Opinie o Mtr Media Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mtr Media Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mtr Media Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mtr Media Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Ahh ten Grafik Nowy wpis

Jeżeli idziesz do tej pracy na stanowisko grafika, szczerze współczuję i odradzam. Klepanie prostych Grafik byle jak byle najszybciej, oczywiście zapomnij o robieniu nad godzin bo nie będzie płacone, najważniejsze to być punktualnym rano. Czyli masz być 8h, a masz roboty nakładanej tak dużo że można dostać choroby psychicznej. Jakie mieliśmy zabawy fajne. Siedzisz w pokoju klepiesz robotę i po kilku miesiącach słyszysz że wszyscy mówią że się obijasz, mimo że robisz nadgodziny za free. Prawa ręka szefa zrobi wszystko by przetrwać, nawet poczyta e-maile i załączniki bez wiedzy ani bez zawarcia w umowie że ma prawo do wglądu. W skrócie było to potajemnie ale jak wiadomo prawda wyjdzie na jaw. Było tam wiele podobnych akcji ale nie chcę mi się marnować czasu na tą firmę krzak. Z tego co wiem to chyba w miarę dobrze żyło się tam ekipie od google ads. Chodź też robili rzeczy na kilka stanowisk. Typowa Polska firmeka która wygląda bardzo ładnie ale no wiele tam toksyny. Była historia też o dziewczynie która była grafikiem i nie wytrzymała tego (usunięte przez administratora) więc poszła do sklepu na pączki i już nie wróciła, coś pięknego :D

Lena Nowy wpis

Podpowie ktoś jak się przygotować do rozmowy o pracę?

admin

Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie MTR Media Sp. z o.o. Sp. komandytowa? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Mtr Media Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Firma Mtr Media Sp. z o.o. sp.k. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Account Executive, Warszawa - Maj 2024
  • Programmatic Specialist, Warszawa - Kwiecień 2024

Czy pracujesz w firmie Mtr Media Sp. z o.o. sp.k. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Mtr Media Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Mtr Media Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mtr Media Sp. z o.o. sp.k.
  • Ostra 20
    02-949 Warszawa
  • NIP: 5212741376 KRS: 0000220068

Mtr Media Sp. z o.o. sp.k.