Opinie o Lood Is Good Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lood Is Good Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lood Is Good Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lood Is Good Sp. z o.o. w Kraków

Wstyd

Moment. Poukładajmy sprawy. Aktualnie stawka godzinowa, słynna i głośno tu wspominana MINIMALNA wynosi 19,70 zł brutto. Dla studenta, na umowę zlecenie wychodzi 19,70 zł netto (czyli na rękę, gdyby ktoś nie wiedział). 19,70 zł za godzinę pracy. Od stycznia będzie to 22,10 zł. Aktualnie robiąc 160h student w Good Lood zarabia 3152 zł na rękę. Często bez doświadczenia, ani studiów. 3152 zł. za nakładanie lodów. Popatrzmy na zarobki ludzi, którzy odbyli kilka lat studiów, mają doświadczenie i zajmują się sprawami poważnymi. Kształcą ludzi, ratują życie innych. Tyle dostają za etat: Zawodowa PIELĘGNIARKA: średnio 4990 zł brutto, na rękę 3653 zł Początkujący NAUCZYCIEL: 3537,80 zł brutto, na rękę 2 876,26 zł!!! STRAŻAK: na rękę 3501 zł Przypomnę, student zarabia 3152 zł na rękę za pełen wymiar godzin pracy. Nakładając lody. Kwota jest bliska zarobków wyżej wymienionych zawodów. A co w swoim CV mogą wpisać wszyscy narzekający tu?: Doświadczenie: pewnie żadne Umiejętności specjalne: roszczeniowość na go work Powinniście się wstydzić. Ale anonimowość dodaje otuchy, rozumiem. Mnie jednak jest wstyd widząc jakich mam/choć mam nadzieję, że w większości już nie mam, współpracowników w tej firmie. Bez pokory, którzy próbują zbawić świat w tak słaby sposób. Po prostu wstyd.

@Wstyd

Już się tak nie trudź, tylko pogódź się, że pracujesz w kiepskim miejscu, wciskając kit ludziom, by dawali się wykorzystywać przychodząc tutaj do pracy. Tacy ludzie powinni smażyć się w piekle zaraz za tymi wilkami z radzikowskiego wannabe.

@zniesmaczona

Nie wypowiadaj się za wszystkich. Jestem osobą zadowoloną z miejsca, w którym pracuję. Ty jedyne co potrafisz wcisnąć to enter swojej frustracji jako nic nie wnoszący anonim.

@Wstyd

Niezła propaganda, dużo ci daje góra żebyś tworzyła takie komentarze? Gdybym nie znała realiów pracy tam, to bym uwierzyła. Propaganda na miarę rusków, tylko że w sprawie (usunięte przez administratora) lodowego. W sumie to już mamy jakiś pewny wspólny mianownik ;)

Wszystko za darmo
@zniesmaczona

A znasz w ogóle realia pracy? Bo czytając większość tutejszych komentarzy, można uznać, że ludzie nie wiedzą czym jest praca. Że składa się ona na szereg obowiązków, za które dostaje się pieniądze.

Czyli praca 5/6h jest już kołchozem. Ok, już wszystko wiem.

Fakty
@Wstyd

Praca za stawkę minimalną, to praca za stawkę minimalną. Nie zakłamuj proszę rzeczywistości. Wymieniony przez Ciebie nauczyciel czy strażak posiada umowę o pracę co daje mu benefity w postaci między innymi l4 lub określonego wymiaru pracy. Dodatkowo pracując na umowie o prace odkłada składki, głównie emerytalne, ale nie tylko. Oznacza to, że te pieniądze wracają do pracownika po pewnym czasie. Dlatego porównywanie stawek za pracę na umowę zlecenie i umowę o pracę jest nieporozumieniem. Stawka w Goodlood nadal jest najniższa z możliwych prawnie, niezależnie od tego ile pracownik dostaje na rękę. Nie każdy pracownik good lood jest studentem, więc twój komentarz podający kwotę 3152 zł nie jest trafny. Też nie podoba mi się ton w jakim piszesz o pracownikach firmy. Jak uprościłeś większość z nich jest studentami, co oznacza, ze są to ambitne osoby, które studiując dodatkowo pracują próbując zdobyć własne pieniądze i chcą odnaleźć się w realiach pracy. Napisałeś, ze twoi współpracownicy lub byli współpracownicy powinni się wstydzić swoich komentarzy. Jednak ty sam piszesz anonimowy komentarz. Może wypadałoby się w takim wypadku podpisać?

