AUTO-FORM

Mysłowice

Opinie o AUTO-FORM

R2-D2

Stopa bezrobocia w Polsce wynosi ok 5 procent. Tak niski poziom bezrobocia nazywa się w ekonomii pełnym zatrudnieniem. W uproszczeniu, oznacza to poziom bezrobocia, przy którym prawie wszystkie osoby poszukujące pracy mogą znaleźć zatrudnienie. Więc nie ma ludzi skazanych na AUTO-FORM. Pracują tam osoby które chcą, jeśli komukolwiek praca tam nie odpowiada może w każdej chwili złożyć wypowiedzenie.

Ochotnik

Jesteście pewni, że nie da się napisać coś pozytywnego?

Ktoś
@anonim 05.11.2017 16:21
Może to Ludzią ciężko dogodzić najlepiej to nic nie robić a zarobić grube miliony , robota nie jest zła , zawsze można powiedzi...

Jakoś nie dziwi fakt, że człowiek się zwalnia. Prawo pracy powinno obejmować swoim zasięgiem wszystkich pracodawców. A tutaj niestety to nie działa. Praca w sobotę powinna być oddana dniem odbioru w tygodniu - to nic niezwykłego w poważnych firmach. TRAKTOWANIE pracownika podmiotowi poprzez (usunięte przez administratora) komentarze, cięte uwagi wcale nie działają motywacyjne na cały zespół. Uniemożliwienie wybrania należnego urlopu wypoczynkowego też jest łamaniem zasad w prawie pracy. Szanowny Pan zapewne ma albo specjalne względy w zakładzie albo należy do grona właścicieli, skoro reprezentuje odmienne opinie. Jedno jest jednak pewne - nie respektujr Szanowny Pan zasad pisowni polskiej.

Veni Vidi Vici
@Ktoś 09.11.2017 23:15

Pan zachwalający zapewne w parze z pisownią doświadczenia na rynku pracy również nie posiada i należy do grona pracowników skazanych na Autoform....

Już uwolniony :-)

To firma o specjalnym przesłaniu - produkcja ambulansów "Fabryka"- ale raczej - "Fabryka Nieporozumień i Niedomówień - Spółdzielnia pracy Daremny Trud i Niejasna Przyszłość" Ot, tak obiektywnie zgodnie ze stanem faktycznym dla pracowników nazwę tej firmy należałoby rozbudować .......... !

Czyli nic sie nie zmieniło,a poświeciłem tej pracy sporo życia a jak sie rozchorujesz to cie zwolnią,teraz w końcu wiem co to urlop i rodzina.

Pracowałem tam....

Pracowałem tam kilka miesięcy. Nie polecam pracy w tej firmie. Jeżeli chodzi o zarobek , to co uzgodnisz z prezesem jest fikcją. Mianowicie w finale otrzymujesz umowę o pracę na minimalną krajową, a reszta co uzgodnileś jest premią. W efekcie tego aby utrzymać tą premię musisz być w dwustu procentach poświęcony firmie oraz zachciankom personalnym prezesa , jego zięcia , kierownika oraz dyrektora . Technologie wykonywania prac w tej firmie sięgają głębokich lat siedemdziesiątych jak za czasów świetności prezesa. Czyli obróbka wszelkich materiałów kątówką , wyrzynarką ,wkrętarką oraz lutownicą. Niby dziwne jak na produkcję seryjna ambulansów ale takie są fakty. To nie jest produkcja tylko manufaktura bardziej. Pracownik jest tam podmiotem narzędziowym który na każdym kroku za plecami słyszy od nadchodzącego prezesa że zarabia tu taką kasę ,że powinien sie ruszać dużo szybciej bo za myślenie tu się nie płaci. Całe kierownictwo uwikłane w rodzinnych zależnościach działa w identyczny sposób. Brak jakichkolwiek rozliczeń miesięcznych dla paracownika jaki jest stosunek podstawy do premii. Dostajesz przelew na konto i ciesz się że masz. Urlop tylko w czasie przerwy wakacyjnej firmy narzucany przez nią. Reszta urlopu dziwnymi sposobami sie rozmywa.....Praca w nadgodzinach też wliczona do premii. Brak rozbicia na poszczególne godziny nadliczbowe. Poza etatem to co masz uzgodnione z szefem obliguje Cię do przepracowania dwóch sobót po 6 godzin i one też nie są nigdzie wykazane ,a w te soboty nie można podpisywać listy obecności. Coś jeszcze dodać czy wystarczy jasno myślącym ludziom....

Paulina

A jakie macie opinie w 2017 roku? Zaszły jakieś zmiany? Może ktoś niedawno odbył rozmowę kwalifikacyjną w AUTO-FORM i może podzielić się swoimi wrażeniami?

R

Docinki personalne w stronę prezesa,dyrektora mnie nie interesują. Bardziej pomocna są opinie dotyczące czasu pracy, zarobków, rekrutacji oraz sposobu prowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej. Stąd moje pytanie. Czy zostały przyjęte jakieś osoby w odpowiedzi na zamieszczone we wrześniu oferty pracy ?

D........

Kwestia tzw.,DYREKTORA ZIĘCIUNIA, to zwykła męnda i cham

Cham
@D........ 06.11.2016 11:19
Kwestia tzw.,DYREKTORA ZIĘCIUNIA, to zwykła męnda i cham

To się kolego zwolnij!

msksk

no i wlaśnie mają teraz jakiś naparwd esuper przestój z tego co widze.

