Opinie o Nadwozia-Partner S.A. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nadwozia-Partner S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nadwozia-Partner S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nadwozia-Partner S.A. w Sosnowiec

Eliz

Wszystko jest fajne jak się pracuje na nich szkoda tylko że jak poroniła w pracy tego nie widzieli gdzie pan od bhp brygadzista śmieszny co w kotłowni elektron pali i gra na telefonie gdzie śmieszny derektor mam nadzieję że nie odpuszczom

Dwarf
@Eliz

Możesz wyjaśnić co masz na myśli. Ja wiem, że polski język jest trudny i nie każdy wie co to jest interpunkcja, ale mimo wszystko spróbuj, skoro chcesz się dzielić swoją, jakże istotną opinią. Ale nie ukrywam, że przykułaś /eś moją uwagę. Bardzo ciekawi mnie kto poronił i kiedy? Ja wiem że, każdego śmieszy co innego dlatego nie będę z tym dyskutował... ale, (usunięte przez administratora) Wybaczcie ale zdania takich osób nie są dla mnie opiniotwórcze. Na koniec wywodu dodam tylko, Firma Nadwozia-Partner przez ostatnie dwa miesiące zmienia się w firmę naprawdę Partnerską i stara się podchodzić do pracowników tak samo jak oni do firmy, czyli jeżeli ktoś przychodzi pracować to jest traktowany poważnie i z szacunkiem, ale jeżeli ktoś większość swojego czasu pracy rozmawia z współpracownikami i im przeszkadza, przesiaduje ze "swoją drugą połówką" zamknięty w dziwnych miejscach no to niestety kogoś takiego żadna szanująca się firma nie będzie traktowała poważnie... Nie istotne jak wielkim specjalistom w swoim mniemaniu jest ta osoba. Podsumowując, jeżeli chcesz pracować i uczciwie zarabiać pieniądze adekwatne do swoich umiejętności to zapraszamy, jeżeli natomiast hołdujesz zasadzie z poprzedniego systemu: "czy się stoi czy się leży 3000 się należy" to przykro minie jest to miejsce dla Ciebie. Z poważeniem, (usunięte przez administratora)

Spaw

Nie pracuje tam już długo ale coraz lepiej w tej firmie nie dość że (usunięte przez administratora)ją z pieniędzy to zdrowie można stracić

Dwarf
@Spaw

Skoro nie pracujesz to skąd wiesz jak jest? Zarzuty o kradzież i ryzyko utraty zdrowia to poważna sprawa masz jakieś konkretne informacje/dowody czy po prostu bijesz pianę bo jesteś kolejnym niezadowolonym pracownikiem, któremu już się nie płaci za donoszenie na kolegów?

(usunięte przez administratora) Wrzaski na pracowników i arogancja wobec klientów były na codzień, teraz trzeba czasu, by poprawić wizerunek. (usunięte przez administratora) robić swoje najlepiej jak się potrafi jak chcemy tu pracować. A jak komuś to niepasuje niech szuka pracy gdzie indziej.

Pracownik który się nudzi

Kogo próbujesz oszukać?

Potwierdzam 100% Nastała normalność

Pracownik 13

Panie dyrektorze Handlowy... Normalność nie jest wtedy gdy nic się nie robi, od ludzi trzeba wymagać a nie zostawić bez opieki i nadzoru..... Ma Pan rację jest miło i bez pośpiechu ale ja chciałbym zarabiać pieniądze.

pracownik na dorobku

Zgadzam się z tym. Pracuje się lepiej. Nie ma kokosów, ale postanowiłem dać szansę firmie. Zaczyna być normalnie, choć są tacy którzy tęsknią za starymi czasami. (usunięte przez administratora)

Zenon

Brawo dla tego Pana. Nie tylko odważne, ale i prawdziwe słowa. Brawo Ty :)

Zenon

Jak jesteś taki/a super obeznany/a to powinieneś/aś wiedzieć kto rozważa powrót do firmy. Zamiast marudzić weź się do pracy, jak się nie podoba idź do konkurencji. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Stp
@Zenon

Właśnie od dłuższego czasu pracuje

Pracownik który się nudzi

Cześć , napiszę tylko jedno ... jak był (usunięte przez administratora)to nie było takiego bałaganu jak teraz!!! (usunięte przez administratora) przerwy , papierosy nie mówiąc o "swobodzie" na spawalni ;-) i lakierni ..(usunięte przez administratora)

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Nadwozia-Partner S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Inżynier ds. BHP? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Mirek

Tak dawno nikt nie pisał, że zastanawiałem się czy firma normalnie funkcjonuje? Warto starać się o pracę?

Witam co możecie powiedziec o pracy, i o warunkach??

@Kandydat

Nadwozia partner Bedzin to to samo! I nie polecam. Najniższa krajowa i praca z degeneratami z zakładu karnego!!!

@Piotr

A ty kim jesteś???

Niki

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy? Warto aplikować?

Adolf

pracowałem tam rok czasu i złego zdania nie mogę powiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Nadwozia-Partner S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Nadwozia-Partner S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nadwozia-Partner S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nadwozia-Partner S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nadwozia-Partner S.A.
4.3/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Jedności 50
    41-218 Sosnowiec