Opinie o Johnson Matthey Poland w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Johnson Matthey Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Johnson Matthey Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Matthey Poland w Gliwice

Jak wygląda praca na produkcji, jest ciężko? Czy jest klimatyzacja?

Polecony
@Zainteresowany

Polecam :) nie tylko w firmie

Kandydatka

Jaki system teraz jest w pracy zaraz po przyjęciu do pracy na linie ?

kolega

od marca 12h 4b. teraz jeszcze 3 zmiany po8h

KOLEDZY Z UR

No to do rzeczy. W ostatnim czasie wyleciał od nas jeden kolo. Fajny był, ale trochę frik i lubił ściągać gacie. Okąd to się stało, na GW podają dialogi niby-pracowników pisane są w jednym stylu. Ci, którzy myślą - wyciągną wnioski. Ci, którzy wierzą w M jak miłość - będą popuszczać w nocy. Pracodwca jest spoko. Wynagrodzenia i benefity lepsze niż w innych firmach na strefie. Pracy wcale nie jest dużo. Ludzie bardzo przyjaźni. A że chcą wprowadzić 4 zmiany? Biznes jest biznes. To przecież nie jest przytułek dla przedszkolaków, ani ochronka, tylko wysoka technologia i ssanie na super produkty. Jeszcze raz - kto mądry, ten sam wyciągnie wnioski. Polecamy pracę w JM! W UR jest spoko szefu. Te paszkwile to wywody kolesia, którmu u nas się nie udało... Życzymy Koledze powodzenia! KOLEDZY

@KOLEDZY Z UR

Od kiedy on nie pracuje. Ponieważ sprawdzam historie Wpisów i wszystkie są o jednym i tym samym. Chyba ze on nie pracuje Już od dłuższego czasu.

K.A.S.A.
@KOLEDZY Z UR

"A że chcą wprowadzić 4 zmiany? Biznes jest biznes. To przecież nie jest przytułek dla przedszkolaków" - to idź do pracy na 13 godzin, 7 dni w tygodniu, a resztę wolnego czasu zapisz się na płatne dyżury. "wysoka technologia i ssanie na super produkty." - a gdzie tego szukać? W magazynie pochowane? "Te paszkwile to wywody kolesia, którmu u nas się nie udało.." - taaa, i wszyscy co zostali w UR są zadowoleni... Niezły z ciebie bajkopisarz...

Va bank
@K.A.S.A.

Dobre. Tyle ze nieprawdziwe. JaK te wszystkie opinie. Nawet Tą która teraz piszę, A prawda jest jedna Źle się dzieje w jm. Nie polecam.

Gerhard
@KOLEDZY Z UR

A ten kolo co poleciał to ten z wyrokiem?( bo gdzieś pisało że taki robi w ur ) bo jak to ten to wiadomo czego poleciał

Shift
@Gerhard

Nie, ja mam wyrok

Pejter

Pierwszy miesiąc za mną. Fabryka jak fabryka, na pewno robi wrażenie że wszystko nowe, duzo nowych ludzi na pokładzie, bo czwarta brygadę szykują. Na razie na 3 zmiany chodzę, zobaczymy jak to będzie w tej czterobrygadowce. Z górnej produkcji już tak pracują, my z dolnej produkcji zaczynamy za miesiąc. Ogólnie to miałem piętra jak to będzie, ale na razie nie jest źle.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Johnson Matthey Poland? Czy kandydat na stanowisko Customer Service Executive powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Ania1990

Trafiłam tu już na 4brygady, więc nie mam porównania jak było wcześniej, ale dla mnie jest nawet ok. Czasem duże zmęczenie przy 12stkach,tyle że nie ma nudy i czas szybko mija. Nie wiem czy to ogarnę, bo sporo instrukcji trzeba poznać, ale liderzy widać starają się nas nowych uczyć. Podobają mi się tablice w dziale, dzięki zdjęciom wiem kto pracuje że mną na zmianie, bo na początku to się ludzi nie zna i tak dziwnie, jeszcze w tych maskach to wogole ciężko poznać. Pokręcony jest ten budynek, dużo się człowiek nachodzi z górnej produkcji do kuchni czy stołówki.

Misiek

Witam. W jakich godzinach pracujecie ? Chodzi oczywiście o 4 brygadówkę. 6-18 czy 7-19? Z góry dziękuję za odpowiedź

mopsik
@Misiek

6;30-18;30

Praca

Hejka, mam pytanie czy wszystkie dzialy produkcyjne pracuja po 12h oraz na jakie zarobki netto mozna liczyc na start jako pracownik produkcji? Slyszalem ze sa lepsze niz w Ngk. Z gory dziekuje za odpowiedz.

