Opinie o KPCG Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KPCG Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KPCG Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPCG Sp. z o.o. w Katowice

Mateusz

FIRMA - MT MEBLE SP ZOO ADRES MAIL - mati2894@o2.pl Numer listu przewozowego - 6231324011807 Ponad miesiąc czasu czekam na zwrot pobrania, żadnego kontaktu telefonicznego ani mailowego. Czekam do końca tygodnia, o czym poinformowałem firmę otopaczka.eu drogą mailową.

@Mateusz

Dziękujemy, sprawdzimy.

Mateusz Biernacki
@Mateusz

Czy udało się sprawdzić ? FEDEX 6231325072418 – 500zł 66aa9b3c1, FEDEX 6231325064796 – 1000 zł , nadal brak przelewu, nadal brak odpowiedzi mailowej. Kiedy otrzymam swoje pieniądze?

Mateusz Biernacki
@KPCG Sp. z o.o.

Czy udało się sprawdzić? FEDEX 6231325072418 – 500zł 66aa9b3c1, FEDEX 6231325064796– 1000 zł 21fc3ee6a, nadal brak przelewu, nadal brak odpowiedzi mailowej. Kiedy otrzymam swoje pieniądze?

formidable

(usunięte przez administratora) nie przesyłają pieniędzy za pobraniem. Moje sugestie dla KPCG Sp. z o.o.: Warto odpisywać na maile i uczciwie wypłacać pieniądze, a nie je sobie przywłaszczać i siedzieć cicho.

Adam Maćkowiak

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zamieszczonymi na tym portalu firma KPCG Sp. z o.o. wywiązała się z roszczeń w stosunku do mojej osoby. Być może zmiany poczynione przez władzę firmy faktycznie wpłyną pozytywnie na jej funkcjonowanie oraz wizerunek. Na dzień dzisiejszy temat wyczerpany a korzystanie z usług w/w firmy z racji wygodnej (moim zdaniem) strony internetowej póki co ograniczę do wysyłki przesyłek płatnych z góry. pozdrawiam.

Aleksandra

Wysłali państwo do nas informacje o zwrotach, żeby nas uciszyć? Pierwsze wypłaty miały wyjść w dniu wczorajszym. Dostaliśmy maile po godzinie 13, a po odesłaniu rubryki otrzymaliśmy informacje, ze pracują państwo do 13. To jakaś kpina. Minął weekend oraz poniedziałek, ani kontaktu z państwa strony ani pieniędzy. Proszę o zwrot środków!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie KPCG Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Cieszymy się i liczymy na współpracę :)

asasasas

Wreszcie konkret - dziękuję za informacje. Pozdrawiam

KPCG

Zero kontaktu telefonicznego, nikt nie odpowiada na e-mail. kwota za przesyłkę zapłacona i przepadła.

K. Radomski

Dzień dobry, proszę o zwrot 73,80 zł za niezrealizowaną paczkę o numerze f8ac2147. Czekam od 23.08. Już dawno wysłane na maila oczywiście bez kontaktu z państwa strony.

@K. Radomski

Ustosunkujemy się do wtorku.

K. Radomski
@KPCG Sp. z o.o.

Środa, żadnej odpowiedzi ani zwrotu pieniędzy.

Oficjalna informacja: 1) jeżeli dodają Państwo opinię/komentarz to prosimy aby była ona podpisana, nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć merytorycznie na anonimowe wpisy. 2) wszystkie anonimowe wpisy, które w jawny sposób zniesławiają dobre imię spółki KPCG, zostają zabezpieczone. Nasz dział prawny obecnie zgłasza wszelkie tego typu objawy "heju", celem ustalenia sprawców popełnienia czynu. Każda osoba/firma ma prawo do dodania merytorycznej opinii na temat zakupów, usługi etc. To wolność słowa. Jednak prosimy nie wykorzystywać i nadużywać tego prawa, celem obrażania, zniesławiania i pomawiania naszej firmy. Wszystkie tego typu "opinie" są niezgodne z obowiązującym prawem i regulaminem serwisu GoWork.pl, zatem sa usuwane. Jeśli mają Państwo pytania odnośnie rozliczeń, reklamacji, faktur itp - prosimy kierować wiadomość na kancelaria@kpcg.eu - nasz zespół zajmie się tymi zgłoszeniami w kolejności wpłynięcia spraw. Nakręcanie spirali pomówień ( najczęściej przez jedną bądź dwie osoby, dodające po kilkanaście komentarzy z różnych nicków ) , nie pozwala na merytoryczną polemikę. Pozdrawiamy. KPCG sp. z o.o.

@KPCG Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, ten komentarz to po co? Nie odpisujecie Państwo merytorycznie tutaj, na moje maile od sierpnia też nikt nie odpowiedział, więc niby dlaczego jedynie poprzez kontakt mailowy mam się kontaktować?! Podałam Państwu numer paczki, więc chociaż po tym można wnioskować, że nie jest to opinia anonimowa- tutaj nie ma konieczności wpisywania chociażby adresu e-mail(usunięte przez administratora)

Adam Maćkowiak

Na dzień dzisiejszy poszkodowanym jestem ja oraz na pewno kilkanaście osób do których dotarcie to kwestia czasu a o pomówieniach będziecie rozmawiać ze skarbówką i przed sądem.