Ktos

O to to trzeba by bylo zapytać tych co tam dalej robia

Ktos

Każdy kto chce tam robić niech przeczyta post z dnia 21-03-2013 do tej pory tak jest

m

debil

King

Czemu nikt nie napisze prawdy?szef nie narzeka,bo firma się kręci i to rozwojowo,są pewne przestoje ale praca jest na okrągło a to się liczy,co do organizacji to masakra,a to nie tylko ja,ale większość tak twierdzi tylko nikt o tym nie powie szefowi,czy znajdzie się odważny aby iść i o tym powiedzieć,bo ja jestem ZA,ale sam nie pójdę,temat "dyrektora"tez bym poruszył,bo jest tam potrzebny jak umarłemu kadzidło.

King

A po za tym 07,to chyba,albo dobrze ściemniasz w robocie albo masz niezłe plecy że tak zachwalasz,czemu nikt nie napisze prawdy?!Szef jest OK,zawsze można się dogadać ale inni,to przepaść,konfituty(podpieprzacze)i dupowłazy.

King

Czego nie da się czytać,pracujesz to chyba wiesz jak jest,no chyba że jesteś kolejnym dupowłazem,więc tego nie rozumiesz,ale to twoja sprawa 07,

O7

Przeczytołek to wszystko, ale sie nie do tego czytać ,ida spać.

lolek

a praca jest ile dni w tygodniu? 5?, 6? , 7?

Maciej

Wydaje mi się, że rotacji raczej nie ma, bo próbowałem wyszukac ogłoszenia z AUTO-FORM w internecie i nic nie znalazłem.

duch

może orientujecie się w takim razie czy pracownicy Auto-Form często się zmieniają? czy kadra jest raczej stała?

syrio

nie no takich firm jak Auto-Form z tego co się orientuje jest ledwie kilka, a sprzęt medyczny co pewien czas trzeba wymienić

gapik

nie orientuje się, czy w Polsce dużo jest takich firm? bo tak naprawdę popyt na ich sprzęt nie jest chyba taki niewyczerpalny?

stasiek

Pewnie zalezy jeszcze na jakim stanowisku, ale brzmi w miare wiarygodnie, tak centralnie pomiędzy minimalną, a średnią krajową.

radik

Chłopie widzisz opinie i jeszcze się zastanawiasz. Żony odchodzą od mężów którzy tam pracują, bo nie ma chłopa w domu od rana do wieczora, a w sezonie to do nocy. Ludzie fałszywi i same mendy, za plecami latają ze wszystkim do (usunięte przez moderatora). Szef starej daty, i chyba pracował w (usunięte przez moderatora) bo również w tych czasach potrafi zgnoić uczciwego pracownika. NIE POLECAM!!!!!!!!!!

oli

obecnie nie ma roboty więc pracuje się krócej a zarobki fatalne, ok. 2300zł, umowa oczywiście zlecenie, chyba,że dobrze znasz szefa to może kiedyś rzuci ci umowę na czas określony. Pracownicy traktowani są jak śmieci i złodzieje tzn. jeśli np. coś zginie to szef albo dyrektorek oskarżają wszystkich o złodziejstwo, wyzywając przy tym wszystkich, szef używa wulgarnych słów wobec pracowników, np. nazywa ludzi " (usunięte przez moderatora) ", dosłownie, poniża ludzi, traktuje z góry, manipuluje psychicznie, dając do zrozumienia,że nie mają ŻADYCH praw, za to same obowiązki. Ogólnie jeśli nie chcesz się wykończyć psychicznie, nie pakuj się w to (usunięte przez moderatora)

aniafr57@o2.pl

w pełni podzielam to zdanie!

.........

W tej firmie pracuje się po 12 godzin dziennie, temat 'urlop" w ogóle nie istnieje. Szef daje wolne raz w roku wszystkim , jakieś 5 dni, sam wybiera termin, informując ludzi o tym dzień przed. W papierach oczywiście jest wszystko ok bo podsuwają ludziom do podpisania papiery,że byli na urlopie, co jest wierudną bzdurą. Ale każdy się boi o robotę więc posłusznie podpisuje. Pracownicy traktowani są jak śmieci, złodzieje itp. Biurowi zostają nadgodziny, pokazując jacy są pilni i solidni, a tak na prawdę w ciągu dnia gówno robią , zostają nadgodziny i myślą,że rosną w oczach szefa. ogólnie nie polecam, lepiej iść do roboty do kopalni niż do tego (usunięte przez moderatora)

mercedes

...za długo

xyz

kolego a tak z czystej ciekawości ile kolego tam pracowałeś???

anonim - 2009-05-08 15:16:26 Praca bardzo rozwojowa. Wypłata -motywacyjna. trochę dziwna opinia ????? chyba pisał ją sam szef hahhahahhahah!!!!

Romek

Kiedyś pracowałem ogólnie da się robić ale zięciunio trochę (usunięte przez moderatora) a szef ślepy że jego pupilki robią go w (usunięte przez moderatora) robią do 15tej a później udają że strasznie pracują w nadgodzinach...wszystko żeby szef zobaczył jak ciężko pracują!!!!!!!!!!!!!!

Praca bardzo rozwojowa. Wypłata -motywacyjna.

Zostaw opinię o AUTO-FORM - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTO-FORM