@Fakty

Wiesz jak wyglada życie? Chcesz mieć umowę o pracę idziesz pracować w miejscu, którym ją oferują. Good Lood to lodziarnia, główne praca sezonowa, co jest z tobą czlowieku nie tak.

mleczne oreo

Przychodzisz do pracy jest kolejka, wychodzisz jest kolejka. Wow. Ktoś odkrył prace w gastro!

@Fakty

Zgadza się, trudno wyrobić cały etat, ale się da ;) pamiętaj, ze cały czas piszemy o sezonowej pracy w lodziarni. Jeśli ktoś uważa, ze ma umiejętności pozwalające zarabiać większa kasę i myśli o emeryturze to nie idzie robić na zleceniowce nakładając lody. W ilu miejscach można dostać umowę o prace zaczynajac studia? Przy dorywczej pracy z w miarę elestycznymi godzinami, wymienisz? Swoje słowa podtrzymuje. Większość zagrywek, która się tu pojawiła jest słaba i jest mi wstyd za osoby, które w taki sposób działają. I tylko za te osoby. Pracuje w tej firmie z wieloma fajnymi ludźmi, o których nie moge napisać złego słowa. Aprzykłady z powyższego komentarza maja pokazać, o jakiej skali pieniędzy mówimy na poziomie pewnych umiejętności i doświadczenia oraz zarobków, które przekładają się na wyrobienie pełnego etatu. Good Lood to lodziarnia, przy obecnej stawce godzinowej można zarobić na poziomie wymienionych zawodów. O tym powstaja tu w komentarzach największe dramy i to jest po prostu żałosne.

Wstyd

Odpowiedź jest w poprzednim komentarzu. A twoja nazwa skreśla cię z dyskusji. Jestem zniesmaczona ;) W miejscu Good Lood wpisz każdą gastronomię i praktycznie każą łatwą, niewymagającą prace, do której nie jest potrzebna specjalistyczna wiedza. Wszedzie tam masz minimalną. Śmiało pohejtuj tez te miejsca. Pełne wyzysku, bo oferujące pracę. Podpowiem ci coś: jeśli chcesz zarabiać więcej, kształcisz się, nabierasz doświadczenia i dopiero wtedy idziesz do miejsca, gdzie dobre wynagrodzenie jest godne wylądowania w twych złotych rączkach. Przypominam, Good Lood to lodziarnia. Nakłada się tu lody. ;) Jeszcze jedno. zadzwoń do swojej mamy, nie wyzywaj innych. Zrób coś pożytecznego i powiedz w tej rozmowie swojej mamie, że ją kochasz. Będzie to bardziej wartościowe niż niskich lotów anonimy. Pozdrawiam!

Pielęgniarka
@Wstyd

Minimalna pensja dla pielęgniarki na ten moment to 5300, do tego dodatki, już nie utrwalamy mitu

Żenada
@Wstyd

Okej, poukładajmy sprawy :) 1. Czy na twoim punkcie jest chociaż jeden pracownik, który wyrabia rzekome 160 godzin? 2. Zarobienie 3000zł w sezonie graniczy z cudem ( chyba że masz kz albo LM - a nie przepraszam bardzo premie zostały obcięte xD) 3. Pracownik sprzedaży to według zarządu gorszy sort, więc cóż - premii nie będzie za to obowiązki te same, albo dodatkowe 4. Czekam w napięciu co wyniknie ze zbierania groszówek oprócz czasochłonnego liczenia 5. Seria wypowiedzeń - CZAS -> START

