Opinie o KPCG Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KPCG Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KPCG Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPCG Sp. z o.o. w Katowice

Arkadiusz Berliński

Wzywam do zwrotu kwoty pobrań w wysokości 14553,31 zł. Zostały wysłane dwa wezwania droga pocztową, jedno już wróciło (jeszcze na poprzedni adres nadane) a drugie czeka na odbiór na poczcie (wysłane na obecny adres) i pewnie też wróci. Czekam na zwrot jeszcze do końca roku. Jeżeli nie otrzymam, sprawę skieruję w styczniu do prokuratury.

@Arkadiusz Berliński

Dziękujemy za wiadomość. Sprawdzimy to zgłoszenie. Listy są obierane w godzinach pracy biura. Na pracę listonoszy wpływu nie mamy.

@KPCG Sp. z o.o.

Ja osobiście w asyście świadków w celach dowodowych dostarczę wam wezwanie do zapłaty w godzinach waszej pracy . Zobaczymy jak to wasze biuro wygląda, zrobimy zdjęcia, sprawdzimy czy otwarte w deklarowanych godzinach.

@Arkadiusz Berliński

Jest Pan w błędzie. Wysnuwa Pan wnioski , jednak ma Pan za mało informacji. Każda firma, która zgłasza reklamację , otrzyma potwierdzenie do wystawionych faktur dot. weryfikacji. Bylibyśmy także ostrożni z formułowaniem oskarżeń pod adresem spółki, jakoby faktury i noty były próbą wyłudzenia. W styczniu wszystkie wierzytelności zostaną złożone do sądu, tak więc o żadnej próbie wyłudzenia mowy być nie może , co będziemy udowadniać w Sądzie. Sianie paniki, nakręcanie spirali oskarżeń, powoduje fałszywy ogląd informacji z Państwa strony. To i wiele innych rzeczy będziemy starali się udowodnić w Sądzie, gdyż zachowanie Państwa jako naszych mamy nadzieję, już byłych Klientów, jest poniżej poziomy godnego przedsiębiorców. Jeżeli myślą Państwo , że spółka KPCG będzie za Państwa płacić za paczki NST do przewoźników takich jak DHL, to są Państwo w błędzie. Wszystko zostało zrefakturowane i WSZYSTKICH zaległych płatności będziemy dochodzić na drodze cywilno-prawnej. Pozdrawiamy. KPCG sp. z o.o.

@KPCG Sp. z o.o.

Czy ten komentarz oby do mnie miał być? Ja piszę o zwrotach pobrań, których nie zwróciliście mi (na co mam akurat dowody) a tutaj jakiś post nie na temat jakby z automatu wystawiany. W listopadzie wykonaliście jeden przelew w tytule sugerując, że to jeden z pięciu i tyle waszych płatności. Dlatego ponownie wzywam do zwrotu pobrań! Zalegacie mi nadal ponad 14tys. złotych. Widzę dziwną linię obrony więc od razu zaznaczę, że wszystkie nasze paczki mieściły się w graniach wymiarowych jak i wagowych zgodnie z waszym cennikiem, a to wasz cennik jest ważny w transakcjach zamawianych u was i nie interesują mnie warunki handlowe jakie zawarła wasza spółka z DHL czy innym przewoźnikiem. Wasz system skalkulował wartość przesyłki i tyle zostało zapłacone. Dodatkowo udam się do DHL i poproszę o weryfikację wszystkich nadanych przez nas paczek za pośrednictwem waszej firmy. Oczywiście - tak jak pisałem wcześniej - udam się również do waszego biura pod adresem z waszej strony internetowej oraz tego z KRS. W styczniu sprawę również kieruję do prokuratury.

@Arkadiusz Berliński

"Dodatkowo udam się do DHL i poproszę o weryfikację wszystkich nadanych przez nas paczek za pośrednictwem waszej firmy." - prosze w takim razie upublicznić informację, którą Pan otrzyma. Będzie to dowód na naszą prawdomówność. Pozdrawiamy.

