4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 15 40 5 1

Opinie o International Center Of Events II Sp. z o.o.

Pablo Nowy wpis
Klient

No ja akurat o nich mogę trochę powiedzieć, bo trochę z nimi styczności miałem, dobra firma z którą warto współpracować

Young Nowy wpis

Dobra firma do współpracy. Polecam!

Piotr Nowy wpis

@Meggie a zdradzisz jako kto pracowałaś? I czemu jednak zrezygnowalas?

Meggie Nowy wpis
@Piotr

Specjalista ds. sprzedaży :) Zrezygnowałam bo otworzyłam swoją firmę (totalnie inna branża), ale doświadczenie zdobyte tutaj bardzo pomaga :)

Meggie

baaardzo dużo się nauczyłam, dobrze wspominam pracę i każdemu polecam, bo warto :)

kinek

Pracowałem tam i uważam że to świetne miejsce zarówno dla osób mniej doświadczonych jak i tzw. weteranów. Polecam!

Meggie
@kinek

Zgadza się - jeśli chodzi o miejsce do rozwoju to wpasowują się w ten opis idealnie, ale też i osoby które wiedzą "co i jak" znajdą tam dużo wyzwań.

Ag
Użytkownicy czekają na odpowiedź 70 dni.

Pracowałam w tej firmie 1,5 roku - ze swojej strony uważam pracę w Grupie IC jako bardzo rozwojową - praca tutaj jest wyzwaniem ale nigdzie indziej nie nauczyłam sie tak dużo co maksymalnie procentuje przy mojej działalności która obecnie prowadzę. Jaka jest atmosfera? moim zdaniem bardzo dobra, były momenty podczas Covid gdzie robiło się nerwowo ale to chyba normalne w tym okresie, ale poza tym pracowało się tam bardzo dobrze z maksymalnym zaufaniem od strony Zarządu.

Ciekawa

Napiszesz coś więcej? Tez jestem w podobnej sytuacji. Firma już widnieje w KRS jako zadłużona, wiele osób już zgłosiło się po pomoc prawna żeby egzekwować należne im pieniądze.

Ciekawa

KRD*

Obecny pracownik

Zaczyna się czwarty rok mojej pracy w IC Events. Sądzę, że dla kogoś kto rozważa pracę w tej firmie, może być przydatne zdanie osoby, która przepracowała w niej więcej niż kilka miesięcy. To nie jest miejsce dla tych, którzy pracę traktują jedynie jako smutny obowiązek. To miejsce dla ludzi z pasją, pomysłami, chętnych do działania – i z takim podejściem mogą tu wiele zyskać. Duża odpowiedzialność na stanowiskach kierowniczych, ale również bardzo duże możliwości realizacji własnych pomysłów. Wiele obecnie prowadzonych projektów w firmie zostało stworzonych przez samych pracowników. W porównaniu do innych agencji eventowych, w których pracowałam, tu zdecydowanie najbardziej odpowiada mi atmosfera i zespół, na który można liczyć. To co cenię najbardziej to nieograniczone możliwości rozwoju. Zarząd nie stanowi odrębnej instancji, to ludzie którzy są dla nas dostępni cały czas i pracują z nami każdego dnia, więc nie wiem skąd opinie, że unikają kontaktu. Czas pracy w 100% zależy od samych pracowników. Nikt nie stawia przymusu zostawania po godzinach. Zdarza się, że w trakcie sezonu zostaje się trochę dłużej, ale można sobie ten czas odebrać. Dobre miejsce dla osób, które chcą realizować duże projekty i nie boją się wyzwań. Jestem tu kilka lat, nie z przymusu, a z wyboru :)

@Obecny pracownik

Reperowanie opini na sile. Zarząd kazał?

@Transparentna

"Zarząd nie stanowi odrębnej instancji, więc nie wiem skąd opinie, że unikają kontaktu" Ano stąd, że jak już będziesz chciał od nich odejść to Cię zaczną unikać. Ano stąd, że jak będziesz chciał swoją wypłatę to Bartuś będzie się starał robić z Ciebie idiotę, wychodząc na większego imbecyla. Pracownicy odchodzą od nich masowo bo się przekonują, że zarząd to (usunięte przez administratora) które nawet nie potrafi wziąć na klatę wypowiedzenia pracownika. Groźby, szantaże, podkładanie świń - oto nieudolne próby zatrzymania pracownika, który mówi "nie chcę już z taką firmą współpracować''- to kwintesencja działań IC.

