Opinie o Safran Aircraft Engines Poland Sp. z o.o. w Sędziszów Małopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Safran Aircraft Engines Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Safran Aircraft Engines Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Safran Aircraft Engines Poland Sp. z o.o. w Sędziszów Małopolski

Szafraniątko

Nowy rodzaj świadczenia socjalnego pojawił się w firmie. Nawet nie trzeba składać wniosku. Jest to miesięczne wypowiedzenie bez konieczności świadczenia pracy. Dżidżas !

Krążą plotki o likwidacji zakładu? Ktos wie coś więcej?

as

W kazdej plotce jest jakies ziarenko prawdy. Niestety trzeba sie liczyc z takimi konsekwencjami jesli nie ma się własnego przemyslu. Jaka jest choć jedna rodzima Polska firma produkujaca części lotnicze ? Nie ma takiej a kazda inna będzie w czasach kryzysu ratowala oddziały w swoich krajach. Kraje bez wlasnego przemyslu beda miec zawsze najgorzej

Dżordz

Tez slyszalem czy taka nowa powazna i najlepsza firma w okolicy moglaby upasc ??

UP

Na początek jest 50 osób podane do Urzędu pracy na grupowe zwolnienia

Tadek
@as

Ultratech jest polski

By
@UP

A te 50 osób podane do UP to sprawdzone info czy kolejna plota siejąca panikę ???

Malutki
@By

Zawsze można podpowiedź firmie. Można by się przekształcić na części samochodowe. Hehe

Patrycja

Postój przedłużony do 14go lipca na dotychczasowych warunkach.

Cześko

Kolejne zwolnienia tym razem chyba większości pracowników z umowami na czas określony. Ciekawe kiedy to się zatrzyma :/

Mieszko
@Cześko

Koleszko nic nowego ani dziwnego wszedzie jest kryzys w lotnictwie wiec bezsensowne gadanie...

Firma Safran Aircraft Engines Poland Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Se em

Dziwna firma, zarzadzana studentem z Francji(usunięte przez administratora) Na postoju wszyscy doświadczeni zostawili samych zoltodziobow zeby chyba nie wiedzieli co czynia. Duży balagan . Jakosc tam nie istnieje . Eh

Patrycja

Wobec braku informacji na temat planowanego przestoju zachęcam aby pracownicy pojawili się w pracy w dniu 14.04 w celu wykonywania swoich zadań. Koniec z tłamszeniem i godzeniem się na wszystko. Koniec trwania w letargu. Od dziś fabryka stoi na nieznanych zasadach, a zasady mamy w regulaminie pracy i wynagradzania za pracę. Należy nam się pełna rekompensata, wypłata za świadczoną pracę!

nicki
@Patrycja

do kiedy trwa postój?

Czy zakład zapewnia warunki pracy chronionej?

Zenon

Byłem dziś na Podkarpackich targach pracy i widziałem ekipę z safrana. Ludzi pozwalniali bo niby nie ma roboty a teraz szukaja nowych? To jest jakaś farsa, doświadczonych ludzi pozwalniać żeby nastraszyć reszrtę czy co? No i oczywiście reprezentowali firme sami "kompetentni" co nawet pojencia nie mają co się u nas produkuje.

Krzysztof M.
@Zenon

Witam Pana Zenona, pomimo że nie kojarzę z imienia żadnego z pracowników. Byłem jedną z osób reprezentujących SAEP na wystawie. Proszę podejdź do mistrzówki, pierwsze biurko od wejścia, abyś wytłumaczył mi co i jak się produkuje. Mam nadzieję że jesteś osobą na tyle odważną i kompetentną aby skonfrontować swoją wiedzę oraz umiejętności. Pozdrawiam i czekam niecierpliwie!

Krzysztof M.

Długo jeszcze każesz czekać? Nie uważam że jestem najlepszy, że wiem wszystko, jednak otwarty jestem na konwersację. Ciągle się uczę! Nie wydaję mi się abym stwarzał obraz dumnego pawia, jednak Twój komentarz skłania mnie ku myśli iż jesteś bardzo zamknięty w sobie oraz w swoich przekonaniach...

sd654321

Co jak co ale cojones ma xD

Elo
@Krzysztof M.