DLH
@KPCG Sp. z o.o.

My udaliśmy się do DHL i otrzymaliśmy informację, iż żadna weryfikacja nie miała miejsca. Nie doszło również do naliczenia dodatkowych opłat . DHL po prostu naliczyło zwykłą opłatę według cennika. Proszę uważać na tę firmę !

Misadik@o2.pl
@Arkadiusz Berliński

Widzę że wszyscy mają takie same problemy może jakiś pozew zbiorowy?

@KPCG Sp. z o.o.

Potwierdzam, że listy nie dochodzą i nie są odbierane. Mam właśnie przed sobą na biurku zwrot listu poleconego wysłany na adres z KRS.

@Arkadiusz Berliński

Panie Arkadiuszu Przecież otrzymł Pan już część przelewów. Proszę sprawdzić saldo. Staramy się spłacić zobowiązanie na bieżąco.

mazi8210
@KPCG Sp. z o.o.

ja od pażdziernika do tej pory nie mam

KPCG1

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,2Dodają Państwo anonimowe wpisy a potem dziwią się, że nie możemy odszukać numerów paczek i dokonać przelewów. proszę o podanie jakiś danych to sprawdzimy zgłoszenie i tak jak w poprzednim przypadku skończy się to zapewne pomyślnie. Proszę się zastanowić nad swoim zachowaniem. Dodając anonimowe wpisy nie próbują Państwo w żadnej sposób pomóc nam w rozwiązaniu problemu.1476790

@KPCG1

Państwo chyba powinni wszystkie należności regulować, a nie tylko podane tutaj w wątpliwość...

Wow
@KPCG1

O, widzę, że korespondencję z firmą KPCG prowadzi się tutaj a nie poprzez ogólnie przyjęte środki korespondencji. Oczywiście nie z winy poszkodowanych. Naprawdę pierwsza klasa..... No to i ja spróbuję. Poniżej mój mail do KPCG sp. z o.o. na którego jak na razie nie otrzymałam odpowiedzi (wysłany 2019.01.07) poza potwierdzeniem od serwisu OtoPaczka.eu, że maila ode mnie otrzymali. "Witam, Ponownie proszę o wyjaśnienie sytuacji z pobraniem za paczkę 523000012680407030903937 nr zlecenia 17101428 Doręczono ją 2018.12.17 a ja nie otrzymałam do tej pory środków z pobrania na konto ani odpowiedzi na mój wcześniejszy kontakt z Państwem w tej sprawie za pomocą formularza na stronie. Proszę o pilną odpowiedź, kiedy środki będą na moim koncie." Czy na tym forum odpowiecie mi Państwo?

@Wow

Może i odpowiedzą, ale pieniędzy nie zwrócą, a nałożą dodatkowe jakieś opłaty. Kpina!

Poczytajcie opinie na google maps tam jest więcej osób czekających na pobranua

Proszę Pana, tak jak Pan sam zauważył wszystkie kwoty są cyklicznie zwracane. Proszę przestać siać spiralę oskarżeń i nakręcać negatywny PR.

Zrobiony-w-bambuko
@Marcin

Jak na razie firma w google maps ma wyłączoną wizytówkę, ale już zgłoszone że firma dalej działa.

@KPCG Sp. z o.o.

Nie prawda, ja nie dostałam zwrotu od 3 m-cy za niezrealizowane zamówienie. W mailach ściemniacie, księgowa obiecuje cuda, że już, że zaraz i ... kolejne tygodnie i nic.

Poszkodowana
@KPCG Sp. z o.o.

Skoro Pan twierdzi że kwoty są cyklicznie zwracane to dlaczego nie jest zapłacone.

