Opinie o Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A. w Tenczynek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A. w Tenczynek

Romu

Czy w tym zakładzie jest tylko jeden dział rozlew bo tak sie o nim rozpisujecie?

Felo
@Romu

Z tego co czytam to akurat pracownicy rozlewu pracuja tam jak za karę. Bulwers, że kierownik czy zastepca, mniejsza z tym, czegoś od nich wymaga. No chyba od tego jest i za to bierze kase. Oni chyba nie widzieli jeszcze co to znaczy pracowac jesli któryś tutaj chwali się że dzień zaczynaja od BUHa. Tam dyscypliny brakuje.To jest praca przy produkcji spożywczej a nie produkcja kaloszy Jak ktoś nie chce pracowac albo za mało zarabia to po co miejsce komuś blokowac, zwolnić sie i szukac innej pracy w której nie trzeba słuchać przełożonych Powodzenia a ja tam chętnie do pracy przyjdę

Paulina a na jakim dziale pracujesz???

Paulina
@pracownik

Jestem pracownikiem administracji.

Paulina na jakim dziale pracujesz??????????????

Paulina

Pracuję w Browarze od 2 msc i jak na razie wszystko jest ok. Nie napotkałam na żadne problemy w pracy. Mam nadzieję, że współpraca będzie układała się pomyślnie, tak jak do tej pory :)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Halina

Widzę, że Manufaktura nie ma aktualnych ofert pracy. Wiecie może kiedy ostatnio szukali pracowników? Nie wiem, czy jest sens czekać, aż będą kogoś szukać, czy przyjąć inną ofertę.

Ziomek
@Halina

Przychodz

Świety Mikołaj

w tej firmie ponoć zaczeli przyjmowac dzieci na umowe zlecenie a dzieci ponoć dla tego zeby nie odprowadzać jakiegoś podatku

Czy to prawda, że masowo zwalniani są Ludzie?? :(

@Adam

Nie. Nikogo nie zwalniają. Zatrudniają.

inwestor

Kupiłem akcje Okowity i inne też, napiszcie proszę jak działa destylarnia, czy sprzęt do destylacji jest dobrej firmy, oraz czy Taproom jest już na ukończeniu?

@inwestor

Prace idą pełną parą. Alembiki już są, jakość kapitalna, taproom w trakcie realizacji

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

O

Tak, umowa jest od razu. Na okres próbny.

Jarosław

Czym zajmujesz się w Manufakturze Piwa Wódki i Wina? Bo jak sądzę po Twoim wpisie, pracujesz w tej firmie, tak? Jestem ciekaw ile może tu zarobić początkujący pracownik i czy można tu liczyć na ciekawą ścieżkę zawodową, powiesz mi coś na ten temat?

Moze

Warto aplikować do browaru w tenczynku? Na jakie zarobki może liczyć doświadczony pracownik?

@Moze

Zależy jakie stanowisko. Wszystko do dogadania.

Może
@Moze

Jako pracownik produkcji/ rozlewu. Jako doświadczony miałem na myśli jesli bym tam przerobił rok/ dwa to czy moge sie spodziewać dobrej pensji ? Narazie niestety nie mam doświadczenia ale szukam rozwojowej firmy w której mozna sie nauczyc i po liczyc na podwyzki ? Myślisz ze warto?

Progres

Browar mocno się rozwija. Powstaje ogromna grupa Browarniczo Alkoholowa, która w przeciągu kilku lat będzie dużym graczem zarówno na rynku alkoholi nisko jak i wysokoprocentowych.

KM

@Przemo Widać, że jesteś mocno negatywnie nastawiony na tą firmę. Niemniej jednak jeżeli wspominasz o 11 miesiącach zatrudnienia i dwukrotnej wypłacie w termnie to dlaczego pracowałeś tam prawie rok? Coś mi tutaj nie pasuje, bo jeżeli podejść obiektywnie do sprawy, to powinieneś znaleść spokojnie inną pracę i nie martwić się o wypłaty.

@KM

Moja odczucia o tej firmie nie mają tutaj znaczenia. Liczą się fakty. Proszę zadawać konkretne pytania o warunki zatrudnienia lub inne aspekty a nie moje odczucia.

Endi
@Przemo

Czy pytanie dlaczego się zwoliłeś nie jest konkretne? Pytanie padło kilka razy i cały czas unikasz odpowiedzi. Jakie były powody?

@Endi

Bo znalazłem lepszą pracę. Dokładnie o 800 zł netto lepszą.

Chris
@Przemo

A firma starała się w jakiś sposób Cię zatrzymać czy nie walczyli o Ciebie. W takich sytuacjach podejście firmy wiele mówi o jej kulturze organizacyjnej.

@Chris

Ludzie którzy zwalniają się z tej firmy nazywani są szczurami. W tej firmie nie ma czegoś takiego jak kultura organizacyjna. Obowiązuje zasada - jak Ci się nie podoba to się zwolnij.

Ojciec Rydzyk
@Przemo

Kiedy słyszałeś żeby kogoś nazwali szczurem? Nikt się tak o nikim nie wyraża. Obojetnie czy się sam zwolnisz, czy zostaniesz zwolniony to jeszcze nikt z kierownictwa firmy o byłych pracownikach się nie wyraził. A może trzeba Cię podać do sądu o rozpowiadanie nieprawdziwych informacji? Zastanów się dobrze co piszesz. I może Twoim standardem jest nazywanie ludzi szczurami, jednak nie mierz wszystkich swoją miarą. Ps. Jesteś co najwyżej małą myszką. Do szczura Ci dużo brakuje.