lody węglowe
@Wstyd

Strategia firmy polegająca na wykorzystywaniu faktu iż studenci mają ulgi podatkowe. Wykorzystywanie tego faktu jako atutu firmy i tworzenie narracji że firma jest super bo stawka brutto=netto. Każde niepowodzenie firmy spowodowane złym zarządzaniem i fatalnymi akcjami marketingowymi jest rekompensowane odrabianiem strat kosztem tych niesamowicie bogatych studentów. Chciałbym zauważyć że słabe zarobki np. nauczycieli (co jest spowodowane decyzjami rządu) jest używane jako tłumaczenie na fatalne traktowanie pracowników. Zamiast poświęcać energię na fatalne akcje marketingowe i wymyślanie w jaki sposób jeszcze można zaoszczędzić na pracownikach polecam poświęcić ten czas na rozwój firmy. Najlepiej w inny sposób niż otworzenie hurtem x lokali. Tragiczne decyzje, a gdy szef i zarząd obudzą się z ręką w nocniku, ratowanie sytuacji szukając winnych i sprawdzając na monitoringu czy pracownicy czasem nie siedzą (gdy nie ma klientów). Najlepiej żeby za te rewelacyjne pieniądze pracownicy spędzali czas nawet na czyszczeniu już umytej podłogi :) przypomnę tylko że większość osób jest zatrudniona jako sprzedawcy, a nie sprzedawca, sprzątacz, kierownik, menadżer, marketingowiec i najlepiej żeby z uśmiechem na ustach całować klientów po stopach i tłumaczyć się za decyzje zarządu. Sprzątaczka też może zarabiać minimalną , a jej obowiązki to tylko sprzątanie. Polecam przemyśleć każdemu kto zastanawia się nad przyjściem do tej pracy. A zarząd... Powodzenia!! Może warto przemyśleć postępowanie bo nie tylko u was ludzie pracują i zarabiają minimalną, a jesteście chyba rekordzistami na go work jeżeli chodzi o złe opinie i przykro się czyta niektóre wypowiedzi pracowników. Zatrudniać studentów bo się to opłaca i narzekanie że dzielą się swoją opinią na go work + nazywanie ich dzieciakami itp. Radzę spojrzeć w lustro i zderzyć się z rzeczywistością :)))) Dużo zdrowia i dotlenienia :))))))

Łucja

Firma rekrutuje obecnie do teamu w Warszawie, mam więc pytanie do pracowników. Jak wam się pracuje? Jesteście zadowoleni? W ogłoszeniu stawka początkowa jest minimalna, jest szansa z biegiem czasu na podniesienie jej? Jestem studentem, rozumiem że to może być dodatkowy plus? :))

Smocze loody
@Łucja

Wystarczy przejrzeć opinie, myślę że więcej mówić nie trzeba na temat tej firmy. A co do plusów, jeśli nie jesteś asertywną osobą, lubisz gdy tobą sie pomiata i oczekuje że będziesz na każde zawołanie - to tak, jest to praca dla ciebie!

hej
@Łucja

Uważa że praca każda jak inna. Niektórzy tylko myślą że praca polega na tym, aby leżeć, pachnieć i nic nie robić :) A pieniążki spadają z nieba.

Czekomleko
@Łucja

Jesteś studentem, czyli stawka brutto=stawka netto. Na premie raczej nie ma co liczyć xD W wakacje była podniesiona stawka godzinowa w weekend, ale dosyć szybko (i nagle) się z niej wycofano :D Zależnie od dyspozycyjności wyrobisz raczej pół etatu (około 20 godzin tygodniowo), chyba że będziesz brać dodatkowe godziny z pustych luk w grafiku ;)

@Czekomleko

Dość szybko czyli po jakim czasie doszło do tej rezygnacji...? Tak na poważnie to firma finansowo nie wyrabia jednak? Są z tym problemy?

Gudludzik
@Dorota

To znaczy tak szybko, że w momencie kiedy zobaczyli, że nie ma już problemu z obstawianiem zmian (premia głównie weszła z powodu okresu sesyjnego) i nie trzeba nikogo zachęcać do pracy to można już ją zabrać. Został zrobiony grafik, a ludzie dali dyspo pod zmiany z premią i nagle powiedzieli, że już ich nie będzie. Całe szczęście leciutko się zreflektowali i powiedzieli ok, grafiki już są to wracamy do stawki podstawowej od kolejnego tygodnia ;)

lody węglowe
@hej

Wypowiedź pracownika z góry, na którego robią ludzie ze sprzedaży i produkcji ale wypowie się najlepiej :)

Różahimalajska

Wraz z Nowym Rokiem zostały wycofane premie kierownicze oraz kierowników zmian. Decyzja ta ponoć pokierowana jest oszczędnościami. Pomimo nowej stawki (wynikającej z podwyżki najniższej krajowej) w efekcie zarabia się dużo mniej. Jest to krzywdzące patrząc na szalejąca inflacje. Brak szacunku dla stałych pracowników - brak perspektyw na prace w tej firmie. Nie polecam

Kto ty
@Różahimalajska

W jakim loodspocie jesteś kierownikiem?