ANETA PAROL

NIEAKTUALNY

ANETA

Ten adres jest nie aktualny

OliwiaO

Niech Państwo się nie dziwią.. skoro tak długo nie ma od Państwa żadnej odpowiedzi, to jak ludzie mają ze spokojem podchodzić do Państwa firmy? Wystarczyłaby jakakolwiek informacja zwrotna o otrzymaniu wiadomości i szacowanym czasie zwrotu pieniędzy!

@OliwiaO

proszę o numer zlecenia ( zleceń ).

@ANETA

Oczywiście, że nieaktualny.

@Adam Maćkowiak

Przelew do Pana Adama został zrealizowany tak jak obiecaliśmy. Pozdrawiamy i życzymy bardziej spokojnego podejścia do sprawy a nie nakręcania spirali pomówień.

@KPCG Sp. z o.o.

Jedyny numer jaki posiadam, to numer przesyłki 1a2860d5f, status na stronie otopaczke.eu jest cały czas "w trakcie procesowania". Pierwszą wiadomość e-mail została do Państwa wysłana 24 sierpania 2018 roku.

Ibejowski.

Polecam.

Nic nie kasujemy. Oczywiście, że sprawdzimy.

Co z tym sprawdzeniem?

@Monika Kopczynska

Co z moim zwrotem pieniędzy? Nikt się ze mną nie skontaktował ani nie odpowiedział na e-mail.

@Monika Kopczynska

jeżeli napisała Pani @ na kancelaria@kpcg.eu to na pewno odpowiemy. Mamy sporo zapytań , ale prosze poczekać - odpowiemy.

Ile mam jeszcze czekać?

@Monika Kopczynska

Segregujemy e-maile i odpisujemy na bieżąco

jutro zadzwonię ,pozdrawiam

Państwa paczki zostały doręczone dopiero 26.09 a więc zgodnie z regulaminem, mamy 10 dni roboczych na zwrot. Dzisiaj mamy dopiero 3.10, a więc nawet sam DHL jeszcze nie zdążył się rozliczyć z salda. Państwa bezprawne SPAMOWANIE portalu, i szerzenie negatywnego PR, będzie skutkować dochodzeniem odszkodowania przez naszą spółkę.

Piotr Nowak

Dzień dobry, 20.09 otrzymałem od Państwa wiadomość mailową, że niezwłocznie prześlecie Państwo informację na temat zwrotów pobrań. Do dzisiaj nikt się nie odezwał, nie weszły też żadne przelewy. Proszę o natychmiastową informację o terminie zwrotów a4e1db27b - nr listu 6231308976184 - 4436zł 87aa4460f - nr listu 18591579145 - 1450zł 179b3f7c5 nr listu 18591569981 - 1450zł

@Piotr Nowak

Sprawdzimy zgłoszenie.

@KPCG Sp. z o.o.

Panie Piotrze, raczej może Pan zapomnieć o odpowiedzi tak jak i ja, proponuje zabezpieczyć wszelkie ślady współpracy z tą firmą ,przyda się w sądzie. Wszystko wskazuje ,że trzeba będzie wszcząć postępowanie karno-skarbowe w przypadku tej firmy. Firma KPCG Sp. z o.o. wymaga podpisanie się pod opiniami, w takim razie proszę o przedstawiciela firmy KPCG Sp. z o.o. również o podpisywanie się pod komentarzem aby wszyscy wiedzieli z kim mają "przyjemność" konwersować.

@Adam Maćkowiak

Panie Adamie, oczywiście sprawdzimy zgłoszenie. Pozdrawiam.

@KPCG Sp. z o.o.

Po raz kolejny proszę o nieusuwanie moich wpisów i podpisywanie się pod wpisami imieniem i nazwiskiem.

Proszę ich nie dublować, dodawać po 10x tych samych, to nie będą usuwane. Forum służy do wymieniania opinii dla pracowników. Nie do "zniesławiania" przez anonimowe osoby, które nie są pracownikami spółki.

Nie polecam! Bardzo zła organizacja pracy. Złe podjeście do pracownika. Same problemy!

@Adam

Bardzo ciekawy wpis ale... nigdy u nas nie był zatrudniony pracownik o imieniu Adam :) Pozdrawiamy!

Tomasz Król

prosze o zwrot pobrania za przesylke nr.listu 523000015808430046399932

@Tomasz Król

Dziękuję za zgłoszenie, sprawdzimy.

tomek

Nie polecam tej firmy.

@tomek

Dziękujemy za opinię.

i to jest konkretna informacja, która pozwala zlokalizować przesyłkę. Za chwilę przyjrzymy się zgłoszeniu. Pozdrawiamy.

Sprawdzimy zgłoszenie. Odpisujemy na emaile, prosze napisać na kancelaria@kpcg.eu

Sprawdzimy to. Dziękujemy za zgłoszenie.

Zostaw merytoryczną opinię o KPCG Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w KPCG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KPCG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

KPCG Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 44 ocen.

KPCG Sp. z o.o.