...

Operatorzy produkcji robią zbyt wiele jak na swoje stanowisko!!!

Kandydatka

Hej, ma ktoś może jakieś informacje odnośnie pracy jako analityk laboratoryjny ? Jak sie pracuje ? Czy praca jest w sysyemie zmianowym i rowniez w weekandy ? Na jaką stawkę można liczyć na początku? Czy są jakieś mozliwości rozwoju ?

047fbwp
@Kandydatka

tak, tam też na zmianach pracują 12h. Praca spoko z różnymi analizami. polecam przyjmują

Rania
@Kandydatka

Tak, ze wzgledu na to, ze firma sie rozwija jest bardzo duzo mozliwosci rozwoju. Praktycznie caly czas prowadzone sa rekrutaxje wewnetrzne. Dopiero jak nie ma odpowiedzi wewnatrz firmy, to szukajs na zewnatrz. Polecam.

@Rania

Brzmi na prawdę nieżle. A co dobrze byłoby umieć (np. jakie techniki analityczne ) aby mieć szansę na przyjęcie do pracy ?

@047fbwp

Egon123

Witam.Jaki system chodzenia do pracy obowiązuje w Johnson Matthey przy 12 godzinnym trybie ?

Misia
@Egon123

W jednym tyg 5 dni pracy (pn, wt, pt, sb, nd), a w drugim 2 dni pracy (śr, czw). I tak na zmianę.

Egon 123
@Misia

Dziękuję za udzielenie odpowiedzi ???? W systemie 12 godzinnym często przekracza się normatyw godzinowy czyli jak jest do przepracowania w jakimś miesiącu jest160 godzin to w 12 stkach wychodzi 180h.Czy firma wtedy płaci za te nadgodziny czy oddaje w formie wolnego ?

Zen
@Egon 123

Mamy 3 miesiące okresu rozliczeniowego. Jesli sa przekroczenia, to zawsze kasa na koncie. Nie ma sciemy i oszukiwania. Tu zalezy na wykonaniu zadan. Szczerze mowiac - nie oszczedzaja ;-)

Egon 123
@Zen

Dzięki za odpowiedź. :-)

Malik

Napisze szczerze, naprawde tak dobrych firm jak Johnson Matthey jest w Gkiwicach malo. W zasadziw na strefie mozesz przebierac w pracodawcach ale jesli choodzi o robote, warunki, klimat itp. to tutaj jest najwyzsza polka. A widzialwm juz duzo. Pracuje ru od lipca.

Dżoana

Dzień dobry. Aplikowałam na stanowisko pracownik produkcji przez pracuj.pl .pod koniec grudnia 2020,Pytanie ? jak wygląda rekrutacja, czy długo czeka się na info odnośnie wyniku rekrutacji ,jak wygląda rozmowa .czego się spodziewać ?

@Dżoana

Witam jestem w tej samej sytuacji co Ty. W związku z tym pojawia się pytanie czy rekrutacja aktualnie się odbywa, czy jest to też próba zbudowania bazy kandydatów ? Mam pytanie dla aktualnych pracowników jak często są przyjmowani nowi pracownicy, bo pomimo wielu ofert nie doczekałem się reakcji HR od dwóch tygodni. Pozdrawiam.

anon123
@Kandydat

cześć, z tego co wiem to przyjmują dalej na produkcje ale mieli wolne podczas świąt i dopiero teraz ruszają z rozmowami. do mnie zadzwonili.

Wodnik

Jestem na produkcji w JM od listopada. Mam mieszane uczucia, bo jeszcze nie wszystkich dobrze znam i nie czuję się pewnie z zakresem zadań, ale cały czas się uczę, więc widzę nadzieję że będzie lepiej. Na razie nie żałuję zmiany pracy.