Cwaniakow jak ty tam nie brakuje (usunięte przez administratora) cebulaki raz bylem na rozmowie z jakims pasibrzuchem normalnie leszcz w pape by dostal w innych okolicznosciach

Prosiak
@Elo

(usunięte przez administratora)jeden do roboty wracaj bo jest jeszcze kilka wolnych wakatów za kołowrotkiem.

Gregor

To jak to zwalniaja ludzi ??? Nie ma przyjec juz ? Czy sa jakies przyjecia na cnc ?

Wanda
@Gregor

Nie wiem, czy w Safran Aircraft Engines zwalniają teraz pracowników - może ktoś inny powie coś na ten temat. Wiem natomiast, że firma szuka w tym momencie kogoś na stanowisko Quality Engineer - tylko to ogłoszenie udało mi się znaleźć. Ale może powinieneś po prostu do nich napisać i dopytać o inne wakaty. Co o tym myślisz?

Wiesio. S
@Gregor

Tak, zwojnienia trwają, nie ma nowych przyjęć.

Staszek

Masowe zwolnienia ze względu na boeinga, wydawało się że będzie pewna praca a tu takie coś. Ktoś wie gdzie można się przyjąć z doświadczeniem zdobytym tutaj w miare niedaleko ?

Skoro dla ciebie to wybawienie i szansa na zmiane ścieszki życia to sam się zwolnij wtedy może uratujesz przed zwolnieniem osobe dla której jednak ta praca jest szansą na wyżywienie rodziny płacenie rachunków bądz spłate kredytu.

Ktoś

Skoro tak uważasz to czemu tu wegetujesz? Droga wolna! Daj szansę tym,którzy tu chcą pracować i nie mów bzdur,że to żadne umiejętności. Tu nie chodzi o fizykę kwantową tylko o uczciwe wykonywanie swojej pracy. Nawet najprostsza praca wykonywana starannie jest wartościowa. Sam jesteś po prostu leniwy. Może to i dobry czas żeby odsiać ziarno od takich plew jak Ty. Oby tylko "góra" dobrze wybrała.

Koleś

Sądząc po twojej wypowiedzi myśle że jesteś jeszcze dzieciakiem mieszkającym z mamusią która opłaca rachuneczki gotuje obiadki a twoja wypłata z pracy jest przeznaczana na twoje fanaberie i dlatego nie masz pojęcia o prawdziwym życiu tylko fantazjujesz a twoje ambicje są tak wygórowane że sam do nich nie dosięgasz. Dorośnij troche załóż rodzine wtedy się przekonasz jak to jest kiedy sam musisz zapracować na to żeby twoje dzieci miały co jeść. Większość ludzi pracujących tu utrzymuje się z tej pracy i nie ma możliwości siedzieć w domu rok i szukać pracy marzeń tak jak ty co wszystko pewnie masz podstawione pod nos przez rodziców. Lepiej zwolnij sie sam i daj szanse zostania ludziom którym zależy na tej pracy...

Koleś

Wiesz co dam ci rade lepiej zejdz na ziemie bo im dłużej bujasz w obłokach tym boleśniejszy będzie dla ciebie upadek a w twoim przypadku jest on nieunikniony. Masz takie złe zdanie na temat tej firmy a nadal w niej pracujesz...czyżby pracodawcy z innych bardziej ambitynych firm po zobaczeniu twojego cv poznali się że jednak nie jesteś tak mądry za jakiego się uważasz?

ga
@Koleś

666, Koleś ma rację, bujanie w obłokach nic dobrego Ci nie przyniesie, wiem coś o tym z własnego doświadczenia, słuchaj mądrzejszych od siebie

Kos

Koleś to może ciebie utnąl ekonomicznie ??jestes taki pewien ze będziesz pracował na 100%?? Mądrzysz się może albo tez tylko potrafisz pięknie mówić . Sami poeci hm... Safran jako firma może Ok ale władze nie sadze.Juz zeszły rok to pokazał chyba ze masz za krótka pamięć albo pracujesz od niedawna.