Weronika

Pracuję w firmie już kilka i chyba to samo w sobie jest najlepszym wskaźnikiem jakości i atmosfery pracy tutaj. Przez lata wielokrotnie obdarzono mnie dużym zaufaniem, poszerzając moje kompetencje i dając mi szanse na rozwój zawodowy oraz awans. Czy w firmie docenia się szczególnie osoby zaangażowane czy osiągające postawione przed sobą cele? Oczywiście, ale nigdy nikt nie przykazał mi pracy po godzinach - chyba, że byliśmy na evencie, co jak na firmę eventową chyba nie jest zaskakujące. Dodatkowo przepracowane godziny zawsze mogłam odrobić i to w wybranym przez siebie terminie. Jeśli ktoś oczekuje, że nie dając nic od siebie będzie awansowany poprzez zasiedzenie to myślę, że są inne, może państwowe instytucje, które chętnie go przyjmą. Firma dla osób kreatywnych, które chcą się rozwijać w szybszym tempie niż to bywa w korporacjach. Zastanawia mnie też dlaczego żadna z osób zostawiająca negatywne opinie nie ma odwagi podpisać się chociażby własnym imieniem. Pod przykrywką internetu każdy jest odważny. Pozdrawiam internetowych trolli i wszystkie osoby, które pracują tu od lat tworząc naprawdę ciepłą i pełną uśmiechu atmosferę pracy :) :)

@Weronika

Nie wydaje mi się, że to internetowe trolle, tak najlepiej napisać jeśli opinia jest nieprzychylna. Wiesz.. gdybym się podpisała swoim imieniem to szef by tego nie wziął transparentnie na klatę tylko wręczył wypowiedzenie tak jak to ma w zwyczaju robić jeśli ktoś ma swoje zdanie ;) Jeśli wypełniasz obowiązki i pracujesz w firmie to wynagrodzenie jest Ci należne, z czym zarząd ma ogromny problem. Obcinanie o kilkanaście-kilkadziesiąt procent i proszenie się o przelew przez tygodnie chyba niezbyt dobrze świadczy o firmie. Może Tobie pasuje taki rodzaj ''stabilizacji'' że nie wiesz ILE i CZY w ogóle dostaniesz wynagrodzenie. A atmosfera? Dziwne, że pracujemy w tej samej firmie ;-) Tu pracownicy mają zupełnie odmienne zdanie na ten temat. Zresztą. Obozy, obgadywanie za plecami, a poźniej ciepłe i pełne uśmiechu twarzy to faktycznie ATMOSFERA :)

@Weronika

Wera Ty pod ludźmi dołki kopiesz aby Tobie było dobrze. Mało robisz, dużo gadasz. Serio????

Ilona

A ja wszystkim polecam pracę w Ic events (Grupa IC). Pracowałam w firmie ponad 2 lata w najfajniejszym czasie. Dzięki możliwością, które dostałam, byłam w stanie się przebranżowić i nauczyć całej masy nowych rzeczy, które teraz wykorzystuję przy rozwoju własnej firmy. Zostałam obdarzona dużym zaufaniem przez Zarząd, który powierzył mi masę zadań, o których nie miałam wcześniej pojęcia. Warunki finansowe adekwatne do zaangażowania i wyników, ja akurat byłam w tej kwestii bardzo zadowolona. Zarząd nigdy nie robił mi problemów z home office, wolnym, wręcz czasem sam podkreślał abym odpoczęła. Czy pracy dużo? Tak, dla osób, które są pracowite, angażują się w swoje projekty, ale nie jest to przymus. Ja pracowałam ciężko, ale to był mój wybór. Masa osób natomiast pracuje do 16 i też jest w porządku. Atmosfera fajna - mnóstwo ludzi, którzy są pasjonatami i chcą tworzyć masę wartościowych rzeczy. Ja polecam gorąco. Podczas 2ch lat byłam w Chinach, Niemczech, Włoszech, robiłam pokaz mody, poznałam masę super ludzi ze świata, nawiązałam ciekawe relacje - czad! Dodatkowo wyszłam poza schematy i branżę fitness. Sky is no limit!

