Opinie o KPCG Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KPCG Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KPCG Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPCG Sp. z o.o. w Katowice

Łukasz Mieczkowski

Dodaję już trzeci raz ten sam komentarz, podpisuję się pełnymi danymi !!!!!!!!1 Dlaczego tego nie dodajecie ? ŻĄDAM ZWROTU PIENIĘDZY ZA PRZESYŁKĘ !!!!!!!!!!!! NR LISTU PRZEWOZOWEGO: 523000016243300017705435

@Łukasz Mieczkowski

Przelew 330zł , został wykonany. Dziękuje za podanie numerów to bardzo ułatwia lokalizowanie problemów.

@Łukasz Mieczkowski

Panie Łukaszu, Zamiast wypisywać bzdury na intrernetowych portalach i przesyłać jedną wiadomość powieloną x 40, proszę uzupełnić numer rachunku bankowego do zwrotu kwoty, bo jak widzę nadal Pan tego nie zrobił. W jaki sposób system ma zwrócić kwotę jeśli nie uzupełnił Pan rachunku?

@KPCG Sp. z o.o.

proszę odpowiedź Pana Łukasza który nie podał rachunku do zwrotu a śmie oczerniać naszą firme: "A i pole z numerem rachunku zostało uzupełnione !!!!!!!!!!!!!!!!! "

Oficjalna informacja: 1) jeżeli dodają Państwo opinię/komentarz to prosimy aby była ona podpisana, nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć merytorycznie na anonimowe wpisy. 2) wszystkie anonimowe wpisy, które w jawny sposób zniesławiają dobre imię spółki KPCG, zostają zabezpieczone. Nasz dział prawny obecnie zgłasza wszelkie tego typu objawy "heju", celem ustalenia sprawców popełnienia czynu. Każda osoba/firma ma prawo do dodania merytorycznej opinii na temat zakupów, usługi etc. To wolność słowa. Jednak prosimy nie wykorzystywać i nadużywać tego prawa, celem obrażania, zniesławiania i pomawiania naszej firmy. Wszystkie tego typu "opinie" są niezgodne z obowiązującym prawem i regulaminem serwisu GoWork.pl, zatem sa usuwane. Jeśli mają Państwo pytania odnośnie rozliczeń, reklamacji, faktur itp - prosimy kierować wiadomość na kancelaria@kpcg.eu - nasz zespół zajmie się tymi zgłoszeniami w kolejności wpłynięcia spraw. Nakręcanie spirali pomówień ( najczęściej przez jedną bądź dwie osoby, dodające po kilkanaście komentarzy z różnych nicków ) , nie pozwala na merytoryczną polemikę. Pozdrawiamy. KPCG sp. z o.o.

Proszę o podanie numeru przesyłki. Przesyłamy taką prośbę już ponownie. Bez numeru paczki nie ustalimy daty przelewu.

POLECAM!

POLECAM!

@POLECAM!

Nie polecam tej firmy

Bożena Gruba
@Marcin

Nie polecam również tej firmy. Na zwrot płatności za pobraniem czekam do dnia dzisiejszego. Nie polecam!!!

@Bożena Gruba

Dlaczego nie dopisała Pani, że uregulowaliśmy już 80% należności i kolejne przelewy wychodzą systematycznie? Proszę opisać pełen obraz sytuacji a nie wprowadzać w błąd osoby, które to czytają.

@KPCG Sp. z o.o.

Kolejne wychodzą , a czemu nie dochodzą ?

Przelewy są wykonywane cyklicznie.

@KPCG Sp. z o.o.

To co firma kurierska też wam na raty płaci pobrania.porostu nieposiadacie wunduszy żeby oddać klientom.ja dostałem tylko 25 % po prawie 3 miesiącach to jakaś porażka ta wasza firma. Nie odpisuje cie na @.

@Marcin

Prosze o podpisanie się z imienia i nazwisko, sprawdzimy.

Kamila
@KPCG Sp. z o.o.

Firma zaczęła odpisywać na @ !!! Brawo :) Zobaczymy , czy jest to tylko mydlenie oczu czy otrzymamy pieniądze :)

@Kamila

Prosze o podpisanie się z imienia i nazwisko, sprawdzimy.

Czy jest Pan Panem Marcinem C. ? Jeśli tak, to zapewne spotka się Pan w sądzie z naszymi prawnikami za pomawianie naszej spółki na forach internetowych.

Kamila
@KPCG Sp. z o.o.

Dlaczego nie odpowiadacie na maile podpisane z imienia i nazwiska ?

Mi dziś oddali pieniądze po 3 miesiącach dzwonienia i pisania @ do kancelarii.

@Marcin

Tak jak wspomnieliśmy, przelewy wychodzą cyklicznie. Pan Marcin natomiast w tym momencie niestety ale odpowie prawnie za nakręcanie spirali nienawiści wobec naszej spółki.

@Kamila

Prosze o podpisanie się pod opinią. Na anonimowe wpisy nie odpowiadamy.

Proszę o numer paczki bądź nazwę Klienta - sprawdzimy zgłoszenie. Jednocześnie prosimy o niedodawanie dubli.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie KPCG Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
Mirosław

Witam, ponowny wpis ponieważ ktoś poprzedni usunął. Krótko i na temat, proszę o zwrot pobrania za przesyłkę 2437c259e. Klient odebrał paczkę 21.08.2018. Brak odpowiedzi na maile, brak kontaktu telefonicznego z waszą firmą.

@Mirosław

Oczywiście, już sprawdzimy zgłoszenie. Dziękujemy za merytoryczny wpis.