Ktoś

Nie chodzi tu o dobrą czy złą opinie tylko o fakty. Fakt jest taki że główka napisał akurat prawde była to sytuacja moim zdaniem taktyczna żeby pokazać jakimi śmieciami są tam pracownicy nie ważne czy pracowali od samego początku czy są nowi. Zwolnienie starych pracowników było celowe żeby każdy sie bał i robił norme a nawet więcej. Faktem też jest to że ci młodzi co przyszli mają lewe ręce i kompletnie na niczym się nie znają i to że zwolnili kobiete co pracowała tam tyle lat już nie mówiąc o tym że znalezć prace będzie jej trudno to już cios po niżej pasa,ale jeśli ktoś pisze że dla niego jest wybawieniem jak go zwolnią to mnie wku..rwia... Dlaczego? Bo gdyby ten pan zwolnił sie sam i sam sie wybawił z tego (usunięte przez administratora) jak twierdzi może zwolnienia uniknęła by ta pani albo główka albo ktoś na kogo ten papier już czeka.

No i wyladowal
@Ktoś

To czy dobra czy złą opinie tylko tak pisze bo cały czas źle się słyszy dlatego tak mówię.Główka ma 100 % racji no i szkoda że wyleciały te osoby a nie inne.

Główka

Miałem bardzo dobra opinie o firmie do czasu kiedy okazało się, że doświadczonego operatora, którego umiejętności i wiedza wykraczają poza wymagania stawiane na moim stanowisku zastępuje sie nowym pracownikiem, który po przekroczeniu bramy pierwszy raz na oczy widzi obrabiarkę numeryczna. Fakt, ze do tej roboty nie trzeba wiele zdolności, ale gdzie sie podziała etykieta zachowania, która od początku nam kazano przestrzegać, gdzie dobre maniery i wychowanie. Redukcja etatów na ludziach rozwijających ten zakład od początku podczas gdy nie tak dawno przyjęto nowych. Jak dla mnie osoba, która o tym zadecydowała sięgnęła dna i na tym dnie znajduje sie również jej godność. Przenoszenie osobistych problemów na sferę zawodową to czysty brak profesjonalizmu. Fałszywe uśmiechy, sztuczna grzeczność, niepohamowana chęć zabłyśnięcia poprzez przechwalanie się, każdy wie o kogo chodzi. Nie wiem po co udawać kogoś kim sie nie jest skoro (usunięte przez administratora) i tak zawsze wyjdzie na wierzch. Pozdrawiam - wielce zniesmaczony cała sytuacja.

Srajfran S.A

Chciałbym dodać do szerokiej wiadomości, że jeden taki gruby kierowniczek i jeden taki łysy majster dostali 10.000€ na zagranicznej delegacji za rzekome ponad przeciętne wyniki w dziedzinie 5S. Ale pewnie już większość o tym wie bo paplają dumnie o tym na prawo i lewo... Gratulujemy!!!! Święta u Panów będą na bogato...a szary pracownik 300zł dostanie o ile zdążył złożyć wniosek...

Hahaha
@Srajfran S.A

300 zł śmiech na sali mi przysługuje. 270 BRUTTO

zbykiemnarece
@Hahaha

U nas 5s to 5 razy szybkosc. Bhp nawet nie istnieje, bo takie normy (usunięte przez administratora) na kontroli wymiarowej Cmm, ze pracownicy musza zakladac lopatki jak maszyna pracuje, ryzukujac ze zostana uderzeni w glowe. Odleglosc miedzy glowa a maszyna wynosi okolo centymetra. Po to baba od bhp robila szkolenie z gosciem co kaski sprzedaje ?