@Ilona

Oj Ilonka to chyba już nieaktualny ani komentarz oraz Twoja opinia ;) Jeden miesiąc, a jak zmienia się obraz Firmy, prawda?

@Transparentna

widzę, że jest druga ''transparentna'' :) Ilonie ewidentnie zmieniła się opinia :)

Ilona
@Transparentna

Sugerujesz, że warunki w firmie uległy zmianie? Na gorsze? Co masz dokładnie na myśli bo nie za dużo mogę wywnioskować po Twojej wypowiedzi. Napiszesz jak wygląda obecnie praca w International Center Of Events II?

@Transparentna

Tak, Ilona powiedziała ze nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Potraktowali ja ze fest mimo ze tyle serducha włożyła. Szkoda dziewczyny

Turbo_transparentny

Czytając komentarze zastanawiam się czy chodzi o tą samą firmę :) - pracuje już dłuższy czas i zaznaczam, że nie jest moja pierwsza praca i podsumowując: Czas pracy: - poza sezonem zdarza się, że zostaje dłużej - bo najzwyczajniej mam coś do dokończenia ale nie zdarzyło się nigdy żeby ktoś ode mnie tego wymagał -mój wybór, który zawsze odbijałem sobie późniejszym przyjściem. W sezonie eventowym, pracuje się dłużej ale nadwyżkę można odebrać po sezonie :) Rodzaj umowy: B2B - co w obecnym czasach nie jest czymś wyjątkowym. Osobiście dla mnie wygodniejsze rozwiązanie - tym bardziej w czasach pandemicznych Terminowość wypłaty: - jedyne opóźnienia przez cały dotychczasowy okres pojawiły się w momencie pandemii (przesuniecie o tydzień) co w obliczu zamykania biznesów i masowych zwolnień było do przeżycia :) Dostępność zarządu: - dotychczas nie miałem problemu żeby z kimkolwiek porozmawiać Reasumując - praca w eventach nie jest dla wszystkich, ale jeśli ktoś to lubi to jest to dobre miejsce na rozwój, zdobycie doświadczenia i wyrobienie kontaktów.

@Turbo_transparentny

Przesunięcie o tydzień? Śmieszne ;) jakoś minęło już parę miesięcy a wypłaty nadal nie dostałam ;) Widać turbo transparentny, że to reperowanie opinii na siłę ;)

Arczi

Z firmą IC mam bardzo pozytywne wspomnienia i doświadczenia. Pracowałem wcześniej w kilku innych firmach i żadna nie dała mi tylu możliwości rozwoju w krótkim czasie. Współpraca z wieloma ciekawymi osobami , często bardzo znanymi i medialnymi dla osób pracujących w eventach też może być ciekawym przeżyciem. Bardzo krótka ścieżka decyzji od pomysłu do realizacji na pewno może być dodatkowym atutem dla osób chcących realizować swoje wizje w organizacji eventów.

Koni

Dobra firma na rozwój dla osób bez doswiadczenia. Przez pandemie coraz gorsza atmosfera, a zarząd nic z tym nie robi. Niedawno odeszła z firmy dziewczyna która była bardzo ważnym pracownikiem. Była bardzo złe traktowana przez niektóre dziewczyny z firmy przez to ze wyróżniała się swoją pracowitością, skromnością i osoba. Zawsze pomocna, uśmiechnięta. Kilka awansów, świetne wyniki, lubiana przez klientów, z dużym doświadczeniem zawodowym Zarząd o wszystkim wiedział i nic z tym nie zrobił bo lepiej się nie wtrącać. Bo liczą się wyniki. Firma w której można się wiele nauczyć ale od siebie. Moja opinia jest neutralna. Zależy czego ktoś szuka

Grizlli
@Koni

Brzmi to, jak zachwalanie samej siebie. Chyba to jest ta domniemana "skromność".

Serio?
@Koni

Pisanie na swój temat w trzeciej osobie ?

Tot
@Serio?