Syed azhar

Sir I'm working delivery driver 0923071666553

Rozmowa w miłej atmosferze, Punktualnie o 21,37 spotkałam się z miłą panią rekruterką (online).

Czy wolę wafelek czy kubeczek? Czy głosowałam na Konfederację oraz czy lubię robić lody?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Lodyweglowe

Wspierać innych potrafią a własnych pracowników poniżają i kasę zabierają. Śmiech na sali, lody po 7zl a nagle da się zrobić za 4 i wtedy inflacji nagle nie ma zabrali premie i kościoły wspierać będą! Trzeba zostać bezdomnym

Tak - Loody Węglowe
@Lodyweglowe

Cześć, z tej strony Cyprian, autor promocji. Chętnie się z Tobą spotkam, aby pogadać o założeniach kampanii, zrealizowanych celach, wynikach. Równie chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Kontakt do mnie masz na pewno, zapraszam. Jako, że dostaliśmy zaproszenie od wolontariuszy Dzieło Pomocy św. o. Pio, wspólnie możemy wybrać się do Centrum Pomocy w Krakowie, zobaczyć jak wygląda wsparcie osób bezdomnych. To miejsce, gdzie mogą się umyć, zjeść ciepły posiłek, wyprać swoje rzeczy, spotkać się z drugim człowiekiem, porozmawiać i zaznać "normalnej" codzienności. Zostać bezdomnym? Trochę ciężko mi uwierzyć, że coś takiego czytam. Z pewnością nikt z nas nie chciałby znaleźć się w takiej sytuacji i takie teksty nie przystoją. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w 2023!

Wow
@Tak - Loody Węglowe

Myślą przewodnią akcji charytatywnych jest bezinteresowane działanie na rzecz innych. Ma to być chcęć wyłożenia czegoś od siebie, ze „swojego portfela” by wspomóc osoby w sytuacji mniej fortunnej. Akcja charytatywna która opiera się na „zabierzmy tym 3 szczeble niżej żeby ludzie którzy mają jeszcze gorzej mieli ciepły posiłek a naszej kieszeni to i tak nie zaboli” to bardzo słaby ruch. Próba wzbudzenia poczucia winy w pracownikach, którzy pewnie ledwo się utrzymują i odgórna decyzja o przekazaniu części ich zarobków na cele promocyjne (a przepraszam, *charytatywne) to dno dna. Nie zasłaniajcie się wielką tarczą empatii kiedy nie macie jej nawet do pracowników własnej firmy. Szkoda gadać. Pozdrawiam, ale życzyć za dużo wam już nie mam co.

aok
@Tak - Loody Węglowe

nikt nie tępi pomysłu, tylko jak to wygląda na tle tego, jak traktowani są pracownicy, więc nie rób z siebie ofiary wspaniały pomysłodawco. jakbyś wyjrzał trochę dalej za czubek własnego nosa to byś zobaczył dlaczego ludzie są źli i się zwalniają. brak perspektyw o awans, o których chwalicie się w ogłoszeniach o pracę, a już totalnym brakiem szacunku jest zabranie premii kierownikom lokali, którzy pracowali na to stanowisko, żeby na koniec zarabiać tyle ile sprzedawca mając więcej obowiązków na głowie. upadek firmy

WĘGIEL
@Wow

Z tego co czytam, to Pan Cyprian chciał porozmawiać osobiście i wyjaśnić sytuację. Nie rozumiem dlaczego dalej jest prowadzona anonimowo? Skoro potraficie napisać tutaj, to miejcie odwagę wyjaśnić ją nie jako anonim, tylko dorosły człowiek :)

LOL
@WĘGIEL

some of us dont work in this (usunięte przez administratora) anymore :(

Czekomczatka

Tym razem ta wspaniała, rodzinna firma zamyka x lokali, zwalniając pracowników i zostawiających duużą wiekszość z nich NA LODZIE... A za dwa miesiące będzie wydzwanianie z uśmiechem na twarzy i proszenie o ponowny powrót na sezon:)))))

prokosiem
@Czekomczatka

podobno galerie do marca też mają być off ale póki co nie chcą ostrzegać więc uważajcie