Kierownik
@Srajfran S.A

....hahah ale farmazony piszesz .....brałeś coś kolego czy cię jeszcze trzyma po imprezie świątecznej ???.... trzeba powiedzieć żeby wprowadzili na tym zakładzie testy na co niektóre środki bo co niektórzy komentatorzy mają tu faktycznie zryte berety

Pracownik z doświadczeniem
@zbykiemnarece

Zawsze się możesz zwolnić ! (usunięte przez administratora) Osobiście uważam ze młodzi maja szanse rozwoju i nauki w tym zakładzie . Warunki finansowe na początek nie są wysokie ale wymagania również .

Kolega

Wie ktoś czy w następnym roku będą akcję firmy rozdawane jak kilka lat temu?

Apetor

Witam! Orientuje się ktoś komu i ile przysługuje dodatku na święta?

Szukam perkusisty

Kolega z zespołu mieszka w Braciejowej, tam to wszystkie murowane.

Amisz II Młodszy
@Szukam perkusisty

My budujemy stodoły, jak chcesz to pomożemy przy tym drewnianym domku. Wszystko solidnie, tanio bo i tak boss każe nam jakąś stawiać.

Milka

Killera ścigały też młode wilki

Amiszka III Ponętna
@Milka

Młode Wilki? To mojemu mężowi ten pacan przyprowadził. Jeden to na zlecenie i bez zlecenia też...

Witam czy szafran organizuje jakąś imprezę 7 grudnia w hotelu zwany opłatek i czy pracowniki przychodzą sami czy z osobami toważąszymi.proszę o odp

Luksus
@Kasia

Tak, organizuje w hotelu blisko firmy. Tak, można zabrać osobę towarzyszącą.

Bolek

Ile wynoszą dodatki świąteczne?

Nikt taki.

Firma stosunkowo nowa bardzo haotycznie zarzadzana. Ludxie z biura aroganncy zwlaszcza te osoby z mielca mysla ze rozumy pozjadlay a nic nie umiejom. Duzo gadania haoosu i tyle. Pozytyw jest taki ze niektorzy walcza by firma dobrze funkjonowala to mile.

@Nikt taki.

Jakie osoby z Mielca? Bo chyba ci sie firmy pomyliły. Pracują tam jakieś ludzie z Mielca wogóle?

Ktostaki

Wiedźma na przykład

Rafał
@Nikt taki.

Czy swoją opinię o zarządzaniu firmą Safran Aircraft Engines Poland wyraziłeś na podstawie pracy w tym miejscu, czy może źródło Twoich informacji jest zupełnie inne? Daj znać, czy masz jakieś bliższe wiadomości związane z tym właśnie pracodawcą.

@Ktostaki

A kto to jest wiedzma bo chyba jestem nie w temacie?

Ktostaki

Jeżeli nie wiesz, wiedzieć nie powinieneś. Wracaj do picia kawy.

Tadek
@Ktostaki

Czym sie Wiedzma zajmuje?

Göźo_PDW

Kulek ma poparcie u malego w wyborach, chlopie wiem bo 1.5 godziny my godaly

GlobAnalne Ocieplenie
@Göźo_PDW

Ciebie to nie powinno interesowac, idz lepiej zmieniać sztuki

Małgorzata
@GlobAnalne Ocieplenie

@GlobAnalne Ocieplenie Troszkę nie na temat, faktycznie. Bardzo mnie ciekawi czy w Safran Aircraft są premie uznaniowe? Jesteś w stanie mi odpowiedzieć?

Cez
@Małgorzata

Pewny nie jestem ale raczej nie.Skoro jest ustalony target( z kosmosu)jako uprawniający do uzyskania premii to mamy do czynienia z regulaminowym a nie uznaniowym systemem premiowania.

Rafał
@Cez

Piszesz, że targety są trudne do uzyskania. Są osoby, które dostają premie, czy jednak jest to na tyle trudne, że można liczyć tylko na podstawę wynagrodzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Safran Aircraft Engines Poland Sp. z o.o. - Sędziszów Małopolski

• Jak się pracuje w Safran Aircraft Engines Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Safran Aircraft Engines Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Safran Aircraft Engines Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Safran Aircraft Engines Poland Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 296 ocen.
  • Południowa 23
    39-120 Sędziszów Małopolski

Safran Aircraft Engines Poland Sp. z o.o.