@Zrobiony-w-bambuko

Już można wpisywać komentarze na google maps

@Marcin

Dzień dobry, Dodająć opinię proszę się podpisać abyśmy mogli zweryfikować poszczególny przypadek - to po pierwsze. Po drugie doliczenia nie są bezpodstawne ponieważ refakturujemy to co naliczył przewoźnik. I na każdy przypadek mamy dowód ze specyfikacji. Z racji tego że posiadamy 3000 Klientów, oczywistym jest, może powstać tzw. "szum komunikacyjny" np tym forum. Jednak dlatego właśnie monitorujemy i staramy się udzielać odpowiedzi w miarę możliwości, wyjaśniając każdy przypadek z osobna. Tak jak Państwo widzą, niektórzy już otrzymali potwierdzenia z faktur od przewoźników. Jeżeli Klient deklaruje że paczka ma 1kg i jest prostopadłościanem, a z weryfikacji wynika, iż paczka znacząco odbiega od podanych wymiarów - przewoźnik nalicza dodatkową opłatę. To reguła we wszystkich firmach. Pozdrawiamy KPCG.

@Poszkodowana

@Betaplast

@KPCG Sp. z o.o.

Poszukajcie w bazie mojej firmy chyba że macie taki bałagan że nie możecie nic znaleźć, Wasza księgowa kłamie, 3 razy obiecywała przez telefon zwrot i fv korektę i NIC. P.S. Nazwa firmy jest podpisem. Będę tu tak długo pisać aż nie zobaczę pieniędzy na koncie. Nic nie dadzą te elaboraty z regulaminów którymi przesuwacie negatywy w dół.

@KPCG Sp. z o.o.

To to pomogę w ustaleniu szczegółów: 2018-07-27 zasilenie konta Dotpay, transakcja M1846-63943, tego samego dnia zamówiony kurier, zlecenie nie zapisało się w systemie bo macie beznadziejny system albo tylko "pobraniówki" przyjmuje, żaden kurier oczywiście po paczkę nie podjechał. Wysłane kilka maili w tej sprawie i nic, próba dodzwonienia się bezskuteczna. Tego samego dnia czyli 27.07.2018 wystawiona przez was faktura numer 431/7/2018. Od początku sierpnia 2018 piszę o zwrot kasy i fakturę korygującą, dziesiątki email i prób dodzwonienia - ZERO rekacji, zero zwrotu. W końcu w listopadzie udało się dodzwonić, księgowa osobiście miała zająć się sprawą zwrotu pieniędzy, tematu nie znała treści naszych wiadomości, wszystko przesłane jeszcze raz, dziesiątki wiadomości wysłanych przez formularz na waszej stronie - NIC. Okradliście mnie i kłamiecie. Tyle o firmemce otopaczka vel KPCG czy jak tak jeszcze was zwą.

@KPCG Sp. z o.o.

Proszę głupot nie wklejać. W naszym przypadku nie chodzi o wysłaną paczkę a o zwrot za niezrealizowane zamówienie. Nie jestem anonimem, poszukajcie nazwy firmy w bazie i oddajcie to co przywłaszczyliście.

Krzysztof

Dz.U.2017.0.1983 t.j. - Ustawa z dnia 15 listopada 1984 r. - Prawo przewozowe Art. 48. Sprawdzenie przesyłki 1. Przewoźnik może sprawdzić, czy przesyłka odpowiada oświadczeniom nadawcy zawartym w liście przewozowym oraz czy zachowane zostały przepisy dotyczące rzeczy dopuszczonych do przewozu na warunkach szczególnych. 2. Sprawdzenia dokonuje się w obecności nadawcy, a jeżeli wezwanie go nie jest możliwe albo gdy nie zgłosi się w wyznaczonym terminie, przewoźnik dokonuje sprawdzenia w obecności osób zaproszonych przez siebie do tej czynności. 3. Wynik sprawdzenia zamieszcza się w liście przewozowym albo dołączonym do niego protokole. 4. W razie stwierdzenia niezgodności oświadczeń zawartych w liście przewozowym ze stanem rzeczywistym przesyłki, koszty sprawdzenia obciążają przesyłkę. 5. W razie ujawnienia rzeczy wyłączonych z przewozu albo niezachowania przepisów dotyczących rzeczy dopuszczonych do przewozu na warunkach szczególnych, stosuje się odpowiednio przepisy art. 55 wskazówki dotyczące postępowania z przesyłką