Śliwka w czeko
@Czekomczatka

I to zamknięcie punktów, które nawet nie były brane pod uwagę ???????? A na wiosnę kierownikami punktów zostaną pierwsze lepsze osoby z ulicy ???? proponuje brak premii dla kierownikow skoro tak oszczędzamy, firma najważniejsza ;)

kuweta
@Śliwka w czeko

80% kierowników to pierwsze lepsze koleżanki DMów, które są tam przez pomyłkę. Marionetki, które zgadzają się na wszystko co powie "góra", więc bez różnicy kto założy szarą koszulkę na sezon :)

Całe życie z dzieciakami
@Czekomczatka

Mija rok 2022. Jeden z najgorszych w ostatnich latach. Dziesiątki tysięcy firm zbankrutowało, tysiące ludzi straciło pracę życia. Ceny w górę, szalejąca inflacja, a dzieci z go work narzekają, że lodziarnia zamyka lokale zimą. Śmiać się czy płakać, oto jest pytanie!

@Całe życie z dzieciakami

Ato w sumie nie można byłoby się co do tego ugadać? bo skoro pisze, że za 2 miesiące będą szukać to nie można jakiejś umowy ogarnąć, że przestój wtedy i wtedy i by nie trzeba było kogoś kolejnego szukać? miał ktoś taką propozycję może?

koobeczek
@Całe życie z dzieciakami

Good Lood jest lodziarnią, której głównym zamysłem było działanie również podczas zimy. To pierwszy raz kiedy lokale się masowo zamykają. Część punktów była przygotowana na zamknięcie, wiedząc jaki mają przychód nawet podczas sezonu, natomiast część dostała informacje praktycznie z dnia na dzień. To jest praca, z której ludzie się utrzymują, więc tak te „dzieci” narzekają, że zostały zwolnione, kiedy z dnia na dzień okazało się, że nie mają źródła zarobku.

kuweta

ulżyło mi w dniu złożenia wypowiedzenia :) Ciekawe kogo zabolało- szarą koszulkę po znajomościach czy mózg z biura, który rozmyśla nad kolejnym, bezsensownym formularzem liczenia połamanych wafelków (którego oczywiście i tak nikt potem nie weryfikuje XD)

Wafelek
@koobeczek

Powiedz to milionom innych ludzi, którzy z dnia na dzień stracili prace bo mamy tak ch***e czasy. Piszecie o lodziarni, jest środek zimy, środek poważnego kryzysu gospodarczego. Cud że w ogóle jeszcze jakieś lokale zostaly otwarte. Wszystko co się tutaj wylewa jest zwykłą dziecinadą.

Gorgonzola
@Wafelek

Nie chodzi o miliony ludzi, tylko o fakt, że zamysłem Goodlooda było prowadzenie lodziarni zimą, żeby móc jeść lody cały rok ( sam właściciel to mówi, że chciał zjeść lody zimą ale nie mógł i dlatego GOODLOOD miał taki zamysł). Czasy są ciężkie, można zamykać lokale ale można to zrobić po ludzku, dać czas na znalezienie pracy, poinformować wcześniej, a nie zmieniać datę co dwa dni, bo wyszło troszkę słońca ( akurat pracownicy są kumaci i rozumieją sytuacje ale nie sposób w jaki traktuje ich właściciel). Gdyby te decyzje były przemyślane, to plan były zapowiedziany już dawno i każdy by się ustosunkowywał odpowiednio. Kiedy decyzje zapadają z dnia na dzień, to jak można podejść ze spokojem kiedy czasy są ciężkie również dla pracowników. Każdy z nas odczuwa inflacje z tym że wiele osób chciał uwierzyć że będą potraktowani jak ludzie a nie gorszy sort. Bardzo przykre bo z fajnego miejsca ze świetnymi ludźmi zostanie tutaj tylko właściciel ze swoją wizją.

kokorek
@Gorgonzola

pozytywna

Zniesmaczona

Fascynujące, że z dnia na dzień zniknęła stąd prawie połowa komentarzy..

Stefan

W jaki sposób oszukano? Wyjaśnisz?

Adrian

To bardzo dużo ci potrącili nie mając właściwie żadnych dowodów. Skoro kamera była skierowana na chłodnie to chyba widać kto otworzył drzwi. Nadal tu pracujesz bo napisałeś że cię nie zwolniono.

