje za uszami, tylko mniemanie o sobie chyba na trochę bardziej racjonalnym poziomie. WAŻNE, ŻEBY KAZDY, KTO ROZWAŻA PRACĘ W TYM MIEJSCU BYŁ TEGO ŚWIADOMY. Z perspektywy czasu wiem, ze są miejsca, gdzie ludzi się po prostu szanuje. Tylko tyle i az tyle, nie pozwólcie sobie na to.

Potwierdzam rowniez Nowy wpis
@ZAŻENOWANA

Multiprzedziebiorca, wszyscy się z niego śmieją ze ogłasza że ma 32 punkty pączków a ma ledwo 10/11 i myśli że ludzie naiwni. Pracownicy jak odchodzą źle potraktowani to dużo mówią...o tym jak jest w rzeczywistości

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie International Center Of Events Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Byly

(usunięte przez administratora) odradzam każdemu, bardzo koloryzują o wyrobieniu planu zapomnij ponieważ nikt go nie wyrabia masz gola podstawę i się cieszysz, oczywiście zapewnienia że każdy wyrabia plan na rozmowie to kpina. (usunięte przez administratora) NIE POLECAM NIKOMU TEN FIRMY WSZELKIE KOMENTARZE SA PRAWDZIWE WYSZUKAJCIE TAKŻE W GOOGLE NAZWĘ TEJ FIRMY

Sprosowanie
@Byly

Proszę o nie wypowiadanie się w imieniu osoby, która dany event organizowała - mimo, że sytuacja rzeczywiście miala miejsce i byla bardzo przykra.

eTron
@Byly

Ty widział kiedy E-Trona :) ?

@eTron

jak słoma z butów wychodzi to nawet e-tron nie pomoże.

Ex

Grudzień 2021 - zatrudnienie nowych pracowników Również grudzień 2021 - zwolnienie ok. 1/4 pracowników (również tych przyjętych kilkanaście dni wczesniej) dzień po spotkaniu świątecznym i pracowniczej wigilii Styczeń 2022 - firma prowadzi rekrutację, gdyż nie doliczyła się, że po zwolnieniach zabraknie im osób do prowadzenia wszystkich projektów Odpowiedzcie sobie zatem na pytanie, czy chcecie mieć pracodawcę poważnego, szanującego pracowników, czy skupionego wyłącznie na własnych zarobkach. Tak własnych, bo o Twoje dbać nie będzie. Ani podczas rozmowy, ani podczas podpisywania umowy nie dowiesz się, że wypłatę dostaniesz w co najmniej dwóch ratach. Dowiesz się o tym dopiero w momencie wypłaty(usunięte przez administratora) wg rocznego sprawozdania finansowego z 2021 r. (znajdziecie na stronie: ekrs.ms.gov.pl i wybierzcie przeglądarkę dokumentów finansowych) firma odnotowała stratę w wysokości ponad 2 mln zł. Mało przyszłościowy pracodawca. (usunięte przez administratora) Decyzję podejmiecie sami, ale zalecam OGROMNĄ OSTROŻNOŚĆ.

Madzia

Nie polecam chyba ze na chwile. Firma fajna ale brak komunikacji i organizacji przeszkadza

Jak długo trwa proces awansu w International Center Of Events Sp. z o.o.?

Wszystko zależy od zaangażowania, cech charakteru oraz wyników. Najszybszy awans w firmie nastąpił po dwóch miesiącach gdzie Osoba otrzymała swój własny projekt.

Odradzam kazdemu wstąpienie w szergi tej firmy. Praca po godzinach - bo inaczej nie ma mozliwosci aby wszystko obrobic czego od Ciebie wymagają. Dzień w dzień zabierasz prace do domu. Gdy wspominasz swoim przełożonym ze sie nie wyrabiasz to jedyne co mozesz usłyszeć to to ze jesteś źle zorganizowana. Pieniadze nie sa wypłacane na czas i trzeba sie o nie upominać. Szefostwo jest w stanie zawiadomić pracowników ostatniego dnia miesiąca ze potraci z wypłaty 40% wynagrodzenia. O dniach wolnych mozesz zapomnieć(usunięte przez administratora)

Były Pracownik

Wszyscy zatrudnieni na B2B za nierynkowe wynagrodzenia. Brak jakichkolwiek możliwości rozwoju. W dodatku o swoje wynagrodzenia trzeba toczyć walkę. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o International Center Of Events Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w International Center Of Events Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy International Center Of Events Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

International Center Of Events Sp. z o.o.
  • Kazimierza Gierdziejewskiego 7 lok. 25A
    02-495 Warszawa

International Center Of Events Sp. z o.o.