Opinie o Ornsson Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ornsson Solutions Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ornsson Solutions Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ornsson Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

Przy tym opisie pozostałych dodatków takich jak pakiet i te benefity zastanawiam się dlaczego nie ma tych owocowych dni tygodnia? To byłby jakiś spory wydatek? Ile tak na ono jest teraz ludzi w biurze i ile pracuje na dziale reklamacji? Jest w sumie taki dział? Po prostu widnieje oferta dla eksperta z tej dziedziny i wstępnie reflektuję kandydaturę.

@Ania

A podasz tego jakieś przykłady? jakie zmiany udało się w ostatnim czasie wprowadzić dzięki właśnie tego typu wspomnianym sugestiom? Jak ogółem firma jest elastyczna?

Wera Nowy wpis

Dzień dobry. pokazała mi się oferta dla Specjalisty ds. zarządzania wiedzą. Proszę mi przybliżyć to jak rozmowa rekrutacyjna może wyglądać. mam zamiar aplikować. mam już wymagane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Co docelowo będzie weryfikowane?

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

a czy może ktoś powiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia? Wysokość wynagrodzenia, formy współpracy?

Jeśli już o HR była teraz niedawno mowa to właśnie poszukują do siebie młodszego partnera biznesowego. Ja tez myślałam żeby złożyć papiery ale widzę ze wymagają minimum roku doświadczenia a podobnym stanowisku, bez tego nie ma sensu nawet się zgłaszać, jeśli zapal do nauki u mnie występuje? Czy prowadza może staże?

Agnieszka

Firma wydawala się być solidna. Kontakt podczas pierwszej rozmowy telefonicznej bardzo pozytywny. Zaraz potem nastapila druga rozmowa juz przez MS Teams, rowniez poszla dobrze i tego samego dnia dostalam info, że przeszlam do ostatniego etapu rekrutacji i rozmowy z klientem. Zaproszenie owszem otrzymalam, jednak potem zostalo ono anulowane za powod podając L4 jednej z osób. Mialam dostac informację o kolejnym terminie za kilka dni gdyz rekruterowi bardzo zalezalo na zakonczeniu procesu przed listopadem, jednak czekalam i sie nie doczekalam. Kiedy wczesniej dostawalam info o kolejnych etapach nawet będąc na urlopie, to tym razem Pan rekruter z Ornsson nie raczył nawet poinformowac czy cos się stalo lub zmieniło a do rozmowy nie doszło do dnia dzisiejszego. Bardzo rozczarowujące i nieprofesjonalne zachowanie, zwlaszcza iż poswięcilam swój czas na pierwsze rozmowy oraz przygotowanie się do kolejnej, a tu nagle cisza i zero informacji zwrotnej.

Profesjonalizm Nowy wpis
@Agnieszka

No to profesjonalni chyba nie są skoro podają powód czyjejś nieobecności. Z tego co się orientuję nie można randomowym osobom mówić, że ktoś jest na l4, to wiedza dla HRow i Managera, a nie dla osób postronnych. Chciałam zaaplikować, jednak po tym wpisie rezygnuję.

Rozmowa telefoniczna, zgrabna i sprawna. brak większej analizy doświadczenia w rozmowie. Raczej omówienie stanowiska i wybadanie czy kandydat będzie zainteresowany. Przy pytaniu o zarobki - obietnica rozmowy z przełożonym oraz kontakt zwrotny. Nic takiego nie nastąpiło. Zabrakło widocznie już chęci choć wykonanie telefonu zajmuje jakieś 20 sekund.

Motywy zmiany pracy

logo firmy Serwisant rowerowy

Czy na potencjalnego pracodawcę powinno patrzeć się przez pryzamat owocowych dni tygodnia? Zalecam kontakt z Ornsson Solutions, który chętnie odpowie na Pana pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Ornsson współpracuje z wieloma klientami i również na wiele stanowisk rekrutuje, dlatego warto się z nimi skontaktować - nawet gdyby nie udało się dostać na stanowisko w dziale reklamacji, być może znajdzie się coś innego, lepszego w Pana wypadku.

@Ania

Nie wiem czy te owoce są najistotniejsze ale czy w tym przypadku gdy pracownicy podają jakieś własne sugestie co do zmian to czy są one docelowo wdrażane lub chociaż brane pod uwagę? Co do tego wspomnianego działu reklamacji to była mowa o stanowisku eksperta, a co z juniorami? są teraz przyjmowani? po jakim czasie się awansuje?

Każdy z pracowników ma możliwość wyrażenia i zgłaszania swoich sugesti/pomysłów. Oczywiście nie wszystkie da się spełnić, ponieważ przemawiają za tym różne aspekty prawne i nie tylko, niemniej wiele ze zgłaszanych sugestii przez pracowników zostało wdrożonych. Pracuję w tej firmie od ponad 3 lat i z czystym sumieniem stwierdzam, że dla firmy zdanie pracownika jest ważne i jest to odczuwalne.

@Ania

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Ornssonem. Warunki pracy, wsparcie rozwojowe oraz bardzo dobra komunikacja powodują, że praca to czysta przyjemność.