Dorota

No jeśli taki pretekst wyszedł... A z tym sądem, o którym pisałeś to jak sytuacja wygląda, było już rozpatrywane coś do dziś może? z firmą kontaktu nie masz?

Minął tydzień od 10-go, dziś dostałem część wypłaty, na którą chcieli mnie oszklić, jakimś niezwykłym przypadkiem nie zauważyli, ile mam przepracowanych godzin (bagatela dostałem o 1/3 mniej XD). Dodam tylko, że to w tym roku już trzeci raz. Gdybym za każdym razem nie liczył co do grosza ile powinienem dostać, to by im się udało (usunięte przez administratora) mnie kolejny raz. Czy was też spotkał taki "niezwykły przypadek", że wasze godziny pracy nie zostały do końca uwzględnione, mimo że system ewidencji pracy pokazywał poprawne wartości?

mleko

Moment, więc trzeci raz (!) W ciągu roku pracownik dostaje źle obliczoną wypłatę i musi kontaktować się z księgowością, żeby zostało to naprawione, a Twoim zdaniem to JEGO odpowiedzialność, żeby coś z tym zrobić? Otóż nie, to firma ma obowiązek sprawdzić co jest przyczyną takich nieprawidłowości i wprowadzić plan naprawczy, żeby uniknąć tego w przyszłości. I każda normalna firma dokładnie to zrobi.

Sylwia
@mleko

W sumie to faktycznie trochę dziwne jak się to 3 raz w ciągu roku zdarza. Próbowałeś rozmawiać z kimś tam wysoko usytuowanych na ten temat? Może nawet nie mają świadomości że taki błąd się powtarza? Macie takie relacje że możecie na ludzie o takich rzeczach mówić w firmie?

Adamistrator

Jakiś czas temu firma Lood Is Good Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji? Jakie wrażenia? Czy to prawda, że firma zamierza pozwać każdego byłego pracownika, który pisze to opinie i prowadzi własne dochodzenie, kto stoi za tymi nieprzychylnymi?

Studenciak

wszystko fajnie, tylko może zrozumiesz że te osoby starają się dla Was jak najlepiej, ale ostateczna decyzyjność nie należy do nich co do pieniążków :))))) jest wiele sytuacji gdzie stawiali za Was głowy i mogli za to wylecieć… o tym już nigdzie nie wspinasz (usunięte przez administratora)

Ucięta wyplata

Podasz dokładny przykład i opis sytuacji?

Ucięta wypłata
@Ucięta wyplata

Cały czas czekamy na konkretny opis sytuacji.

XD

laska wstawaj, zesralas się od tych plotek xd idz za swoją rada i wyprzyj te firmę z pamięci słodko pjerdzac w innym miejscu, baju kochana!

Dlaczego tak bardzo zależy wam na umowie o pracę? Będziecie wtedy mniej zarabiać, a i pracodawca będzie musiał wyłożyć jeszcze więcej kasy na państwo. Good Lood to praca sezonowa, raczej nikt w pracy w gastro nie doje pracownikowi umowy o pracę, więc dlaczego lodziarnia miałby to robić?

Konkrety

Gdyby jakakolwiek wspominana przez Ciebie rzecz była niezgodna z prawem, to by nie miała miejsca. To, że ci się nie podoba, jest tylko twoim problem. Nie chcesz tego akceptować nie pracuj. Nikt nikogo na siłę w tej firmie nie trzyma. Tak w ogóle to masz widoczny kompleks wilka. Ciagle tylko Sławek to, Sławek tamto, wilk i wolf. Weź z kimś o tym na poważnie pogadaj, bo nieleczony kompleks może mieć bardzo negatywne skutki na zdrowie psychiczne w przyszłości. Anonimowa terapia na go work jest mało efektywna, nic nie wskóra, będzie tylko gorzej ;) Zdrówka!

