Syberyjskie Zdrowie Sp. z o.o.

Opinie o Syberyjskie Zdrowie Sp. z o.o.

olga_popowa

Wiemy, że w Kraju już kilka tysiący kompani pracuje w branży produktów dla zdrowia i urody. Jednak jesteśmy zupełnie pewni, że Kompania, którą reprezentujemy może w pełnej mierze stać się dostojnym konkurentem na rynku Polskim. (usunięte przez administratora) Na tej stronie znajdują się wystarczające informacje na pobudzenie zainteresowania, ale oczywiście za mało żeby zdecydować o współpracy. Kim jeśteśmy? Jesteśmy przedsiebiorcami. Dla nas Syberyjskie Zdrowie to fantastyczny świat z kulturą, wartością życia i szansą wspaniałego zarobku. W razie pytań proszę o kontakt. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do pozytywnej i korzystnej dyskusji. (usunięte przez administratora)

Sylflo
@olga_popowa 29.06.2014 12:06

Olga_popowa jeśli możesz to napisz do mnie na email sylwiatorba87@interia.pl Jestem konsultantem Syberianhealth i chce się podzielić opinia

Zostaw opinię o Syberyjskie Zdrowie Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Syberyjskie Zdrowie Sp. z o.o.