@Krzysztof

Panie Krzysztofie, zgadza się zacytował Pan zapis z ustawy. Jeżeli uważa Pan, ze m.in DHL Express działa niezgodnie z prawem, oczywiście ma Pan do tego prawo. My refakturujemy opłaty w zgodnie ze specyfikacjami przewoźnika. A cała fala negatywnych komentarzy z tego tytułu, niestety ale jest niepotrzebna. Wszystkie sprawie o zadłużenie, skierujemu do Sądów Gospodarczych. Ma każdą fakturę, posiadamy dowody i podstawy do jej wystawienia. Pozdrawiamy.

@KPCG Sp. z o.o.

Ale gdzie te dowody? Bo chyba jeszcze nikt nie otrzymał ich.

@Formidable

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie KPCG Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
otopaczka dno kompletne

Do spamowania skrzynki pocztowej podmiotów nie mających z nimi nic wspólnego - są pierwsi !!! Do odpisania na wiadomość e-mail - są ostatni. Totalne dno - zreszta widać to po setkach negatywnych komentarzy.

Krzysztof

Wile razy zostawiałem państwu swoje dane kontaktowe za pośrednictwom państwa źródeł no i żadnych odpowiedzi nie dostałem prosiłem o kontakt telefoniczny a tu nic Pierwszą dopłatę naliczono mi we wrześniu próby kontaktu skończyły się przysłaniem miernych skanów wyciętych ramek z Excela to może zrobić każdy i nie jest to żaden dowód i na tym koniec kontaktów więc proszę tu nie ściemniać i robić z siebie pokrzywdzonego Krzysztof Grząbkowiak

@Krzysztof

Oczywiście, że na każdy @ z finanse@otopaczka, wysyłamy odpowiedź. Czasem trwa to po prostu dłużej.

Agnieszka
@KPCG Sp. z o.o.

nie zawsze czyli wcale w Waszym wykonaniu

@KPCG Sp. z o.o.

Przecież to nie jest prawda !!! Na wysyłane maile przychodzą tylko automatyczne zwrotki.

ŻelkaMiędzychód

Dziękuje za wyjaśnienie. Faktura została uregulowana.

@ŻelkaMiędzychód

Dzień dobry, Dziękujemy. Pozdrawiamy.

za pobrania

Witam szanowne kierownictwo KPCG Sp.z o.o. Jestem jednym z pokrzywdzonych przez waszą firmę. Czekam na rozliczenie od was już 9 - miesięcy. Do tej pory nie widzę cyklicznych spłat za pobrania,tylko nie rozumie w czym rzecz .Paczki były wysyłane za pobraniem,czyli pieniądze za pobrania otrzymaliście.To dlaczego nie chcecie odesłać ich właścicielowi.To nie są wasze pieniądze.Chyba że w taki sposób naciągacie uczciwych,naiwnych klientów.Proszę o jakąkolwiek odpowiedz. Wojciechowski Edward

@za pobrania

Panie Edwardzie, Wszystkie dokumenty przedstawilliśmy. Pane wnioski są błędne. Zapewne niedługo otrzyma Pan odpowiedź, kanałami urzędniczymi skoro taką drogę Pan wybrał. Ubolewamy także, iż nie przedstawia Pan wszystkoch faktów, czyli tego że otrzymuje Pan cyklicznie przelewy od września 2018. A także otrzymal w grudniuu 2018. Skoro wybióczo traktuje Pan fakty, przykro nam ale jest to mijanie się z prawdą. Pozdrawiamy. KPCG sp. z o.o.