I co teraz
@Konkrety

Dali ci na tacy konkrety co jest nie tak, konkrety o które krzyczysz przy każdym momencie, gdy ktoś mówi że w GL jest coś nie tak. Teraz nawet nie potrafisz się odnieść do tego, tylko spławiasz zarzuty stwierdzeniem, że wszystko jest legalne i tak jak być powinno. Chyba złą osobę wybrali do PR, bo ty się ewidentnie nie nadajesz, nawet logicznie jak człowiek nie potrafisz się odnieść do meritum sprawy. To jak już jesteśmy przy konkretach, to wspomnę, że niejednorazowo na prodo robi się lody z zepsutego mleka i śmietany, które są już po terminie i śmierdzą. Oczywiście przy pasteryzacji da się to zamaskować, jednak Bóg jeden wie, ilu ludzi miało rewolucję żołądkową przez to. (usunięte przez administratora)

@I co teraz

Zostały tu wymienione rzeczy, na które zgadza się każdy przez podpisanie umowy i decyzję na pracę w danym miejscu. Konkretem są dowody. Tego typu oszczerstwa jak chociażby pisanie, że używa się produktów po dacie, może napisać każdy, nawet konkurencja. Póki są one anonimowymi atakami, nie można tego nazwać żadnym konkretem.

@Konkrety

Zabrakło ci już komentarza na powyższą wypowiedź? Szok i zdziwienie że ktoś był zdolny do odezwania się do sanepidu w waszej sprawie? ;)

@zniesmaczona

Dopóki nie ma dowodów, a rzucanie słów o filmikach kończy się na anonimowych komentarzach, jakiekolwiek odpowiedzi nie mają sensu. Ale niech ci będzie. Masz, pociesz się nią ;)

pracowalas w krakowskim oddziale? na jakim stanowisku jesli mozna spytac ?

Czemu tak negatywnie oceniasz właściciela? Co robi nie tak?

Wafelek
@Anna

Wystarczy że jest konfederat i seksistą jak jego wzór - Korwin. A takich minusów jest znacznie więcej

Małostkowość
@Wafelek

Ok, to napisz więcej minusów: ’yyyyyyy’ Czy kiedykolwiek w pracy twój szef wymuszał ci na siłę swoje poglądy? Czy mamy do czynienia z typową moiszą racją, że ktoś inny nie ma prawa do swoich poglądów? W końcu mamy wolność słowa, czyli typowe lewicowe hasełka, które nie przekładają się na czyny. Przy okazji mowa nienawiści: ’szur’, i inne wyzwiska bez żadnych dowodów. Pieknie się sami podsumowaliście Czy kiedykolwiek twój szef przejawiał seksistowskie zachowania, że o tym tu piszesz? Podaj konkrety, bo tego typu teksty może rzucić każdy. Odpowiedzialność za słowa, czy cokolwiek ci to mówi?

Dowody
@Małostkowość

Mijają dni, a my nadal nie dowiedzieliśmy się ile jest ’takich minusów więcej’. A do tego anonimowi autorzy nie kwapią się, aby udowodnić rzucane przez siebie oskarżenia o ho-mo-fob-ie oraz se-ksi-zm ;)

Normalny pracownik

Napisze tak: wszystkie osoby które wylewają anonimowo żale -zamiast uprzykrzyć komuś życie, dlaczego nie złożycie wypowiedzenie? Na rynku pracy jest bardzo dużo firm, na co czekacie? A no tak… przecież nikt nie pozwoli Wam siedzieć i nic nie robić gdy nie ma ruchu :) a wręcz przeciwnie za najniższą krajową będziecie musieli jednak poznać smak pracy. Będziecie musieli pracować 8 h z 20 min przerwą i też będziecie pisać na gowork jakie to szefostwo złe? jacy to kierownicy i blondyna źli że każą wam pracować? Bo przecież to (usunięte przez administratora)… zwolnijcie ich… Szczerze? To na jakie roszczeniowe społeczeństwo wyrastacie przeraża normalnych ludzie. Dobrze że są w tej firmie jeszcze osoby, które mają swoje zdanie i potrafią zarządzać ludźmi aby nikt nie wchodził im na głowę. Ps: Zanim ktoś napisze (usunięte przez administratora)zastanówcie się najpierw co znaczy to słowo, bo zaraz w każdej firmie której będziecie pracować będziecie używać tego słowa bezpodstawnie : )))))))

Żałosne dzieci…

Pozdrawiam, widzę że jedynie co, to te osoby wypisujący te bzdury potrafią napisać anonimowo zamiast uderzyć do tych osób wprost i wyjaśnić na czym polega problem. Pisząc takie rzeczy najwyraźniej nie znacie tych osób, a kierujecie się opinią innych nie znając dwóch stron ;) mobbing to bardzo duże pomówienie, a niestety nigdzie nie widać przykładów skoro jesteś anonimowy powinno Ci przyjść to łatwo nie? :) fajnie jest niszczyć komuś życie, ale może najpierw zamiast pomawiać innych o mobbing itp, to zajmij się swoją pracą i czy ona wyglada tak jak powinna :) przeraża mnie wasze podejście i to wy jesteście toksyczni. Mam nadzieje ze wilk swoimi mocami znajdzie po adresie IP wszystkich którzy tak piszą i skończy się wam anonimowość.

