Opinie o Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A. w Tenczynek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A. w Tenczynek

Lila

Dziękuję ci pracowniku za informację. Masz może informacje jak długo czeka się na informację o pracę po zakończeniu rekrutacji na pracownika pakowacz/rozlewacz. Pozdrawiam i dziękuję

Zuzanna
@Lila

To ile już czekasz że tak się dopytujesz?

@Zuzanna

Witam, Czekam już 10 dni po zakończeniu aplikacji w internecie. Czy masz jakieś info ile to może trwać? Dziękuję

Lila

Witam, Czy ktoś posiada informację jak długo czeka się na odpowiedź w sprawie pracy na produkcji? Czy jest jakaś szansa że się dostanie do Browaru? Czy mają zapotrzebowanie na produkcję? Pozdrawiam i dziękuję

@Lila

Na rozlewie nadal potrzebują ludzi zwłaszcza że kierownictwo robi przymiarki do 3 zmiany ale osobiście nie widzę poparcia takiej opcji u pracowników ale kto wie co się wydarzy w przyszłości.

Shh

Ilu ph firma zatrudnia w Polsce ? Jak wyglada praca na tym stanowisku?

Shh

Hejka, jak wyglada praca PH w firmie? Premia,Flota,kasa,zadania sprzedazowe czy jakościowe?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Swój

Witam proszę coś napisać o pracy na produkcji jestem zainteresowany

Robota marzeń,zwłaszcza na magazynie ????.Polecam

Dlaczego?

Aniger

Jest szansa na prace w Browarze dla kobiety 53 l ? Czy tylko poszukuja mlodych ?

Elmo

Witam Serdecznie pracowników produkcji:) i wszystkich innych:) jak ma się teraz sytuacja z terminowością wypłat w Tenczynku?

@Elmo

Nie jest źle. Fakt jest wypłacana w ratach ale zwykle całość przychodzi do 10

@Elmo

Teraz jest spoko. Ostatnio 2 razy wypłata 6go cała na koncie.

Jarosław
@Ania

A jak dużo można tu zarobić na początku jeśli nie ma się zbyt dużego doświadczenia? Czy oprócz podstawy są też jakieś premie w Manufakturze Piwa, Wódki i Wina? Jeśli są, to od czego zależy ich wysokość?

Jak długo czekaliście na odzew z Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Nie zawsze. Czekałam okolo 2 tygodnie na rozmowę a potem z tydzień na telefon że się na mnie decydują.

Justyna
@Ania

A czy każdy dostaje odpowiedź? Czy właśnie tylko osoby, które zostaną przyjęte? Jak wyglądała w ogóle rozmowa o pracę w Manufakturze Piwa, Wódki i Wina? Czy przedstawiono Ci od razu warunki zatrudnienia?

@Justyna

Nie każdy. Szczególnie że to zależy od kierowników danych działów.

dzien dobry

Pracuję od niedawna, ale jestem zadowolona. Pozytywnie nastawieni ludzie, dobra energia, ciekawe projekty. Dużo się uczę i staję przed nowymi wyzwaniami ale zawsze mam wsparcie. Generalnie polecam, szczególnie, że widać, że firma dynamicznie się rozwija.

Izabela
@Ania

Wspomniałaś, że Manufaktura Piwa, Wódki i Wina dynamicznie się rozwija i uczysz się tam bardzo wielu nowych rzeczy. A czy przyjmują tam osoby, które nie mają żadnego doświadczenia w tego typu branży? Jest możliwość przyuczenia?

@Izabela

@Izabela pracuję w administracji, mam doświadczenie w finansach, owszem, dano mi szansę i robię coś czego nie robiłam wcześniej. Myślę że tu wszystko zależy od nastawienia, jedni lubią narzekać i robią to ciągle, stąd dużo negatywnych opinii. Ja nie mogę powiedzieć złego słowa. Chodzę do pracy z przyjemnością, mam wsparcie Pani dyrektor i miłą atmosferę. Czego chcieć więcej?

Ja taka

Pracuję tu już jakiś czas. Były wzloty i upadki. Ale w obecnej sytuacji Browar się bardzo rozwija. Praca w porządku. Dobrze płatna. Można się dużo nauczyć.

Alicja

Pracuję ok 3 miesiące na stanowisku projektowym, póki co dla mnie bardzo spoko! Ludzie fajni w różnych działach. Lubię jak jest tempo pracy i dużo się dzieje. Tutaj tak jest a firma ma mega potencjał rozwoju! Szykuje się dużo fajnych rzeczy do zrobienia!

PRACOWNIK

DZIENDOBRY

zzzzzzzz

W tej firmie przy obecnym wlascicielu nie zarobicie

xyz

Z moich obserwacji wynika, że Browar Tenczynek prężnie się rozwija. Owszem, pracy jest naprawdę bardzo dużo, są tutaj ludzie mniej lub bardziej w porządku, ale to chyba jak w każdej innej firmie. Pamiętajcie, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Myślę, że warto tu pracować właśnie ze względu na rozwój, już za niedługo może to być jedna z lepiej prosperujących firm na rynku.

Felo i nie mow ze pracy nie widzieli pracownicy rozlewu bo ja przepracowalem 10 lat na kopalni wiec prace widzialem

Felo
@pracownik

Nie pisałem o wszystkich pracownikach tylko o tych którzy sie tutaj produkowali. Czytałem jakiś czas temu wypowiedzi i teraz już tego nie widze ale z tego co zdążyłem przeczytać to nie zazdroszczę kierownikom takich pracowników co tu sie wypowiadali. Po prostu z oczywistych spraw robili gównoburze, jakieś bluzgi straszenie, po prostu żenada.Tacy to tylko psują w pracy atmosfere. Nie wiem czy to były tez Twoje komentarze bo kilu miała taki nick jak Ty ale jeśli tak to bierz te słowa także do siebie a jak nie to się tu nie rzucaj Zasada jest prosta, przychodzisz do pracy wiesz ile dostaniesz i albo się z tym zgadzasz i podpisujesz umowę, pracujesz jak należy i nie marudzisz i nie fikasz przy każdej okazji albo ci nie pasuje i sie nie zatrudniasz. Problemy sa w każdej pracy, nigdzie nie jest idealnie Ja bym tam chetnie do pracy przyszedł ale nie ma na razie na taki fach co mam zapotrzebowania. Jak bedzie to przyjde, piwo mi wtedy postawisz

Felo kiedy sie przyjmujesz na rozlew zapraszamy

Felo przychodz i sie przekonamy jak z tobą bedzie

Pracownicy jesteście zalosni ze pracuje cie za takie pieniądze

Zostaw merytoryczną opinię o Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A. - Tenczynek

• Jak się pracuje w Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Manufaktura Piwa, Wódki i Wina S.A.