@za pobrania

Krzysztof

Ja mam inny problem to KPCG Sp. z o.o. domaga się od mojej firmy dopłat za niestandardowe przesyłki doszliśmy do momentu naliczania not obciążeniowych za nieterminowe płatności .Moje wymiary przesyłek były zgodne z kalkulatorem na stronie serwisu a mimo to jestem nękany przez tego brokera tak jak pozostali oszukani niema możliwości dodzwonienia bo żaden numer nie jest odbierany .Może ktoś miał podobny problem i może mi pomóc bo nie mam zamiaru płacić tym naciągaczom

Magdalena

Panie Krzysztofie, Tez mam taki problem z notami obciążeniowymi i jakimiś dodatkowymi kosztami. Zaproponowali po wysłaniu faktury, ze doślą dowód od przewoźnika. Poprosiłam o ów dowód. Nie doczekałam się. Zamiast tego wysłali notę obciążeniowa. Dodam, ze zalegają tez z zapłaceniem za paczkę pobraniowa, za która chcą pobrać dodatkowe opłaty... Paranoja. Może jakiś pozew zbiorowy? Tylko gdzie i jak możemy się znaleźć?

@Magdalena

Krzysztof

KPCG Sp. z o.o. na swoją obronę wypisują bzdury nie przedstawiają żadnych konkretnych dowodów nie odpisują na próby kontaktu nie odbierają telefonów skany które od nich dostałem to wycięte ramki z Excela. Ja posiadam fakturę zakupu kartonów w której jasno jest podany wymiar kartonów 600x600x800 a paczki nie ważą więcej niż 25 kg co spełnia wymagania przewoźników i kalkulatora który się znajduje na stronie OTO PACZKA

piter

witam -mamy tą sama sprawę - dziwne naliczenia i to w EURO ... brak zwrotów pobrań nasza kancelaria przygotowuje odpowiednie pisma . jeżeli jeszcze ktoć chce dołączyć od pozwu zbiorowego to prosimy pisać na emaila: czup_ad@poczta.onet.pl

OSZUŚCI - uwaga na tą firmę. Nie zwracają pieniędzy za przesyłki za pobraniem - są mi dłużni 1500 zł. Od 2 miesięcy toczy się wobec nich postępowanie - sprawa zgłoszona na policję. Na razie policja jest bezradna przez ciągłe zmiany adresów przez tą firmę.

Oszuści - nie zwracają pieniędzy za przysyłki za pobraniem!!!!!! Uwaga na tą firmę!!!!! Sprawa już 2 miesiące temu zgłoszona na policję, która jest bezradna. Ciągłe zmiany adresów uniemożliwiają prowadzenie dochodzenia.

Edward Wojciechowski

Witam. Dziękuję bardzo za odpowiedż .Lecz to ja wysyłałem wam zestawienie listów przewozowych,za które nie otrzymałem zwrotu pieniędzy za pobrania,oraz wysłałem wyciągi bankowe z kwotami które otrzymałem.Niestety w dalszym ciągu nie mam wszystkich pieniędzy z pobrań które zlecałem przez oto paczkę. Piszecie że wysyłacie pieniądze cyklicznie ,nawet w grudniu wysłaliście i ja mijam się z prawdą .Tylko jak wytłumaczycie to,że żaden przelew w grudniu do tej pory do mnie nie dotarł. CZEKAM NA ODPOWIEDŻ

@Edward Wojciechowski

Oczywiście, że Pan otrzymał przelew 5.12 , na rachunek z końcówką ......2640, tyt: Zwrot środków COD. Proszę sprawdzić.

Potwierdzam, że firma KPCG Sp. z o.o., która prowadzi stronę otopaczka.eu lekceważy klientów. Kontakt z tą firmą jest niemożliwy, ponieważ nikt nie odbiera telefonu oraz nie odpisują na zgłoszenia. Nie oddają kwoty pobrania pomimo tego, że odbiorca paczki zapłacił kurierowi, a firma kurierska przelała pieniądze firmie kpcg sp. z o.o. Czekam już prawie 2 miesiące na przelew należności za wysłane paczki "za pobraniem". Przestrzegam wszystkich przed tą firmą!!! Trzeba nagłośnić tego typu działania firmy KPCG Sp. z o.o. (otopaczka.eu) na portalach społecznościowych oraz w telewizji żeby inni ludzie w przyszłości nie byli oszukani!!! Ja obiecuje, że tego tak nie zostawie.