Prawda

Ale wiesz, te 5/6h zmiany to jest (usunięte przez administratora) słuchanie fortepianu, nakładanie lodów w odpowiedniej ilości, przychodzenie punktualnie na zmianę, i o zgrozo, przez 6h pracy trzeba obsługiwać kolejkę…przecież jak można wymagać od człowieka takiej pracy! Człowiek zatrudnia się w gastro i myśli, że będzie stal i słodko pi**dział, a pieniążki będą wpadać same na konto. Przykre jest to, że przez brak poszanowania pracy ludzie atakują innych, obrażając ich i robiąc im przykrość, bardzo często nieuzasadniona

Mam doświadczenie w pracy jako Kierowca. Myślicie, że firma Lood Is Good Sp. z o.o. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Wyrok

Twój wyrok: -będziesz punktualnie przychodzić na zmiany do pracy, jak każdy pracownik -będziesz wykonywać polecone obowiązki, aby wypełnić swoją umowę -będziesz dostawać pensję za wykonaną pracę

tak z rana?

O ściankach do porannej kawy? nieapetycznie. Może czas w końcu sobie odpuścić? Poranki i wieczory będą zdecydowanie smaczniejsze ;)

mhm

ciekawe czy pisało to wegańskie oreo czy zniesmaczona

Klient

Po twojej wypowiedzi tym bardziej jestem przeświadczony, że nie kupowanie u was i nie wspieranie (usunięte przez administratora) to bardzo dobry pomysł. Zastanawiam się też kto zatrudnił takiego pustaka jak ty jako osobę, która za PR odpowiada tutaj

Klient

Nie płacą ci? To co cię skłania do tego by ten żałosny lodowy twór bronić? Obrońca uciśnionych? ;)

arab

Czy ktoś wie jaki skutek przyniosła dla naszej ulubionej firmy wczorajsza wizyta sanepidu na prodo? :)

Logika

Ale co ciebie interesuje, co mnie interesuje xD pracowałam tam i interesuje mnie jak wiedzie się pozostałym moim byłym pracodawcom, wierzę że wiedzie się jak najlepiej ;)))

Zapłacili wam?

Ale ty też tu piszesz i na każdą krytykę pojawia się w przeciągu dwóch godzin odpowiedź. Płacą wam chpciaż za to?

Materialista
@Zapłacili wam?

Widzisz, w życiu nie chodzi tylko o pieniądze. Weź sobie to do serca.

Szczęście
@Logika

Bardzo się cieszę w takim razie, skoro jesteś byłym pracownikiem to o jedną toksyczną osobę mniej w pracy. Tacy tylko zatruwają atmosferę. Smutne jednak że dalej chcesz podkładać swoim współpracownikom i pracodawcą kłody pod nogi. Mam nadzieję że teraz masz płacone w kolosach i nie przemęczasz swoich nóżek i rączek. Albo może leżysz i pachniesz i za to masz płacone to w ogóle super!

Zapłacili wam?
@Materialista

Zdzwię cię, w pracy chodzi o pieniądze. Niestety co wy o tym możecie wiedzieć, skoro ucinacie pracownikom pensję poprzez (usunięte przez administratora), które są tutaj na porządku dziennym, ucinanie godzin w grafiku, wydawanie masy pieniędzy na marketing. Wszystko to kosztem pracowników. Ej, ale ważne, że są owocowe czwartki, co z tego, że musisz pracować za 2 osoby, nie dostając za to żadnych dodatkowych pieniędzy.

Jeśli rzeczywiście występuje mobbing to zgłoś szefostwu podając dowody. Goworkiem się takich spraw nie rozwiązuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Lood Is Good Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Lood Is Good Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lood Is Good Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lood Is Good Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 8 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lood Is Good Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lood Is Good Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lood Is Good Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Pl. Wolnica 11
    31-060 Kraków