@Grizlli @ Serio? - zarząd zaczął pod nickami próbę wybielenia wizerunku przy pomocy niewybrednych komentarzy. To jest dokładnie ich styl :)

@Tot

zarządowi tej firmy to już nic nie pomoże ;) wybielić to może sobie co najwyżej zęby. takiego wstydu bym nie udźwignęła jako szef, żeby swoim pracownikom nie płacić wynagrodzenia ;) ...i gdy B wchodzi do kuchni taki uśmiechnięty i myśli, że otaczający ludzie darzą go sympatią , ah...

UWAGA NA TĘ FIRMĘ! Najlepiej trzymać się od niej z daleka. Pomimo tego, że ma być to praca 8-16, to pracujesz kilka godzin jeszcze po 16 żeby się ze wszystkim wyrobić (oczywiście bezpłatnie). Pieniądze nie są wypłacane na czas, albo nie są wypłacane w ogóle. O wypłatę trzeba się dopraszać, co prezes za każdym razem ignoruje i udaje, że w tym momencie go nie ma. Atmosfera - 10, żadnych możliwości rozwoju, jest to miejsce nastawione na wyssanie z człowieka ile się da i przejście do następnej zatrudnianej osoby.

transparenta

Zarząd tej firmy to chyba się z (usunięte przez administratora) na rozum pozamieniał. Perfekcyjny przykład tego jakim szefem nigdy nie być. Pan z zarządu nauczył się słowa TRANSPARENTNY na pamięć i uważa je jak mniemam za szczyt elokwencji. Szkoda, że nie wypłaca pieniędzy byłym pracownikom i udaje, że nie istnieje, gdy owe zaległe wynagrodzenia chce się uzyskać. Kilka byłych pracowników szykuje pozew zbiorowy, także niebawem się ukróci ta transparentność. Nigdy nikomu bym nie poleciła pracy w tej firmie. Wyzyskiwanie pracowników za marne grosze, brak dawanego przykładu, brak wprowadzenia. Grupka dziewczyn, które stworzyły kółko wzajemnej adoracji i lizodupstwa prezesury zgadza się na wszystko co prezes powie, nawet nie używając swoich komórek mózgowych czy to faktycznie ma sens i jaki ma dać to efekt. W sumie nawet zarząd też nie wie czego chce i co chwile zmienia warunki i zasady. Szkoda tracić nerwy na tą firmę :)

@transparenta

W tym przypadku poziom wypracowanej w pocie czoła elokwencji po wspięciu na wyżyny sugeruje, iż nie wszystkie decyzje zarządu jednak są złe :)

@:)

A co konkretnie sugerujesz

Kandydat
Klient

Uczestniczyłam w rekrutacji. Szanowny Pan Prezes rzekomo miał dać znać co dalej, a przynajmniej tak powiedziała miła Pani, która ze mną rozmawiała, nie wiem czy w ogóle istnieje jakiś Pan Prezes, ale tak sądzę - chyba dość wolno myśli bo nadal się nie odezwał. Ciekawe podejście.

Dawid

A jakie są główne obowiązki pracowników w firmie?

Olis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 190 dni.
 Problem

Nie polecam !!! Praca w tej firmie ma same minusy.(usunięte przez administratora) Nieprzewidywalne i absurdalne zachowanie zarządu. Wszechogarniająca inwigilacja - kilka raportów dziennie z każdej rzeczy. Zasady rodem z lat 90. Zero zaufania do pracownika. Duża rotacja, ludzie przychodzą i odchodzą. Nie ma od kogo się uczyć = brak rozwoju zawodowego. Brak jakiegokolwiek systemu wdrożeniowego. Najlepiej siadaj i pracuj! Wymagania, wymagania i jeszcze raz wymagania bez zapewnienia odpowiednich narzędzi do pracy. Jednym słowem UNIKAĆ! No chyba, że ktoś chce przejść szkołę życia - to zapraszam - po tej pracy każda następna będzie idealnym środowiskiem na rozwój :)

Leon

Czy są w tym momencie prowadzone w firmie rekrutacje i jakie są szanse na pracę?

Klars

Świetna atmosfera, rozwój i wizja firmy bardzo dynamiczna i ciekawa. Co do Zarządu nie potwierdzam opinii powyżej gdyż nie miałem okazji się przekonać w negatywnym świetle o ich podejściu. Świetni ludzie, tworzący bardzo wymagające projekty

Zostaw merytoryczną opinię o International Center Of Events II Sp. z o.o. - Warszawa