INTERIOR Reda

Firma : INTERIOR adres mail : interior@hot.pl przesyłka paletowa : Polska - Anglia (nr listu FedEx 6231332772462) Widać problemy nie dotyczą tylko zwrotów pobrań !!! Dzisiaj mijają 3 tygodnie od momentu pobrania palety z towarem z mojej firmy !!! Do dnia dzisiejszego paleta nie dotarła do odbiorcy. Klienci są wściekli !!! Tak jak w poniższych komentarzach od dwóch tygodni głuche telefony , brak odpowiedzi z 5 skrzynek pocztowych otopaczki .

Janusz Kalinowski

Kwota zadłużenia: 350zl Nr listu przewozowego : 523000014966235011911204  CZEKAM OD 15.10.2018 ! Piszę emaile do Was na różne adresy, wydzwaniam i nie utrzymuje żadnej odpowiedzi!!! Skandal tak traktować klienta i wstyd!!! Czekam na pieniądze!!!

Accersus

Opinie usuwane, pomimo wielu maili i prób kontaktu brak zwrotu z pobrań. Moja prośba dla KPCG Sp. z o.o.: - Przelewać terminowo kwoty pobrań. - Odpisywać na maile. - Odbierać telefony. Pisanie o zmianach w dziale finansowym mało wiarygodne.

@Accersus

Dziękujemy za rady. Prosze o informacje na jakiego @ ( wysłanego o której godzinie na jaki adres ) nie otrzymał Pan odpowiedzi?

@Accersus

Witam 1) telefony - codziennie od 2 tygodni nikt nie odbiera 2) wiadmości przez www, poza jednorazową informacją, że ktoś oddzwoni, kontaktu brak (oczywiście nikt nie oddzwonił) 3) maile finanse@otopaczka.eu  22.X, 23.X., 25.X, 29X, 5.XI kancelaria@kpcg.eu 29.X, 30.X, 31X. 5.XI odpowidź na maila bez żadnych konkretnych informacji, jedynie że mail dotarł

@KPCG Sp. z o.o.

Wczoraj (06.11) załączono odpowiedz z informacjami kiedy gdzie byly wykonany próby kontaktu. Niestety odpowidzie nie widać.

@Accersus

Tak wyglądają Państwa odpowidzi na każde zgłoszenie o probe kontaktu. Co ciekawe, kolejne zleceania przyjmowane sa bez najmniejszego problemu. Moja sugestia dla wszystkich. Żadnych wysyłek za pobraniem. Telefony - nikt nie odbiera Konsultant na stronie - po pytaniu o rozliczenia przestaje odpowiadać i nie reaguje na wiadomości Maila - przychodzą tylko zwrotki jak ta poniżej: Dzień dobry, Dziękujemy za zgłoszenie. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe. Dział finansów pracuje codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 13:00. Informujemy także, że na stronie www.otopaczka.eu , jest możliwość rozmowy z konsultantem OnLine, który odpowie na wszystkie pytania. Zachęcamy do tej formy kontaktu. Pozdrawiamy/Best Regards. Dział finansów Otopaczka.eu

Maateusz

Dlaczego usuwane są komentarze ?

@Maateusz

nie są. usuwane są duble i komentarze niezgodne z regulaminem. To forum dla pracowników.

Arkadiusz
@KPCG Sp. z o.o.

Jakie duble? Prawda jest taka, że nie oddajecie zwrotów z pobrań w ramach serwisu otopaczka.eu. Wysłałem kilka razy maila z wezwaniem do zapłaty, poszło też wezwanie pocztą tradycyjną i nikt go nie odebrał w biurze - czeka na odbiór na poczcie. Obecnie jesteście mi dłużni kilkanaście tysięcy złotych.

Zostaw merytoryczną opinię o KPCG Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w KPCG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KPCG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

KPCG Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 44 ocen.

KPCG Sp. z o.o.