Johny

Jak czytam co niektore komentarze to widze ze jak w kazdej firmie zdazaja sie trole ktore sieja propagande i pisze złe komentarze chyba w gorszych firmach nie robili bo ja tak i zamierzam tu przyjsc do pracy a czas pokaze jak bedzie

JM

Kochani, życzymy Wam i Waszym Najbliższym spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Goliat

Opinie tutaj są tak poważne jak ta firma. Wieje propagandą na kilometr. Ale do rzeczy. Firma od początku (usunięte przez administratora) pracowników. Oszukali w sprawie 4 brygad (wiedzieli od początku, zatrudniali mówiąc że zawsze będą 3 zmiany). Nikt się nie zająknął że przychodzenie w soboty i niedziele to nawet nie są nadgodziny tylko jakiś dyżur. Oczywiście nie możesz nie przyjść. Zostawanie po godzinach to norma....za darmo oczywiście. Od ciągłego powtarzania Sejfti nie będzie bezpiecznie i nie jest. Nadal nie mówcie zatrudnianym z jaką chemią mają do czynienia. Cieknące i nieszczelne zawory, nie działające dozowanie. Najlepiej wszystko ręcznie. 600 kg materiału przerzuconego ręcznie w wątpliwym zabezpieczeniu to nie jest Sejfti.....nie zgłasza się wypadków, mobbing to norma. Awansują dzieci, które nie potrafią rozmawiać ludźmi. TL który krzyczy na pracownika, powinien mieć zakaz wejścia do firmy. TL, który szydzi z innych pracowników publicznie. Kierownik to już temat rzeka.....nie interesuje się w ciągu dnia procesem, tylko wpada na koniec i sieje panikę. Faworyzowanie, podlizywanie, nepotyzm. I skończcie proszę tą propagandę, bo zatrudniacie niczego nieświadomych ludzi, którzy po rozpoczęciu pracy i zorientowaniu się w temacie, zaraz mają wszystko w (usunięte przez administratora) A mamy dość już pracowania od roku za dwóch czy trzech pracowników bo nie umiecie zatrudnić ludzi. A i jeszcze do tych płytkich wypowiedzi.....darmowa kawa, i dopłata do posiłków to NAPRAWDĘ nie jest wielki cud i dar dla was maluczkich. Każda szanująca się firma wprowadza taki socjal dla swoich pracowników.

Pracownik JM

Praca jak praca, fabryka nowiutka, ludzie są pomocni, kadra kierownikow zmian jest spoko, a z menedżerami to tak jak piszą pozostali, że bywa różnie. Ogólnie polecam, bo warunki pracy dużo lepsze niż w innych miejscach na strefie.

zus

Jestem tu od wczoraj. Bardzo pozytywne wrażenia. Szkolenia, dużo informacji, linia spoko.

Wojownik
@zus

Chyba byliśmy w tej samej grupie na wstępnym? Pierwsze wrażenia bardzo ok. Byle tak dalej.

Rico
@zus

Ja też z tej ekipy grudniowej. Powiem tak, że trochę byłem przerażony przed zatrudnieniem jak czytałam te komentarze,ale teraz mijaja 3 tygodnie i dramatu nie ma. Ludzie spoko, nowiutka fabryka, dobre zaplecze.

Refiu
@zus

Nowa praca to zawsze stres. Ale tutaj jest extra, dużo nowych i wszyscy bardzo się nami przejmują, dbają o nas i starają się o jak najlepsze wdrożenie. Podoba mi się ta fabryka - nówka. Wszędzie błysk. Przebieralnie, kantyna, pomieszczenia socjalne - wypieszczone. I naprawdę jest tutaj super!

LEPO

Pierwsze wrażenia z rekrutacji całkiem spoko, ale trochę dygam się co dalej, nie chciałbym sobie pogorszyć. Ci co przeszli niby nie żałują na razie. Zobaczymy.

Nie warto być dobrym dla ludzi

Takie moje spostrzeżenie nie warto być dobrym dla ludzi pracujących , przykład Łukasz Urbańczyk bardzo dobry kierownik zmiany zawsze szło polegać na nim szło się z nim dogadać co do pracy i rozumiał problemy osobiste pomagał próbował pomocy w różnych sytuacjach the Best Boos !!! Tylko wyszedł tym na minius ,szkoda że ludzie tego nie docenili,ale jak to mówią Polak jak nie pomógł to już nie zaszkodził.

PL
@Nie warto być dobrym dla ludzi

Łukasz był spox Ten nowy też jest OK

Czendżołwer
@PL

Zgadzam się,Łukasz był ok, a nowy Wojtek też jest spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Matthey Poland - Gliwice

• Jak się pracuje w Johnson Matthey Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Matthey Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Johnson Matthey Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 190, z czego 68 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Johnson Matthey Poland
4.1/5 Na podstawie 352 ocen.
  • Alberta Einsteina 6
    44-109 Gliwice