Adam Maćkowiak
@KPCG Sp. z o.o.

po 4 dniach od "sprawdzania" nadal temat tkwi w tym samym miejscu i nadal czekam na swoje pieniądze. Jaki jest powód zwłoki ?

Adam Maćkowiak
@Adam Maćkowiak

Kolejne 2 dni bez kontaktu ze strony firmy, ponownie brak odpowiedzi na maile.

Dzień dobry, czy trzeba mieć wyższe wykształcenie, żeby otrzymać zatrudnienie?

KPCG

W zawiązku z faktem, iż jedna i ta sama osoba - ciągle , bez przerwy - dodaje negatywne komentarze, podszywając się pod różnych Klientów, różne NICKI etc, w dniu dzisiejszym wystosowaliśmy prośbę o uzyskanie adresu IP, celem złożenia odpowiedniego zawiadomienia. Jeżeli są Państwo niezadowoleni z usług bądź mają pytania, prosimy o dodanie jednej opinii a nie np 100 na raz. Tego wymaga zasada obiektywności i przejrzystości.

Klient
@KPCG

To dlaczego kasujcie nieprzychylne komentarze i opinie ? Wasze zachowanie ma jakiekolwiek zasady ?

Proszę o podanie nazwy firmy lub ID Klienta, anonimowe zgłoszenia nic nam nie powiedzą. Jeżeli zależy Pani na wyjaśnieniu reklamacji to proszę się podpisać a nie popełniać anonimowe wpisy.

@Klient

A dlaczego Pan/Pani się nie podpisuje pod opinią? Jak mamy ustosunkować się merytorycznie? Ma Pan/Pani jakiekolwiek zasady?

klientka
@KPCG Sp. z o.o.

dlaczego ciagle bez ;przerwy firma nie odpowida na maile ?

@klientka

Prosze o podpisanie się pod opinią. Na anonimowe wpisy nie odpowiadamy.

Roman Stach

Polecam, wysyłam paczki i palety w PL i EX, wszystko tak jak należy.

Nie mogę odnaleźć tej grupy

Niemiecki

Pomogli mi założyć spółkę w DE. Polecam. Pełen profesjonalizm.

Zbynio

Również polecam.

@Zbynio

Prawdziwe opinie klientów i pracowników są kasowane !!!!!!!

Prosze o przykład opinie pracownika, która jest skasowana. Proszę przestać pomawiać naszą firmę.

KPCG

Szanowni Państwo, Wzywamy Pana Marcina C., który notorycznie dodaje negatywne i nieprawdziwe komentarze, z różnych nicków, kont etc, które zniesławiają imię naszej firmy i powodują komunikacyjny chaos - do zaprzestania dokonywania ciągłych naruszeń regulaminu i naszego dobrego imienia. Obecnie nasz dział prawny pracuje nad interwencją co do faktów tych naruszeń i wyciągnie odpowiednie konsekwencję wobec całe szczęście już byłego Klienta. Pozdrawiamy. KPCG

piątka

5/5

Plaeta

Zamówiłem paletę polecam.

Ach

Szybka profesjonalna obsluga i wysokiej jakosci usługi, polecam

Beata

Kurier kontaktował się telefonicznie przed doręczeniem przesyłki. Szybka i bezproblemowa dostawa.

marc m.

Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta już od rozmowy przez telefon. Na wszystkie pytania odnosnie paczki otrzymałem wyczerpujące i jasne odpowiedzi. Kontakt na każdym etapie realizacji zamówienia, a samo zamówienie udało się zrealizować wcześniej. Super. Polecam.

Ibejowski.

Bardzo polecam. Pomogli mi założyć firmę w Niemczech. Przeprowadzili także profesjonalnie szkolenie z Ebay i Amazon. Fajna agenda. sprzedaż na ebay się rozkręca po mału. Dziękuję.

Jacek

Współczuję. 21 dni to wcale nie tak długo Panie Dawidzie. Osobiście czekam już 2 miesiące i cały czas kończy się na zwodzeniu mnie. Ta firma to jedna wielka porażka. Widzę że nie jestem osamotniony w oczekiwaniu na pieniądze które skasowano od moich klientów za mój towar-za pobraniem... Prawda jest taka,że zlecali moje zamówienia firmom kurierskim które wywiązywały się z dostarczenia przesyłek i wypłacaniu pobrań firmie KPCG.... ta jednak pieniędzy nie przesyła na moje konto. Proponuję nie czekać-szkoda nerwów i czasu tylko zgłosić sprawę tam gdzie trzeba....

KPCG

Proszę o podanie numer Klient. Zweryfikujemy zgłoszenie i sprawdzimy powód. Pozdrawiamy.

@Jacek

Dawid
@KPCG

c436412d9 proszę bardzo o to nr przesyłki, która dotarła do odbiorcy dnia 20.07.18, a do tej pory nie otrzymałem pieniędzy za pobranie.

Dawid

Mi na szczęście dzisiaj zostały zwrócone pieniądze. Życzę powodzenia w egzekwowaniu wszelkich należności.

@Dawid

Cieszymy się, że skończyło się bardzo dobrze. My jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym.

I bardzo słusznie . Tutaj nie ma co czekać. Powodzenia życzę i trzymam kciuki

@Dawid

Dziękujemy za zgłoszenie, sprawdzimy to.

prosze napisac odpowiednia opinie w google maps to odrazu sie z Panem skontaktują

Witamy, Oczywiście sprawdzimy zgłoszenie. Dziękujemy za informację o problemie. Postaramy się go rozwiązać niezwłocznie. Pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o KPCG Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w KPCG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KPCG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

KPCG Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 44 ocen.

KPCG Sp. z o.o.