Mały Mi
@Przemo

A może się pochwalisz w końcu że to nie Ty się zwolniłeś tylko Ciebie zwolnili?

@Mały Mi

Tak pochwalę się - zwolniłem się sam.

@Ojciec Rydzyk

Kto był na wigilii firmowej 2019 ten słyszał. Prawda obrobi się sama.

twójstary
@Przemo

potwierdzam z tymi szczurami. byłem na wigili i słyszałem szkoda że Przemka już nie ma, znał się na robocie a nie ten co teraz...

Święty Mikołaj
@twójstary

Przemek, mam dla Ciebie trzy rady: 1. Jak już znalazłeś pracę w Chrzanowie, to może po pracy podejdź do jednej z placówek zdrowia psychicznego i niech Ci zbadają łeb, może znajdą w środku mózg i zdiagnozują dlaczego jesteś taki rąbnięty. Pod tym linkiem znajdziesz wykaz placówek, które zajmują się takimi przypadkami jak Twój: https://ranking.abczdrowie.pl/s/psychiatra/chrzan%C3%B3w 2. Nie obrażaj pracowników, których nie znasz i nie wiesz jak pracują. Nowy kolega, który jest za Ciebie, nawet jak śpi jest od Ciebie wydajniejszy trzy razy. 3. Nie pisz więcej na tym forum bo tylko wkurzasz ludzi. Tylko po co? Potrzebne Ci kolejne kłopoty?

Zainteresowana

Jaka jest sytuacja firmy? Warto aplikować do Browaru Tenczynek?

Ktos

Jeszcze jedno pytanie. Jaka jest sytuacja firmy? Sprzedaż, produkcja? Piwo pojawia sie w sklepach, przynajmniej u nas w Małopolsce. Chyba nie jest znowu tak źle?

Wanda
@Ktos

Najważniejsze to chyba, czy w ogóle są wypłacalni? Wypłaty na czas? Czy Manufaktura Piwa Wódki i Wina to stabilna finansowo firma?

Ktos
@Wanda

Ale to są wypłacalni czy nie?

Krakus
@Ktos

Ktoś może udzielić jasnej i precyzyjnej informacji na temat firmy i jej kondycji?

@Zainteresowana

Nie warto. Powodów jest wiele.

@Krakus

Wystarczy sprawdzić jaki mają rating na Euler Hermes.

Szukam pracy
@Przemo

To podaj chociaż dwa. Dlaczego jesteś tak krytycznie nastawiony? Dlaczego już tam nie pracujesz?

@Szukam pracy

Pracują tam świetni ludzie. Można nauczyć się nowych rzeczy. Nie ma co się wahać - proszę spróbować się tam zatrudnić i przekonać samemu. Wiadomo jak to jest z opiniami w Internecie. Najlepiej zapytać autentyczne osoby.

Chris
@Przemo

Przemo dlaczego się zwolniles? Podaj powody. Szukam pracy blisko domu i zastanawiam się nad złożenie papierów na produkcję. W jakim dziale pracowałeś? Napisz coś wiecej.

@Chris

Polecam pracę na rozlewie, fajny kierownik, spoko obowiązki.

Obserwator

Firma ma bardzo duże plany rozwoju i jestem przekonany, że do roku o Browarze Tenczynek będzie dosyć głośno w branży. Osobiście trzymam za nich kciuki ponieważ mają zarówno smaczne oraz bardzoo dobrej jakości piwo.

@Obserwator

Plany nie pokrywają się ze zdrowym rozsądkiem

Szukam pracy
@Przemo

Co masz na myśli? Sprzedaż jest tak duża, że plan produkcji jest ciężki do wykonania? Pracujecie na 4 brygadowce?

@Szukam pracy

Nie mogę udzielić informacji na temat sprzedaży. Cześć ludzi pracowało na 3 zmiany, a część na pierwszą zmianę. Zależy jaki dział.

Czy zdarzają się nadgodziny w Manufaktura Piwa Wódki i Wina S.A.?

Przemo

Nadgodziny nie są dodatkowo płatne.

ktosik

Zdarzają się i są dodatkowo płatne. Pan odpowiadający chyba pracował w innej firmie..

@ktosik

Nie, przepraszam, jeden raz miałem możliwość zrobienia nadgodzin. Było to w sobotę w październiku 2019. I było płatne 150 %. Poza tym nie było opcji płatnych nadgodzin, tylko wybieranie godziny wolnych.

GŁOS ROZSĄDKU

Jaka jest sytuacja w firmie to chyba nie jest Wasza sprawa. Firma się rozwija. Jak chcesz wiedzieć jak to wygląda od środka to się zatrudnij. Za dwa lata każdy będzie chciał pracować u JP bo firma pewnie będzie dużo dalej niż to się komuś wydaję. Jasne, zawsze może być lepiej. Tylko należy pamiętać, że trawa u sąsiada zawsze się wydaje bardziej zielona. A jak się już do niego pójdzie wcale tak kolorowo nie jest. Dlatego jak komuś nie chce się walczyć to niech nie truje tylko spada. Dla tych co im się praca nie podoba. Zwolnijcie się, pewnie szybko znajdziecie pracę jak jesteście tacy och i ach... Przecież praca dla osób z Waszymi wygórowanym mniemaniem zawsze się znajdzie.

Wprowadzają na rynek nowe piwo TENCZYNEK. Spotykam na sklepach wystawki kartonowe a nawet paletowe. Z tego co słyszałem, firma jest pozytywnie odbierana w rynku-opinia klientów. Czy ktoś wie czy potrzebują Ph i jakie zarobki proponują.

Zostaw merytoryczną opinię o Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A. - Tenczynek

• Jak się pracuje w Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.