@Karolina

Trzeci raz widzę wzmiankę na temat rozwoju lecz bez szerszego rozwinięcia, może tu się uda wydobyć tego typu informacje? o jakim zakresie teraz piszecie i w czym to się przejawia? Interesuje mnie konkret gdyż to określenie może być nieco ogólne, a dobrze jest mieć wizje tego na co człowiek się pisze

Johanes B

W Ornsson Solutions pracuje już 7 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Rekrutacja przebiegła bardzo sprawnie i szybko otrzymałem ofertę. Dotychczas jest to najlepsza firma, w której pracowałem. Są możliwości rozwoju, pójścia dalej i dodatkowe szkolenia. Reszta zespołu jest bardzo miła i pomocna w przypadku trudniejszych spraw. Polecam :)

Justyna

Jestem bardzo zadowolona z warunków umowy oraz tego jak wygląda moja praca w firmie Ornsson Solution. Przede wszystkim posiadają bardzo profesjonalny zespół, który zawsze służy pomocą. Doceniam korzystne benefity, terminowe wypłaty oraz jasno określoną ścieżkę kariery, która sprawia, że czuję się pewnie i rozwijam. Bardzo polecam!

Kacper M

Z Ornsson Solutions Sp. z o.o. pracuje już prawie rok i muszę przyznać, że tak jak już pracowałem, w różnych firmach to jeszcze nigdzie nie pracowało mi się tak dobrze jak tutaj. Bardzo dobra i przyjazna firma, która potrafi i wie jak zadbać o swoich pracowników tak, aby chcieli współpracować z nimi jak najdłużej, jednak to co cenie sobie w tej firmie najbardziej to ludzi i szefostwo, na których mogę liczyć na co dzień w swojej pracy.

Radosław D

Z firmą związany jestem od roku. Warunki zatrudnienia, jak i sama praca bardzo mi odpowiada. Jasno określona ścieżka kariery, zgrany zespół, benefity w postaci pakietu medycznego i karty Multisport oraz stabilność zatrudnienia to rzadkość w obecnych czasach. Pracę mogę z czystym sumieniem polecić.

Ania K

Z firmą Ornsson Solutions jestem związana od ponad 3 lat. W swoim życiu pracowałam w wielu firmach międzynarodowych i na wysoką skalę, ale tego co daje nie tylko na papierze, ale realnie Ornssons swojemu pracownikowi nie zaznałam nigdzie indziej. Mowa tutaj o szerokiej ścieżce kariery, systemie premiowym, współpracy z Klientem międzynardowym, dopasowaniu szkoleń do potrzeb pracownika. Szkolenia organizowane przez firmę dopasowywane są głównie do potrzeb pracownika, a umiejętności na nich nabyte przydzą się nie tylko na konkretnym stanowisku w tej firmie, ale również w dalszej karierze zawodowej. Szkolenia prowadzone są przez osoby wykwalifikowane w danym obszarze (nie przez kolegę/koleżąnkę z większym stażem ), kończące się certyfikatami uznawanymi w innych korporacjach. Co więcej prowadzone są ZAWSZE w miłej i luźnej atmosferze, co tylko zachęca do uczestnictwa w nich i nie musisz przeglądać facebooka po 5 mintach by nie zasnąć. Dzięki udziałowi w różnego typu szkoleniach masz możliwość rozwinięcia swoich umiejętności, co tylko sprzyja i prowadzi do zdobywania coraz to wyższych stanowisk. Ściężka kariery określona jest w każdym zespole i wiesz co musisz zrobić by znaleźć się na samym szczycie. Co wiecej zespoły chętnie ze sobą współpracują, dzięki czemu jest możliwość sprawdzenia się na innej płaszczyźnie. Być może w Ornsson Solutions nie ma owocowych czwartków, co dla niektórych może być podstawą do zatrudnienia, niemniej poza tym co wymieniłam powyżej firma oferuje bogaty pakiet medyczny, kafeterię MyBenefits i najważniejsze... pyszną kawę w biurze ???? Polecam pracę w Ornsson Solutions.

AZ

Polecam! Firma obsługuje dużych klientów, dając pracownikom możliwość rozwijania się w ciekawych obszarach. Zapewnia stałą opiekę, wsparcie i poradę, a przedewszystkim pracownik czuje się wysłuchany. Podchodzi do pracownika "po ludzku" i patrzy na jego dobro i rozwój. Przełożeni, czy współpracownicy są zawsze dostępni i responsywni. Wartym docenienia jest również fakt, iż pracownicy mogą czynnie uczestniczyć w kreowaniu swojej sytuacji poprzez np. uczestnictwo w tworzeniu procesów.

Agnieszka
@AZ

Jeżeli już o systemach była mowa to widnieje na pewnym portalu oferta na stanowisko juniorskie od ich supportu. Aplikował ktoś teraz i by opisał rozmowę rekrutacyjną? W jaki sposób jest prowadzona? Czego się spodziewać? I jakie są średnie zarobki?

Ornsson Solutions Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Specjalista Ds. Rekrutacji. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Zostaw merytoryczną opinię o Ornsson Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ornsson Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ornsson Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ornsson Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ornsson Solutions Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ornsson Solutions Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ornsson Solutions Sp. z o.o.
  • Wiejska 17 lok. 3
    00-480 Warszawa

Ornsson Solutions Sp. z o.o.